Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimeKv. 09 30, 2010 4:38 pm

Susikūriau naują temą, kad darbai nemaišytų.
Darbas vadinasi "Aš Grįšiu"
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimeKv. 09 30, 2010 4:49 pm

I. Gyvenimo spindulėli,

Aš net nežinau, kodėl rašau, su kokiu tikslu, bet tiesiog negaliu sustoti. Rašymas Tau, tai tarsi šviežio oro pliūpsnis į mano gerklę.
Štai prieš mane vėl baltas lapas, tušinukas rankoje. Visiškai neturėdamas minčių stebiu kaip užsipildo pirmosios eilutės. Dabar tu apšauktum mane ir pasakytum, kad minčių aš turiu visada. Gal taip ir yra. Bet tik ne šį kartą.
Aš visiškai nežinau ką pasakyti. O gal ir neturiu ką? Čia viskas taip pat. Kątik atidariau langą lubose: į kambarį išsiveržė saulės spindulys. Toks, kokiu mano gyvenime esi Tu. Nustebai, kad langas lubose? Taip, tai juokinga. Tačiau visi bijo, kad tokie kaip aš nepabėgtų. Bet tuomet turėtų išimti visus langus, nes laisvės pasiilgėliai aukotųs net pašokti iki lubų. Bet juk tai beviltiška, ar ne?...
O man ne, mama. Aš nemanau, kad viskas beviltiška. Aš tikiu, kad greitai viskas bus gerai, taip, kai sakei mane čia palikdama. Tikiu, kad greitai mane apkabinsi ir pasakysi: “Koks tu dailus, Denai”. Bet protas suvokia, jog taip nebus. Per ketverius mėnesius tu manęs nė karto neaplankei. Kodėl? Tau gėda? Tikriausiai taip.. ir negalėčiau Tavęs smerkti už tai, kad Tu gėdijiesi manęs, savo tikro sūnaus.. Aš pats dėl to kaltas? Ar ne? Visi taip sako.. Bet kalti buvote ir jūs. Jūs nepadėjote man tada, kai man labiausiai reikėjo. Jūs vis gręžėtės, kol nusigręžėt visai.
Mama, aš žinau, kad tu mane myli, bet ar suvoki, kad man Tavęs reikia dabar? Ir reikėjo visus tuos ketverius metus ir nežinia kiek ilgai dar reikės.. Ar galėtum sutrypti savo ego ateidama pas mane, apkabindama? Ar žinai kiek laimės suteiktum man? Ar vis dar Tau rūpiu? Arv is dar prisimeni, kai laikydavai mane ant rankų, kai buvau visiškai mažiukas.. aš amžinai Tau dėkingas už nemigo naktis, už gražiausias pasakas ir lopšines, bet žinau, daugiau taip nebebus. Bet kodėl man jų taip reikia?...
Vėl su beprasmiais klausimais kankinsiu save visą dieną, naktį ir visą beribį laiką...
Tavo, Denas
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimeKv. 09 30, 2010 5:49 pm

Omg, man patiko. Norėčiau, kad tęstum.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimeKv. 09 30, 2010 6:10 pm

Labai gražiai pradėta.
Verčia susimastyti, nes jis lyg apgaubtas nematoma skraiste. Iš šio teksto nesuprasi kas tam Denui, nesuprasi kodėl jis taip jaučiasi ir t.t.
Man tikrai įdomu pamatyti tęsinį. Lauksiu su nekantrumu ;)
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimeKv. 09 30, 2010 7:31 pm

labai smagu buvo skaityti pirmuosius komentarus. :>>
tikrai tęsiu, jau vat turiu antrą skyrių ir žinau kaip viskas vystysis, tad neturėčiau nutraukt.
kol kas nesakysiu kaip viskas ir kada atsitiks, bet malonu bus žinot, kad skaitysit. ;)
ačiū;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimeKv. 09 30, 2010 7:41 pm

Ne nu... dabar aš tavęs nepaliksiu ramybėje..
Pasakei, kad turi antrą skyrių tai dbr dėk jį čia. ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimeKv. 09 30, 2010 7:47 pm

Mama,

Ketvirtas mano būvimo mėnuo čia įpusėjo. Nebesakysiu, kad noriu namo, kaip mažas vaikas. Tiesiog žinok tai. O aš žinosiu, kad tai neįmanoma.
Pripratau prie baltų sienų, kietos lovos ir kietos pagalvės, šaltų grindų, šalto maisto ir kasdieninių terapijų. Man puikiai sekasi. Tikiuosi, kad gavusi laišką nusišypsosi ir bent sekundę pagalvosi apie parsivežimą mane namo. O gal bent jau aplankymą?...
Nedrįstu Tavęs klausti apie susitikimą, aš žinau Tavo atsakymą. Nors jis skaudus, pakeisti Tavo nuomonės negaliu. O gal ir galėčiau, bet kol kas tai būtų beviltiška.
Aš žinau, kad Tu niekada nesužinosi kaip aš laikausi, kaip man sekasi tvardytis. Žinau, kad šie laiškai Tavęs niekada nepasieks... Gal taip geriau? Nekankinsiu Tavęs savo kvailom rašliavom, o dar pravirkdysiu, skruostu nuriedės visiškai nepelnyta ašara.. O juk aukštuomenės damoms verkti nebūdinga, tiesa? Tai gali sugadinti Tavo makiažą...
Atleisk už sarkazmą, tiesiog prie šito įpratau ir visiškai nesistengiu atprasti. Tai naujoji mano silpnybė. Bet ne tokia jau ir bloga, tiesa? Kartais randu viso šitokio gyvenimo pliusų. Tai teikia man džiaugsmo ir noro nepasiduoti. Labai norėčiau, kad man išėjus iš čia viskas būtų kitaip. Kaži ar susiprotėsi ateiti manęs pasitikti mano išėjimo dieną?
Žinai kiek liko laiko? Šeši mėnesiai ir dvidešimt trys dienos. Tikriausiai prieš uždarydama mane čia visiškai nepagalvojai apie tai, kaip kankinsiuos be visko, ką dariau normaliame pasaulyje.. Tikriausiai nepagalvojai, kaip man bus sunku nematyti tavęs kiekvieną rytą, nevalgyti tavo blynelių, nesiklausyti tavo moralų ir griežto tono, kai negrįždavau per naktį.. Tu nė neįsivaizduoji kaip man viso šito trūksta, kaip visko pasiilgau.
Bet palikai mane čia sakydama, kad viskas dėl manęs. Ar galėčiau netikėti savo motina? Vargu. Kalu šitą mintį sau į galvą jau keturis mėnesius ir šešiolika dienų. Nelabai pavyksta. Gal kada nors vėliau viską suvoksiu?
Tavo, Denas
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimeKv. 09 30, 2010 7:50 pm

Jau žinai mano nuomonę. ;>>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimeKv. 09 30, 2010 8:05 pm

aš apšalus. Skambės banaliai, bet noriu DAR.
Man tikrai beprotiškai patinka kaip jis kalba. Tiksliau kaip tu pavaizduoji jo kalbą.
O kur jis čia įkalintas? Vaikų kolonijoje? Auklėjimo mokykloje ar ką?
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimeKv. 09 30, 2010 8:08 pm

Ingut, paglostei širdutę. (hug)
nea, vėliau sužinosi. III laiške jau bus. ;>*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimeKv. 09 30, 2010 8:30 pm

O kada 3 laiškas? :D
Na man labai smalsu n_n
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimeKv. 09 30, 2010 8:36 pm

norėčiau sulaukt daugiau nuomonių :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimeKv. 09 30, 2010 8:52 pm

Na gerai.. Aš palauksiu. ;D
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimePen. 10 01, 2010 3:20 pm

Deja, Ingut, man atrodo daugiau nuomonių nebus xD
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimePen. 10 01, 2010 3:43 pm

Daugiau nuomonių visada atsiras...tereikia laiko,kad galėtum viską perskaityti...
aš atradau laiko ir noriu šį tą tarstelti..;}}
Man užkliuvo vienas toks nesusipratimas...mano nuomonę,pirmame laiške rašei,kad jis ten keturis metus,jau pagalvojau ohohoho,o kai skaičiau antrą ten buvo parašyta penktas mėnuo,o paskui ketvirtas mėnuo...tai vat,gal čia šiokia tokia klaida,o gal taip turi būti..;DD
Šiaip įdomu skaityti...tu įdomiai viską dėstai...nuo nieko pereini į pilną jausmų laišką...neįtikėtina,bet sugebi sukelti tiek jausmų..
Vat...dar turiu labai daug minčių ką jis padarė..kur jis dabar yra...bet viskam ateis laikas kai tai sužinosiu..
Raginu greičiau rašyti,nes smalsumas žudantis..;DD
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimePen. 10 01, 2010 3:47 pm

Ačiū, saulut, labai malonu.
atsiprašau dėl tų laiko terminų, galva susisukusi, visko būna.. :)
trečias ir ketvirtas laiškai jau parašyti, tiesiog laukia savo datos, kada bus įpostinti. :)
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimePen. 10 01, 2010 3:52 pm

Tada įpostink abu...iškarto...greičiaaaau..;DDD*
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimePen. 10 01, 2010 4:01 pm

tada nusižengčiau sau. ;D užteks III laiško.
jis daug pasako ;> visada noriu turėti vieną laišką į perspektyvą. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimePen. 10 01, 2010 4:01 pm

Mama,

Įgavau sesutės pasitikėjimą. Šiandien mane išvedė į lauką. Baltas chalatas slankiojo aplinkui, bet ar jauti koks jausmas būti lauke po penkių mėnesių, aštuoniolikos dienų? Tikriausiai ne.. Tu niekada nemėgai lauko. Uždaros patalpos Tau patiko labiau.
Stebiesi iš kur tiek daug apie Tave žinau? Neverta. Tu mano mama, prisimeni? Na, gali būti, kad jau pamiršai.. O kaip auga sesutė? Žinau, kad ji gims mėnesis prieš man išeinant.. Dabar ją mylėsi labiau, tiesa? Nekaltinu tavęs, aš žinau kaip viskas yra ir kaip turi būti… Tiesiog tai šiek tiek skaudu. Bet aš pažadu, kai tik išeisiu iš čia, atsiimsiu už viską ką padariau ne taip ir padėsiu tau ją prižiūrėti.
Mama, šiandien vėl mačiau saulę, ir ne pro langą lubose. Rankos net virptelėjo iš laimės. Vėl užuodžiau gaivų kalnų orą, net nuskyniau obuolį nuo centro sodo obels. Déjà, man jo suvalgyti neleido, nors aš ir nenorėjau.
Popietė ėjo į pabaigą ir aš jau turėjau eiti atgal į kambarį, bet už akių užkliuvo keistas berniukas sėdintis ant suolo. Paklausiau sesutės kas jis, bet toji nieko nesakė. Taisyklės draudžia.
Paskui užsiminė, kad jis centre to paties ko ir aš – įgyti valią prieš narkotikus. Oj.. tas žodis. Pažadėjau Tau, kad niekada jo nebevartosiu. Bet laiško vistiek negausi, tad galiu rašyti drąsiai. Aš tikiuosi.
Einant atgal, ties paradinėmis durimis, prie kurių stovėjo vokiškas automobilis, berniukas mostelėjo galva į sodo pusę. Aš ką nors palikau? Ne, jis kvietė susitikti. Apsimečiau, kad nepastebėjau, kai seselė atsisuko ir šaukė ant jo. Palinkčiojau galva sakydamas, kad išeitų susitikti.
Dar nežinau ko jis nori iš manęs, gal turi patarimų arba jam jų reikia? Kai susitiksiu, būtinai paklausiu. Aš pasinaudosiu proga, kad mane išleidžia į lauką. Jau. Pirmą kartą kažkuo pasinaudosiu. Būtinai tau papasakosiu, nors tau neturėtų būti įdomu, arba tu tiesiog neturėsi laiko klausytis.
Tavo, Denas
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimePen. 10 01, 2010 4:12 pm

Kvepia naujais įvykiais..
Man patiko..kiekviena dalis tokia savotiška,bet kartu ir tokia panaši į kitas...skaitant galima pamilti tokius paprastus dalykus,į kuriuos mes nekreipiam dėmesio...mane žavi...viskas žavi ir suprantu,kad greitai prašysiu tik DAR..;DDD*
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimePen. 10 01, 2010 4:16 pm

jau turiu vieną ištikimą gerbėją, uuhu. ;DD*
begal malonu skaityt tavo išsireiškimus, dar maloniau, kad tave žavi mano darbas. jis rašytas su meile, nors be jokios patirties, kartais man išeina atskleist tuos jausmus, kuriuos jaučia jis. įkvėpta jūsų stengsiuos rašyt toliau ;*
"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Moz-screenshot-51
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 6:55 pm

Mama,

Aš vėl paslydau. Susitepiau savo piršus, kuriejau buvo bebaigę nusiplauti, pabaltuoti. Tarsi juodo rašalo dėmė vėl užkritoant manęs ir slegia tyliai tyliai, širdį. Skausmas neapsakomas. Tu netneįsivaizduoji.
Viskas vyko maždaug taip… įgavęs baltųjųchalatų pasitikėjimą vakarop išėjau į lauką. Norėjau pakvėpuoti sakurų žiedųaromatu, pasigrožėti besileidžiančia saule ir sutikti jį. Tą, kuris mojo manper pietų pertraukėlę lauke.
Ir mes susitikome. Jis laukė manęs prie pačionuošaliausio suoliuko, prie tvoros krašto. Suoliukas buvo apleistas sakurųžiedais, kameros, esančios ant tvoros negalėjo mūsų pamatyti. Bent jautikiuosi.
Jis nekalbėjo. Tik pasakė, kad yra čia topaties ko ir aš. Jis sakė, kad žino, jog aš visai to nenoriu. Jo akys buvo raudonosir pabrinkusios, atrodė kaip koks valkata, negavęs maisto. Arba dozės… jiskalbėjo kaip užburtas, ėmiau juo tikėti.
Tuomet jis atvėrė delną… balti milteliaipriminė man kai ką skaudaus. Norėjau stotis ir bėgti klykdamas, bet kojosneleido. Tiesiog neklausė. Rankos tvirčiau įsikibo į suolelį ir aš laukiau. Ko?Nežinau. Tikriausiai to, ką pasakys nepažįstamasis.
Bet jis nesakė nieko. Pamosavo man baltaismilteliais ir aš instinktyviai tiesiau ranką link jų. Tuomet įtraukiau… tokioskausmo nejutau jau ilgai. Plaučiai išsiplėtė – gerklėje pajutau begalinįdeginimą, akyse perštėjimą. Norėjau čiaudyti ir viską iškosėti, bet manneišėjo. Kaip didžiausias goduolis traukiau į save vis daugiau ir daugiau…
Po minutės man pasidarė gera. Beprotiškai. Atsipalaidavau, kaip darniekad per beveik penkis mėnesius. Išsitiesiau ant suoliuko, jaučiau kaipsuglebo mano rankos. Užmerkiau akis ir išgirdau pavojaus sireną, persigandusiusbalsus ir pajutau šaltą ranką sau ant kaktos…
Tavo,Denas
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 7:06 pm

Okey..
Dabar jau aš pradėsiu traukti orą kaip jis narkotikus.
Turiu priklausomybe šiai istorijai.
Noriu sužinoti kas bus toliau ir tikiuosi tu greitai įkelsi kitą jo laišką, kurie nepasiekia mamos, bet pasiekia mus :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 7:30 pm

omg, nerealu.. Prašyčiau dar..
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 12:10 pm

Oh god...jis juk taip stengėsi..kvailas tas berniukas/valkata...nu šakes...man kažkodėl labai patiko ta vieta,kur jis norėjo9 pakilti ir klykdamas pabėgti..šaunuolė...daaaar..;DD*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!   "Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką! Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
"Aš grįšiu." Pakomentuojam IX laišką!
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: