Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 MOLBERTOS diary

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimeTr. 03 17, 2010 8:51 pm

Taigi vakar mane šokiravo mano senos,vaikystės meilės pakvietima į FB draugus! Savaime ai6ku a6 negalėjau užmigti VISĄ naktį.Kas h tikrau FB ,gal jis man mestelės kokią message?Damn.Nesulaukiau,turbūt jis jau mane užmiršo.Nsmn.Šiaip ar taip jis jau 3-eti metai gyvena Norvegijoj-taigi aš jam tikrai neįdomi.Sakau jums-man jis tikrai nepatinka-bent jau dabar.Man dabar patinka Edvis.Žodžiu,šnd jo beveik nemačiau...Bet ne tai man buvo svarbiausia.Rašėm 4 rašomuosius darbus.Užkniso juodai.Po to buvo skaitovų konkursas ir Medeina visąlaik sedėjo prie žirafų-mane jau ir užmiršo.Ai,eina jinai šikt.Tokios iš jų ir draugės.Po pamšių nuvarius į dailės šūlia kaip visąlaik pasilinksminau ir užmiršau tas ''kiaulaites'' ir žirafas.Pastebėjau,kad mano klasiokė Ievutė numetė porą kg.Gal ir man metas?Mano riebaliukai kaupiasi ant šiknos ir ant klubų.Tuoj atrodysiu VISU pilnumu jeigu nesusiimsiu.Odieve,šiandien viskas pasibaigė gerai,bet iš ryto ateis rytdiena.Ir VĖL tos daunės.Na,be nieko-galbūt viską kompensuos rytdienos planai?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimeTr. 03 17, 2010 8:54 pm

tikiuosi kad neilgai pyksi ant tų draugių...draugų praradimas labai skaudina...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 5:56 pm

Kokių dar draugių? :O
~~~
Odieve,ryt man reikės eit pasiimt apdovanojimo!
Odieve,ryt man reikės važiuot su Edvinu!
Odieve,kažkas Igno paklausė ar aš ne jo merga!
Odieve,turbūt neišlaikiau anglų testo!
Odieve,gavau iš prancūzų 8!
ODIEVETUMANO!
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimeŠt. 03 20, 2010 4:03 pm

Nurimk ir ne Dievink...viskas juk buvo gerai...ane???;D*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimeAntr. 03 23, 2010 6:06 pm

Dėl apdovanojimo,tai atidėjo.
Dėl Edvio-mes su juo susipykom tąryt.
Dėl Igno-man VIS DAR žiauri gėėda. MOLBERTOS diary Icon_sad MOLBERTOS diary Icon_redface MOLBERTOS diary Icon_redface
Dėl anglų-išlaikiau 98 prc.
Dėl france-vis vien š..
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimePen. 03 26, 2010 5:59 pm

Nesigėdink tu Igno...kažkada buvo panašiai,nu ir dzin...
o kodė su Edviu susipykot??;oo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimePen. 03 26, 2010 7:07 pm

Ai,jau susitaikėm ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 10:50 am

DUCH!!!!@!!!!!!
'Norberta įsiutus,taip,kad geriau nesipainiokit man po rankomis!!!!
Ir viskas dėl kažkokio dauniško blogo!!!!!!!!!!Ir kaip visus įtikint ,kad jo nekūriau!~!!!????
Duch,duch,duch!
Žmonių smegenys kaip vištų-susitraukusios ir išdžiuvusios,juk protinngam būtų aišku,kad nekūriau!!!
Dieve,jeigu būčiau kūrus,būčiau išdėjus VISAS tų išsigimelių paslaptis,VISAS.Nes jos visos galvoja,kad yra tvirtos kaip siena-cha!Kiek daug man paslapčių patikėta-nei vienos svarbios dar neatskleidžiau,ir jeigu,jeigu ir toliau visi galvos,kad aš sukūriau tą š,tai tikrai,tikrai sukūrsu tokį , blogą,kad išdėsiu visas paslaptis-tegu žinosi,kad yra tik š krūvelė.
IR KAIP ĮTIKINT,KAD NEKŪRIAU?>??!!!!
Duch.Geriau einu jau su Danium pasivaikščiot.Bent jau jis manim tiki.Duch.
Ir,damn,kada jie visi atstos?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 1:32 pm

Mačiau aš tą blogą. Jei apie tą patį kalbam. Žos, netikiu, jog tu taip rašytum. Imsi ir kursi tokias pievas ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 2:03 pm

DI-TAI VA!!!!!!!!
Tarsi aš gyvenime ką veikt neturėčiau ;D
Ir svarbiausia-apie tas pasaulinio lygio išsigimeles nerašyčiau-jos mano dauniška praeitis.Gerai ,kad atėjau į protą ir dabar turiu normalų gyvenimą.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 5:11 pm

kas čia nutiko? ;oo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 6:09 pm

Žodžiu,kažkas iš mano klasės sukūrė kažkokįn sušiktą blogą kur kopijuoja mano mylimą Liežuvautoją.Aš žinai nekenčiu žirafų apie kurias ten rašo (nu tokios visai išsigimusios ir kūnu ir smegenim klasiokės) nu ir db kai kurie galvoja,kad aš tą š sukūriau :!:
Ir svarbiausia jeigu AŠ rašyčiau tai daug labiau jas apvaryčiau,tokias ten švelnias banalybes rašo... :(
Ir žodžiu,many pyktis sukilo,nes aš TIKRAI NERAŠIAU :!:
Duch.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 6:21 pm

kas kaltina tave?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 6:42 pm

Žirafos.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 7:04 pm

pasiūsk jas visas toli, arba aš pasamdysiu mafiją, kuri jas visas ištaškys. :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 7:43 pm

"<...>žirafų apie kurias ten rašo (nu tokios visai išsigimusios ir kūnu ir smegenim klasiokės) <...>" Čia apie mane.Būtų malonu, kad tokių savo minčių nevarytum taip viešai.Nors daryk, kaip tu nori.
Bet jei nori žinot, "visos žirafos", kurios galvoja kad tu sukūrei tą blog'ą yra Urtė.Tai tiek.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimeSk. 04 18, 2010 8:22 am

Toma,tu galėtum atsimint mano žodžius prieš piešimą-ant tavęs nelaikau pykčio ir jį šlieju tik Di.Ir tai kartais.Nesvarbu,kad tu manęs nekenti,aš vis dar prisimenu tą laiką kai buvom draugės ir tavęs nelaikau žirafa,nes jeigu taip elgčiausi tai tuomet žeminčiau save.Ir eigu kadanors susidomėsi kas iš tiesų yra tos žirafos tiesiog gal paklaust,nes kaip matau dabar nelabai suprant ką aš turiu omeny.Nes,ne aš neesu lengvai nuspėjamas žmogus kaip visi mąsto,tiesiog aš mąstau truputėlį kitaip ir dėl to mes susipykom.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimeSk. 04 18, 2010 8:35 am

Edvardas Kalenas rašo:
pasiūsk jas visas toli, arba aš pasamdysiu mafiją, kuri jas visas ištaškys. :D
Meeeile mano <3
Žinok jom nereikia nei mafijos,nei ko,užtektų mūsų abiejų apsiginklavusių šakutėm,nes jos vištos :D ;DDD
:D
MOLBERTOS diary 406478 👽 MOLBERTOS diary 406478
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimeKv. 04 22, 2010 4:19 pm

Mano šlykšti,nukvakus,bedantė a*******a.K*** paskutinė,eina ji n*.
Šneka,šneka,tarsi žino?
Ar mane pažįsta?
Pažįsta savo tūkstantmečio vaiką,savo padlaižę I****,tai ko ji po velnių prie manęs kimba?Tegu savus vaikus auklėja.Gerai,jeigu aš JAI atrodau psichiškai nestabili,gerai A***** ir T**** mamai taip pat,tai tegu įsteigia klubą ir šnekasi,kodėl reikia visiems tevams aiškint šitą?Damn,gadinti man gyvenimą.
Ir jau Tarpas nusišneka,vedmainė paskutinė,ką aš veikiu jos klasėj?
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimePen. 04 23, 2010 5:20 pm

Kokia pykta...gal be keiksmažodžių pavyktų gražiai paaiškint??;DD*
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimePen. 04 23, 2010 8:18 pm

Norbertukauu, nesiparink. Hug.
aš šalia.<3
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimeSk. 04 25, 2010 5:13 pm

Aiste Vainoriute
ble. tu slykstyne man net bloga i tave pazvelgt. kas dar ka tik buvo ''FEMINISTE'' xDDD o db paskuj kiekvieno berno subine lakstai xDDD dar dabar prisimenu ta tavo istorija kaip tu esa nesiosi lesius nes joks bernas neims mergos su akiniais xDDD na db su lesiais ar padidejo tavo gerbeju minia. taves klasei VISI bando atsikratyt xDDD todel visi lb ... Žiūrėti daugiautikisi kad kitais metais tu ciuosi i savo mylima B. ten galesi vaiksciot su rozinem suknytem ir kvepintis barbiu kvepalais. Bet zn po keliu metu ir jie pamatys tavo tikra veida. nu bet as nekomentuosiu jusu santykiu. tiesiog varyk kuo toliau nuo musu akiu... bet manau kad tavo ''pasireiskima'' ir is kito visatos galo isgirsi.
Prieš 10 min.



Žmonės,o aš visada buvau tokia,nė kiek nepasikeičiau,tiesiog tada buvot su manimi.Ir,dabar,sakau visiems kas manęs klausosi,aš niekada neturėjau ir neturėsiu gerų draugų,nes pvz,mano buvus bestė per visą mūsų draugavimo laiką nesužinojo,kad aš turiu berną,arba ,kad rūkau.Žmonės aš niekad iš tiesų nerūpiu,todėl ir jie man nerūpi.
Šitą privalėjau parašyt į Dienoraštį,nes tai apibūdina mane.Ir dar-dėl klasės,aš jau pernai norėjau pereit į B,bet taikiausi prie jūsų,nes norėjau turėt sau palankių žmonių,aš visąlaik jaučiau,kad nenoriu būt savo klasėj,norėjau būt ten.Ir dabar aš nuoširdžiai tikiuosi,kad ten pereisiu.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimeSk. 04 25, 2010 5:37 pm

ar visos pasaulio Aistės idiotės????
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimePir. 04 26, 2010 5:22 pm

Nu aš tik vieną žinau ;D
Bet tos tai tikrai nemėgstu. ;/
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitimePir. 04 26, 2010 5:26 pm

aš irgi žinau vieną.
irgi idiotė.
o tą tavo pažįstamą aistę irgi su šakute reik pasmeigt.
kaip ir žirafas. ;o
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





MOLBERTOS diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MOLBERTOS diary   MOLBERTOS diary Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
MOLBERTOS diary
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Vai diary ;]`
» Sandūūtės diary.
» Sad diary, but sometimes it looks crazy
» Dear diary, today I'm...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: