Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Noriu,galiu,reikia

Go down 
+4
Irina Denali
Tania Denali
Heidi Volturi.
Lorena Melori
8 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Noriu,galiu,reikia - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noriu,galiu,reikia   Noriu,galiu,reikia - Page 18 Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 6:49 pm

Trumpa istorija..
Įsijungiau pažiūrėti ką čia turi ir pamačiau nuostabias nuotraukas jau pačioje pradžioje.

Noriu,galiu,reikia - Page 18 Moz-screenshot-8Noriu,galiu,reikia - Page 18 Moz-screenshot-9Nukopinau jas ir galvojau daugiau nk nepamatysiu. Pravarau pravarau. Pakrauna ir BAC. Šoko būsenoj sėdžiu.

O MAY GAD. Kai gražumo ;D
Labai patiko. Daugelis nuotraukų tikrai nuostabios ;) tik kelios nepatraukė akies.
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Noriu,galiu,reikia - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noriu,galiu,reikia   Noriu,galiu,reikia - Page 18 Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:39 pm

O božėė kiek pagyrų : ooo*
begalybiškai nelybiškai perlybiškai ačiūūū :***
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Svečias
Svečias




Noriu,galiu,reikia - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noriu,galiu,reikia   Noriu,galiu,reikia - Page 18 Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 3:46 pm

Mano naujas kurinys.Jis bus paremtas kiek tikrais išgyvenimais.Pagrinde istorija ir bus iš to.Dabar įkelsiu įžanga,o jūs nuspresit tęsti ar ne <:
Ten kur sapnai susilieja su tikrove.
Įžanga.
Lapkričio 10.
Labas,
Pasiėmiau tave į rankas po daugybės metų.Nejau pasiilgai manęs?Pamiršau tave.Savo buvusį geriausią vaikystės draugą.Taip,tu dienorašti,juo buvai.
Ir kai tau rašau nebesu maža mergaitė norinti būti princese.Dabar nebetikiu niekuom.Klausi kodėl?Gal todėl ,kad buvau įskaudinta daug kartų.Gal tai tau pasirodys dar veina mažvaikės istorija,bet man ji sugriovė gyvenimą.Bent jau laikinai.Niekada negalėjau patikėti ,kad viena iš geriausių draugių taip pasiielgs.Klausi kodėl aš įskaudinta?Taip ,dėl sudaužytos širdelės.Taip,aš dar viena kvailė išsipasakojanti savo meilės nudegimus.Bet juk jis man patiko.Aš jam taip pat.Bent jau taip sakė.Tikiu ,kad jis melavo.Juk jis toks.Niekada nebegalėsiu į jį žiūrėti.
Tai įvyko senai,bet vistiek daugiau apie tai pagalvojus ištrykšta ašara,kaip dabar.Aš tau papasakosiu tą istoriją,bet ne dabar.Vėliau.
Myliu.
Samanta.

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Noriu,galiu,reikia - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noriu,galiu,reikia   Noriu,galiu,reikia - Page 18 Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 4:28 pm

Tai žinoma, kad tęsti. Kitokios kalbos ir būti nebegali. man taip smagu skaityti istorijas.. Užsinoriu ir pati kurt, bet nėr minčių, tuščia galva. ;oo
Na, o įžanga sudomino. Labai įdomu sužinot, kas Samantai nutiko. :))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Noriu,galiu,reikia - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noriu,galiu,reikia   Noriu,galiu,reikia - Page 18 Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 5:15 pm

Įdomu, tęsk ;>
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Noriu,galiu,reikia - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noriu,galiu,reikia   Noriu,galiu,reikia - Page 18 Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 7:36 pm

kai tik atsiras minčiu :DD
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Svečias
Svečias




Noriu,galiu,reikia - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noriu,galiu,reikia   Noriu,galiu,reikia - Page 18 Icon_minitimeSk. 11 21, 2010 7:29 pm

kažkas :DD
Noriu,galiu,reikia - Page 18 Aoqqmr
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Noriu,galiu,reikia - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noriu,galiu,reikia   Noriu,galiu,reikia - Page 18 Icon_minitimeSk. 11 21, 2010 7:53 pm

Kokybės trūkumas, bet gana mieli ^^
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Noriu,galiu,reikia - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noriu,galiu,reikia   Noriu,galiu,reikia - Page 18 Icon_minitimeSk. 11 21, 2010 9:07 pm

nu, grafika ne mano sritis, tad nekomentuosiu.
o darbas naujas, kuryba, sužavėjo. gražios mintys, yra rišlumas tarp sakinių, gražiai dėstai mintis, nešokinėji per jas, pagirtina :>
labai įdomus siužetas, lauksiu tęsinio
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Noriu,galiu,reikia - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noriu,galiu,reikia   Noriu,galiu,reikia - Page 18 Icon_minitimePir. 11 22, 2010 6:25 pm

Sandrūt aš irgi paastebėjau ,kad kaikurios fotkės nelabai...ačiū (:
Erikut nežinau ar tęsiu,nes jau nebėr tos skaudančios širdies rašyt tai temai,bet gal kada ir prisiminsiu ..dėkui :*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Noriu,galiu,reikia - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noriu,galiu,reikia   Noriu,galiu,reikia - Page 18 Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 2:38 pm

Didymė Volturi rašo:
kažkas :DD
Noriu,galiu,reikia - Page 18 Aoqqmr

Kadangi biški esu mačiusi kaip daromi avai tai pakomentuosiu. ;DD
Manau kad tau reikėtų pakeisti spalvas avuose, nae dabar tokios labai nuobodžios tos spalvos.
Užmesk keletą psd ir bus žymiai geriau!
O nežiūrint į spalvas gražūs avatarai. ^^
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Noriu,galiu,reikia - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noriu,galiu,reikia   Noriu,galiu,reikia - Page 18 Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 7:59 pm

ač,už patarimą :>**
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Svečias
Svečias




Noriu,galiu,reikia - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noriu,galiu,reikia   Noriu,galiu,reikia - Page 18 Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 9:39 pm

Didymė Volturi rašo:
Mano naujas kurinys.Jis bus paremtas kiek tikrais išgyvenimais.Pagrinde istorija ir bus iš to.Dabar įkelsiu įžanga,o jūs nuspresit tęsti ar ne <:
Ten kur sapnai susilieja su tikrove.
Įžanga.
Lapkričio 10.
Labas,
Pasiėmiau tave į rankas po daugybės metų.Nejau pasiilgai manęs?Pamiršau tave.Savo buvusį geriausią vaikystės draugą.Taip,tu dienorašti,juo buvai.
Ir kai tau rašau nebesu maža mergaitė norinti būti princese.Dabar nebetikiu niekuom.Klausi kodėl?Gal todėl ,kad buvau įskaudinta daug kartų.Gal tai tau pasirodys dar veina mažvaikės istorija,bet man ji sugriovė gyvenimą.Bent jau laikinai.Niekada negalėjau patikėti ,kad viena iš geriausių draugių taip pasiielgs.Klausi kodėl aš įskaudinta?Taip ,dėl sudaužytos širdelės.Taip,aš dar viena kvailė išsipasakojanti savo meilės nudegimus.Bet juk jis man patiko.Aš jam taip pat.Bent jau taip sakė.Tikiu ,kad jis melavo.Juk jis toks.Niekada nebegalėsiu į jį žiūrėti.
Tai įvyko senai,bet vistiek daugiau apie tai pagalvojus ištrykšta ašara,kaip dabar.Aš tau papasakosiu tą istoriją,bet ne dabar.Vėliau.
Myliu.
Samanta.


Tęsk. Nieko kito nedaryk tik rašyk rašyk rašyk. Mane suintrigavo. tai tikrai įdomus pasakojimas turėtų būti ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Noriu,galiu,reikia - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noriu,galiu,reikia   Noriu,galiu,reikia - Page 18 Icon_minitimePen. 11 26, 2010 7:11 pm

tęsčiau,bet nebenoriu prisimint to kas įvyko.gi kaip ir rašiau skauda širdį ;DD
nu bet gal kada pratęsiu (:
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Noriu,galiu,reikia - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noriu,galiu,reikia   Noriu,galiu,reikia - Page 18 Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 9:27 am

aš lauksiu tęsinio ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Noriu,galiu,reikia - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Noriu,galiu,reikia   Noriu,galiu,reikia - Page 18 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Noriu,galiu,reikia
Atgal į viršų 
Puslapis 1818Pereiti prie : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
 Similar topics
-
» Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?
» Ar reikia šio konkurso?
» Ar reikia išgalvotų veikėjų?
» Ar reikia rankdarbių temos?
» Sapnų galia [by Sandra-Inga ;DD] 4 skyrius. mums reikia jusu komentaru

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: