Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?

Go down 
+3
Tania Denali
Sulpicia Volturi
Lorena Melori
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriusPranešimas
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 2:10 pm

oo. meilės, išdavystės, laimė, liūdesys. viskas kas susidės į tavo gyvenimą. ; DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 7:23 pm

Agnyt`- tai vąą :D
Agnyčiukę`- ai než.išsigandau ,akd nemokėsiu... (blaš)
Ugnyt`- taaaaip <:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 7:35 pm

Labas.Labas.Labūūūtis.
omg.aš vėl hepy :DD tai vą.nuo šiol aš Vaidotas ^^ taip mane pakrikštijo.kai isibėgesiu pasakoti sužinosit kodėl :pp ;D ir horoskopus su darinėsiu ;pp.klasiat kadA?po atostogu.atostogas kada baigsis? po metų po divejų.okokok.viskas nuo pradžių ;D
tai vat.atsikėliau šian pusę dvylikos,nes reikėjo Audriui neleist miegot iki pusės dviejų.galvojau ,akd visą diena prasėdėsiu namuose,bet kažkaip išėjom su Indre.tada mus EILINĮ syki užpuolė pedo.kažkoks su dviračiu.grr.jau pradeda užknist.nusipirkom ledųų pardėj ^^ pasivaikščiojom.einant namo parašė monika.tada išejau su ja.ėjom i pavėsinę,nes ten visad renkamės (sun) mus pasitiko Audrius su riedučiais ;D daužti biški tie musų draugai ;D
nuėjom į parduotuvę nusipirkom čiulpinuką.tada garsiai meldėmes ,kad nebūtų Karolio.ir nebuvo.dabar biškį ne į temą ok? susiradau naujų draugų ir kažkodėl man prasideda būt neįdomu su Indre...krč nežinau kod..ok tęsiu.pavėsinej buvo Remis,Tadis,Egas,kažkosk tai nepažystamas,Audrius,Boooorbuuulis ;DD r dar toks mažas ;D bei aš su monika.mes juos pradėjom vadint mergaičių vardais (: tai jie mus perkrikštijo i Vaidotą ir Moniką (vyr.g)
tai va.kadangi aš vaidotas paprašė ir horoskopos sudaryčiau.pasakiau ,kad po tostogų ;D jie sutiko.
paskui saugojau ir neišsaugojau nei vienos moikos prištinės ;D
pirma atėmė Boooorbulis..paskui dar ir lankelį atėmė.sakė atiduos jeigu duosiu bučkį...bet nedawiau..ir lankelio neatgavau ;/ ryt eisiu rimtai pasišnekėt su juo.paskui prisikniso Tadis ir prašė kitos pirštines.aš jam nedaviau tai pradėjo rankas kandžiot ;oo paskui kažkaip sugrūd savo ranką į pirštinę kurioj buvo mano ranka :DD
taip ir sėdėjom...paskui reikėjo eit namo :xxparėjau kiaurai šlapia..mamai pamelavau,akd buvau pas draugęę.taip aš negera,bet kitaip mama manęs niekur neišleistų ;xx
nu gerai.čiaooo :**
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 7:49 pm

ale linksma jums.. ;DD*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 7:55 pm

ahąą.žiūrėsim kaip toliau... ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Icon_minitimePir. 11 15, 2010 4:15 pm

Uoi, kaip smagu jums. ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Icon_minitimePir. 11 15, 2010 7:54 pm

mhm ;DD
šian tai vpš buvo smagu ;DD
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 5:04 pm

kaip smagu, kad tu ir vėl laiminga. :**
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Icon_minitimePen. 11 19, 2010 8:10 pm

Ačiū,mažut,kad ir tu džiaugies :****
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Icon_minitimeŠt. 12 04, 2010 10:36 pm

VISKAS.
UŽKNISO BŪTI PRAUSIAMAI NUO PAT TREČIADIENIO.
KIEKVIENĄ DIENĄ.
KIEKVIENĄ PERTRAUKĄ.
NEKENČIŲ DEVINTOKŲ.
JIE KAKOS.
JIE PRAUSIA.
BE GAILESČIO.
NA GAL TIK SU TRUPUČIU GAILESČIO.
BET VISTIEK.
O PIRMADIENĮ DAR PRIE DURŲ BUDĖT.
BIJAU.
NENORIU BUDĖT.
MIRSIU.
ŠAKĖS.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Icon_minitimeŠt. 12 04, 2010 11:29 pm

vargšiukė. : ssssssssssssssssss
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Icon_minitimeSk. 12 05, 2010 2:56 pm

mh ;xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sponsored content





Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?   Galiu paprašyti ,kad nušautum mane? - Page 7 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Galiu paprašyti ,kad nušautum mane?
Atgal į viršų 
Puslapis 77Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Noriu,galiu,reikia
» Praktiški žmonės renkasi mane

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: