Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! - Page 3 Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 5:34 pm

ERIKA, ėė, kaip miela ;DD**
SANDRA, didžiulis ačiū (hug)
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 9:08 pm

Mama!

Aš sutikau ją, savo svajonių merginą. Tu neįsivaizduoji koks esu laimingas. Ė.. Ką jaučiu? Nepasitenkinimą tavyje. Kodėl tu nenori, kad aš būčiau laimingas? Ar tu tiesiog netiki, kad tokie kaip aš, narkomanai (nesitikėk, kad vengsiu šito žodžio), negali būti laimingi? Visi klystam, visi taisomės. Bet argi ne tam yra žmonės, kad siektų tobulėjimo, kurio niekada nepasieks?
Mama, aš nepaprastai laimingas.. Ir prašau, patikėk manimi. Ji šypsosi man kiekvieną kartą, praeidama pro mane,sėdintį ant suoliuko, prie įėjimo į centrą. Aš nuolat girdžiu jos juoką, kai kas nors iš mažesnių ligonių padaro ką nors juokingo. Aš girdžiu jos ašaras, kai kam nors nepasiseka. Girdžiu jos skatinančius žodžius, entuziastingą balsą,kai ji drąsina visus, kam atsibodo. Jaučiu jos rankas, kurios liečia kitus sveikindamasi, lyg jos liestų mane. Jaučiu jos žvilgsnį įsmeigtą į mane, ka istoviu valgykloje. Ar gali būti, kad ji manimi susižavėjo? Mama, ar gali?
Tai pirma tokia situacija mano gyvenime, aš žinau, tu nesuvoki kas dedasi mano jausmuose. Bet prisimink: tuirgi buvai paauglė, nors tavęs niekas neuždarė į psichikos centrą, kad atsikratytum priklausomybės narkotikams. Tiesa, tu jos neturėjai. Mūsų gyvenimai tokie skirtingi.. nors rodos turėjau viską imti iš tavęs, taip? Turėjau paveldėti tavo rafinuotumą, grakštumą, protą, nors esu berniukas, turėjau būti toks kaip tu. Vienas mano paslydimas sugriovė visą šeimą. Kaltinu save, nes žinau, kad tai darai ir tu. Neklystu?
Tikiuosi, kad kai gims sesutė, jūs būsite pati gražiausia šeima mieste, o gal net valstijoje. Pamiršite apie savo narkomaną sunų Deną, kuris prisivirė tiek košės, jog sunku išsrėbti. O jis,jūsų sūnus Denas, tikisi, kad pagaliau jo gyveniman įsiverš laimė. Ir ji įsiverš vien todėl, nes aš tikiu.
Tavo, Denas
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! - Page 3 Icon_minitimePen. 11 19, 2010 8:40 pm

paskutinės pastraipos kažkodėl sugraudino ;ssss
bet man labai patiko.
Vaida Martyna Jonauskaitė spaudžia "patinka" (:
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! - Page 3 Icon_minitimePen. 11 19, 2010 8:47 pm

Erika Martišauskaitė spaudžia "patinka" po tavo komentaru.
Nuoširdus ačiū!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: