Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Meilės

Go down 
+6
Lorena Melori
Saša Denali
Corin Volturi
Džasperis Heilas
Sulpicia Volturi
Tania Denali
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutoriusPranešimas
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Meilės - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 10 Icon_minitimeSk. 11 21, 2010 6:40 pm

Alisa Kalen rašo:
Sulpicia Volturi rašo:
Ė, ačiū :)
Tau taip pat ;]*
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Svečias
Svečias




Meilės - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 10 Icon_minitimeSk. 11 21, 2010 8:12 pm

Sandra: Whaaat?
:DD
Už tokią smulkmeną? :DD
Heh.. Ačiūka tau taip pat :P
Ir Robertai atgal
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Meilės - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 10 Icon_minitimeSk. 11 21, 2010 9:22 pm

Ingūūt mąąno, jėėh, už tokią smulkmeną xD
Ir už nieką galiu duot, ir duodu ;DD**
Atgal į viršų Go down
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Meilės - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 10 Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 8:14 pm

+1 Robkej,
Uchhh...Kaip fajniai pasedėjom kavinej šnd...Žinok man dar tas skonis...tos pupelės-semkos-medienos. xDD Laabai skaniai išgėriau tą kavą,o tu tubūt skaniai arbatą xD.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Svečias
Svečias




Meilės - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 10 Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 8:38 pm

+ atgal
na taip ta mano arbata... skani, gerai kad neimiau tos su imbieru ^^
ir šiaip fainiai šiandien buvo, jaučiu, kad kokią savaitę prieš tai nesimatėm ;)
Atgal į viršų Go down
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Meilės - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 10 Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 8:41 pm

Juk aš išrinkau tau arbatą xDD Ok nefloodinam ;D
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Svečias
Svečias




Meilės - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 10 Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 6:39 pm

Nesusilaikysiu ir dar duosiu Ugnytei.<333333333333333
Atgal į viršų Go down
Džasperis Heilas
It makes you awesome
Džasperis Heilas


Nuotaika : na... nežinau...
Apie personažą : -
Alkis : nealkanas (turbūt)
Antroji pusė : Alisa :)
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : later
Tikras vardas : Gabija
Galia : manipuliuoja kitų emocijomis
Female Pranešimų skaičius : 1908
Gimtadienis : 1999-05-24
Prisijungimo data : 2010-01-13
Metai : 24
Miestas : Klaipėda

Meilės - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 10 Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 7:26 pm

Rusnei
už pati žinai kąąąą ;D
Ir dar kartą sorry :)
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Meilės - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 10 Icon_minitimePen. 11 26, 2010 12:33 pm

Chelsea Volturi. rašo:
Nesusilaikysiu ir dar duosiu Ugnytei.<333333333333333

ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh. <3333333333333333333333333
aš irgi tau panorau duoti už viską. <333333333333333333333333333333******
labai labai Tave myliu. <3333333 Meilės - Page 10 406478 Meilės - Page 10 406478 Meilės - Page 10 406478
Atgal į viršų Go down
Santiago Volturi
alibi.♥
Santiago Volturi


Nuotaika : Santiagiška
Apie personažą : ..
Alkis : Pasisotinęs
Antroji pusė : nėra,
Veikėjo gyvenvietė : Voltera
Veikėjo veidas : Ian Somerhalder.
Tikras vardas : Agnyt.
Galia : neturi
Pranešimų skaičius : 736
Gimtadienis : 1996-01-20
Prisijungimo data : 2010-11-03
Metai : 28

Meilės - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 10 Icon_minitimePen. 11 26, 2010 2:52 pm

Ugnytei, ji tikrai tikrai žino už ką. Ačiū, kad esi, ir šildai mano širdutę. ♥
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Meilės - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 10 Icon_minitimeSk. 12 05, 2010 6:16 pm

Dideliausią + dedu Ugnei už šį post'ą:
Heidi Volturi. rašo:
Atsiprašau, mielieji, kad pradėjau retai lankytis. Retai į čia be užsuku ir be užsuksiu.
Dėl ko?
Nes dingo. Dingo forumo jaukumas, forumo šiluma, forumo meilė kitiems, forumo artumas. Dabar nebegaliu sakyt visiems, kad šis forumas pats mieliausias ir šilčiausias, negaliu sakyt, kad jis mano pats mylimiausias, nes taip nebėra. NEBĖRA, o kažkada buvo. Dar kai buvo senasis TG. Dar ŠITAS tg. Tada kiekvieną dieną prisėdus prie pc jungdavau jį, nes be jo buvo sunku. Net gi labai. Be šio forumo, buvo taip pat sunku, bet tai buvo tik ankščiau. Kai jis tik atsidarė, kai teko persikelti. Forumas buvo šiltas, čia visiems buvo žinomas žodis flood'as, visi dalyvavom RPG'e, kūrėm planus, jis buvo aktyvus, visi buvome savimi, buvome be galo šilti ir čia būti buvo gera. Tada nesinorėjo su jumis išsiskirti. Niekada. Bet čia nebėra daugelio narių. Nebėra Didės, nebėra Gretos, retai užsuka Toma, Brigita, Vaida, neužeina į čia Giedrė, Norberta. Tiesiog nėra tiek senų narių, kurie suteikdavo forumui jaukumą. Nėra, o čia jų labai reikia.
Ankščiau TG buvo visiškai kitoks. Niekas nesistengė turėti kuo daugiau post'ų skaičiaus, niekas nesistengė kuo tobuliau kurti, niekas nesistengė visiems lyst į š****, kad tik būtų kuo mylimesni. Viskas buvo taip nuoširdu, bet dabar to nėra. Niekas nesistengė padaryti tobulo stiliaus ir, kad ir koks tas stilius bebūdavo, jis būdavo daromas su meile ir šiluma. Visi mylėjome vieni kitus.
Gal ir per daug išsireiškiau. Galbūt taip man atrodo, kad pati retai lankausi, bet kai pradedu daugiau lankytis čia, mano nuomonė nepakinta. Nepykit, kad išsiliejau, tiesiog noriu, kad žinotumėt.
Aš vis dar myliu čia labai daug narių, bet jų nevardinsiu. Tie, kuriuos labai myliu, manau tai žino. Taigi. Tikiuosi kažkada TG vėl bus savimi ir tada su džiaugsmu čia ateisiu ir būsiu. Tada galėsiu visiems skelbti koks šis forumas jaukus ir mielas ir, kad jis pats geriausias.
žodis į žodį atitiko mūsų situaciją. aš taip pat rečiau užsuku čia, nes nebėsitikiu, kad manęs pasitiks šiltai išskėstom rankom, kad visi džiaugsis kiekvienu menkniekiu įvykusiu su forumiečiais. Nebėra tos..meilės ir jaukumo jausmo. O kai jo nėra aš nebeturiu to noro dalintis savo šypsena, džiaugsmu ir panašiai. Juk anksčiau jei tik kas nors nerealaus būdavo aš iškarto vos ne visam forumui skelbiu ir dalinuosi savo laime su jumis. Anksčiau, kai Ingos dar čia nebuvo, ji žiūrėdavo į mane kaip į debilę, kad tvarkau pavyzdžiui lovą ir šypsaus. Ji klausė: "kas buvo?" o šypsodavausi atsiminus kokį nors įvykį forume. būtent šiame forume. jei twilighto gerbėjai nebūtų mano pirmasis forumas , patikėkit, seniai prašyčiau, kad mane trinų. :))* o į kūrybą aš net nebežiūriu. mano tema tenais apleista, nes savo piešiniais nebėra noro dalintis. o ir kitų kūryba manęs nebedomina, nors anksčiau aš su mielu noru paskaitydavau kitų pasakojimus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Meilės - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 10 Icon_minitimePir. 12 06, 2010 6:37 pm

Didelį pliusą Sandrai už:

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Meilės - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 10 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Meilės
Atgal į viršų 
Puslapis 1010Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Meilės ;*
» Ingos kūryba alive
» Net skauda širdelę, iš meilės!

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: