Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ingos kūryba alive

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
AutoriusPranešimas
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 12:56 pm

o iam dag...tfu..turėjo būti o mai gad ;DD
blėmba kaip įdomiai..načiurt..
man vėl trūksta oro : DD
belekaip laukiu kitos dalies
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 1:00 pm

Blee, Vaida, man irgi trūūūksta oroo. ;DD
Aš noriu dar.. Sorry, kad taip ryju tavo kūrinio skyrius, bet jie nepakartojami.. Ir aš mirštu jau, nes noriu kito skyriaus. ;DD*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 1:36 pm

Vaida, erika> Jūs didžiausios mano gerbėjos. ;D taip malonu, akd smaitot ir jums įdomu ; )
Gal vakare įkelsiu kitą dalį.
Labai pasistengsiu ir toliau įdomiai rašyt ;D
Ačiū labai ir dar..
KVĖPUOKIT
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 1:47 pm

Pasistengsiu. ;D Aš taip love'inu tavo kūrinį, kad laaaabai laukiu vakaroo. ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 5:30 pm

Erika> Sulauksi ;D


P.S. PASTARASIS KŪRINYS ATNAUJINTAS. Įmečiau suknelės eskizą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 5:42 pm

Ou, čia TU piešei? ;oo
Norėčiau tokios suknelės. ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 9:06 pm

Aha. Aš piešiau ;DD
o ką?

Įdedu ir kitą skyrių tik prašau nekritikuokit, nes labai sunkiai sekasi aprašyti šokio judesius ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 9:07 pm

Man patiko tas eskizas. Laukiu kito skyyriaus. ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 9:09 pm

8 skyrius


- Kas nutiko? – paklausė Faustas. – Ar jis tau kažką padarė?

- Ne.. – sumurmėjau. – Nieko nepadarė.

- Tai kas..?

- Nieko, Faustai. Viskas gerai, - bet gerai nebuvo. Maikas geriausias Jano ir Viliaus draugas. Žinoma, tie du bus tenais ir, žinoma, aš juos sutiksiu. Maikas tikrai žinos kas nutiko su Janu Airijoje, kas nutiko su Viliumi kai grįžau ir nesusilaikys pasižiūrėti šou. Tikiuosi jis niekam nepasakos garsiai, juk tada jo vakarėlis įeis į elito istoriją, ko jis tikrai norėtų. Ką gi.. Turi susiimti ir laikytis su Faustu atkokiau nuo dėmesio centro. Išlipome iš limuzino ir užlipome laiptais į pastatą. Kai liokajus atidarė duris supratau, kad išsisukti nepavyks, nes hole buvo pilna žmonių, kurie atsisuko pasižiūrėti kas atvyko. Ėjau įsikibusi Faustui į parankę ir meldžiau, kad visi taip nespoksotų. Prie mūsų priėjo Maikas ir paspaudęs ranką mano palydovui atsisuko į mane. Iš pradžių nustebęs pabučiavo ranką, o tada įžūliai nusišypsojo. Norėjau jam tvoti savo delninuke, bet susilaikiau.

- Sveika, gražuole. Nesitikėjau, kad atvyksi į mano vakarėlį.

- Labas ir tau. Aš taip pat nesitikėjau, kad atvyksiu, bet matai.. Pasitaiko sutapimų,- šaltu balsu atsakiau.

- Mieloji, nebūk tokia šaltakraujiška, nes aš žinau kitokią tiesą.

- Tu.. – įtūžau, bet mane pertraukė Fausto krenkštelėjimas.

- Echem.. Atsiprašau, bet, Maikai, gal nekoketuotum su mano palydove?

- O taip... Visai pamiršau. Atsiprašau. Eikite linksmintis, - taip taręs Maikas nusisuko ir nuėjo pasitikti kitų svečių. Aš dėkinga spustelėjau Faustui ranką. Šis plačiai nusišypsojo ir nuėmęs man paltą nuėjo jį pakabint. Stovėjau vietoje ir dairiausi ieškodama ir skaičiuodama kiek pažįstamų čia yra. Grįžus Faustui paėmiau jo ranką ir nuėjome į salę. Ten grojo tranki muzika ir daug kas šoko. Vaikinas nusitempė mane prie stalo su gėrimais. Padavė taurę su šampanu, o sau pasiėmė viskio. Gurkštelėjusi pajutau burbuliukus kylančius į nosį. Susijuokiau ir pažvelgiau į Faustą spindinčiomis akimis.

- Eime pašokt?

- A.. gerai, - sutiko šis. Nusitempiau jį į šokių aikštelę. Užgrojo priedainis ir mes pradėjome judėti muzikos ritmu. Suknelė kartais suspindėdavo nuo šviesų ir apšviesdavo mano nuogo kūno plotus. Šokau ilgai. Su Faustu nebuvo sunku, nes jis tikrai geras šokėjas. Po geros valandos įsijungė tango melodija ir jis uždėjo mano rankas sau ant pečių, o pats apkabino mane per liemenį. Jis šyptelėjo ir timptelėjo mane šokio ritmu. Judinau klubus į šoną jis irgi. Tada kilstelėjau antakį ir iškviečiaunetiesiogiai jį rungtis kas geriaus sušoks. Vis dar susikibusi su juo slystelėjau dešinę koją už savęs ir judinau klubais į priekį. Faustas pasižiūrėjo ir nustebęs paklausė:

- Kas tai?

- Manau mano kūnas pajuto muzikos tikrajį ritmą, - atsakiau. Faustas linktelėjo ir palingavęs į šonus po akimirkos šoktelėjo išsitiesdamas. Ištiesęs vieną koją atgal truktelėjo mane į save. Kad nenukrisčiau įsikibau į jo rankas ir atsišliejau į tvirtą krūtinę. Faustas iš kažkur ištraukė tango judesius ir kojomis sutrepsėjęs tarstelėjo:

- Tikriausiai ir mano kūnas pajuto.

Nusišypsojau ir išsirietusi mestelėjau koją atgal jis šoktelėjo ir žengtelėjo į priekį tada apsuko mane ir vėl prisitraukė arčiau savęs. Žingsniukas į priekį, į šoną, apsisukimas, atgal į kitą šoną. Mano koja šonan jo atgal, judesiai klubais. Žmonės pradėjo skirstytis į šonus, bet to nepastebėjau. Žiūrėjau ką dar man parodys Faustas. Žingsnelis į priekį, į šoną, trys atgal. Tada jis žiūrėdamas į akis su savo koja užkabino manąją ir stumtelėjo į savo pusę. Apsivijau jo šoną ir kitą koją iškėliau viršun. Visi pradėjo ploti mes kartu susijuokėme ir nieko nematydami judėjome muzikos ritmu. Apsisukimas ir štai esu už jo nugaros. Tada pritūpiau ir lėtai išsiriesdama pakilau. Dj‘ėjus pagreitino ritmą, kuris iš tango lėto ir karšto tapo, aistingas ir greitas salsos. Vėl mano rankos atsirado ant jo pečių, o jo ant mano menčių. Pamaniau dj‘ėjus išprotėjo. Juk visą laiką judinti klubus salsos ritmu sunku. Tačiau iš galvos viskas išdulkėjo, kai pamačiau kaip Faustas pradėjo judėti. Jis jau buvo be švarko. Apsukęs mane žengtelėjo atgal, po to į priekį, vėl atgal, vėl į priekį. Tada prisitraukęs prie pat iškėlė rankas mano rankas į viršų ir apkabinęs per liemenį loštelėjo atgal. Atsilošusi pastebėjau kaip pro žmones prasibrauna Janas su Maiku. Pasistengiau nukreipti visą dėmesį į šokį. Lėtai pakilau ir aistringai pabučiavau Faustą į lūpas. Vėl išgirdusi plojimus atsitraukiau ir pažvelgusiį susirinkusius nusijuokiau. Abu nusilenkėme. Kai pasisukome pasitraukti iš šokių aikštelės pastebėjau kaip mane akimis grežia Janas ir prie jo palinkęs, kažką sakantis Maikas. Nusisukau ir pažvelgusi į kitą šoną nustėrau. Vilius taip pat žiūrėjo į mus. Žvilgtelėjau į Fausto akis. Žydros akys juokėsi ir džiūgavo.

- Iš kur išmokai šokti?

- Tėvai vertė lankyti pamokas. Gerai, kad jos pravertė, - linksmai atsakė jis.

- O taip. Tu tikrai gerai šoki.

Nuėjome į balkoną. Faustas iš kišenės išsitraukė cigaretes ir prisidegė. Užsirūkęs žvilgtelėjo į mane. Nustebusi stebėjau kaip jis rūko.

- Kas nutko gražuole, kad žiūri kaip išsigandęs triušis.

- Nesu išsigandusi, bet man keista, kad rūkai.

- Kodėl?

- Net nežinau, - atsakiau atsiremdama į turėklus ir nusukdama žvilgsnį į balkono duris. – Visi mano geriausi draugai rūko: Alė, Laura, Agota, Vilius, Maikas...

- Palauk. Alė, tai ta, kuri visada su tavimi?

- Taip.

- Ir nuo kada Vilius tavo geriausias draugas?

- Nuo penkerių metų, kai mūsų tėvai atvažiavo nakvot į jų vila. Visą savaitę buvome neišskiriami draugai.

- O dabar išskiriami? – nustebinta klausimo pašnairavau į Faustą. Jau norėjau atsakyti, ebt į balkoną įsiveržė grupelė žmonių. Daug merginų ir vienas vaikinas. Abu atsigrežėme pasižiūrėti. Atpažinusi Vilių susiraukiau. Jis buvo apsirūkęs žolės ir graibė visas merginas iš eilės. Tada jis ažsilipo ant turėklų ir persisvėrė. Negalėjau jam to leisti.

- Atleisk, Faustai, bet ne, - giliai atsidusau stebėdama persisvėrusį kvailį. - Mes vis dar neišskiriami, todėl turiu jį parvešti namo kol nenukrito nuo balkono.

- A.. gerai.. jei norit pasinaudokit mano limuzinu.

- Tikrai? – pasitikslinau.

- Žinoma.. – daugiau neleidau jam kalbėti. Pabučiavau ir apsisukusi nubėgau prie Viliaus. Pagriebusi už rankovės tempiau prie ssavęs, nes tas jau ruošėsi šokti vaizduodamas super herojų.

- Viliau.. Ateik čia, - įsakaiu tempdama.

- O.. Atėjai pas mane, nes Faust.. – žaktelėjęs jis apsikabino mano kaklą ir pasilenkė bučiniui.

- Ne. Atėjau tavęs išsivesti.

- Ką? O kaip merginos? – neblaivas klausinėjo Vilius. Merginos pritarė ir klegėdamos įsikibo į Viliaus marškinius. Jos irgi buvo apsirūkiusios. Atsidūsau ir išplėšiau savo draugą joms iš rankų. Nutempiau jį į vidų. Priėjo Faustas ir pasisiūlė padėt. Sutikau. Apkabinę jį Vilių per liemenį nuešėme jį laiptais į apačią.

Galiausiai įsėdome į limuziną.

- Ačiū, Faustai..

Limuzinui pajudėjus pastebėjau, kad Vilius pradėjo žiaukčioti. Iš šoninės lentynėlės ištraukaiu maišelį ir padaviau jį Viliui. Tas bandė jį atidaryti. Ištraukusi iš jo rankų tą varganą maišelį greit praskėčiau ir padaviau. Laiku. Viliu supykino ir jis pridirbo beveik pusę maišelio. Pasibjaurėjusi bandžiau surasti dar vieną maišelį. Taip pat suradau servetėlę ir visa tai padaviau. Svajojau kuo greičiau atvažiuoti į namus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 9:18 pm

Ou Goš, Inga.. Aš jau kraustausi iš proto.. Eilinį kartą svaigstu, bet man taip patiko.. Turbūt visą naktį nemiegosiu laukdama tęsinio.. Gašš..

Hm, kai kas man primena filmą 'Kitokia pelenės istorija'. ;DD Ten kur jie tango šoko. Man patiko. Net pati įsivaizdavau kaip jie šoko..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 9:21 pm

Prikolas. ;D Aš iš ten galima sakyti ir bandžiau aprašyti ;DDDDDD Tik poto ten kur salsą sugalvojau ;DD Nes esu mačiusi gyvai kaip šoka.. Achh.. Gražūs man ties šokiai.

Nesikraustyk, nes man grauš sąžinė, akd naktį miegu, o tu aluki tęsinio.. Gr.. vėl teks rašyti iki 1 nakties kaip vakar. ;DD
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 9:21 pm

hmm..laukiu nesulaukiu kitos dalies..įdomu kas nutiks namuose ;DD
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 9:24 pm

Aš tai kažkodėl noriu, kad Vilius su ta mergina(pamiršau vardą..) būtų kartu. ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 9:25 pm

nesakysiu, nors ir labai knieti pasidalinti savo mintimis ;DD

Erika> Jūs jos vardo niekada nesužinsit, nes aš jo neparašiau. ;p
;DDDDD
Nepastebėjot? Niekas į ją vardu nesikreipia, o per žinutes ji irgi vardu nepasirašo..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 9:27 pm

Ai joo, aš tai galvojau, kad mano atmintis trumpalaikė.. ;DD
Žoo, aš irgi kažką chimičinu su savo istorijomis.. Penkiasdešimt rašiau ir nė vienos niekaip neužbaigiuu. ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 9:29 pm

rimtai??
Aš rašiau vieną, bet po to nustojau. Po pusės metų perskaičiau tai tokia nesąmonė. ;DD

tada pradėjau šitą, bet irgi sustojau, nes nebežinojau ką rašyt. Pradėjau apie Simą ir Gerdą, bet.. Saustojau, nes lagina man vienoje vietoje labai. Grįžau prie šito. ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 9:31 pm

Rimtai. ;DD Vakar galvojau, kursiu naują. Pavadinimą sugalvojau, pirmojo skyriaus pavadinimą netgi.. Bet taip ir neprisiverčiu savęs kurti. ;DD

Ou, o man šitas kūrinys laaaaaaaaaabai patinka. Kaip jau sakiau, jis mano vyras. ;DD
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 9:31 pm

jis mano meilužis :DDD
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 9:33 pm

Žmonės.. Jis mano VAIKAS..
;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 9:34 pm

Die, tu mano uošvė. ;D
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 9:38 pm

GOD,tu man pauošvė : DDDD
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 9:39 pm

Boža moj, Vaida, tu mane taip prajuokinai, kad galvą susitrenkiau.. ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 9:40 pm

Jūs abi mane juokinat ;DD

DARK LIFE

1.

Ingos kūryba alive - Page 10 E94fb5b61e4e2cfc110f0d5c17ba59bc494

2.

Ingos kūryba alive - Page 10 27b329b696059f260ca0de275cb435c1215

3.

Ingos kūryba alive - Page 10 4c84d1ebbe337a2195b3001eeaf9bb31656
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 9:43 pm

pirma kaip man patiko..good..JI MANO.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 9:43 pm

Pamačius tavo sakinį nusijuokiau, o nuotraukas kai pamačiau.. Pasakiau ' Boža moj'. Šnabždėjau.. ;DD
Jos tokios gražios.. ĮSIMYLĖJAU VISAS.. Trečioji bus MANO.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ingos kūryba alive - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 10 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ingos kūryba alive
Atgal į viršų 
Puslapis 1017Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Ingos kuryba
» Rusnės kuryba
» Emily* Kuryba
» Tomy kūryba~*
» Agniaūūūūs (Aro) kurybą. ;))

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: