Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Virtuvė

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 02 16, 2010 2:58 pm

- Dėl tavęs, - iškošė pro dantis
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 02 16, 2010 2:59 pm

- Ką aš dabar padariau?
* abejingai paklausiau *
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 02 16, 2010 3:02 pm

- Manai galiu atsakyti,kai man buvo užėjusi tokia psichozė?? Bet akivaizdu,kad kalta tu.Ir baik elgtis kaip kokia buka paauglė!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 02 16, 2010 3:04 pm

- O atleiskite, Rozali Heil Kalen...
* pašaipiai nusilenkiau *
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 02 16, 2010 3:06 pm

- žinai ką? nežadu taikstytis su tavo elgesiu.
Ieškojo,kur išlieti nervus.Griebė krūvą lėkščių ir skėlė visas į sieną.
Išėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 02 16, 2010 3:08 pm

- Oho...
* kreivai pažiūrėjo į Rozali ir į lėkščių krūvą *
- Pati tvarkysi!
* užriko jai pavymui *
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 21, 2010 1:40 pm

įbėgusi įvirtuve išmečiau šukes į šiukšledėže ir staiga pamačiau kad virtuvėje taip pat pilna šukių...
- nesuprantu, kas jiems visiems pasidarė, tikri laikiniai tapo - ištariau sau pačiai. tada greitai surinkau visas sudaužytas lėkščių šukes ir taipogi viska sumečiau į šiukšledėžę.....
nuskriejau atgal į svetainę...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 5:08 pm

įėjusi nuleidau šuniuka ant grindų....
tada priėjusi prie spintelės ir ja atidariusi išėmiau šunų ėdalo ir įpiliau į specialų inda....
padėjau viena su maistu kita su vandeniu prieš bučkį....
kol jis ėdė atsisėdau ant stalo ir pradėjau galvoti....
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 8:59 pm

- ar tai aš vėjavaikiškai elgiuosi - supykusi ištariau, net nepastebėdama kaip garsiai mano balsas pakilo...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 9:01 pm

Įėjo virtuvėn.
- Netrukdau?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 9:04 pm

- man - ištariau išsišiepdama - nieko panašaus...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 9:07 pm

- Tikrai? Tuomet labai gerai,nes aš neabejotinai rizikuoju savo gyvybe, - tarė nusišypsodama.Stebėjosi,kaip jos juokeliai supanašėjo į Emeto.
- Tai kaip laikaisi,sese? Dar normaliai nesikalbėjom..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 9:13 pm

- na ne gyvybe, bet kokia nors galūnę gal ir rizikuoji - ištariau dar labiau išsišiepdama... - laikausi tiesiog puikiai, vampyriškai nuostabiai - atsakiau į klausima - o kaip tu brangioji sesute - ištariau saldžiu kaip medus balseliu...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 9:18 pm

[i] Šyptelėjo puse lūpų.
- Pakenčiamai.. Bet kam gi tas sarkazmas? M? Aš neprašau,kad tu pultum man į glėbį,kad imtum maldauti leidimo sutvarkyti man plaukus,ar ištemptum apsipirkti... Aš tiesiog noriu,kad mūsų santykiai nebūtų tokie.. šalti. Visgi,tu mano sesuo. Ir man nesvarbu,ar tu būsi coliukė Alisė,ar rimtoji Alisa Kalen. Tiesiog noriu turėti seserį.. O jei tu pyksti dėl to šuns - atleisk.Turėjau tragiškai svarbių reikalų.. - susimąstė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 9:30 pm

- Jei pasakysi kad tie tavo svarbus reikalai susiję su kuria nors Volture tada tikrai rizikuoji savo galunėmis - sušnypčiau...
- O dėl seseriškų jausmų, juk žinai kad tu mano sesuo tu buvai ir busi visa mūsų vampyriška egzistencija.... - ištriau tyliu pasikeitusiu balsu....
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 9:38 pm

- Gerai,apie Volturius nešnekam.Nenoriu virtuvėje būti suvalgyta.. - nusipurtė
- Žinok,Ali,myliu tave visada.Nors mano charakteris kaip nepakenčiamos kalės blondinės - aš myliu tave.Ir to nepakeis joks kivirčas,ginčas.. - atsiduso.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 9:46 pm

- sesut aš taip pat tave myliu - ištariau nušokdama nuo stalo ir pribėgusi stipriai apkabinau Rauze....
- bet aš tikrai nebebusiu senoji alisa - ištariau truputi atsitraukusi... - na o kaip tau su emetu sekasi?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 9:49 pm

- Aš su tuo susitaikysiu, - šyptelėjo, - bet Bela..nemanau.
- O Emetas elgiasi keisčiau nei bet kada.Net nenutuokiu,kas jam užėjo,bet jis tikrai ėmė mane nervinti. - susiraukė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 9:53 pm

- teks susitaikyti Belai - pasakiau pakeldama akis ir prisimindama kaip bela trankosi durimis....
- o tu pamėgink ji taip užnervuoti, kad jis išvyktų kur nors toli toli pamedžioti - ištariau išsišiepdama...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 7:12 pm

- man patinka tavo mąstymas, - mirktelėjo sesei ir šyptelėjo.
- o dabar aš lėksiu.bučiukas,saule. - nusijuokė ir dingo iš virtuvės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 7:24 pm

- iki - suspėjau tik ištarti, o ji jau buvo dingusi....
pritupiau prie Bučkio kuris jau buvo atbėgęs prie mano kojų....
- na o ka veiksim mes? - ištariau tiek sau tiek šuniukui.... tada greitai sugalvojau - žinau, pakeisiu savo stilių ir įrengsiu tau nuosava kampelį....
taip nusprendusi išėjau pasišaukusi šuniuka į savo drabužinę...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 16, 2010 8:01 pm

atbėgusi greitai iš spintelės išėmiau du dubenėlius.... į viena įpiliau vandens. į kitą - maisto Bučkiui....abu paėmusi išskubėjau į kambary...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 12:46 pm

Atėjusi paėmiau šiaudelį ir išsitraukiau kraujo buteliuką iš šaldytuvo.
Ėmiau gerti pro šiaudelį.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 1:26 pm

ateina.
- Renesme?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 1:27 pm

- Taip?- pakėliau galvą į tėtį ir nusišypsojau.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Virtuvė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Virtuvė
Atgal į viršų 
Puslapis 36Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Virtuvė. ;]
» Virtuvė
» Virtuvė ;DD
» Virtuvė
» Virtuvė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: