Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Virtuvė

Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 04 25, 2010 8:44 pm

Virtuvė Star3
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeTr. 04 28, 2010 3:40 pm

Atsidariau šaldytuvą, išsitraukiau sviestą, sūrį. Pasukęs link stalo su koja uždariau šaldytvą.
Nuėjau prie duoninės ir išsitraukiau duonos riekę.
Nusinešęs prie stalo žiūrėjau į produktus ir nesuvokiau ko trūksta....
1 minutė...
2 minutės..
"Debilas... Juk peilio nepasiėmei..."
Nuėjau ir pasiėmiau iš stalčiaus peilį.
Grįžęs prie sato susitepiau sumuštinį.
Vėl žiūrėjau į savo maistą...
Niekaip negalėjau sustoti galvoti apie mamą.. "Gal vertėtų jai paskambinti?" įsimečiau sumuštinį į burną...
Sūrį su sviestu įdėjau atgal į šaldytuvą ir nuėjau į svetainę..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 3:24 pm

Įsibėriau flake'ų ir užsipyliau pienu.
Greit suvalgęs išbėgau link lauko durų.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePen. 04 30, 2010 9:06 pm

Įsipyliau sulčių ir atsisėdau prie stalo. Išsitraukęs kažkokį popiergalį pradėjau kurt dainą...


"When its rains.. I cant stop thinking about you.
When your tears falls I cant stop counting your name
When I look in your eyess I see you happy as never before in my life
Because you hold my key to your love
The one and powerful and magnificent..

Just You and I Just You and I.
will reunited as a lovers
Just you and I Just you and I
The love will never end for both of us

Every day every night I look at sky..."


Kreivai nužiūrėjau savo rašliavą.. Buvau visai patenkintas.
Užbaigiau savo stiklinę sulčių ir nuėjau prie gitaros kurt muziką.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 9:21 pm

Atsidariau šaldytuvą ir išsitraukaiu sulčių. Užsivertęs numalšinau troškulį.
Uždarinėdamas sulčių pakelį tuščiu žvilgsniu žiūrėjau pro langą ir stebėjau einančią porelę. DAMN..
Galvoje iškilo Džojos veidas.
Pastačiau sultis atgal ir patraukiau į dušą - praustis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 06 21, 2010 3:27 pm

Ištraukiau šiukšlių maišą ir patraukiau laukan išmest jį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 06 21, 2010 4:05 pm

Įėjau. Iš spintos po kriauklę ištraukiau pakelį su maišais šiukšliadėžei. Sutvarkęs šį reikalą pripyliau virdulį vandens. Įjungęs jį nuėjau prei šaldytuvo. Ištraukęs sūrį, sviestą ir kažkokios dešros gabalą nuėjau padėtia nt stalo. Tada pasiėmiau duoną ir peilį. Pradėjau tepti duoną sviestu...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 06 21, 2010 4:09 pm

tyliai įėjau į virtuvę pas vaikiną.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 06 21, 2010 4:13 pm

Pakėliau akis į merginą. Nusišypsojau, nes jai mano drabužiai buvo kiek per dideli, bet nieko nesakiau. Svarbu, kad jie nekrenta nuo jos.
- Tau su kuo sumuštinių padaryt? Su dešra ar siūriu? O gal su tuo ir tuo?
Už nugaros spragtelėjo virdulys. Peilį padėjau į šalį ir ištraukiau puodukus. Sau įdėjau mėtų arbatos paketėlį.
- Tu kokios arbatos norėtum? Mėtų, karamelės, juodos, o gal žalios?
Atsisukęs į ją paklausiau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 06 21, 2010 4:17 pm

- Man visiškai nesvarbu, - šytelėjau. Buvo kažkiek nejauku, prie visai nepažystamo žmogaus.
Žvilgt i pliumpiantį lietų už lango.
- Kodėl tu mane pasikvietei vidun?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 06 21, 2010 4:21 pm

Įmerkiau jai tą pačią mėtų arbatą. Nuo jos apsiramins šiektiek. Užpyliau karštu vandeniu ir daviau puoduką jai.
- Kodėl turėčiau leisti tau sušlapti? Susipykai su mama ir neturi kur eiti. Vadinasi nesutari arba neturi draugų, pažįstamų. Pakviečiau vidun, jei nenorėtum būtum nubėgus, - gurkštelėjau savo arbatos. Padėjęs puoduką į šalį pasrodžiau jai sėstis. - Taigi tau su kuo sumuštinį?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 06 21, 2010 4:28 pm

Gūžt. Atsisėdau, kaip ir liepė. Gurkštelėjau arbatos. Nusideginau liežuvį, tada padėjau arbatą ant stalo.
- Nesvarbu,-šypt.
- Man asmeniškai šitas miestas kažkoks keistas, daug nužudymų įvyko, dingimų... - net nežinau, kodėl pradėjau apie tai kalbėti, bet šnekėjau toliau, - Forkas kažkoks paslaptingas, kažkada dar didelį vilką mačiau... čia visi vilkai tokie... milžinai? tikriausiai daug žmonių todėl ir dingdavo, tiesa? Esu net mačiusi žmogų su raudonom akim, atrodė tikrai baugiai... Šiaip aš iš Port Andželo esu, tavžiavau čia, nes neturėjau kur dingti... Tau patinka Forkas? Man tai patinka...- tada užsičiaupiau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 06 21, 2010 4:34 pm

Kol ji kalbėjo padariau keletą sumuštinių su sūriu, keletą su dešra. Pastūmiau juos priš ją ir parodžiau, kad valgytų. Pats atsigėriau arbatos ir tada atsisėdau.
- Patinka, - gūžtelėjau. - Tai tu gyveni Port Andžele? Esu buvęs ten keletą kartų. Gražus miestas.
Vėl atsigėriau arbatos tyrinėdamas viešnios veidą: kaktą, akis, lūpas,...
- Kuo tu vardu?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 06 21, 2010 4:37 pm

- Samanta, - mirkt akutėm.
Atsirėmiau abiem rankom veidą ir rymodama žiūrėjau į vaikiną. Žiojau, kad tai kiek nemandagu ir jis galėjo pasijausti nemaloniai bet vistiek spoksojau,
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 06 21, 2010 4:38 pm

Jai pasirėmus rankomis ir spoksant į mane sutrikau.
Ilgai žiūrėt į aksi negalėjau, nes būčiau susijuokęs iš tokios kvailos situacijos.
- Ar pažįsti ką nors Forkse?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 06 21, 2010 4:46 pm

-Ne, o tu?-toliau spoksojau
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 06 21, 2010 4:49 pm

- Manau, kad taip, - nusijuokiau. - Ko tu tokia sukaustyta? Aš tau nieko nepadarysiu. Beje drabužius pakabinai džiūti?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 06 21, 2010 4:50 pm

- Man atrodo,-nusijuokiau.
- Tai jei jau aš pas tave ir tavęs nepažystu tai papasakok apie save? ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 06 21, 2010 4:57 pm

- Gimiau Veneslos mieste, Norvegijoje. Po to išvažiavau mokytis į New York'ą. Susiklostė aplinkybės, kad teko atvažiuoti į Forksą. Gyvenu čia kelios savaitės. Mama gyvena su jaunesne sesute Ūla Norvegijoje. Ką dar nori žinoti?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 06 21, 2010 4:58 pm

-Kiek tau metų? - šypt.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 06 21, 2010 5:00 pm

- Septyniolika, - atsakiau. - Žinai. Pakaks apie amne. Papasakok apie save.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 06 21, 2010 5:07 pm

-Hm, esu Samanta Wintour, man 16. Gimiau Port Andžele, gyvenau Port Andžele. turiu motiną kuri per daug ant manęs rėkia ir tėtį kurio beveik nebūna namie. - linksmas šyyypt.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 06 21, 2010 5:09 pm

Ji viską taip paprastai išdėstė, kad prisiverčiau nusišypsoti.
- Tai kada ruošies grįšti pas mamą?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 06 21, 2010 5:13 pm

Šis klausimas man nepatiko.
-Nežinau..-nudelbiau akis. Pažiūrėjau pro langą, jau nebelijo. Bet taip nesinorėjo išeiti...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 06 21, 2010 5:19 pm

- Samanta... - užsikirtau. Antrą kartą padarysiu tai ko niekada nebūčiau daręs kitur. - jei nori gali likti čia tiek kiek tau patogu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Virtuvė
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Virtuvė
» Virtuvė. ;]
» Virtuvė
» Virtuvė
» Virtuvė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash :: Houpų namai-
Pereiti į: