Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Sandūūtės diary.

Go down 
+3
Sulpicia Volturi
Tania Denali
Heidi Volturi.
7 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimePen. 07 02, 2010 10:47 am

2010.07.02

Kol kas viskas puiku. Pabundu anksti ryte, pro langą skaisčiai šviečia saulė. Poryt gimtadienis, tai dar labiau nuteikia linksmai. Šiandien atveš naujas supynes ;DD Vyyy ;DDp
Tėtis šiandien išplaukia. Again.
Atsidarau langą ir klausausi kaip čiulba paukščiai, taip gera jų klausytis...
Žodžiu, gersnės dienos ir būti negali. Kažin kas bus vėliau... Kokių vėl staigmenų pažers aplinkiniai ;DD
Na, bet daugiau apie viską vakare ;DD
Iki ;DD*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimePen. 07 02, 2010 4:35 pm

Gražus rytinis pakilimas (pabūdimas), su vienu kitu liūdnu debesėlių...*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimePen. 07 02, 2010 7:43 pm

Šiandien buvo viena nuostabiausių gyvenime dienų.
Ne todėl, kad ji buvo kažkuo tai išskirtinė, ne, ji būvo visais atžvilgiais tokia pati, tik tiek, kad patebėjau kaip šiandien ryškiai šviečia saulė, kokie purūs debesys skrieja dangumi ir kokiame gražiame pasaulyje gyvename.
Žinau, kad dažnai kiekvienas pagalvojame kaip mums blogai, kaip neteisingai su mumis elgiasi kiti, bet niekad nepagalvojame, kad visa tai ne veltui, nepagalvojame, kad būtent taip turi būti, nes kitaip juk nebūtų įdomu gyvent, nebūtume tokie kokie esame.
Įsivaizduok, kad tavęs niekas nekritikuoja, nepeikia už blogus darbus... Koks kiaulė tu tada būtum?
Ar bent įsivaizduoji kaip svarbu visur ir visada įžvelgti šviesiąją, ryškiąją pusę? Ar pagalvojai, kad gyvenimas gražus ir koks stebuklas yra mūsų gyvybė? Ar jautei, kad tavo kūnas yra pats didžiausias išradimas?
Žodžiu, ma sun, tu žinai, kad čia ir dabar filosofuodama noriu pasakyti: GYVENIMAS GRAŽUS!!!
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimePen. 07 02, 2010 9:36 pm

Aah.tavo mintys tokios teisingos. <333
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimePen. 07 02, 2010 9:55 pm

Gali būt, jei taip nebūtų, manau taip negalvočiau ;DD*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimePen. 07 02, 2010 10:45 pm

Verčia susimastyti...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimeŠt. 07 03, 2010 12:57 pm

Gali būti ;}
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimeŠt. 07 03, 2010 4:55 pm

Dažnai apie tai pagalvoju...ypač kai perskaičiau kelias knygas...nuo tada į gyvenimą žvelgiu kitaip..kiekviena diena,tai kažkieno pradžia,o kažko pabaiga...
Mažas vabaliukas,gali suteikti nuostabią nuotaiką...ryški saulė ir nuostabus oras pakelti tave ir nešti...tada jautiesi lyg skrstum...tai taip gera..;}}*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimeŠt. 07 03, 2010 8:15 pm

Tikrų tikriausia tiesa ;}
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimeŠt. 07 03, 2010 11:13 pm

2010.07.03, šeštadienis, 23.02

Och... Ma dear...Šiandien mano meilenybės {Mylimiausios Sandros} gimtadienis... Negalėjom susitikt, tai nusiunčiau virtualų atviruką ;DD
Bet ne tame esmė... Šiandien sukilo kaip per serialus rodo tokie vaizdiniai prisiminimai... Prisiminiau kaip fainai būdavom su Vilium, bet paskui atsiminiau kaip jis mane paliko... Dar prisiminiau, kaip prašiau, kad susitaikytume, kad pradėtume viską iš pradžių... Tada aš j mylėjau... Dabar nebe...
O situacija pasikeitė...
Pusantrų metų nė labas vienas kitam nesakėm, tik pašnairuodavom vienas į kitą...
O dabar jis pradėjo maldaut taikytis...
Kai pradėjo, vos nenualpau... Taip buvau nustebus. Jis viską kas buvo mano galvoje sujaukė neįmanomai... Pradėjau galvot ką jam jaučiu.
Tikrai žinau, kad tai ne meilė, kai jį mylėjau buvo visai kitaip...
Tai ne neapykanta~ yra žmonių kurių nekenčiu visa širdim...
Tai ir ne abejingumas, nes man gaila, kad turiu taip su juo elgtis. Bet kitaip negaliu... Jis elgėsi taip pat.
Ne, aš nekerštauju, tiesiog nebenoriu jo prisileisti ir atvert širdies...
Nebežinau ką daryt...
Aš pasimetus...
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 6:49 pm

Pirma...su TORTADIENIU..;}}*
Antra...nežinau ką tau pasakyti net ir apie tą Vilių...Jis tave labai įskaudino..??
Nejau jam dabar nieko nejauti..??ar taip mėgini tik save apgauti ir pabėgti nuo tikrovės...???
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 7:07 pm

Emetas Kalenas rašo:
2010.07.03, šeštadienis, 23.02

Och... Ma dear...Šiandien mano meilenybės {Mylimiausios Sandros} gimtadienis... Negalėjom susitikt, tai nusiunčiau virtualų atviruką ;DD
Bet ne tame esmė... Šiandien sukilo kaip per serialus rodo tokie vaizdiniai prisiminimai... Prisiminiau kaip fainai būdavom su Vilium, bet paskui atsiminiau kaip jis mane paliko... Dar prisiminiau, kaip prašiau, kad susitaikytume, kad pradėtume viską iš pradžių... Tada aš j mylėjau... Dabar nebe...
O situacija pasikeitė...
Pusantrų metų nė labas vienas kitam nesakėm, tik pašnairuodavom vienas į kitą...
O dabar jis pradėjo maldaut taikytis...
Kai pradėjo, vos nenualpau... Taip buvau nustebus. Jis viską kas buvo mano galvoje sujaukė neįmanomai... Pradėjau galvot ką jam jaučiu.
Tikrai žinau, kad tai ne meilė, kai jį mylėjau buvo visai kitaip...
Tai ne neapykanta~ yra žmonių kurių nekenčiu visa širdim...
Tai ir ne abejingumas, nes man gaila, kad turiu taip su juo elgtis. Bet kitaip negaliu... Jis elgėsi taip pat.
Ne, aš nekerštauju, tiesiog nebenoriu jo prisileisti ir atvert širdies...
Nebežinau ką daryt...
Aš pasimetus...

Aš suprantu tave. Ir žinai ką?? Manau gerai elgiesi. Dabar sunku, bet poto pasidarys lengviau. Galų gale jis turi suprasti, kad jeigu myli tave turi paleisti ir netrukdyti gyventi toliau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimePir. 07 05, 2010 6:50 pm

Agne~ ačiū ;DD
Taip, be galo. Ne, nejaučiu jam visiškai nieko, jis man absoliučiai svetimas. Ir aš savęs neapgaudinėju, nes turiu kitą, kurį myliu ir kuris mane taipogi.
Inga~ žinau, bet kaip sakau, yra kitas žmogus, kuris man dabar daug svarbesnis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimePir. 07 05, 2010 7:56 pm

2010.07.04, sekmadienis

Vyyy, pagaliau gimtadienis!Aš žiauriai laiminga!
Nuo pat 12 nekties, mane sveikina įvairiausi zuikiai!
Atsikeliu be galo linksma ir su puikiausia nuotaika. Lauke girdžiu kažkokį keistą krebždesį, bet nesugalvoju išeit pažiūrėt kas dedasi.
Atsikeliu, nusiprausiu, susitvarkau plaukus ir apsirengiu. Išeinu į bažnyčią. Atsirakinu duris, žengiu žingsnį į lauką ir sustingstu vietoje.
Ant gyvatvorės puikuojasi trys baltos rožės. Kaip tik tokios kokias dievinu. Paimu gėles, pažiūriu į atviruką kuriame parašyta:
"Su gimtadieniu, Sandut.

V."
Vos neišmetu tų gėlių ant žemės. Stoviu visiškai pakraupus ir nežinau ką daryt. Nueinu į vidų, pameluoju mamai, kad nežinau nuo ko tos gėlės ir išeinu numetusi jas ant stalo.
Bažnyčioje mane pasveikina dar keletas zuikių, bet aš visą laiką sėdžiu susiraukus.
Kai papasakoju Lilei, ji mane nuramina ir vėl šypsausi.
Paskui būnu namie. Netikėtai ateina Agnė. Įteikia dovaną ir pasako, kad su mano mielekais surengė vakarėlį. Išeiname. Vakarėlis ant skardžio. Ten baisiai graži vieta..
Švenčiam ir visa kita. Rytis [mano bx] nė minutei nuo manęs nesitraukia. Yra ir alkoholio, baltos, alaus, sidro, net brendžio. Apie patiekalus ir kitus dalykus nekalbu, jie tikrai pasistengė. Žodžiu, geriam, linksminamės ir būnam linksmi, juk šventė ;DD
Kiek apsvaigstu nuo alkoholio. Rytis mane nusiveda tolyn, pabučiuoja ir pasveikina atskirai, Apsikabinam ir kokias 10min tiesiog stovim.
Paskui grįžtam pas kitus. Dar kiek išgeriam. Pradedam blūdyt. Galų gale atsitinka taip, kad su Ryčiu vos nepadarom to, bet net apgirtusi išlaikau sveiką protą ir aš atsilaikau. Vėlai vakare grįžtu namo ir krentu į lovą. Tai pats geriausias gimtadienis EVER!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimePir. 07 05, 2010 11:10 pm

Vaje Sandrut, atrodo laikas praleistas ne veltui...3 baltos rožės?...nuo Vilio...kaip žavu...bet kd tu jas numetei?...gerai kad atgavai protą...nes savo 16 gimtadienį butum tikrai neužmirštamai visam gyvenimui pažymėjusi...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimeAntr. 07 06, 2010 1:26 pm

Jo, būtent. Gal ir žavu, bet to tikrai nereikėjo ;DD
Na dėl šio dalyko, tai niekad neblūdiju net būdama girta ;DD
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimeAntr. 07 06, 2010 2:29 pm

SANDRA...kaip fainai atšventei...o dėl Viliaus,tai jooo...galėjai paerzinti Rytį...(joke)...regis tu V vis dar patinki...bet tai taip miela...^^
Labai gerai,akd turiu tokius mielus žuikius...ir dar geriau,kad turi sveiką protą...;DDD*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimeAntr. 07 06, 2010 3:08 pm

Galėjau, bet nenorėjau gadintis nuotaikos ;DD
O taip... Sveikas protas ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimeAntr. 07 13, 2010 6:03 pm

2010.07.13, trečiadienis, 18:00

Daahh... Visa vasara eina šuniui ant uodegos ir vis per tą mažvaikę.. Atsibodo man jau ta sesė, negyvai. Kai atostogavo Pasvaly, kaifavau viena...
Įsivaizduok, vakar buvom prie tvenkinio. Viskas liux, buvau su chebra, sesuo su mama atskirai. Ir šhit.. Atsivelka jinai, o mes Dilaitą geriam.. Nu nieko nesakė nuėjo.
O šnd mamai paskundė, tai mama dbr į stovyklą žada neleist... O aš apie ją nuo gegužės svajoju... Tai kur teisybė ką?
Žodžiu, negana to, važiuot pradėjo ir dar kikvieną judesį stebėt, lyg koks nusikaltėlis būčiau...
Nervina, nūū!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimeAntr. 07 13, 2010 6:04 pm

Ech, žinau tą jausmą. Man su broliais taip būna. tada atrodo, nors imk ir užmušk!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimeAntr. 07 13, 2010 6:06 pm

Vat kame ir esmė..
O ten visa visa chebra bus, 5 dienos linksmybių ir še, kad nori..
Uuucchh!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimeAntr. 07 13, 2010 6:08 pm

Bet gal išleis.. Vietoj Tavęs, tai tikrai taip pamokyčiau sesę, kad daugiau skųsti nenorėtų..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimeAntr. 07 13, 2010 6:12 pm

Nea.. Neverta...
Tada man bus tikrai tikrai riesta.
Jap, jap, jap...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimeAntr. 07 13, 2010 6:13 pm

Ot kokia sesuo...nu bet nieko čia nepakeisi...tokios jau tos sesės...gyva bėda...ypač jaunėlės...

p.s. sakai atostogavo Pasvaly?????//
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitimeAntr. 07 13, 2010 9:30 pm

Joo..
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sandūūtės diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandūūtės diary.   Sandūūtės diary. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sandūūtės diary.
Atgal į viršų 
Puslapis 17Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Vai diary ;]`
» MOLBERTOS diary
» Sad diary, but sometimes it looks crazy
» Dear diary, today I'm...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: