Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Virtuvė

Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 2:50 pm

Virtuvė 593897
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 6:47 pm

pastatė Renesmę ant stalo.
- nuo ko pradėsim?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 6:49 pm

- Tu būsi šefas, o aš - tavo padavėja. Nes tu pats sau gaminsi valgyti, bet nunešiu maistą aš,- pasitikėjo savo vaiko logika.- Gaminsime sumuštinius,- pasakė vienintelį dalyką, kurį žinojo kaip gaminti.- Reikia batono, sviesto, dešros, sūrio, salotų ir visko ko tik nori ant sumuštinio,- skaičiavo ant savo mažų pirštukų produktus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 6:59 pm

linktelėjo galva.
- pagaminsiime kalną sumuštinių, nes mūsų klientai labai alkani, - žiūri tokiu rimtuų žvilgsniu, rišas prijuostę.
- tau reikia tokios?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 7:01 pm

- Tapsime turtingi, nes vienas sumuštinis kainuoja vieną litą,- pasitrynė rankas ir nusijuokė. Nušoko nuo stalo ir priėjusi prie spintelės išsitraukė gėlytėmis neriniuotą prijuostę kaip tik jos dydžio ir padavė Džeikobui.- Užrišk.- paliepė.- Prašau,- pridūrė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 7:03 pm

"litą???" - vos nenumirė, iš kur jis susimokės? 
- gal sumažinkime kainą iki 50ct pradžiai, - šypsojosi rišdamas prijuostę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 9:06 pm

- Jeigu būsi geras šefas ir geras klientas,- gudriai išsišiepė, kai jis užrišo prijuostę atsisuko į jį.- Pradedame gaminti?- suplojo rankomis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 9:12 pm

- Tu galėsi padavinėt man produktus, nenoriu kad susižalotum, - parodo liežuvį
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 9:19 pm

- Nesusižalosiu,- atgal iškišo liežuvį. Nuėjo prie stalo ir užlipusi ant kėdės ištraukė iš duoninės batono.- Aš labai ilgai produktus rankiosiu, kai mano tokios trumpos kojos. Tu kaip šlangas, gali vienu žingsniu visą virtuvę pereiti,- užsidengusi burną nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 9:40 pm

Atėjo čia.
- O, mano mažoji gražuolė gamins sumuštinius,- nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 9:46 pm

- Taip!- atsisuko į Emetą ir šoko jam į glėbį. Apkabino stipriai.- Mes su Džeikobu žaidžiame kavinę, būsi mūsų klientas? Ir tau padarysime sumuštinių! Vienas sumuštinis, vienas litas. Jei būsi geras klientas, darysim nuolaidą,- timptelėjo jam už nosies.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 9:48 pm

Laiko ją apkabinęs.
- Ir man reikės valgyti??- paklausia, nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 9:51 pm

- Ai tiksliai, tu tik gyvūnus valgai,- numojo ranka.- Tai tu galėsi nupirkti sumuštinį, bet jo nevalgyti,- labai protingai išmąstė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 9:53 pm

- Mhm..- nutęsė.- O kokia man iš to nauda jei kalbam ekonimiškai?- suprunkštė, stebino jį tas protas mūs Renesmės.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 9:59 pm

- Tau nauda?- mąstydama prisidėjo pirštuką prie smakro.- Tau nežinau, bet užtat man plauks pinigėliai,- patrynė pirštukus lyg turėtų šlamančių.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 10:20 pm

-Užaugus tu būsi verslininkė,-pamojuoja pirštu ir mirkteli akį.-Aš tau,Vilkiau,nupirksiu keletą,-pasako Džeikui ir pradeda žvengt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 11:23 pm

- Tai gerai ar blogai?- sekiojo jo pirštą kaip musę. Nusijuokė kartu su Emetu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 12 27, 2010 5:10 pm

- Žinoma, kad gerai, tu būsi turtinga kaip karalienė, plėtosi savo verslą, turėsi daug [avaldinių kiek darbe, tiek namuose...- fantazavo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 12 27, 2010 7:05 pm

- Ir... Ir aš nusipirksiu didelį barbių namą, didsnį už visą mūsų namą!- pasinėrė į svajones.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 12 27, 2010 7:13 pm

- O tu gal geriau nusipirk žmogaus dydžio barbę robotę, su nuostabiu Posche ir dar jai namą su baseinu nupirk?- pakilnoja antakius.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 12 27, 2010 7:16 pm

Susimąstė.
- Na nežinau, gal aš sau visą tai nupirksiu? O tave samdysiu kaip mano vairuotoją,- plačiai nusišypsojo ir apkabino Emetą
.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 12 27, 2010 7:19 pm

- Visada jūsų paslaugoms, panele,- pakelia ją ir suka ratu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 12 27, 2010 7:25 pm

Įsikibusi į jį skambiai juokėsi.
- Dar tu būsi mano asmeninė karuselė!- bandė prarėkti vėjus ausyse.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 12 27, 2010 7:38 pm

- Aš vampyras, ne daugiafunkicinis robotas,- žvengt pradėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 12 27, 2010 7:42 pm

- Čia jau nebe mano problemos!- besijuokdama iškišo liežuvį, ėmė tramdyti juoką, nes žandikaulį ir pilvuką paskaudo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Virtuvė
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Virtuvė
» Virtuvė. ;]
» Virtuvė
» Virtuvė
» Virtuvė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Kalenų namai-
Pereiti į: