Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ingos kūryba alive

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
AutoriusPranešimas
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 11:11 am

Džeinė Volturi rašo:
copy paste?
t.y. Žodį noriu kopijavai?
wtf?taip ne į temą..
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 11:13 am

Gabija> Jau kuriu. Jau rašau 7 skyrių. ;DD tu ką perskaitei jau visą? ;O
Vaida> Na gerai. Tuoj įkelsiu. Bet tik 5 ;P
Gabija> Ar tai svarbu? Man tik džiaugsmas, kd ji taip nori nori nori nori nori nori nori (čia BE copy paste. ;p)
Vaida> Ji turi omeny, kad ar per copy paste rašei tą "nori" ;D
Atgal į viršų Go down
Džasperis Heilas
It makes you awesome
Džasperis Heilas


Nuotaika : na... nežinau...
Apie personažą : -
Alkis : nealkanas (turbūt)
Antroji pusė : Alisa :)
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : later
Tikras vardas : Gabija
Galia : manipuliuoja kitų emocijomis
Female Pranešimų skaičius : 1908
Gimtadienis : 1999-05-24
Prisijungimo data : 2010-01-13
Metai : 24
Miestas : Klaipėda

Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 11:23 am

Jooo... Užkabinai :)
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 11:31 am

ar tai svarbu?ar aš kopinau ar rašiau? ;DDD
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 11:45 am

Vaida nesiparink.. Štai tau tęsinys ;DD

Čia labai mažas skyrius, nes šeštame visas įdomumas ;DD
Bet jo nekelsiu.. Reiks palaukt kai baigsiu septintą. ;p

5 skyrius




Patekusi į lauką pasijutau šiek teik geriau.. Giliai įkvėpiau ir iškvėpiau. Pasijutau stebima ir atsisukusi į Faustą pamačiau jo mėlynas skvarbias akis – jis stebėjo mane.

- Ar ilgai mane stebėsi? – paklausiau.

- Kiek galėsiu tiek žiūrėsiu. Ar kas nepatinka? – atkirto jis. Nesitikėjau tokio atsakymo, tad tik rūsčiai nužvelgiau jį ir apsisukau. Jis čiupo už rankos, tad man beliko tik sustot.

- Kodėl kas kartą bėgi nuo manęs? – vėl uždavė klausimą.

- Nebėgu. Tiesiog neturiu apie ką su tavimi kalbėtis, - atsakiau.

- Gal norėtum ryt nueiti į kiną?

- Nematau butinybės, tad ne, ačiū. – pašaipiai tarstelėjau.

- Nebūk tokia šalta. Juk patinku tau.

- Nebūk toks įsitikinęs, - prunkštelėjau. Nespėjau mirktelėti kai mane bučiavo vaikino lūpos. Jos buvo šiltos, minkštos ir beprotiškai saldžios. Jis taip meistriškai bučiavosi, kad man kojos sulinko, kaip tik tuo metu apsidžiaugiau, kad jis mane laikė, nes būčiau nugriuvusi. Kai pagaliau paleido stovėjau lyg apsvaigusi.

- Ar vis dar sakysi, kad nepatinku? – sušnabždėjo Faustas atsirėmęs man į kaktą.

- Ne, nesakysiu, - šnabždesiu į šnabždesį atsakiau. Tada apsisukau ir nuėjau.
Atgal į viršų Go down
Džasperis Heilas
It makes you awesome
Džasperis Heilas


Nuotaika : na... nežinau...
Apie personažą : -
Alkis : nealkanas (turbūt)
Antroji pusė : Alisa :)
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : later
Tikras vardas : Gabija
Galia : manipuliuoja kitų emocijomis
Female Pranešimų skaičius : 1908
Gimtadienis : 1999-05-24
Prisijungimo data : 2010-01-13
Metai : 24
Miestas : Klaipėda

Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 11:48 am

Esi pasibučiavusi su bernu, kad taip išraiškingai parašei? Beje... Labai fainas skyrius... Tik laaaaabai mažai.
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 12:10 pm

aišku yra : DDD
šeip tai nežinau xDDD
greičiau rašyk Inga!!!!!!!!!!!!!
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 1:05 pm

Gabija> nebūtina bučiuotis ;p Galima ir iš knygų prisiskaityti, o po to fantazijos reikalas ;D

Vaida> Jopšikmat.. nu esu esu bučiavusis ;DD Neskubink manęs, nes aš turiu lėkt pasimatyman ;p ;D laiko neturiu db
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 1:22 pm

Rašyk tik dar ;DD
[P.s. Prs pr skype ;DD]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 2:02 pm

Die, man eilinį kartą trūksta žodžių.. Aš noriu DAR. Tu išleisk knygąą, pati pirma ją nusipirksiu...
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 2:06 pm

O aš antra nusipirksiu ;D
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 2:08 pm

Ok, sutarta. ;D
Atgal į viršų Go down
Džasperis Heilas
It makes you awesome
Džasperis Heilas


Nuotaika : na... nežinau...
Apie personažą : -
Alkis : nealkanas (turbūt)
Antroji pusė : Alisa :)
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : later
Tikras vardas : Gabija
Galia : manipuliuoja kitų emocijomis
Female Pranešimų skaičius : 1908
Gimtadienis : 1999-05-24
Prisijungimo data : 2010-01-13
Metai : 24
Miestas : Klaipėda

Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 2:27 pm

O aš trečia :) Jei iki klaipėdos ji dakeliaus xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 2:38 pm

Jeigu N.A. pasieks, tai ir Klaipėdą pasieks. ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 9:22 pm

Sandra> Rašysiu.. dabar? ;DD

Erika> uj.. Įkvėpei mane. Aš jums dar neišleistą knygą čia suvarysiu. JAu būsit perskaičiusios ;DD

Vaida> Šaunu... Gal dar vienoje eilėje stovėsit? ;D

Gabija> Ir tu dar? ;Oo ;DD


Prajuokinot panos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 9:23 pm

6 skyrius




Kitą dieną mokykloje vengiau susitikti su Faustu ir Viliumi. Nenorėjau nei vieno iš jų matyti. Alė kaip visada tarškėjo, todėl galėjau nesiklausyti.

- Tu net neįsivaizduoji kaip jūs atrodėt!! Daug kas tave stebėjo, bet tu gi žinai tai. Kaip visada esi dėmesio centre. Tai va... Tada Roberta paskelbė, kad pas ją vyks vakarėlis šį penktadienį. Aš, žinoma, iš karto supratau, kad ji nori dėmesio. Beabejo jai pavyko, bet neilgam. Vilius paklausė kelintą valandą ir ji koketiškai. Taip taip, koketiškai jam atsakė, kad nuo 20h, o tada... Tu nepatikėsi... Ji pasikorė jam ant kaklo. Na tu supratai, kad apsikabino.

- Pala.. Ką tu pasakei?! – perklausiau aš.

- Tu ką?? Nesiklausei?

- Am.. Klausiausi, bet nelabai gerai išgirdau...-teisinausi aš. – Tai kaip jis sureagavo į tokį jos elgesį?

- Nusišypsojo ir taip pat apkabino, – paprastai atsakė Alė. Galvoje prasidėjo minčių lietus. Kodėl? Kaip galėjo? Blefavo?? Įsiutau. - O kas yra?

- Nieko, - tariau. Atsiprašiau jos, pasakydama, kad turiu kai ką sutvarkyti. Dabar privalėjau susirasti Vilių. Ėjau per koridorių ir kaip visada jaunesni mokiniai man praskyrė kelią. Kažkodėl apėmė šypsena ir drąsiai pasukau į kitą koridorių. Kažkas sušuko „atsargiai!“, bet buvo per vėlu. Į mane atsitrenkė kažkas.

- Žiūrėk kur eini, - pasakiau pasilenkdama ir pasiimdama savo vadovėlį. Kai atsistojau ir pakėliau akis norėjau prasmegti skradžiai žemę.... Janas.... Susinervinusi apsidairiau gal kas eis pro šalį ir išgelbės.

- Kokios mes agresyvios.

- Nuo kada tu esi moteris? – sarkastiškai pratariu. Nužvelgiu jį žeminančiu žvilgsniu, jau noriu eiti, bet jis sugriebia už alkūnės ir sustabdo mane.

- Na jau ne, mažute...

- Nevadink manęs taip, - tyliai, bet aiškiai, nukertu ir trukteliu ranką iš jo gniaužtų. Jis jau žiojosi atsakyti, bet padarau kaip kas kartą kai nepageidauju jo draugijos. Švysteliu plaukais jam į veidą ir nueinu. Merginos stovėjusios šalimais išsižiojusios žiūrėjo į apstulbusį Janą ir nueinačia mane. Šyptelėjau pati sau. Pastebėjau koridoriaus gale einantį Vilių. Paspartinau žingsnį, bet mačiau, kad nespėsiu jo sustabdyti. Išsitraukusi telefoną parašiau jam sustot. Kai jis jau buvo bedingstąs už kampo išgirdau kaip gavo žinutę ir perskaitęs sustojo, o tada atsisuko. Priėjusi prie jo trenkiau skambų antausį.

- Daugiau prie manęs nelysk, - apsisukusi ruošiausi eiti šalin, bet vėl man buvo sugriebta už alkūnės. Nusivedęs į šoną, kur mažiau žmonių įniršęs paklausė:

- Kokio velnio? Ar aš dabar lindau?

- Ne, bet tai tau už vakar.

- Pavėluota reakcija. Aš atve, kaip pastebėjai, vakar bučiavau. Tu, pastebėjau aš, irgi mane. Taigi paaiškink už ką trenkei?

- Bučiavaisi su manim, o tada glėbesčiuojiesi su Roberta, - sušnypščiu.

- Štai kur problema, - linkteli jis, bet supratau, kad jis šaiposi. Jau užsimojau dar kartą trenkti, bet jis sugavo mano ranką ir papurtė galvą.

- Negerai muštis. Tai taip neetiška elito merginai.

- Užsičiaupk tu, elitinis asile.

- Aš matau, kad tu pavydi.

- Nepavydžiu, idiote, - piktai atsakau.

- Tai kas čia per dramos dėl Robėrtos? – susidomėjęs paklausia.

- Tai tau pamoka. Kad neįtrauktum manęs į savo kolekciją. Mes draugai! Jau kiek laiko esame jais ir tu dabar sumanei viską sugadinti.

- Visu pirma aš nieko negadinu. Kiek prisimenu tu sakei, kad viskas buvo klaida, mes užsimiršome. Viskas pamiršta, - šaltakraujiškai metė man mano pačios žodžius. Nesutrikau ir ištraukdama ranką atkirtau:

- Visa tai buvo PRIEŠ tau įsisiurbiant man į lūpas kaip grobuoniui. Tu manęs norėjai.

- Ir dabar noriu, bet kaip matai nieko nedarau, - sumurma jis. Aš iš inercijos pasisuku ir ruošiuosi eiti, bet klupteliu ir jis mane pagauna. Dabar supykau ant savęs.

- Paleisk mane.

- Dabar to nenorėk, - burbteli amn į ausį ir supratau, kad jai paleis tėkšiuosi ant žemės.

- Pastatyk mane.

- Gerai, madam, - pasakė, o tada pastatė ant kojų.

- Tavo žiniai aš – panelė, - taip tarusi nueinu į kabinetą.
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 10:25 pm

Nu Inga..aš rimtai mirštu dėl tavo kūrinių..jie tokie nerealūs..galėčiau skaityti ir skaityti..gali spartinti rimtą? : DDD*
P.S Joo,vienoj eilėj stovėsim xD
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 10:30 pm

Na Vaida.. teks naktimis rašyt ;xx
Ahrr..
Na oke.. Pasistengsiu ;D
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 10:34 pm

Aš pamaloninta :DDD
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 10:44 pm

Nafik.. Tavo kūūrinys mano vyras... Aš jį įsimylėjau.. Rimtai..
Skaitau ir šypsaus sau kai kokia nesveika. ;DDD
Jauč nusišneku juodai.. ;DD


P.S.nesvarbu, kad jau būsiu skaičius tavo kūrinį. Nusipirksiu vistiek jį. Antras kartas - nepakenks. ;pp
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 10:46 pm

Vaida> aha ;D*
Erika> ujj.. Kaip miela.. Dabar aš skaitau ką parašei ir šypsaus ai nesveika. Abi nusišnekam čj ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 10:47 pm

Aš tai išvis išsišiepus dabar. ;DD Neišein užsičiaupti.. ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 10:51 pm

Tada dar nudžiuginsiu.. einu rašyti ir ryt įkelsiu dar du skyrius. Okey? ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 10:52 pm

Tikrai nudžiuginai.. ;DD man jau žandus skauda.. ;DDD
Žodžiuu, aš laaabai laukiu. ;DD*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 12:48 pm

Erika> Vis dėl to vieną įkelsiu.. Nes šitas ilgas labai ;D
7 Skyrius


Gvidas mane išleido netoli pagrindinės gatvės, kad viską ką noriu pasiekčiau pėščiomis. Nuėjau į kavinę ir išsitraukiau telefoną. Parašiusi Alei užsisakiau dvigubą irisinį frappe. Kol laukaiu užsakymo gavau draugės žinutę:

Klausyk my sunshine, dabar negaliu.
Esu su Klaudijumi.
Pasikviesk F. Juk jis tau patinka, o tu jam.
So... The problem is gone.

Alė




Atsidususi atrašiau:
Problem IS.
He kissed me.
Remember? Negaliu pakviest.

*


Atnešė mano gėrimą ir aš gurkštelėjau. Po minutės gavau Alės atsakymą:

U dunno!
Invite him. NOW!

Alė




Šyptelėjau. Tada susiradau Fausto numerį ir parašiau:

Hey. Pameni kvietei susitikti?
Tai ne kinas, but a caffe.
So u can find me here.

U know me*




Atsigėriau savo frappe. Padavėja atnešė man žurnalą. Atsiverčiau jį, bet suvirbavus telefonui čiupau jį ir perskaičiau sms nuo Fausto:

‘k. I know a lot of caffe here.
Kuri būtent?




Smaigiau atsakymą, po to varčiau žurnalą. Už dešimties minučių užverčiau jį ir aiktelėjau.

- Ar aš toks baisus?

- Ne, bet galėjai įspėti, kad aju esi čia.

- Nemačiau būtinybės, - atsakė Faustas. – beje, man patiko tave stebėti.

- Labai miela, - su ironija pasakiau. Padavėja atnešė kavos, pastatė prie vaikiną ir koketiškai šyptelėjusi pasišalino.

- Jei pakvietei tam, kad galėtum ironizuoti tuo išgersiu ir išeisiu.

- Kur keliausi? – Paklausiau prieš tai gurkštelėjusi gėrimo.

- Mieloji, nuo kada tau rūpi ką veikiu? – bandė sutrikdyti mane. Šiek tiek sunerimau. Kur dingo amlonus elgesys?

- Ar tik ne tu kalbėjai apie tai, kad aš patinku tau? – kilstelėjusi antakį klausimu į klausimą atsakiau. Po to pridūriau: - galime kur nors nueiti.

- Ruošiausi eiti aps draugą.. – atsakė stebėdamas kaip įsidedu šiaudelį į burną ir traukiu frappe. Mačiau kaip jis stebi mane geriant. Lėtai ištraukiau šiaudelį ir Faustas apsilaižė lūpas. Šyptelėjusi linktelėjau jam, kad kalbėtų toliau. Susivokęs, kad spokso pakėlė akis į manąsias ir stengėsi nebenukreipti žvilgsnio. – jis.. Jis rengia vakarėlį. Nori eit kartu?

- O.. – pakviečiau padavėją su sąskaita. Padėjau dešimtine ir atsistojau.

- Tai eisi su manim? – perklausė atidarydamas kavinės duris. Išėjusi į lauką atsisukau ir pasakiau tik tiek:

- Po pusantros valandos lauk manęs čia su transporto priemone, - pasisukau eiti.

- Palauk...

- Ką? – atsisukau. Jis prėjo ir apkabino mane per liemenį ir kai pradėjo linkti manaiu pabučiuos. Norėjau to. Deja, jis palinko prie ausies ir jaudinančiu balsu ištarė:

- Priblokši juos, kad ir kaip atrodytum.

Švelniai jį atstūmusi nusišypsojau.

- Pusantros valandos, - pakartojau ir apsisukusi nulėkaiu į drabužių parduotuvę gatvės gale. Ten išsirinkau tobulą suknelę: tamsiai pilka, šiek tiek aukščiau kelių. Prie iškirptės prisiūti karoliukai, blizgučiai sueina į vieną liniją ir šitaip tiesiai iki klubų. Nuo ten jie išsiskiria į šonus paslėpdami kišenėles. Iš nugaros suknelė atvira.
(čia parodau kaip maždaug ta suknelė atrodo iš priekio ir iš galo)

Ingos kūryba alive - Page 9 30673b546a1e37a9328750e8c939240b383

Ingos kūryba alive - Page 9 54d512251402e4f0729ed19d2ee5681d539

Kol pakavo suknelę paskambinau savo kirpėjai, kad tuoj pat atvyktų į mano namus. Ši sutiko ir pasakė, kad bus už penkiolikos minučių. Čiupau maišelį su suknele ir ištrūkusi į lauką paskabinau į grožio saloną.

- Ar yra laisvų vietu manikiūrui?

- Taip, - atsakė balsas. Už kampo pasukau ir kirtusi skersgatvį pasiekiau grožio saloną. Užėjau tenais. Paprašiau padengti bespalviu.

- Skubate kažkur? – paklausė nuvalydama laką.

- Taip.

- Jums pasisekė, kad tereikia tik nuvalyti ir padengti bespalviu.

- Žinau. Nesenai buvau čia.

- Prisimenu. Jums Yva darė manikiūra, tiesa?

- Taip.

- Ji turi savotišką skonį. Gal todėl pas ją tiek daug klijienčių?

- Sutinku. Ji labai gerai žino koks manikiūras tiktų į kokį nors pobūvį. Visada jį padaro išskirtiniu. Beje kur ji? – paklausiau.

- Šiandien laisvadienį pasiėmė, - baigusi lakuoti man nagus išdžiovino juos. Nusišypsojau jai ir sumokėjau dvigubai. Išbėgusi į gatvę sugavau taksi ir įsėdusi pasakiau namų adresą.

- Skubate, panele?

- Taip, labai. Sumokėsiu dvigubai, jei pašalinsite kamščius.

- Tuoj pat panele, - užgazavęs pasuko į šoną ir nudūmė per skersgatvį į kitą gatvę, ne tokią užkimštą. Ten lenkė mašinas kaip kokiose formulė 1 lenktynėse. Po 5 minučių buvau namie. Kambaryje jau laukė kirpėja.

- Tu užtrukai.

- Atsiprašau, - tada lestelėjau į kėdę. Sofi dirbo greitai. Suprantame vienas kitą tik pažvelgusios į akis. Patrumpino man plaukus ir sukėlė juos viršun į elegantišką kuodą. Prikišta segtukų šukuosena laikėsi puikiai. Po pusvalandžio buvau susiruošusi. Žvilgtelėjau į laikrodį. Liko pusvalandis. Velniava. Nuėjau į vonią ir pasidažiau, tada apsirengiau suknelę, apsimoviau aukštakulnius. Iš spintos išsitraukiau juodą, blizgančią delninukę ir nulėkaiu laiptais žemyn. Gvidas ištiesė paltuką ir atidaręs duris praleido. Kol lipau laiptais prie juodos mašinos, Gvidas greit nubėgo ir įšokęs į mašiną palaukė kol įlipsiu. Tik įlipau ir mašina truktelėjo iš vietos. Prisiplojau prie sėdynės.

- Gvidai, lėčiau.

- Gerai panele, jūs vėluosite.

- Ach.. tiek to. Gazuok, - greitis man patiko, bet ne mieste. Į susitikimo vietą pavėlavau dviem minutėm. Taip kaip ir reikia. Lėtai išlipau iš mašinos ir nuėjau prei Fausto. Šis stovėjo su smokingu prie savo limuzino. Priėjau prie jo. Jis žvilgrelėjo ir vėl nusisuko. Įsirėmiau rankaį šoną ir laukiau kada atsisuks. Pajutęs kad vis dar stoviu lėtai atsisuko ir išpūtė akis.

- Čia tu? – paklausė. Aš vis dar stovėjau įsirėmusi į šoną. Sutrikęs jis atidarė duris į limuziną. Įsėdau ir pasislinkau. Įsėdęs ir pasakęs vairuotojui tikslą atsisuko į mane.

- Aš.. Tu.. Aš.. – mekeno.

- Tu negali patikėti, kad per tokį trumpą laiką atrodau šitaip gerai.

- Taip. Kaip tu..? Tu atrodai labai.. –Pagaliau atsisukau į jį ir susidomėjsui ką jis pasakys. – seksuoliai.

Nieko nuostabaus. Aš taip ir turėjau atrodyti. Elegantiška ir seksuoli. Mano planas pasisekė. Šyptelėjau jam.

- Gal nori šampano? – sukruto jis.

- Neatsisakyčiau, - įpylęs Faustas pirmą padavė man, o po to įsipylė sau.

– Kur vyks vakarėlis? - paklausiau.

- Pas Maiką.

Paspringau šampanu. Faustas nustebęs žiūrėjo į mane, o aš sudejavusi padėjau gėrimą į šoną ir nusisukau į langą.


Paskutinį kartą redagavo Kevinas Houpas, Kv. 07 01, 2010 5:28 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ingos kūryba alive - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingos kūryba alive   Ingos kūryba alive - Page 9 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ingos kūryba alive
Atgal į viršų 
Puslapis 917Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Ingos kuryba
» Rusnės kuryba
» Emily* Kuryba
» Tomy kūryba~*
» Agniaūūūūs (Aro) kurybą. ;))

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: