Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Sandūūtės diary.

Go down 
+3
Sulpicia Volturi
Tania Denali
Heidi Volturi.
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 14, 2010 1:37 pm

Mano mieste :lol:
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 15, 2010 3:55 pm

Oho...nekenčiu tokio jausmo kai būni išskundžiamas...feee...x.x
Tiesiog siūlau šias dienas būti gerai mergaitei ir jai paklusti,o tada priminti apie stovkę..;DD*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 03, 2010 10:17 am

Tagi taigi... Aš grįžau.
Trumpai papasakosiu apie tas penkias dienas kurias praleidau stovykloje.
Jų niekada nepamiršiu.
Taigi.
Kai atvažiavom ten į vietą mano nuotaika buvo baisi. Nu tragiška. Tiesiog galvojau ir ko man čia reikėjo. Buvom su drauge, bet kažkaip nebe taip bendravom. Žodžiu pirmą dieną buvau niurzga.
Antrą dieną pajutau šiokią tokią laimę. Buvom su kitom, jos parodė, kad esu svarbi. Susimetėm pinigų, nusipirkom gert. Vakarė gėrėm ir Tarm param. Nu ždž.
Trečią dieną buvau jau pagavus tą kabliuką. Visą dieną blūdijom, spinduliavau net, visus kitus užkrėčiau savo entuziazmu. Deja, draugei tai nepatiko kažkodėl ir mes susipykom. Susikroviau visus daiktus ir išėjau pas kitas. Jos buvo man geresnės, mane suprato ir paguodė. Vakare gėrėm jau normaliai. Paskui nuėjo su vien drauge į jos bx ir mano lb gero draugo kuriam jaučiu simpatiją namelį. Iš pradžių buvom, kalbėjo ir t.t. Paskui išjungėm šviesą. Anie ten kažką išdarinėjo, o mes su Martynu gulėjom šalia, žiūrėjom pro langą į dangų ie kalbėjom. Jis norėjo mane pabučiuot, bet nesileidau. Paskui pajutau, kad man labai gera su juo, bet tada jau buvo beveik penkios ryto ir po dešim minučių turėjom išeit. Nu žodžiu pasibučiavom. Pajutau kažką ko nejaučiau su Ryčiu. Savo bx. Neatkreipiau į tai dėmesio, bet visą ketvirtą dieną svajojau, kad tai pasikartotų.
Deja visą dieną Martynas nerodė nė ženklo, kad namely kažkas buvo. Tik buvo šalia, kaip pats geriausias draugas, blūdijo kartu, išmaudė jūroj su visais rūbais ir tiek.
Vakare ketvirtos dienos, susirinkom visa chebra pas mus palapinėj. Mes turėjom Dilight, jie turėjo alaus. Nu šventėm ta proga, kad paskutinė naktos ten.
Po kokio pusvalandžio Martynas atsisėdo šalia manęs. Gėrėm atrodė tik mes du. Kitų nė nemačiau. Pabaigėm gert visi. Kiti pradėjo kalbėt apie laidotuves, artimų žmonių mirtis. Mes irgi kiek pasireiškėm, bet paskui mums ta tema ėmė įgrįst.
Išėjom išmest skardinių ir buteliukų. Išmetėm ten visą tą šlamštą per tvorą už palapinės, jau pasisukau eit, jis mane paėmė už rankos atsuko į save ir pabučiavo. Paskui nuėjom į palapinę.
Buvom kartu. Vėl keturiese nuėjo į namelį. Tik šį kartą jau su Martynu elgėmės kaip pora. Kitą ryta ant kaklo pamačiau nasosą ir viršutinė lūpa nuo bučinių buvo absoliučiai mėlyna. Vat kaip pasibuvau.
Bėda ta, kad dabar nebežinau ką jaučiu Ryčiui, o ką Martynui. Rytis nuostabus, bet...
Su Martynu jaučiu tai ko man reikia, tik ima abejonės ar jis kažką jaučia kai būna su manim.
Tiesiog...
Aš dabar pasimetus...
Vakar pabaigiau viską su Ryčiu, nes nenorėjau jo apgaudinėt. Žinoma, kad visko nepapasakojau jam.
Dabar mąstau ar kaip Inga sakė suktai parodyt Marčiui, kad jis man patinka ir leist jam eit pirmą žingsnį, ar palikt viską kaip yra.
Ką daryt???
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 03, 2010 10:57 am

Jau sakiau ką daryt per skype ;DD
PULK ;D*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 03, 2010 10:59 am

Mačiau ;DD
Stengsiuos ;DD
Jei pavyks ;D
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 03, 2010 2:33 pm

Oho...nu čia tai ir susukai reikalus...
Gerai,kad viską užbaigei su Ryčiu,nes jei jam nieko nejauti,tai po galais kam švaistyti laiką..??;xx
O vat su Marčiu iš vis sukta...
juk jis tavo draugas...geras draugas...o jei kai jūs tapsit pora,viskas pasikeis..??nu,bet nežinau...
Jei tu jam jauti daug daugiau imk viską į savo rankas ir pavaryk...pasikalbėk su juo atvirai ir sužinok ką jis tau jaučia,o tada žinosi ką daryti...;}*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 03, 2010 2:42 pm

Tą patį sakė Inga.
I'll did it ;DD*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 03, 2010 2:54 pm

Ir kai tai padarysi,būtinai mus informuok,nes žiauriai įdomu...;DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 03, 2010 2:57 pm

Be abejonės ;DD
Manau ilgai laukti neteks ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 03, 2010 5:04 pm

Nu ir vikri išdykelė ta mūsų Sandrikė :twisted:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 03, 2010 5:13 pm

Nejaugi? (shuffle) Sandūūtės diary. - Page 2 120751
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 03, 2010 5:37 pm

Jau greičiau ši :twisted:
Sandūūtės diary. - Page 2 E44a190a570a104ccef11b12f26cd299
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 03, 2010 5:43 pm

Tai jau ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 08, 2010 12:03 am

Daahh... Prisiekiu sau ir visiems kitiems daugiau tūsuose neimti nieko žalingo.
Tu neįsivaizduoji kas ten darėsi. Apie dešimt žmonių išgėrėme 6, gal 7 baltos butelius. Negana šito, dar ir surūkiau mažiausiai puse pakelio viena, o man tai visiškai nebūdinga. Marčio nebuvo. Tai mane gerokai nuliūdino, tuo labiau, kad buvo žmonės kurių nekenčiu. Bet koks skirtumas žodžiu, man buvo oi kaip prastai.
Niekada nebuvau tiek prisigėrus. Net nenoriu prisimint ko vos nepadariau ir nenoriu to pasakot. Tai mano paslaptis. Nepyk.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 08, 2010 12:16 am

Nieko sau pavarėt.
Gaila, kad Marčio nebuvo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 08, 2010 12:36 am

Sandra.
Aš apšalus.
Viskas trumpa, bet neaišku ir painu.
Šiek tiek suprantu dėl to alkocholio, nepatinkančios aplinkos, rūkymo, bet..
Nu pakalėsim, per skype. okey?
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 08, 2010 12:55 pm

oo.o man viskas aišku.maždaug viskas aišku.
bet.bet aš nieko nesakysiu.nes net nežinau ką pasakyt..
;**
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 08, 2010 3:50 pm

Brigita- ahąą..
Ingą, jo, kai prieisiu prie savo pc. ;*
Ugne- aišku? Kažin, nes net neįsivaizduoji KAS ten buvo... ;**
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 2:03 pm

Kas prižadėta tas prižadėta...daugiau NIEKADA nieko žalingo...;DDD
Kartais reikia pabėgti nuo visko,bet gal reikėjo kiek mažiau bėgt...kitą kartą taip ir į komą gali nusivaryt...;xx
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 12, 2010 5:42 pm

Tai jau.. Pati pakraupau kai pabudau dieną ir viską prisiminiau... Tiesą sakant yra ir dar kai kas, bet to geriau nepasakosiu... Tai mane per daug skaudina ir nemanau, kad verta apie tai kalbėt.
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimePen. 08 13, 2010 2:05 pm

Kartais tai kas skaudina ir būna papasakojama padeda...žmonės supranta ir šį tą pataria,bet jei pati galvoji,kad geriau to nepasakoti mes suprasim...juk mes norim VISKO ko geriausio TAU...;}}*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 17, 2010 5:18 pm

Žinau, mažiūkai..;* Bet nebereikia, viskas praeitis ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 17, 2010 5:24 pm

Tai vąą ;DD
Žodžiu. Kaip sakoma kai sieki tikslo, niekad neatskleisk kad jo sieki kitiems ;DD
Sėlink, artinkis prie aukos, o pasitaikius progai čiupk ir nebepaleisk. Sandra taip ir daro. Kalba su Martuku, padeda jam spręst problemas ir pajust kokį auksą turi šalia.
Bet pala.
Sandra niekad negalvojo, kad yra gražuolė, labai faina ar pan. Bet žinot ką? Šiandien ji sau prisiekė, kad mylės save tokią kokia yra ir tobulins, kad būtų dar nuostabesnė.
Vakar visą naktį susirašinėjau su Martuku. Jis turėjo problemų, o aš išklausiau, patariau..Ir žinot ką?
Jis pasakė, kad aš vienintelė iš jo draugų rato tikrai jį suprantu ir duodu vertingą patarimą. Ir tai mane pamalonino, bet žinoma nepraskydau. Nuleidau pagyras negirdomis ir toliau jam padėsiu kai tik reikės. Galų gale, juk supras kas šalia, nūū ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 17, 2010 5:28 pm

Otaitau šaunuolė ta mūsų Sandra.*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 17, 2010 5:28 pm

Dėkavoju ;DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sandūūtės diary. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sandūūtės diary.
Atgal į viršų 
Puslapis 27Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Vai diary ;]`
» MOLBERTOS diary
» Sad diary, but sometimes it looks crazy
» Dear diary, today I'm...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: