Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?

Go down 
+3
Tania Denali
Sulpicia Volturi
Lorena Melori
7 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimeKv. 04 22, 2010 2:45 pm

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? 759583


Paskutinį kartą redagavo Bela Kalen, Št. 08 21, 2010 4:44 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimeKv. 04 22, 2010 3:07 pm

10-04-22
Ką supratau šendien:Kad Aira laabai man padeda,kad ir blogais sumanymais...Bet pikstu ,kad ji primeta man vis tą dvintoką..Rmt ...Bet užtad aš jai primetu Juodaplaukę blusą ;DD..Juk devintokas geriau....Turbūt.
Vat vat..Susigrąžinau tave...Supratau ,kad Tu man reikalingas..Kad ir kokios bebūtų dienos linksmos ar liūdnos..Rašysiu į tave kada galėsiu..
Taigi pradėsiu šendiena..
Atsikėliau 07:10..Tada tirtėdama išlipau iš lovos ir nuvariau į wc..Po to nusiprausiu, ir viskas kaip kiekvieną booring rytą..
Atėjo Airą ir išėjom į šūlę..Jo einam ir pradėjo snigt..Krč normaliai..Tyliu..
Nuėjusios į šūlę be žodžių susitarėm ką veiksim per pertraukas ;].
Taigi kūncė:Kažkiek darbavomės..Paskui žaidėm "Šūdų karalių"..Netgi 3 panos buvo.
Pertrauka:Greit persirengėm ir į anglų..Aaa eidamos pro Fizikos kabą pamatėm devintokus o ten ir tą durnių { durnius todėl ,kad jo nepažystu.todėl ,kad kiekvieną pertrauka jį matau ir ,kad su kiekvienu pamatimu noriu susipažint : DD} Tuomį ;F..Nu ir reikėjo pro jį eit (doh) Aira ėjo pirmą aš po jos..Blem kaip durnius ažiūrėjo ir čyza išmetė aišku tada aš ir ;D duk kokia aš kvailė.
Kai praėjom pro Fiziką Aira pradėjot man klykt į ausį:JIs žiūrėjo į mane..
Aš: Nu ir?Kas jis?DievaS?Beje y mane ir pažiūrėjo ir čyza išmetė
Ji:nesąžininga taip
Nieko jai nesakiau ir nuejau į anglų kabą.
Anglū: Aira nervino mane {gerąja prasme} Ir dar išsisukau nuo anglų skaitymo (party)
Vėl pertrauka:Duh vėl devintokai kelyje..Ai ejau ir praejau į lietuvių.Khee ;D Ai ėjom dar pavalgyt sriubos ;DDD Vat aš sveikai maitinuos :D
Lietuvių: kartojimas..Blem surinko sąsiuvinius..Mirsiu jei gausiu mažiau nei 7..
Pertrauka : Lydėjau drauges į valgyklą.Jos valgė o aš gėriau ;DD Gėrimą.Ai dar prieš įeinant į valgyklą Aira nurėjo mane pastūmt į Tuomį..Durnė rimtai ji..
Žmogsaugė: Susirašėm pažymius.. ir su klasiokais kalbėjau apie traumas ;DD
Pertrauka:Vat už ši darbą Airą reikėtų pridaužt ;DD Ėjom pas kitų 6okų..O devintokai kaip visad buvo fizikinėj..Einu aš atsipūtusi..Tik pyst ir įsimūrijau į Tuomį ;DDD Aira pastūmė .Blem norėjau nudaužt ją..
-Atsiprašauuu,-dar paskaiau Tuomui..
Jis tai nieko durnius nesakė tik vėl čyza išmetė..Ne rimtai išmušiu dantis jam ;DD Nu tada nuėjom dar pas tū šeštokų tai kariavau su tokiu Ovu..Damn neileido jis man įeit pas jū į klasę..Supykau ;DD
Anglu again: Rašiau kažkokias nesąmones ir apsimečiau ,kad dirbu.
Pertrauka:Ai nieko gero per ją..
Dailė:Bandžiau padaryt rėmelį savo "meno kūrinui" bet neišėjo tai susinervinau ir nebedariau.Piešiau nesąmones o mokytoja pasakė kad reik daugiau tų nesamonių.
Skambutis:Aaaa..Sugalvojau per skeundę paasekt Tuomį ;DD Tai bėgom pasileidau į rūbinę ,kad suspėčiau : DDD Yą jis ten cha dabar išpildysiu Monikos norą..Greit striukę ant pečių ir varau tam durniui iš paskos kaip pedofilė :DDDD bet jis pasuko į kitą pusę į kuria man nepakeliui ir nuėjo..Damn..
Gerai parejau namo ir pc'inu..Laukiu savo filmo..
Bye bye ;**
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimeKv. 04 22, 2010 7:25 pm

Gražiai rašai. nais nais nais ;*
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimeKv. 04 22, 2010 8:16 pm

Ačiū ;*
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimePen. 04 23, 2010 7:44 pm

įdomu....bet kodėl ištrinei ankstesnes temas?
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimePen. 04 23, 2010 7:45 pm

Galvojau ,kad neberašysiu.Dabar vėl sugalvojau rašyt.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimePen. 04 23, 2010 7:48 pm

tai kas tas tomas?
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimePen. 04 23, 2010 7:53 pm

Nu žmogus.Devintokas kurio beveik nepažystu ;D.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimePen. 04 23, 2010 7:54 pm

bet apsikeičiat šypsenomis?
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimePen. 04 23, 2010 7:56 pm

Tik per jį ;DD
Jis išmet čyza,o aš tada irgi,nes nesusilaikau ;DDD
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimePen. 04 23, 2010 8:04 pm

Vaida& Tomas :roll: ???
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimePen. 04 23, 2010 8:05 pm

Net ne ;DDD
Nu tu duodi vaizdų ;DDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimePen. 04 23, 2010 8:14 pm

ką ne ką ne.. .;DDD
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimePen. 04 23, 2010 8:34 pm

Ne nu baikit ;DD
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimeAntr. 05 04, 2010 7:19 pm

Dear,
prisiminiau ,kad senai nerašiau.apskritai buvau pamiršus ,kad tu esi..pasistengsiu nebūt tokia užuomarša ir rašyt..ankstesniu dienų nerašysiu nes neatsimenu xDDDD aprašysiu tik šiandiena.
Taigi prabudau 8 h kaip ir kiekvieną įprastą dieną..Negalojau ,kad bus kažkas įdomesnio xDDTai nuejau į wc,nusiprausiau,apsirengiau mylimus džinsus,melsvą tuniką {jei galima ją taip pavadint :DDD},po apačia tokį megstinuka ir done xDD smulkesniu detaliu neminesiu xDD Tada nuejau pasitaisiau arbatos ir įsijungiau pc.
09:15 išejau į mokyklą.Tenkaip visad jau buvo Aira ir Monika ;DDD pasivaikščiojom po šūlę ir nuėjom į lietuvių..pertrauka buvo labai trumpa tad spėjom pasiimt tik raktą
Lietuviu:darėm skaitinius.skaitėm "vaikų karą" visai įdomu šeip.taip ir pralėkė ši pamoka.
Pertrauka : lydėjau drauges į valgyklą...ėjom pro tuos pačius devintokus {jie maišosi kiekien dieną,o tau jau jaučiu atsibodo apie jos klausyti ;D} kiti bernai dergės ir mum pro šalį einant pradėjo rėkaUT : Kur Tuomis?Tuomi!!!" Tada pagreitinom žingsnį ir tiesiu taikymu į valgyklą..
Jos pavalgė,,aš žiūrėjau xDD bet pati nenorėjau : DDD nu nuskambėjo skambutis ir nuskubėjom į gamtą.
Gamta: Omg : DDD kokias temas einam (rofl) žvengiau : DD visi žengė ;DD mrgaitėm liepė skaityt "nuo mergaitės iki moters " ,o berniukam "nuo berniuko iki vyro" aišku neskaitėm mes apie save,skaitėm apie berniukus xDDDDDDDDD jie skaitė apie mus ;DD paskui aptarėm tai ;DDDDD o dar vėliau kilo popierinių kamuoliukų karas ;DDD
Pertrauka: aaaa! visi vėgam valgyti ;DDDDD nubėgom įvalgyklą ..užsisakiau pusę picos {vėl maitinuosi nesveikai xDDD} pavalgius nusipirkau bandelę bet jos nenorėjau tai atidaviau Airai ;DDD nu pasui aš pamečiau jas iš akių ir bėgau ieškot ;DDDD bėgu bėgu tik kai trenkės kažkas į mane vos nenudribau xDDD pakėliau galv ,o ten Tuomys ;DDD suėmė jis mane už peties "Vaida,atsargiau"-nusijuokė ir toliau nuėjo..Wtf?iškur jis mano vardą žino? omg nesąmonėėė..taip ir likau stovėt..paskui mane atrado Monika ir pasakė: einam į valgyklą nuoriu bulkūūtės..nu reiks eit...jau riek užsisukt į valgykląo aš b pradėjau sakyt "neisiu..nee..neįvilksit ten manęs gyvos" klausi kodėl? o todėl ,kad ten buvo tuomis ;DDD blem,neoriu aš jo pamatyti..tada mane pradėjo stumt link valgyklos..gerai reik eiti pačiai..ejau paskutinė.nes vilkausi kaip sraigė.."o tuomiaus mergytė" galvoju čia Monikai sako "ei tą su melsva" omg..aš? wtf? apsišikit xDDDDDDDDDD įėjau į valgyklą.j buvo tuščia išskyrus mus.atsisėdau ant kėdės,užsidengiau veidą rankom ir žvengiu..Aira žveng,Muonika žveng xDD "aš sakiau,Vaida..Sakiau"-kartojo Monika..Aira taip pat..
"Užsikišk.jie tik dergias"-piktai pasaiua.nu rimtai sunervino..nu Monika nusipirko tą bandelę ir einam..."ką tu,Tomo mergyte?" -replika "eik nx ;DDD"-pasiunčiau ;DDD "nu ką tų?" -kita replika iškito balso "apsišik"-dar labiau susinervinau.tos durnės žveng "nu baikit" "tuomiaus mergyrė .tuomiaus mergytė"-tuos skanduoja....."atsiknisk"
gerai geo:amazonės miškai..boring.
pertrauka: budėt budėt..Antram aukšte budėt....nuir ejau budėt..srausminau 10okus xDD tipo klausė..
skaitiniai: padarė lietuviu.kažkokį š įėjom..kažka supratau...
pertrauka: vėl budėt..kaip boring,,tuščia antrame aukšte..nors devintokai yr (devil) blem prisiminiau ,kad aš susinervinus ;DDD vaikščiojau pikta kol išlindo Deivas ?"(9okas} Tuomis {ne tas kits} "Melsva ,ateik Tuomis čia yr." "ateinu..bėgu..visom keturiom" ir išlindo tas Tuomis {jau tas kur pasakojau} ;DDD pasižiūrėjo ir nuėjo..nu ir gerai supykau..;DDD ne ne joke xDDD
matkė: ėjom "pakartokime" blem jei rašysim kontrą gausiu 4..nieko nesupratau apie tuos erdvinius kūnus..
Gerai pamokso baigės.namo,tada į šokius,namo,pc : DD ir eisiu nd
Ačiū,kad išklausei;>*
P.S Nepyk jei yr klaidų..skubėjau rašyt..
Myliu..Vaida ;*
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimeAntr. 05 04, 2010 7:27 pm

patinka tau tas Tuomis? o Tu jam? ;PPPP
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimeAntr. 05 04, 2010 7:31 pm

Nei patinka man jis nei ką ;DDD nu gal biški xDDDDDDD
Aš nežinau ar aš jam ;DDD juk neklausiau ;D
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimeAntr. 05 04, 2010 7:34 pm

Muahahahaha, Vaida turi simpatiją ;Pp
sveikinu!
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimeAntr. 05 04, 2010 7:40 pm

Aš? Net ne xDDDDDDDDD jeigu ji ir būtų ji būtų vienpusė ;D
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimePen. 05 07, 2010 6:48 pm

Visiškai sutinku su Erika...vaidut įsigyjei simpatija....kaip šaunu...
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimePen. 05 07, 2010 7:50 pm

Vienpusė simpatija ;/ iš mano pusės..jis nieko nejaučia..aš tuo užtikrinta.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimePen. 05 07, 2010 7:51 pm

negarantuota...
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimePen. 05 07, 2010 8:00 pm

Garantuota ...Jeigu būtum mačiusi jį gyvai ir mane suprastum ..
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimeKv. 05 13, 2010 4:04 pm

Viskas baigta...Vienintelė priežastis dėl kurios ejau į mokyklą su nuotaika - jos nebėra..Išgaravo..Dingo..Pavasaris man nebegražus..Nenoriu nieko matyti..Užsidaryti kambaryje ir rėkti....Rėkti kol nebeturėsiu jėgų..kol stygos užlūš..Man vėl viskas vienodai..Niekur nebematau ką nors gero..viskas...Nekenčiu šūlės ..noriu ,kad viskas prasmegtu...nenoriu tos klasės matyti savo akiratyje..Bet ar tai įmanoma?Žinau viena atsakymą:ne...Drebėjau ir laukiu kol išgirsiu lauke ką nors sakant stop užteks,bet tai buvo tik iliuzija..girdėjosi tik barniai..Ir nuo ko viskas prasidėjo? Nuo triejų kvailų šeštokių..viskas dasirito iki to ,kad sukėliau visos mokyklos mokinius..500 žmonių..ir tik per mane daug kas išsigando ,o kai kas ir nukentėjo....Man niekas nebeturi prasmės...Mane prispaudusi laiko baimė,nepykanta ir...Bet juk tai nesvarbu?Juk viskas jau baigta..Viskas jau po laiko..Žinojau ,kad viskas baigsis,bet nesitikėjau ,kad taip greit..Per daug greit..Neatlaikysiu šito smūgio žemiau juostos..Būsiu vėl ta pati kuriai nieko nesinori ir viskas neįdomu..juk nevalia būti laimingai dėl nepažystamo žmogaus..tik dabar supratau..per vėlai supratau ir man tai skaudžiai kainavo..kainavo visus matytus šypsnius,žodžius gautus iš...dabar aš ** akimis esu kvaiša kuri tik persekiojo..kvaiša kuri lakstė paskui ir įsivaizdavo tai ko nėra...Ir nesvarbu ,kad *** mane pasiuntė aš vistiek šiandien dėl ** bijojau..drėbėjau iš baimės ,kad *** kas nors nenutiktų...Ir kas gi į tai žiūri?niekas..Nebėra prasmės būti laimingai...Viskas baigta.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitimeKv. 05 13, 2010 5:27 pm

Vaidut..
kodėl taip? ;oo
per mano gimtadienį..
pabūk laiminga..
nusišypsok..
viskas stos į savo vietas..
viskas bus gerai..
tikrai..
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?
Atgal į viršų 
Puslapis 17Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Noriu,galiu,reikia
» Praktiški žmonės renkasi mane

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: