Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Sad diary, but sometimes it looks crazy

Go down 
+3
Heidi Volturi.
Lorena Melori
Sulpicia Volturi
7 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeTr. 06 02, 2010 2:53 pm

Sveikas, dienorašti.
Vėl tas pats.
Ryte prastai miegojau. Vis kėliausi ir vėl užmigdavau. Galiausiai 10h atsikėliau.
Tu nepatikėsi, bet akimirką sudvejojau ar daryti TAI. Neee.. Vis dėl to reikia. Pradėjau tai ir pabaigsiu...
Parašiau Gabrieliui iš sesės telefono.
Paėmiau voką ir nubėgau laukan. Jo nebuvo.
Grižau ir jaučiausi keistai. Gal jis neateis? Tada mano planas bus žlugęs. Po 20minučių parašė:
"Aš jau netoli"
Staiga mane išmušė karštis, kūno viduje pradėjau degti.
Sesuo tik apkabino ir tyliai pratarė:
- Neverk ir laikykis.
Taip ir dariau.. Susitikome, pasiūliau eiti prie upės. Lauke tvanku begalo, bet man nei karšta, nei šalta. Vis galvoju kaip jam duoti voką su eilėraščiu. Jis daug kalbėjo. Apie egzaminą viską papasakojo, savo nuomonę išdėstė. Jis vis žengia žingsnį arčiau, o aš toliau, nes nenoriu prie jo liestis.
Galiausiai jis paklausia:
- Ko tokia liūdna?
- Noriu pakalbėti...- užsikertu. - apie mus.
Niekas nebetaria nė žodžio. Dabar tiktų slegianti tyla, bet šalia važiuoja kažkoks traktorius, kuris lygina kelią ir garsas tiesiog kurtinantis. Įsidrąsinu ir pradedu kalbėti. Kai baigiu jis tyli ir nieko nesako. Tik po to iš pokalbio galėjai suprasti, kad jis nenori būti draugais, nes tai skaudins jį.
Ką gi.. Aš suprantu. Išsiskyriau su juo eilėmis voke.
Grįžau namo ir buvau priversta pasipasakoti žmogui, kurį supratau mylinti.
Dienorašti. Dabar verkiu, nes pagaliau supratau kodėl bijau mylėti. Supratau, kad pagaliau žengiau teisingą žingsnį
.


Sad diary, but sometimes it looks crazy Loveqmn

Uploaded with ImageShack.us


Paskutinį kartą redagavo Kevinas Houpas, Pen. 07 23, 2010 6:32 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeTr. 06 02, 2010 6:57 pm

Patiko stebėti kaip tu aprašai ne išgalvotas būtybes, o save, savo jausmus ir viską, ką išgyveni pati.
Nežinau ar reikia užjaust, ar pasveikint dėl išsiskyrimo - čia spręsti tau, Inga.
Bet kokiu atveju laikykis ir tikiuosi dienoraštis bus ne tik sad.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeKv. 06 03, 2010 1:16 pm

Ačiū Erika ; )


Sveikas, dienorašti,

Šiandien esu puikios nuotaikos.
Tikrai tikrai.
Nesvarbu, kad pabudau 6 ryto, nes mane išmušė toooks karštis. Atidariau balkoną taip plačiai kaip galėjau. Žinoma labai susigundžiau ir išėjau pastovėti lauke. Niekada nemaniau, kad tai taaaip gera. Užsimerk, įsivaizduok: atsitoji ant šalto grindinio ir per tave pereina virpulys, tada apsipranti ir giliai įkvėpi (nesvrabu, kad esi mieste dvokiančiu dujomis, šūdais ar kokiais degėsiais) ryto vėsos. Neapsakomas jausmas. Pajuntu kaip akys limpa ir noriu miego. Nušlepsiu iki lovos ir griūnu į ją. Užmiegu, bet neilgam. 8 keliuosi ir lekiu namo (pamiršau paminėti, kad buvau pas dėdę) važiuodama skaitau istoriją.
Prisiekiu gyvenime tos istorijos nesimokysiu..
Tu pagalvok kaip aš turėjau nervintis, jaudinausi, nes labai norėjau išsitaisyti tą velnio istoriją. Ir paaiškėja, kad aš 5 valandas mokymosi praleidau tiesiog šuniui ant uodegos, 2 valandas praleidau bergždžiai laukdama kada ji ateis. Dėkui Dievui atėjo pavaduotoja ir pasakė, kad jos nėra ir galiu nelaukt, dėkui Dievui pavaduotoja mane nuramino ir pasakė, kad neturiu JOKIŲ neigiamų. Norėjau šokti iš laimės. Na... Keletą akimirkų pastrikinėjau ;D
TAda čiupau rankinę ir nubėgau į matkės konsultaciją...
Deja. išsėdėjau tik 40min... Ten labai tvanku ir karšta..
Achh.. Dar biologijos mokytojai pasižadėjaqu padėti ravėti mokyklos gėlyną.. Aš išprotėjau?? Ne. Tiesiog mokytoja labai maloni ir man patinka kapstytis.
Štai toks mano rytas. :) Dabar garsiai klausau muzikos ir nebegaliu nustygti. Baigsiu į tave rašyti štai ... šią.. akimirką. :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimePen. 06 04, 2010 3:38 pm

Aloha, dienorašti.
Šiandien taaip išsigandau.
Pabundu 11 valandą!!! Juk žinai kaip man tai nebūdinga. Greit pašoku iš lovos ir bėgu į vonią. Nusipraususi varau į virtuvę ir pasišildau ryžių košę. Njaaam ;D
Kol ji šildosi mikrobangų krosnelėj dumiu į kambarį apsirengti. Sesuo giliai įmigusi, todėl sustoju ir skubiai pereinu kambarį. Užsidarau ir apsirengiu, susimetu daiktus. Lovą palieku nesutvarkytą. Aj vėliau. (deja ji stovi vis dar nepaklota, nes tingiu xD) Vėl nudardu į virtuvę, pakeliui numetu tašę į koridorių.Papusryčiauju ir užsiverčiu ąsotį su vandeniu. Siaubas kaip karšta. Apsiaunu batus ir nueinu pažiūrėt kiek laipsių lauke.
OPA.. Namie 25.5, o lauke 15.6.. Nustebusi užsimetu megstuką ir išbėgu į mokyklą. Eidama prisimenu, kad turiu padėti biologijos mokytojai kapstytis gėlyne. Okey. Tikiuosi sutiksiu ją, kad pasitart dėl laiko.
Štai paskutinis posūkis ir esu pagrindiniame mokyklos kieme. Sutinku darbininką;
- Atėjai į talką? - kažkaip neaiškiai jis sumurma. Po kelių sekundžių, kai visą sakinį pertvarkiau mintyse ir suvokiu ko jis klausė atsakau:
- Taip. o kur mokytoja?
- Ten, - ir parodo į gėlyną. Matau tik kažkokį čiūvą besitvarkantį. Ką gi.. Nueinu į mokyklą ir pasuku koridoriumi į biologijos kabinetą... Štai ir mokytoja. Pasikalbėjusi su ja nubėgu į matieką. Esu vienintelė iš atėjusių. Atsistoju prie lentos su pilka knygute ir 45 minutes prastoviu spresdama uždavinius. Baigusi pasuku į mokyklos kiemą, ten mokytoja duoda pirštines ir duoda kaplį. Sukapliavusi žemes išraviu nuo piktžolių. Nežinau kodėl, bet mane tai ramina. Šalimais pradinukai su kamuoliu žaidžia kvadratą. Baigusi pasakau mokytojai. Ši palydi mane į kabinetą, paduoda plytelę šokolado ir sako:
- Čia už darbą. Ačiū, kad padėjai.
Sutrikusi padėkoju, pasiimu daiktus išeinu. Pasižiūriu ir burna išsižioja "schogetten su kokosu" neišlaikiusi atidarau į įsimetu šokolado gabaliuką.. Kaip greit tirpsta. Pajutusi kokoso skonį nusišypsau ir patenkinta einu namo. Einu kiemu ir pamatau sesę medyje. Sustojusi kalbu su ja. Pajutusi kažką negero nulenkiu galvą ir pamatau, kad mane apmyžo šuo..
FUUCK. Norėjau tą šunėką prismaugt. Tik vakar kelnes išskabliau..
Grįžau namo ir pavalgiau vėl ;DD
Dabar bėgsiu į biblioteką ir pamatysiu draugą, kuris nusiskuto xD
Prisijuoksiu.. Tik šūdas.. Aš jam bučinį skolinga ;XX
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeŠt. 06 12, 2010 11:40 pm

Sveikas dienorašti,
Tu nepatikėsi.. Buvau penkatiedį David Guettos koncerte. Tiesiog nepakartojama.
Iš pradžių ilgai klaidžiojome, nes truputi pe toli nuvažiavome autiku. Žinau žinau.. tai mano kaltė, bet nesvarbu, nes aš ŽINOJAU kur esame. :D Jos (Eglė, Monika ir Ugnė) pastoviai dėjavo dėl to, kad reikia EITI.. Siaubas.. Nemaniau, kad Kauno centrinės taip mažai vaikšto.. Man patinka vaikščioti. Tai va. Pagaliau pasiekusios LITEXPO ilgai vaikšiojome ir galiausiai atsisėdome rūkykkoje. Kalbėjomės ir tada parašė "Gerardas". Susitarėme susitikti prie laiptų (pasirodo ir jis gavo bilietus paskutinę dieną). Kai susitikimoe žiūriu, kad tai tikrai ne jis... Nu AŠ TAU RIMTAI SAKAU.. Trumpais plaukiasi ir kt. Apsikabino, sako "Kur tavo draugės?" atsakau "rūkykloje" jis susižvelgė su draugu ir sako "tai eime pas jas" sutikau ir pasukome.. neiškentusi sakau"Tu ne Gerardas. tai kas tu? Aš tavęs nepažįstu" tas nusijuokė ir atsakė "Justas iš fb.." žioptelėjau.. JUSTAS?!!! OMG.. Tai JIS.. Pasakiau, kad mano tel pusę numerių ištrynė.. Again.. Na neesmė. Faktas tame, kad supažindinau jį su draugėmis, po to Monika pasimetė, Eglė kažkur nusibastė su tuo Justo draugu, o mes tryse tūsinomės.. Buvome beveik prie pat scenos. Ar GALI PATIKĖTI? :DD Aš taaaaip šokau, taaaip tūsinausi.. GAŠ.. neparaktojama. Nesvarbu, kad Guetta vėlavo valandą ir nusuko puse valandos. Vistiek buvo smagu.. O žmonių gausyyyybė.. Ir taip karšta diena, o čia dar ir žmonių prakaito tvaikas..;xx Buvo beprotiškai karšta.. Žinai.. Šokam šokam ir PIST.. pana nualpo netoli mūsų. jos draugai išsiblaškė.. Aš jiems rėkiu "Į lauką neškit. Tegu kvėpuoja" jie susimėtė. dar kartą pakartojau ir tada vaikinai ją nunešė į lauką.. Daugiau apie ją nebegirdėjau. vėl šokome.. GAŠ.. Man Justas patinka. Kai baigėsi mes dar pašokome kito dj'ėjaus muzikai grojant. 5h ryto išėjo iš litexpo, pasėdėjome lauke ir tada patarkėme link stotelės.. Mus apsigavo taxistas ir sako "Sėskit nuvešim su nuolaida " ir t.t. sakau "kiek nuolaida?" jis kaką peza peza.. Peza peza. Aj galvojam sėskim bus greičiau, nes autikai dar nevažinėja.. Ždž įsėdome ir važiuojam.. Žiūriu į tą pinigų skaitiklį ir akys tik pučiasi pučiasi.. Kumštelėjau Monikai ir sakau "žiūrėk 40 lt" išėjome ir susikmokėjome.. Kaip gi kitaip.. Kai papasakojau mamai ji tarė"Už tokėį kelią jūs maximum 10lt sumokėt turėjot.." Pasijaučiau kaip kvailė. Bet kas padaryta tas. išmieojome visos iki 12h dienos ir kai susiruošė patarukėm į centrą. Vėl tos bamba kaip tolie iti ir t.t. Vėl susitikome su Justu ir jo dragu. Buvau be nuotaikos kažkdėl ir tiek.. Pastebėjau kaip Justas rodo dėmesį Ugnei.. bet ji STAMBI.. ikrai.. Stambesnė už mane.. Pajutau didelį apmaudą..
Gr.. Kitką papasakosiu vėliau..
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 1:09 pm

O tu nemanai ,kad ir stambios turi teisę būti mylimos gražių bernų?
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 6:31 pm

Ahą. Pritariu Vaidai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 8:03 pm

Žinoma gali... Bet..
Man jis patiko. Tdl taip ir sakiau.. O tai kas po to įvyko naktį man parodė, kad jis nevertas susidomėjimo, o jos, kurias vadinau draugėm, manęs netoleruoja.
esu įskaudinta ir nusivylusi.
Net nesinori pasakot..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 8:06 pm

Kai pasipasakoji, visad lengviau būna. ;>*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 8:11 pm

Na gerai.. papasakosiu kas toliau buvo...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 8:41 pm

Dienorašti,
Tai buvo pati baisiausia naktis iš nedaugelio...
Žodžiu. Pastebėjau tą Justo susidomėjimą Ugne. Na ir tebunie.
Nuvažiavome į CUP'ą ten jos nusipirko po 2 alaus, jis 1 (Jo draugas išvažiavo į fulę). Aš tik čipsų. Gert nenorėjau. Nuėjome tiesiai prie upės ir atsisėdome ant kranto. Buvo smagu, nes kalbėjomės, juokavome ir pnš. Su merginom susitarėme nemiegoti naktį ir žaisti monopolį. Tada jie baigė gert. Justas pradėjo mėtyti replikas mano pusėn. Na nelabai jos ten gražios buvo. Iš pradžių nuleidau juokais, o po to taip užkniso. Vėl sėdėjau surūgusi. U, M ir E vėl sumanė gert. Grįžom į tą patį CUP'ą ir jos nusipirko. Šį kart paėmiau vieną ir aš. Gal pralinksmėsiu? Deja..
Deja pradėjo lyti ir mes atsisėdome po tiltu. Ten išgėrėme, valgėme riešutus. Justas stovėjo netoli manęs ir.. GAŠ.. Ju jis tikrai gražus man.. Nors iš išvaizdos tėra eilinis vaikinas. Šalia sėdėjo U. Tryse kalbėjomės, o M su E sėdėjo šalimais ir kalbėjo kita tema. Vėl Justas pradėjo amne įžeidinėti. Galvojau trenksiu jam. Paprašiau cigaretės. Davė. Užsirūkiau ir... Fuuuj. Net cigaretė nepadėjo. Nusispjoviau ir tiesiog apsimečiau rūkanti, nors daugiau nei dūmo neįtraukiau.. Nuo kada pradėjau šlykštėtis jomis?Achh jau senai. Cigaretei sudegus išmečiau. Niekas iš jų nepastebėjo mano apgaulės. Pradėjau nervintis, nesa artėjo 9, temo. Tokiu metu aš grįžtu namo, kad mama nesijaudintų. Jos paprašė pabūti ilgiau. Parašiau mamai ar galime grįžti vėliau. Ji sutiko. Atsidususi pranešiau toms. Tai išgirdusios jos apsidžiaugė. Aš sėdėjau tyliai. NA man tikrai nebuvo malonumas sėdėti. Tada E ir M nuėjo į tuoletą. Likau su tasi dviem.. dabar dviese apkalbinėjo mane. Jie tikrai žinojo, kad girdžiu. Užsisukau ir akyse pritvinko ašarų. Norėjau namo...Nusivaliusi akis susitvardžiau. JAu artėjo 10h.. Pasiųliau traukti link namų, o tos visaip atsikalbinėjo. Norėjau jas užmušti.. o Monika..Tuoj vėl apsiverksiu.. Žodžiu. Pasakiau, kad noriu namo, nes mane pradėjo graužti sąžinė dėl laiko. Mamos gerumu nenorėjau piknaudžiauti. Į D. Guetta ji leido visai nakčiai, o dabar iki vėlumos nesiruošiau, nes ji nuliūstų. Tai vat. PAsakiusi atsistojau ir pradėjau eiti. Monika tik šūktelėjo kur einu. Kai pasakiau namo nieko neatsakė. JI mano geriausia draugė nuo pat vaikystės ir šitaip pasielgė? Yra svetimame mieste, MANO namuose apgyvendinta. Maniau bent pasivys ir eis kartu. Bet kur tau.. ji ten liko. Paskambinau mamai ir pasakiau, kad grįžtu. Ši buvo labai susijaudinusi, kad einu miestu viena.. Įsėdau į autobusą ir po keliųs totelių išlipau. likusį kilometrą ėjau sparčiu žingsniu. Įėjujau namo ir štai.. Viskas prasidėjo.
Jau buvo truputi po 11h vakaro. Įsijungiau pc pasitikrinau viską ir išjungaiu. Jau norėjau miego. Žvilgt į laikrodį. Beveik 12h. Rašau Monikai "Aš jau miego noriu. Kada grįšit?" ji "Neužilgo" išpūčiau akis.. neužilgo? tai čia kiek?? Paklausiau "Tas neužilgo pagal mane ar pagal jus?" ji atsakė "maždaug už valandos" na nk sau.. Ok palauksiu. atsisėdau ir skaičiau knygą. Kai pajutau kad jau knapsėt pradėjau vėl parašiau Monikai. "Valanda praėjo. Ar jūsų "neužilgo" dar ilgai tęsis" ji atrašė "mes dbr kavinėje. Vėliau grįšim" Norėjau ją užmušti... Na kaip man jaustis? jau 1 valanda nakties, o ji dar nesiruošia grįšti su savo tom draugėm.. Staiga ateina žinutė iš Justo "Labas gal galėčiau nakvoti pas tave? Pažaistume monopolį" nk sau.. Buvau tokia pikta, kad atkirtau jog negali, nes mama miega. Jis įkyriai rašė "tai ji nepamatys" pff.. nesiruošiu aš jo leisti, kai mama namie. tegu apsišika. Žodžiu pasakiau, kad atstotų, nes neleis. Tuomet paskmabino M. Mūsų pokalbis buvo toks:
- Labas.
- Aha.
- Ko tokia pikta? - paklausė manęs.
- Nepikta, - atsakiau, nes tai tiesa.. Aš buvau ĮSIUTUSI.
- tai ko taip piktai kalbi... Na žodžiu. mes ką tik iš kavinės išėjome. dabar eisime į mc pavalgyt. tada po truputi keliausim link namų. - mano akyse susikaupė ašaros ir pradėjo lietis upeliu.. AŠ MIEGO NORIU.. juk galim sakyt 48h nesu miegojusi... Tylėjau ir nk nesakaiu. M klausė:
- Ko tyli?
- o ką man sakyt?
- Na nežinau. Ką nors...
- neturiu ką pasakyti. Aš noriu miego.
- O ar labai nori?
- taip. dabar pat eisiu.
- tai kas mums duris atidarys? - susirūpi.
- paskambinsit ir atidarysiu. - pabandžiau tvirtu balsu pasakyt, nes ašaros jau darė savo. Balsas apkimo.
- Ne. Tu geriau įjunk telefono garsą ir aš tau paskambinsiu kai būsiu netoliese.. Ar tai pagarba?? NE.
Esmė tame, kad jos grįžo šiek tiek prieš 3h nakties..
Dar pamenu kaip stoviu koridoriuje įjungusi šviesą ir girdžiu lauke jas kalbant su justu.
Justas:
- o žiūrėkit šviesa koridoriuje. E! Inga...
Tyla...Eglė:
- Tai tu neeisi į vidų?
Justas:
- Manęs neleidžia Inga.
Ugnė:
- Tai gaila...
Monika:
- Tada mes eisim jau.
Įžengusios po kelių minučų namo buvo laabai laimingos. Aš nuėjau lovon ir smigau..
Bet.. jos pradėjo garsiai juoktis, kalbėti, vaikščioti po namus. Nedavė miegoti mano mamai, man..
Ar taip GALIMA elgtis kai esi svečiuose?
Štai todėl ir esu pikta ant jų. Todėl daugaiu neleisiu pas save. Sakysiu, akd negaliu ir tiek.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 8:48 pm

Am, galiu pasakyt, kad jos savanaudės. Tikrai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 8:53 pm

Va va..
Man iki šiol pikta.
Negaliu patikėt, kad Monika su manimi taip pasielgė.
Svaebu ir tai, kad aš jai svaigau kai ėjome į Vingio parką, kaip man tas Justas patinka. O vakare, kai sėdėjau virtuvėje ir laukaiu jų klausia:
Tau justas patinka?
NIeko sau.. Čia vadinasi ji ŠITAIP klausosi ką pasakoju??
Buvau mirtinai įžeista.
O ryte visos elgėsi lyg niekur nieko.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 9:10 pm

Vietoj tavęs, būčiau absoliučiai viską pasakius ką galvoju. Ji tikrai suimąstytų.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 9:11 pm

dabar ji ir toliau elgsis lyg niekur nieko.
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 9:22 pm

Inga išsakyk savo nuomone joms apie jas..tegul susimasto jos...išspardyčiau šiknas jeigu pas mane taip elgtusi,blem..išmeščiau į koridoriuų miegot..
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 9:25 pm

Aš buvau pikta..
Kalbėt su ja nenorėjau.
Ir nenoriu
Taip pat žinau ką ji sakytų, kai išsakyčiau ką galvoju.
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimePir. 06 14, 2010 5:18 pm

O dieve. KAM tu jas įsileidai?? Išvis. Kam tu atsiliepei, Inga.
Omg.
Žinau, kad tai galbūt ir keista, bet man taip norisis dabar pykt ant jų. Tiksliau dabar tai ir darau.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeAntr. 06 15, 2010 12:16 pm

Am. .Tokios kartais būna tos draugės. Vieną akimirką geriausios, o kai reikia pagalvot ne apie save, jos dingsta..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeAntr. 06 15, 2010 9:01 pm

Ugne> Aš jas turėjau įsileisti. Monika mano krikšto sesuo, geriausia draugė nuo tada kai sauskelnes nešiojau. Krikšto tėtis pasiųlė kartu su jom į koncertą ir paprašė, kad priimčiau nakčiai. Tai turėjo būt savotiška kaina...
Aš sutikau, bet nemanaiu, kad jos liks nakvoti 2 SUŠIKTOM DIENOM...
Erika> ŽInau, kad būna. Taip pat žinau, kad kiekvienas žmogus elgiasi vis kitaip tam tikroje aplinkoje. Monika taip elgiasi, kai šalai Eglė. Tai jos įtaka.. Todėl aš jos ir nemėgstu.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 9:42 am

heee, man taip būna irgi. su geriausia drauge ir jos pussesere ;]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 10:13 am

Erika > :)

Labas, dienorašti

Šiandien esu be jėgų. Akys, veidas patinęs, nes vakar daug verkiau. Pusantros valandos sėdėjau ir verkiau. Niekada nemaniau, kad tai kas nutiko tarp tėčio ir mamos taip paveiks mano gyvenimą, jausmus, nuotaikas... Be galo sunku, kai.. Kai nežinai kuo tikėti. Pasirodo mano giminė nėra tokia draugiška ir pnš.
Ir galvą skauda dar nuo tų ašarų.
Gerai, kad bent su sese pasirašinėjome apie nieką. Mane tai nuramino.
Naktį miegojau vos 5 valandas. Vasara jau prasidėjo, o aš miegu vis mažiau ir mažiau. Tiesiog nesugebu gerai pailsėti. Ryt išvažiuoju prižiūrėti Dorjaną su Marku. Padėsiu pusseserei prižiūrėt juos iki šeštadienio, o tada abi važiuosime į pirtininkų renginį. Ten liksim nakvynėj. Manau niekas ten nemiegos. Ir vėl turėsiu šypsotis, nieko nematančiomis akimis stebėti kalbančius, gerai laiką leidžiančius žmones.
Kaip noriu, kad greičiau praeitų tas niūrus, juodas laiko tarpas. MEtus atkentėjau tą pragarą. Kiek dar kentėt reikės?
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeKv. 06 17, 2010 5:28 pm

Visi tėvai pykstasi Ir mano tai daro. Suprantu. Kartais tai tikrai labai skaudu. Iš tavo minčių supratau, kad jie baisiai susipyko, bet svarbiausia - neliūdėk. Vasara. Džiaukis gyvenimu, o tėvų reikalai - yra tėvų reikalai. Ir..Tu PRIVALAI normaliai išsimiegoti. Bent po 10 valandų, nes tu greit nusilpsi, būsi labai pervargus. Ir kaip dabar. Būsi visisškai be jėgų. Ir jei nenori - nesišypsok toje nakvynėj. Arba iš vis nevaryk ten, o namie geraj geraj pailsėk.
Laikykis. ;*
Viskas bus geraj. ;}*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeKv. 06 17, 2010 8:21 pm

Ugne> viskas ne taip paprasta. Tėtis mus paliko. Jau metai.. Metus stengiuosi apie jį negalvot. Mama sugniūždyta. Tu nežinai ką išgyvenu dbr. Mano santykiai su tėčiu buvo geresni nei su mama. JAM aš pasakojau apie savo vaikinus, JAM aš pasakojau kaip praėjo diena, JAM patikėjau VISAS savo paslaptis. O jis net nebendrauja su manim. Dabar numigau diena porai valandų. ; ) tai taaaip gera buvo. Ši vasara bus ne tokia kaip senesnės. Aš įsidarbinau, padedu puskei renginiuose, taigi šypsotis privalau, nes kitaip žmonėms nepatinka tokia nuotaiką matyt.. ;x
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitimeKv. 06 17, 2010 8:44 pm

O, dėl tėvų man beveik tokia pati situacija.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sad diary, but sometimes it looks crazy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sad diary, but sometimes it looks crazy   Sad diary, but sometimes it looks crazy Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sad diary, but sometimes it looks crazy
Atgal į viršų 
Puslapis 110Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Vai diary ;]`
» Sandūūtės diary.
» MOLBERTOS diary
» Dear diary, today I'm...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: