Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Virtuvė

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeŠt. 12 26, 2009 6:13 pm

Virtuvė Cullen_kitchen
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 01 03, 2010 5:57 pm

Atšliaužė čia.
" Turiu tokią"
Svajodama apie kažkokius neaiškios sudėties saldainius išėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeKv. 01 14, 2010 7:25 pm

atėjusi su Džiazu į virtuve ant spintelės padėjau šventinio pyrago dėžutę....
rankinę su dovanom padėjau ant kėdės....
tada nubėgusi prie spintelės įšėmiau specialų inda, kur išėmusi iš dėžutės galėčiau padėti torta....
greitai viska sutvarkiau ir torta padėjau ant spintelės, kad tik grįžusi nesė užuostų skanumyną.....


.jpg]Virtuvė Thumb_4b4e33d504011186631058


Paskutinį kartą redagavo Alisa Kalen, Kv. 01 14, 2010 7:28 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeKv. 01 14, 2010 7:27 pm

tada greitai vėl pasiimiau rankinę nuo kėdės ir priėjusi paėmiau Džasperį už rankos....
- eime?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeKv. 01 14, 2010 7:33 pm

Dziasperis padejo dovaneles salia torto ir atsisuko i Alisa:
-Aha.
Tada giliai ikvepes jis pasuko svetaines link.

Virtuvė LLiveLuxe_JenniferLopez_Women_Feb07
Virtuvė Nd.5451
Virtuvė 3038005-present-set-23038005-present-box


Paskutinį kartą redagavo Džasperis Heilas Kalenas, Pir. 01 25, 2010 6:46 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 01 25, 2010 6:40 pm

- taigi,Džiasperi. seniai mes pykomės? *visai ramiai paklausė Džiazo*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 01 25, 2010 6:41 pm

Dziasperis atstumtas pamate torta ir dovanas ant stalo.
-Ooo, reiks pasakyti Nesei... - tyliai susnibzdejo pats sau. Tada atsisuko i Rouz.
-Senokai... Zinau, kad nusipelniau visu pykcio. Buvau tikras idiotas. Ir tu turi teise mane dauzyti. Bet palik nors keleta galuniu Belai. Arba ji dar labiau supyks (sukikena) As bent jau dziaugiuosi, kad tu susitvardei ir nesikovei su Athe. - silpnai syptelejo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 01 25, 2010 6:44 pm

- o.ačiū,kad priminei apie ją. *įprastu griežtu tonu pasakė*
- klausyk,ką tu šneki,žmogau?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 01 25, 2010 6:48 pm

Dziasperis sutriko.
-Ko tokia pikta, sesute? Galvojau, kad dazniausiai tai palaikai tam smirdanciam suniui Dzeikui... Na, pirma tai as ne zmogus, o antra... Na, esu daug ka pasakes. Apie ka butent kalbam?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 01 25, 2010 6:50 pm

- cituoju,brolau. "-Man atrodo, kad budamas Kalenu - griaunu sia nuostabia seima. Manau, man reiktu iseiti ir palikti visus... Kad egzistuotu ramiai be manes...". Tu supranti,kaip mes tave mylime,kaip be tavęs negalėtume gyventi,ir kaip aš dabar norėčiau tave sudraskyt?? *užsidengė veidą*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 01 25, 2010 6:57 pm

Dziazo veidas surimtejo. Jis uzsdiejo akmenine kauke, bandydamas paslepti skausma.
-Rouz... Sese... Vampyrai greitai prasiblasko. Jiems liudesys su ilgesiu yra nepazystami dalykai... Pati tai zinai. Ir butu protingiau jei iseiciau. Butu lengviau. Prisimink kiek as problemu sukeliau... Matai? Butu geriau jei isvykciau. Be to, koks egzistavimas, jei tavo seimos nariai nori tave sudraskyti? - iskiso liezuvi ir liudnai syptelejo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 01 25, 2010 7:01 pm

- ne.Ne.Ne.NENORIU GIRDĖTI. Tokių kalbų net būti negali,aišku? Beja,Džiazai,kada aš nenorėjau tavęs sudraskyt? ai,tiesa,kai nekalbėjai pievų. tad prašau,PRAŠAU,MALDAUJU TAVĘS. Niekur neišeik. *jei galėtų - apsiašarotų*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 01 25, 2010 7:07 pm

Dziazas susikrimto. Priejes draugiskai apkabino ja per pecius.
-Sese... Tu net neisivaizduoji kaip as vertinu tavo zodzius... Nenoriu ir nemanau kad galeciau palikti jus. Nors tai nekeicia fakto, kad be manes jums butu geriau. Bet nezinau... Tai tavo nuomone. Reiktu pakalbeti su visais. Nors nemanau, kad dabar isvis galiu jus palikti. Manau, kazkas atsitiko. Nese susijaudinusi. Manau, ji turi kazka idomaus pasakyti... - susnibzdejo pajutes Neses jausmus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 01 25, 2010 7:10 pm

- Nesė? kur ji?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 01 25, 2010 7:18 pm

-Virsuje. Su Bela. As ju siandien dar nemaciau... Jos tuoj ruretu nusileisti i svetaine.
Syptelejo. Paskui pridejo pakeles viena antaki:
-Tai tu daugiau del nieko ant manes nepyksti? Nesiruosi manes pasmaugti, del to ka padariau del Kebi?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 01 25, 2010 7:22 pm

- aš juk myliu tave. *apkabino brolį*
- o dėl Kebės.. nelabai ką ir supratau ten. tik prisimenu,kaip Esmė ant manęs rėkė. *susimąstė*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 01 25, 2010 7:26 pm

Dziasperis sukikeno.
-As irgi ta prisimenu. Tada pagalvojau, kad ji jau nori nusizudyti. Soko tarp dvieju besikaunanciu vampyru.. Tik Esme taip sugebetu. Klausyk, as taves paslaugos norejau paprasyti. Pasirinkau tave, nes kiti man butu tikrai nepritare del tokio sprendimo...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 01 25, 2010 7:30 pm

- na na? *nepatikliai paklausė*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 01 25, 2010 7:33 pm

-Na, as kaip ir prizadejau kersta jai... Prizadejau kad vyksiu i Egipta ir galesime viska uzbaigti. Zinoma, neprasau taves kovoti su manimi, tai tik tarp manes ir Kebi. Bet noreciau, kad kai manes nebus - neleistum seimai panikuoti. Kad nuramintum visus. Ir kai man reikes kokiu drabuziu ar pnigu - galetum man juos atsiusti. Na, kaip? Padesi man? - syptelejo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 01 25, 2010 7:35 pm

- Džiazai. *nusikvatojo*
- kas man liepė pamiršti konfliktą su Athe? negali to pamiršti?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 01 25, 2010 7:37 pm

-Tu neprizadejai jai atkersyti. O as savo pazadus visada istesiu. Tai galiu tiketis tavo pagalbos? - surauke antakius.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 01 25, 2010 7:44 pm

- prižadėjau.jau planuoju kelionę į Volterą... bet žinoma,gali iš manęs tikėtis pagalbos.visada. tik neužsibūk.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 01 25, 2010 7:48 pm

-Aciu, Rouz. Tikiuosi viskas ten eisis gerai. O gal tau palaikyti kompanija vykstant i Voltera? Negaliu leisti tau vykti vienai. Per daug pavojinga. Jei as buciau tu - pasiimciau dar ir Bela... Jos sugebejimas tikrai labai padetu...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 01 25, 2010 7:49 pm

- Bela gyvenime nesutiktų. Manau,ji gan gerai sutaria su Athe
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 01 25, 2010 7:52 pm

Dziasperis susimaste.
-Naa... Gali buti. Tiesiog tikekimes, kad Alekas arba Dzeine nepasimaisytu kelyje. O kada planuoji vykti?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Virtuvė
Atgal į viršų 
Puslapis 16Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Virtuvė. ;]
» Virtuvė
» Virtuvė ;DD
» Virtuvė
» Virtuvė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: