Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Tomy kūryba~*

Go down 
+2
Tania Denali
Heidi Volturi.
6 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 8:52 pm

Čia kelsiu viską:

*Piešinius
*Mintis
*Rankdarbius


P.S. Ir lauksiu komentarų !


Paskutinį kartą redagavo Renata Volturi, Tr. 04 07, 2010 5:56 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 8:59 pm

Tai mintys.Jos rašytos seniai, prieš kelis mėnesius.Bet galbūt dar kas norės perskaityt, taigi įkeliu.

P.S. Nors aš ir labai mėgstu rašyti, ne visada moku išreikšt savo mintis taip, kaip noriu.Taigi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 8:59 pm

Čia rašiau, kai vakar gulėjau karštoje vonioje:

Šniokščia vanduo.Iš šalto drebulio, pereini į karštą, atpalaiduojančią, kvepenčią vonią.Šiluma...Tave užlieja nuo galvos, slenka vis žemyn, pasiekdama kiekviena tavo kertelę iki pat prštų galiukų.Gera.Tu atsipalaiduoji.Visa.Kiekvienas tavo raumenėlis esantis vandeny-atsipalaiduoja, nurimsta...Girdi balsus, skambančius už durų.Bet jei prislopinti.Tau netrukdo.....
Balsai nutyla.Pasigirsta muzika.Tačiau tu to beveik nepastebi.Tu atsijungusi.Nuo garsų, žmonių, viso pasaulio...Visko.Žinai, kad tai truks trumpai, tad džiaugiesi akimirka.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 9:02 pm

Čia rašiau per etikos pamoką, tema buvo SVAJONĖS:

Aš pikta.Nekenčiu visų, kada nors padariusių ką nors tokio, kas man nepatiko.Aš nekenčiu.Užsiparinau ant visų.Visi triukšmauja, rėkia.Niekam aš nesvarbi.Ir tai jau viskas.Aš nebegaliu.Nebegaliu ištverti.Tuoj klyksiu.Pulsiu staugti.Taip, kad mane išgirs VISI !!! Ir tada aš jiems parodysiu.Mane užplūsta energija.Aš įkvėpiu.Aš esu tikra, kad tuojau visi sužinos, ką aš jaučiu.Jau liko tik 1 šimtoji sekundės ir.................
SKAMBUTIS.
Galas.Aš nu-si-šau-siu !!!Kodėl ?!Kodėl man ?!Kodėl aš niekuomet negaliu įvykdyti savo norų, svajonių?...SVAJONĖS.Pamokos tema.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 9:04 pm

Čia rašiau, kai man neleido pas Norby(senoji Heidi, mano besty), ir kai šiaip visi užkniso:

NEKENČIU !!!Kodėl ?!...Kodėl niekas nesistengia manęs nesupranta?...Kodėl niekas nesistengia suprasti, kaip aš jaučiuosi, ko noriu?...Aš jiems sakau, stengiuosi paaiškint, ieškau žodžių...Bet niekas nenori manęs girdėti.
-NE !Yra atsakymas, į visas mano pastangas paaiškinti...Skaudu.Pasiėmu gitara.Užsimerkiu.Įkvėpiu.Ir užsimirštu, apie aplinkui vykstantį pasaulį.Pirštais perbėgu per stygas...Nuostabus garsas.Atsimerkiu.Susikaupiu.Galvoje švysteli natų derinys...Užkabinu stygas.Ir nutrūkstu.Įsijaučiu į muziką, tampu ja.Įsiklausau į garsus, tobulinu juos, atlieku vis geriau ir geriau...
Staiga sugrįžtu į pasaulį.Vėl girdžiu balsus, prisimenu pastaruosius įvykius.Ir vėl mane užplūsta bloga nuotaika, liūdesys.Ką man daryti, kad kiti mane suprastų?...Užduodama sau šį klausimą, jau žinau atsakymą...NIEKO.Niekas, Niekada, kad ir kokios būtų mano pastangos, manęs nesupras...Nes aš esu aš.Aš ir niekas daugiau...Tai yra gerai, bet šiuo metu, mane tai liūdina.Atidūstu.
Burnoje jaučiu mėtinio ledinuko skonį.Plaukus, suveržtus į viršų.Mamos ir brolio balsus iš vonios, kompo pelės ir klaviatūros spragtelėjimus-tėtis kompe skaitantis žinias...Jaučiuosi užmiršta, nematoma...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 9:05 pm

Labai Gražios mintys :)) Esi labai meniška ;]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 9:07 pm

2009, spalio 21 d. Etika


Ecis.Sėdžiu pačiam klasės gale, prie lango.Norb nurašinėja eilėraštį, kad geriau išmoktų.Žinoma, eilėraštis tai pudelioko mintis.Ecis taip krato galvą, kad atrodo nukris ir tas paskutinis violetinis plaukas nuo galvos.Tuo savo “angelišku" balsu ir žvilgsniu.Gale Janušonis ir Žydras kartu kemša čipsus.Prieky, Urt griuvinėja nuo kėdės.Na taip, kaip visada-visuotinis klegesys.Tik Ievutė, sėdinti prieš mane-ramybės uostas.Sėdi palinkus, ir tvarkingai pildo pratybas.O.Daunoravičius kažką su griausmu nutėškė ant žemės.Paisgirdo plojimai.Prie plojimų, palaikymo prisideda VISI.Žinoma, išskyrus Ievutę.Ji net galvos nepakėlė.O Ecis irgi vaikšto, nieko nematydama.Dabar pasilenkė prie Eimos:
-Ar tau dar neaišku ?!Ar TAU dar neaišku ?!Ar tau DAR neaišku ?!(taip kartoja gal kokias 5 minutes).O Eima sėdi ir žvengia jai tiesiai į veidą.Kurmis Spersikas maukia kolą.
Staiga Kaspis pakėlė galvą iš transo.Tai JAU netikėta.Ir klausia Ecio:
-Geroji mokytoja!-sarkastiškai šūkteli.-Kodėl jūsų plaukas violetinis ?
Visa klasė nuščiūva ir laukdami atsisuka į Ecį.
-Vaikučiai (čia jos nuolatinis kreipinys į visus mokinius.Ir į 11-okus.) kiekvieno skonis skirtingas, kiekvienam graži kitokia spalva, o jūs tokie geri ir gražūs vaikučiai, o taip nemandagiai šnekat, su vyresniais ir ‘protingesniais’…
Bet jos jau niekas nebeklauso.Nors ji toliau sau porina apie gyvenimą.
Ooh.Kurmis Spersikas paleido per telą įrašytą skambučio garsą.Bet šįkart nepavyko apmaut Ecio, ne taip kaip praeitą kartą.Šūūdas.Tuoj mirsiu iš nuobodulio.Ooo, PAGALIAU tikrasis skambutis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 9:09 pm

Džeinė Volturi rašo:
Labai Gražios mintys :)) Esi labai meniška ;]

AčiūŪ, Emi <3*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 9:11 pm

Naa, o čia senesni mano 'piešiniai' (paišalionės, kai neturiu ką veikt per pamokas).
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 9:19 pm

Renata Volturi rašo:
2009, spalio 21 d. Etika


Ecis.Sėdžiu pačiam klasės gale, prie lango.Norb nurašinėja eilėraštį, kad geriau išmoktų.Žinoma, eilėraštis tai pudelioko mintis.Ecis taip krato galvą, kad atrodo nukris ir tas paskutinis violetinis plaukas nuo galvos.Tuo savo “angelišku" balsu ir žvilgsniu.Gale Janušonis ir Žydras kartu kemša čipsus.Prieky, Urt griuvinėja nuo kėdės.Na taip, kaip visada-visuotinis klegesys.Tik Ievutė, sėdinti prieš mane-ramybės uostas.Sėdi palinkus, ir tvarkingai pildo pratybas.O.Daunoravičius kažką su griausmu nutėškė ant žemės.Paisgirdo plojimai.Prie plojimų, palaikymo prisideda VISI.Žinoma, išskyrus Ievutę.Ji net galvos nepakėlė.O Ecis irgi vaikšto, nieko nematydama.Dabar pasilenkė prie Eimos:
-Ar tau dar neaišku ?!Ar TAU dar neaišku ?!Ar tau DAR neaišku ?!(taip kartoja gal kokias 5 minutes).O Eima sėdi ir žvengia jai tiesiai į veidą.Kurmis Spersikas maukia kolą.
Staiga Kaspis pakėlė galvą iš transo.Tai JAU netikėta.Ir klausia Ecio:
-Geroji mokytoja!-sarkastiškai šūkteli.-Kodėl jūsų plaukas violetinis ?
Visa klasė nuščiūva ir laukdami atsisuka į Ecį.
-Vaikučiai (čia jos nuolatinis kreipinys į visus mokinius.Ir į 11-okus.) kiekvieno skonis skirtingas, kiekvienam graži kitokia spalva, o jūs tokie geri ir gražūs vaikučiai, o taip nemandagiai šnekat, su vyresniais ir ‘protingesniais’…
Bet jos jau niekas nebeklauso.Nors ji toliau sau porina apie gyvenimą.
Ooh.Kurmis Spersikas paleido per telą įrašytą skambučio garsą.Bet šįkart nepavyko apmaut Ecio, ne taip kaip praeitą kartą.Šūūdas.Tuoj mirsiu iš nuobodulio.Ooo, PAGALIAU tikrasis skambutis.

įdomus labai. ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 9:20 pm

(Čia tai eskizas, piešiau iš matymo, bet taip ir liko eskizu.
Tomy kūryba~* Jp9dtx

(Kažkuriuo metu lbj mėgau piešti žmones be veidų.)
Tomy kūryba~* Ic8irn
Tomy kūryba~* 2ut3m95

(Čia ir eskizas, iš matymo)
Tomy kūryba~* 25pu58z

(Čia šiaiip)
Tomy kūryba~* 2q81y7s

(mhm.juodu geliniu braižiau.be minties...)
Tomy kūryba~* 35cfmyw

(Išsigimęs laumžirgis xD)
Tomy kūryba~* 20ab4fk
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 9:21 pm

Meilia, tavo mintis būtinai perskaitysiu...tik vėliau..;*
o piešiniai maži, bet nuostabūs<333
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 9:25 pm

Kaip gražu!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 9:46 pm

Labai gražu.
Bet tokie maži, kad vos įžiūrėti galima ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimePir. 12 28, 2009 10:12 am

Tuo juodu geliniu tai man labiausiai patiko iš visų keltų piešinių.
Kiti taip pat gražūs, labai. ;**
Tu, gi žinai tai. ;p xD
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimePir. 12 28, 2009 5:32 pm

Man labai patikti tavo piešiniai....
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimePir. 12 28, 2009 6:10 pm

AčiŪ, žmogeliai <3*
O jie šiaip visai nemaži.Aš juos specialiai sumažinau, kad neužimtu viso puslapio xD Na, bet jeigu atrodo per maži, kitą kartą kelsiu didesnius :*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimePir. 12 28, 2009 7:53 pm

Gražu Tomy kūryba~* Star3
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimePir. 12 28, 2009 7:57 pm

gražu gražu;]*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimePir. 12 28, 2009 8:01 pm

AčiŪ :**
Nors tikrai nemanau, kad gražiai piešiu.
Labiau patinka rašyt.Neseniai sukūriau tokią veikėją-Nesy Mariel.
Parašiau jos aprašymą, ir kuriu jos dienoraštį.Bet dar negreit įkelsiu.
Gal ir išvis ne, nes nebaigto kelt nenoriu ;D*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimePir. 12 28, 2009 8:25 pm

Čia keletas eskizų, iš dailės šulios:

(Cirko tematika)
Tomy kūryba~* 2qu5dg4

(Kompozicija-"Stalas ir šuo")
Tomy kūryba~* 2ue0bw6

P.S. Čia nenormaliai abu nufotkinau, tj beveik nk nesimato.Kai grįšiu namo, nuskanuosiu piešinius, tada geriau matysis.:*


Paskutinį kartą redagavo Renata Volturi, Pir. 12 28, 2009 8:28 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimePir. 12 28, 2009 8:28 pm

Gražu aš tavo gerbėja. Tomy kūryba~* 406478 Tomy kūryba~* 406478 Tomy kūryba~* 406478 Tomy kūryba~* 406478 Tomy kūryba~* 406478 Tomy kūryba~* 406478 Tomy kūryba~* 406478 Tomy kūryba~* 406478
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimePir. 12 28, 2009 8:29 pm

Emi, nu jau xD*
AčiŪ <3***
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimePir. 12 28, 2009 9:47 pm

Čia keletas kačių foto, iš Graikijos, Kretos.

Tomy kūryba~* 21mvhwy Tomy kūryba~* 2rxibma

(Čia jos visos amžinai pešėsi, ant stogo, po mano balkonu, ir balkone xD)

Tomy kūryba~* J7di61

Tomy kūryba~* 2ry51kj

(O čia dar trumpas video-"Kačių peštynės", kurį filmavau iš savo balkono xD)

"Kačių peštynės-spausti čia"


Paskutinį kartą redagavo Renata Volturi, Antr. 01 12, 2010 7:49 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 7:40 pm

Čia rašiau šiandien, bet mintis gimė šūlioj, per fizinio pamoką...tačiau nepavyko išdėstyt minčių kaip norėjau...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tomy kūryba~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tomy kūryba~*   Tomy kūryba~* Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Tomy kūryba~*
Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Rusnės kuryba
» Emily* Kuryba
» Agniaūūūūs (Aro) kurybą. ;))
» Ingos kuryba
» Gretos kūryba ;]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: