Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Sandūūtės diary.

Go down 
+3
Sulpicia Volturi
Tania Denali
Heidi Volturi.
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeAntr. 09 28, 2010 5:58 pm

Soww, nusprendžiau nebeklet beprasmybių, tad kelsiu čia viską iš savo dienoraščio ;}

2010 rugsėjo 10d.

Juk kiekvieną dieną į galvą ateina kokia nors išganinga mintis. Ne ta prasme, kad atsakymas į klausimą "Kodėl aš čia?" ar "Kokia mano paskirtis?"... Tiesiog tu supranti kažką. Atrandi visai to neieškojęs. Turiu pmenyje, tu pagalvoji, kad dar daug ko nežinai...
Štai aš šiandien tiesiog pagalvojau, kad niekas neįvyksta be reikalo. Visi nelaimingi atsitikimai, barniai... Tiesiog taip lemta. Ir štai, tai supratusi pagalvojau kokia viso to prasmė. Tiesiog panorau sužinoti, kokie dalykai lemia visa tai. Galbūt tai tiesiog ženklai rodantys mums ką daryti? Ta prasme, gal mes tik nesuprantame to... Juk tai verta apmąstymų tema. Galų gale, kad ir pasakojimai apie mistines būtybes... Turiu omenyje, žmonės tuo netiki, bet kokia buvo prasmė praeities tautoms viską išgalvoti? Kam kurti tokias istorijas? Tai būtų beprasmiška. Tuomet prieinu išvadą- tai iš ties egzistavo. Tačiau kas nutiko? Kodėl visa tai liko praeityje? O gal neliko, tiesiog mes pratę į viską žiūrėti pro pirštus. .. Gal mumis naudojamasi, o mes to nepastebime. Ar tikrai visi žmonės yra tuo kuo dedasi? Ta prasme, juk mes daug ko nesuprantame, arba gal nenorime suprasti. Žinoma, juk daug lengviau žiūrėti į viską pro pirštus, nudėti, kad niekas nevyksta ir viskas yra puiku. Gal tai tėra žmonių pomėgis viską nuleisti negirdomis? Tačiau visgi lieka klausimas: kokia prasmė? Kam to reikia? Kodėl nepabandžius to išsiaiškinti, suvokti, išgirrsi ar pastebėti? Juk viską žinant lengviau gyventi. Ta prasme, kodėl man nepabandžius? Gal tada man pavyktų rasti tai kas nežemiška, gal net nerealu ir ko aš taip trokštu? Manau, man reikia tai apgalvoti ir pabandyti rasti atsakymus?
Taip... Aš galiu, ir aš tai padarysiu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 6:35 pm

Sandūūtės diary. - Page 5 IMAG0129
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimePen. 10 15, 2010 12:58 pm

Ale nieko nematau...xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimePen. 10 15, 2010 4:13 pm

Išsisaugok in da pc ir pasididink ;DD
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimePen. 10 15, 2010 5:27 pm

man vistiek nėra kokybės, kad galėčiau įskaityt ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimePen. 10 15, 2010 5:28 pm

Tokiu atvejuu, reiks parašyt normaliai xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeŠt. 10 16, 2010 5:02 pm



2010 spalio 16d.
Pažeminta. Sutrypta. Įskaudinta. Nekenčiu. Nekenčiu jo!... Visiškai sugniuždyta. Nieko nebenoriu. Nieko nebereikia. Tik dar kart parodžiau sau, kad esu visiška kvailė. To ir reikėjo tikėtis.
Tokios mintys po Tomo sms. Aš depresijoj, juodoj. O jis Juokavau. Aš jį iškirsiu.Aš jį nutrenksiu, išnarinėsiu po kaulą, nulaukšiu jam sprandą, supjaustysiu jį gabaliukais, išvirsiu, sumalsiu ir benamiui šuniui sušersiu. Va ką aš jam padarysiu už tai, kad mane išdūrė.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeŠt. 10 16, 2010 6:07 pm

nė vienas bernas nėra vertas tų jausmų, kuriuos tu čia aprašei.. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeŠt. 10 16, 2010 6:41 pm

;)))
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeSk. 10 17, 2010 11:13 am

Oho...pavarei...a ką padarė..??;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeSk. 10 17, 2010 2:07 pm

Nąą, Martis man visą pusdienį neatrašė. Tada sunerimau. Turime bendrą draugą vardu Tomas. Jo pavardė Dičmonas, bet visi jį vadina "bičmenu", "bigmenu" arba "direktorium", tad čia jis gali būtas paminėtas taip. Žodžiu, sugalvojau parašyt jam.

Aš: Martis sąs turi?
Jis: Jis tau nerašys.
Aš: Kodė?
Jis: Jis paną turi.
Aš: M.
Jis: Nu.

Tada prasidėjo. Tėvų nėra, aš viena, sulaukiu gniuždančios žinios po 2 metų bendravimo ir panašiai.

Aš: Tada perduok, kad kitą kartą, kai girtas vidury nakties parašys ir man, tegu žino, kad nežadu jam atrašyt, jei pats tyli pabrukęs uodegą ir negali to pasakyt, nes užpiso.
Jis: Juokavau ;D.

Aš rašydama sau depresūchoj sėdžiu, o jis matot juokavo. Tai aš jam sakiau: Aš jį iškirsiu.Aš jį nutrenksiu, išnarinėsiu po kaulą, nulaukšiu jam sprandą, supjaustysiu jį gabaliukais, išvirsiu, sumalsiu ir benamiui šuniui sušersiu.

Va va, kaip Sandrą supykdo ir apgauna kas būna. Pasigirsiu šian vos nesugurinus jam nosies ir iškabinus gerą odos gabalą jam iš snukio. Žinos, kad su manim geriau nežaist.
Žiauriausia tai, kad aš patikėjau. JUO. Martynas sakė, kad jis turbūt manęs pavydi, bet mano akyse tai jos reputaciją dar nutraukė žemyn, nors tai rodės nebeįmanoma. Jis (Tomas) man žemiau jūros lygio.
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeSk. 10 17, 2010 3:30 pm

Oho...nebloga istorija...
A tai kodėl Martis neatrašė..??;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeSk. 10 17, 2010 6:10 pm

Nes dirbo ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 11:22 am

2010 spalio 22 diena.


Dienorašti,

Vakar turėjo būt nuostabiausia diena mano gyvenime. Na, bent jau metuose. Susitikau su dviem nuostabiom saulėm. Vykinta ir Inga. Tai buvo nerealiausi ir geriausi mano turėti meet ever. Nesvarbu, kad trumpi. Viskas buvo puiku, įsitikinau kokio nerealaus grožio yra Vykinta, įsitikinau, kad ne ką prastesnė Inga, kad jos yra begalybiškai mielos ir panašiai. Važiavau namo ir netikėjau, kad galiu būt tokia laiminga. Vakare turėjau susitikt su Marčium, visą Halloween`ą būt su juo. Bet... Jį pamačiau tik šokių vidury, šokantį su kitom, su visom iš eilės, tik ne su manim. Jis kartais atsisukdavo, pažiūrėdavo keistu žvilgsniu ir nusisukdavo.. O man buvo skaudu. Tuo labiau, kad ten buvo ir tas prakeiktasis Vilius. Aš vaikščiojau pirmyn atgal arba veidu perkreiptu įsiūčio arba liūdesio. O jis praeidamas pro šalį pažiūrėdavo su šypsena, kilstelėdavo antakį tarsi sakydamas "Juk sakiau, kad tu nebūsi laiminga su niekuo kitu."
Žodžiu. Tragiškesnio Halloween`o nesu turėjus gyvenime. Mano nuotaiką praskaidrina tik meet su mano saulėm.
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 11:28 am

Uhh...kaip gaila,kad vakaras taip nenusisekė...
bet visada gali pralinksminti prisiminimai...juk diena turėjo būti išties nereali..neimk į galvą...gaila,kad man nepavyko,nu bet tikiuos kada nors dar susitiks...;}}**
Atgal į viršų Go down
Irina Denali
Just adorable
Irina Denali


Apie personažą : Draugiška vampyrė, mėgstanti parduotuves ;D Bet kai kaunasi tampa tikru žvėrimi ir gali padaryti bet ką, kad laimėtų ir apgintų šeimą
Alkis : Pasisotinusi
Antroji pusė : Kevinas
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska
Veikėjo veidas : Pixie Lott
Tikras vardas : Vykinta
Galia : Minčių, jausmų valdymas ir suvokimas
Female Pranešimų skaičius : 2702
Gimtadienis : 1996-10-11
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27

Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 12:05 pm

Oūū.. pamaloninai, saulyt ;***
Nesinervink dėl Marčiaus, viskas bus ok, tiesiog prisimink kaip mes juokėmės ir kaip aš sakiau, akd nekenčiamai tave myliu už tai, kad parodei Emiliui ir Martynui mano nuotraukas ;D
Myliu, saulut ;*****
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 12:17 pm

Aww, Agnyčiuk, tikrai susitiksim, žinau tai.;**
Vykintą, damn, sorr, kad jie tau pradejo rašinet pievas, ypač tas gražesnis, Martynas xD
Vytinta tave išvadino...;***
Atgal į viršų Go down
Irina Denali
Just adorable
Irina Denali


Apie personažą : Draugiška vampyrė, mėgstanti parduotuves ;D Bet kai kaunasi tampa tikru žvėrimi ir gali padaryti bet ką, kad laimėtų ir apgintų šeimą
Alkis : Pasisotinusi
Antroji pusė : Kevinas
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska
Veikėjo veidas : Pixie Lott
Tikras vardas : Vykinta
Galia : Minčių, jausmų valdymas ir suvokimas
Female Pranešimų skaičius : 2702
Gimtadienis : 1996-10-11
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27

Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 3:00 pm

Žinok dėl to supykau. Stumt pradėjo, nes ant tėvų mano užstūmė...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 5:18 pm

Žinau, tu negirdejai koki pamokslą jiem atrežiau..
Atgal į viršų Go down
Irina Denali
Just adorable
Irina Denali


Apie personažą : Draugiška vampyrė, mėgstanti parduotuves ;D Bet kai kaunasi tampa tikru žvėrimi ir gali padaryti bet ką, kad laimėtų ir apgintų šeimą
Alkis : Pasisotinusi
Antroji pusė : Kevinas
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska
Veikėjo veidas : Pixie Lott
Tikras vardas : Vykinta
Galia : Minčių, jausmų valdymas ir suvokimas
Female Pranešimų skaičius : 2702
Gimtadienis : 1996-10-11
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27

Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 5:47 pm

O galėjau girdėt ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 6:30 pm

Gal nereikia xD
Atgal į viršų Go down
Irina Denali
Just adorable
Irina Denali


Apie personažą : Draugiška vampyrė, mėgstanti parduotuves ;D Bet kai kaunasi tampa tikru žvėrimi ir gali padaryti bet ką, kad laimėtų ir apgintų šeimą
Alkis : Pasisotinusi
Antroji pusė : Kevinas
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska
Veikėjo veidas : Pixie Lott
Tikras vardas : Vykinta
Galia : Minčių, jausmų valdymas ir suvokimas
Female Pranešimų skaičius : 2702
Gimtadienis : 1996-10-11
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27

Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 6:42 pm

Reikia, kad nusiraminčiau ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 7:43 pm

Geriau nematyt ir negirdet kaip skaitau morala, jei jis skirtas ne tau, nes tai gali tapti trauma visam gyvenimui ;D
Atgal į viršų Go down
Irina Denali
Just adorable
Irina Denali


Apie personažą : Draugiška vampyrė, mėgstanti parduotuves ;D Bet kai kaunasi tampa tikru žvėrimi ir gali padaryti bet ką, kad laimėtų ir apgintų šeimą
Alkis : Pasisotinusi
Antroji pusė : Kevinas
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska
Veikėjo veidas : Pixie Lott
Tikras vardas : Vykinta
Galia : Minčių, jausmų valdymas ir suvokimas
Female Pranešimų skaičius : 2702
Gimtadienis : 1996-10-11
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27

Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 8:58 pm

Abejoju ar man taptų, ypač kai skaitei dėl manęs ;DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 9:00 pm

Tikrai galimas daiktas, tad saugau tave nuo to xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sandūūtės diary. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sandūūtės diary.
Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Vai diary ;]`
» MOLBERTOS diary
» Sad diary, but sometimes it looks crazy
» Dear diary, today I'm...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: