Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Virtuvė

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 8:00 pm

- net nežinau. reikia ir Athei pranešti
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 8:05 pm

-Kai nuspresi - pranesk man. Neketinu paleisti savo seses vienos i mirtinu zudyku glebi. Tuo labiau, kad ten ju labai labai daug, - syptelejo. - Tiesiog pranesk kada nusipirkti bilieta.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 8:08 pm

- ką aš be tavęs daryčiau,ką? *nusišypsojo*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 8:10 pm

Dziasperis sukikeno:
-Pakliutum i piktu vampyru nagus. Beje, aciu. Man tikrai labai padejai, sesut.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 8:12 pm

- o taip.man būtų blogai.bet jei pabėgsi kur nors - susitarsiu su Kebe ir mes tave pričiupsim. *pagrasino ir nusijuokė*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 8:15 pm

Dziasperis taip pat pradejo kvatotis. Tada kai ka atsimines pasake:
-Atsimeni kai buvome klube? Ir kai as elgiausi kaip visiskas idiotas? Vat tada as buvau teisus. Ten buvo vampyras.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 8:31 pm

- rimtai?? *susidomėjo*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 8:33 pm

-Taip, - syptelejo. - Teisiog, galvojau pasakysiu tau, kad negalvotum kad as visiskai isprotejes.
Sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 8:35 pm

- ką jis darė? ir ką TU jam padarei? *nusijuokė*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 8:40 pm

-Na... Kaip supratau tokia buvo jo galia.. Manau, kad jis seke. Bet neispesiau kam dirba, Na... Tu juk zinai mane. Ka daugiau as jam galejau padaryti (sukikena) Manau, jo galunes vis dar klaidzioja po miesta, - nusijuoke. -Na, bet nesvarbu. Viskuo jau pasirupinta. (Nusisypso)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 8:45 pm

- sekė? ten Demetrijus gal?? *persigando*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 8:49 pm

-Demetrijus? Nee. Manau, Demetrijus butu daug protingesnis. Nors nezinau kaip jis atrodo... Bet vis tiek. Sitas buvo dar naujagimis. Nesunku buvo. Be to jo galia buvo prablaskymas. Neleidimas susikaupti. Kazkas turejo ji sukurti... Ir paskirti sekti mus... Nuo pat to laiko kai ji sunaikinau manes nepaliko mintis kam jis dirbo... - susimaste.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 9:03 pm

- mhm,gali visko būti.. tavo sumanumas mane stebina. *nusijuokė*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 9:20 pm

Prisidejo prie jos kvatojimo. Tada atsiduso ir nusisypsojo.
-Na, o kai mes buvome isvyke, nieko naujo nenutiko?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 9:26 pm

*papurtė galvą*
- jei kas nors ir vyko - aš tam nepriklausiau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 6:41 pm

Dziasperis syptelejo.
-Dziaugiuosi nepraleides nieko svarbaus.
Sukikenes pridure:
-Na, eime svetainen. Per tavo nemandagu elgesi palikom Karmen (parode liezuvi) O beto Nese tuoj bus ten. Eime.
Draugiskai apkabines per liemeni nusivede svetaines link.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 9:59 am

Preidama pro virtuvę pajaučiau kažkokį gardų kvapą...
Kuris mane traukė...
*šniurkš* *šniukršt*
Apuoščiusi virtuvę ant spintelės pamačiau gardųjį tortą.
- Mmm... Alisa tikrai pasistengė,- pati sau nusišypsojusi paėmiau tortą su padėklu ir pradėjau
pirštais gramdyti kremą.- Niam,- visa apsikremavusi toliau krapščiau skaniausias vietas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 2:10 pm

Aplaižiusi pirštus nubėgau į svetainę.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 28, 2010 2:53 pm

atidarė šakdytuvą ir krovė viską, kas pakliuvo po ranka. Prikrovusi pilną pintinę maisto nuėjo atgal į svetainę
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 02 15, 2010 5:38 pm

* Atidariau šaldytuvą *
- Uhu... Jokių atsargų...- pats sau pasakiau ir užlipau laiptais
į viršų.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 16, 2010 2:41 pm

- Ai ai ai...
-Kas yra?
* nepatenkinta paklausiau *
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 16, 2010 2:42 pm

- Tu nuolat pridarai begalę rūpesčių!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 16, 2010 2:54 pm

- Ar aš? Ką dabar padariau?
* nesusigaudžiau *
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 16, 2010 2:55 pm

- Kaip manai,kodėl Volturės čia??
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 16, 2010 2:57 pm

- Iš ku aš galiu žinoti?
* prunkštelėjau *
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Virtuvė
Atgal į viršų 
Puslapis 26Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Virtuvė. ;]
» Virtuvė
» Virtuvė ;DD
» Virtuvė
» Virtuvė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: