Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Meilės

Go down 
+6
Lorena Melori
Saša Denali
Corin Volturi
Džasperis Heilas
Sulpicia Volturi
Tania Denali
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Saša Denali
U're beautiful, so do I
Saša Denali


Nuotaika : gera ;)))
Apie personažą : Graži, miela, turinti nuomonę, gali būti labai pikta,mėgstanti apsipirkinėjimą. Mylinti artimuosiusius. Ir t.t.
Alkis : Nealkana
Antroji pusė : -
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska
Veikėjo veidas : AnnaLynne McCord
Tikras vardas : DoMiNyKa
Galia : -
Female Pranešimų skaičius : 1231
Gimtadienis : 1997-10-14
Prisijungimo data : 2010-06-29
Metai : 26
Miestas : Aliaska

Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeTr. 10 27, 2010 9:37 pm

Saša Denali rašo:
Kažkaip keistai mane užpuolė meilės antplūdis, taigi nusprendžiau išsilieti čia....
Meilė be priežasties....



Aira (Roz) +
Erika (Athe) +
Erika (Sulpe) +
Sandra (Emetas) +
Vykinta (Irina) +
Vaida (Bela) +
Giedrė (Renesmė) +
Roberta (Karlailas) +
Agnyčiukas (Tania) +
Ugnė (Heidi) +
Rusnė (Chelsea) +
Gabija (Esmė) +
Gabija (Corin) +

Inga (Kevinas) +

Srry.. kas negavo...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 11:41 am

Imk atgal. :))
Atgal į viršų Go down
Corin Volturi
Can I try to drink the..blood?
Corin Volturi


Nuotaika : ramus pūkas, tik... per daug ramus.
Apie personažą : Iš pažiūros atrodo tvirta, rami, net kiek šaltoka. Bet iš tikrųjų šios merginos prigimties gelmėse banguoja ištisas jausmų ir emocijų vandenynas. Nuolat kažin ko ieško, ilgisi kitokio gyvenimo. Nors nė pati nežino kokio. Matyt, dėl to dažnai jaučiasi nepatenkinta savimi. Ji be galo uždara, ir kiti gali tik spėlioti, kas iš tikrųjų darosi Korinos galvoje ir širdyje. Skrupulingai slepia tai, ką galvoja ir jaučia. Žinoma, draugų dėl to daugiau neįgyja. Tačiau žmonės, kurie pažįsta ją iš arčiau, negali ja nesižavėti ir nebranginti. Ji yra apdovanota vidine tvirtybe bei nuovoka. Gerbia tradicijas, jų paiso, apskritai jos pažiūras galima vadinti konservatyviomis. Nepažįstamieji ją šiek tiek baugina, todėl užmegzti pažintis ir bendrauti su menkai pažįstamais asmenimis jai gana sunku. Tačiau su senais bičiuliais Korina visai kitokia. Nors daugiau vadovaujasi protu nei emocijomis, labai jautriai reaguoja į kitų asmenų išgyvenimus ir stengiasi jiems padėti. Šiaip yra atsargi, visada vertinanti situaciją, nes gyvenimas išmokė, kad pasaulis nėra spalvotų kaladėlių rinkinukas.
Alkis : nepasotinama.
Antroji pusė : nerasta.
Veikėjo gyvenvietė : Voltera, Italija.
Veikėjo veidas : Nina Dobrev.
Tikras vardas : Gabijota.
Galia : skausmingas paralyžius prisilietimu.
Female Pranešimų skaičius : 773
Gimtadienis : 1995-08-12
Prisijungimo data : 2010-09-16
Metai : 28
Miestas : Aukštaitijos sostinė : )

Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 12:10 pm

oo, ačiū, nelieku skolinga : )
Atgal į viršų Go down
Irina Denali
Just adorable
Irina Denali


Apie personažą : Draugiška vampyrė, mėgstanti parduotuves ;D Bet kai kaunasi tampa tikru žvėrimi ir gali padaryti bet ką, kad laimėtų ir apgintų šeimą
Alkis : Pasisotinusi
Antroji pusė : Kevinas
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska
Veikėjo veidas : Pixie Lott
Tikras vardas : Vykinta
Galia : Minčių, jausmų valdymas ir suvokimas
Female Pranešimų skaičius : 2702
Gimtadienis : 1996-10-11
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27

Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 2:23 pm

Erikūūt;** Ačiūū ;]** tau +
Dominyka imk atgal ;]]
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 2:31 pm

dėkui :}*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 3:13 pm

Giedrei (Renesmei) + ;]*
Atgal į viršų Go down
Saša Denali
U're beautiful, so do I
Saša Denali


Nuotaika : gera ;)))
Apie personažą : Graži, miela, turinti nuomonę, gali būti labai pikta,mėgstanti apsipirkinėjimą. Mylinti artimuosiusius. Ir t.t.
Alkis : Nealkana
Antroji pusė : -
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska
Veikėjo veidas : AnnaLynne McCord
Tikras vardas : DoMiNyKa
Galia : -
Female Pranešimų skaičius : 1231
Gimtadienis : 1997-10-14
Prisijungimo data : 2010-06-29
Metai : 26
Miestas : Aliaska

Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 3:18 pm

ugnei (emilei) - už aktyvuma, neseniai prisijugus. ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 3:19 pm

Dominyyykai + ;]**
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 6:25 pm

Emilei su atvykimu ^^
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Svečias
Svečias




Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 6:26 pm

Belai + ;]*
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 6:34 pm

Ugnei-Emilei, už prisijungimą prie mūsų (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 7:33 pm

Sulpiciai + ;]***
Atgal į viršų Go down
Džasperis Heilas
It makes you awesome
Džasperis Heilas


Nuotaika : na... nežinau...
Apie personažą : -
Alkis : nealkanas (turbūt)
Antroji pusė : Alisa :)
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : later
Tikras vardas : Gabija
Galia : manipuliuoja kitų emocijomis
Female Pranešimų skaičius : 1908
Gimtadienis : 1999-05-24
Prisijungimo data : 2010-01-13
Metai : 24
Miestas : Klaipėda

Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimePen. 10 29, 2010 6:58 pm

Saša Denali rašo:
Kažkaip keistai mane užpuolė meilės antplūdis, taigi nusprendžiau išsilieti čia....
Meilė be priežasties....



Aira (Roz) +
Erika (Athe) +
Erika (Sulpe) +
Sandra (Emetas) +
Vykinta (Irina) +
Vaida (Bela) +
Giedrė (Renesmė) +
Roberta (Karlailas) +
Agnyčiukas (Tania) +
Ugnė (Heidi) +
Rusnė (Chelsea) +
Gabija (Esmė) +
Gabija (Corin) +

Inga (Kevinas) +

Srry.. kas negavo...
Ooooo... Už ką čia man??? Atgal ;)

Gabijai (Corin) - už vardą ;D ;D ;D
Ugnei (Emilė) - už tai, kad atėjai į forumą
Atgal į viršų Go down
Corin Volturi
Can I try to drink the..blood?
Corin Volturi


Nuotaika : ramus pūkas, tik... per daug ramus.
Apie personažą : Iš pažiūros atrodo tvirta, rami, net kiek šaltoka. Bet iš tikrųjų šios merginos prigimties gelmėse banguoja ištisas jausmų ir emocijų vandenynas. Nuolat kažin ko ieško, ilgisi kitokio gyvenimo. Nors nė pati nežino kokio. Matyt, dėl to dažnai jaučiasi nepatenkinta savimi. Ji be galo uždara, ir kiti gali tik spėlioti, kas iš tikrųjų darosi Korinos galvoje ir širdyje. Skrupulingai slepia tai, ką galvoja ir jaučia. Žinoma, draugų dėl to daugiau neįgyja. Tačiau žmonės, kurie pažįsta ją iš arčiau, negali ja nesižavėti ir nebranginti. Ji yra apdovanota vidine tvirtybe bei nuovoka. Gerbia tradicijas, jų paiso, apskritai jos pažiūras galima vadinti konservatyviomis. Nepažįstamieji ją šiek tiek baugina, todėl užmegzti pažintis ir bendrauti su menkai pažįstamais asmenimis jai gana sunku. Tačiau su senais bičiuliais Korina visai kitokia. Nors daugiau vadovaujasi protu nei emocijomis, labai jautriai reaguoja į kitų asmenų išgyvenimus ir stengiasi jiems padėti. Šiaip yra atsargi, visada vertinanti situaciją, nes gyvenimas išmokė, kad pasaulis nėra spalvotų kaladėlių rinkinukas.
Alkis : nepasotinama.
Antroji pusė : nerasta.
Veikėjo gyvenvietė : Voltera, Italija.
Veikėjo veidas : Nina Dobrev.
Tikras vardas : Gabijota.
Galia : skausmingas paralyžius prisilietimu.
Female Pranešimų skaičius : 773
Gimtadienis : 1995-08-12
Prisijungimo data : 2010-09-16
Metai : 28
Miestas : Aukštaitijos sostinė : )

Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimePen. 10 29, 2010 7:17 pm

mm, bendravardė B-)
te atgal : F
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimePen. 10 29, 2010 7:18 pm

O tik dabar pastebėjau, kad man meilės davė. duodu ir aš atgal :)
Atgal į viršų Go down
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 10:24 am

Roberta už vakar visaj skanų skanėstą +1,už taj,kad atėjai pas mane +2,už taj,kad prisižvengėm xDD1+,už taj,kad atnešej man flešą xDDD 1+
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Svečias
Svečias




Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 10:29 am

Ačiū ;)
tau atgal irgi 5 ;DD
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 12:04 pm

Dedu +2 Ingutei, už "KIEK KARTŲ KARTOTI. NEFLŪDINAME BIOGRAFIJŲ TEMOJE"

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimePir. 11 01, 2010 8:03 pm

;DD
Ačiū, prajuokinai.
+2 atgal :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeAntr. 11 02, 2010 6:35 pm

Saša Denali rašo:
Saša Denali rašo:
Kažkaip keistai mane užpuolė meilės antplūdis, taigi nusprendžiau išsilieti čia....
Meilė be priežasties....



Aira (Roz) +
Erika (Athe) +
Erika (Sulpe) +
Sandra (Emetas) +
Vykinta (Irina) +
Vaida (Bela) +
Giedrė (Renesmė) +
Roberta (Karlailas) +
Agnyčiukas (Tania) +
Ugnė (Heidi) +
Rusnė (Chelsea) +
Gabija (Esmė) +
Gabija (Corin) +

Inga (Kevinas) +

Srry.. kas negavo...


Tau atgal ;>
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeTr. 11 03, 2010 6:11 pm

O DABAR ATĖJO LAIKAS IŠREIKŠT MAN SAVO MEILĘ. <3

iškart pasakau, kad šį kart duosiu ne visiems žmogeliams, o labiau tiems, su kuriais jau bendrauju labai seniai ir tikrai turiu priežasčių primint, kad aš jų nepamiršau. :*


RUSNEI. tau, už labai daug ką. už visus sms'us apie mistines būtybes, apie mūsų mąstymą kur baigiasi visata. apie mano stirnę ir arkliukąą, už skype chat'us ir dar už labai daug ką. <3
AGNEI (Demetri). įdomu tai, kaip aš tau galiu neduoti meilės. KAIP? tau už tai, kad visad būdavai su manimi, už tai, kad niekad nepamiršdavai, už tuos nuostabius tavo meilės išsireiškimus, už tavo šilumą, už tavo supratingumą, už tavo meilę, už tai, kad pasiilgau, už tai, kad daugiau nebebus to, kas buvo. šiaip ar taip myliu. <3
ERIKAI (Athenodora). su tavimi nebendraujame labai artimai, bet tiesiog už tavo linksmumą ir nuoširdumą. myliu. <3
ERIKAI (Sulpicia). branguteeeeeeee. o tau už viską. už tas filosofijas, už supratingumą, už tavo pagalbą, už tai, kad tavo žodžiai visados sušildo, už tai, kad esi. už tai ir myliu. <3
TOMAI. oooooo. tu neįsivaizduoji koks mano gyvenime esi svarbus žmogus. taip, tikrai esi svarbus žmogus, kadangi buvai turbūt pirmoji per visą forumo istoriją tokia man. turbūt ir nebebus daugiau tokių žmonių kaip tu. taigi. nežinau net nuo ko pradėti. eeerrrr. tiesiog tau už tai, ką patyrėme tada, kai dar galėjau visiems sakyti, kad esi mano meilė. patikėk, visad man liksi tokia pat brangi, kokia buvai tada. bet įvyko kaip įvyko. .. <3
VYKINTAI. nes esi labaaai labaai šiltas žmogus ir visad pakeri savo grožiu. <3
GIEDREI. babaah, iš mūsų gražios draugystės galima sakyt nieko neliko. ; DDD yuuuup. tiesiog už tai, kas buvo ankščiau. dar praeitajame forume. myliu. <3
INGAI. už tai, kad esi toks žmogus.. nu toks paperkantis savo meile ir kas tik tave pamato, iškart pamilsta. na bent didžioji dalis, o aš esu tarp tų. <3
AGNYČIUKUI. ooojojoj. mano, saulytė. ; DD* tu tikrai moki užburt savo nuostabumu. ir tikrai man esi labai brangi. vertinu tave už tavo nuoširdumą ir draugystę. žinoma, myliu. <3
VAIDAI. aaahhh. kaip pasiilgau tavęs ir mūsų sms'ų!! o.o.o už tavo linksmumą, už tavo draugystę, už tavo meilę ir už viską. bet labiausiai už mūsų vasaros sms'us, kurių dabar pilna mano galvoje. myliu. <3
BRIGITAI. už tai, kad esi nuostabi. už tai, kad sunkiomis akimirkomis visad būdavai su manimi ir visad galėdavau jausti tavo šilumą. Brigita, tu tikrai nuostabi ir aš tave myliu, bei pasiilgau. <3
SANDRAI. už tai, kad myliu. ; DDD o jei rimtai. nu žinoma, kad myliu, bet dabar nežinau daug konkrečių priežasčių, na, bet aš vist iek tave labai myliu, nes esi tikrai nuostabi. ir išore, ir vidumi. <3
GABIJAI, tiesiog už bendravimą. ; DDD juk negaliu ir tavęs pamiršti. ;DD <3

lyg ir visiems sudėjau, kuriems norėjau. nepykit, jei ką praleidau, tikrai padėsiu visiems, kurie man brangūs. <3
o ugnė jau dingsta iš meilių temos. ;DD

*pasiima plaktuką ir išvaro*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeTr. 11 03, 2010 6:20 pm

ėė.nūū.susigraudinsiu tuoi :xxx
davąąi tu man parašyk kurį vakarą,nes aš neberandu tavojo nr :xx
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeTr. 11 03, 2010 6:26 pm

okeeeyš. parašysiu kada. nooooūp, juk tuoj PENKTADIENIS. ir tada rašinėsimės iki 3h ir klausysim savo meilių. ^^
ir jausimės kaip vasarą. o.o
Atgal į viršų Go down
Džasperis Heilas
It makes you awesome
Džasperis Heilas


Nuotaika : na... nežinau...
Apie personažą : -
Alkis : nealkanas (turbūt)
Antroji pusė : Alisa :)
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : later
Tikras vardas : Gabija
Galia : manipuliuoja kitų emocijomis
Female Pranešimų skaičius : 1908
Gimtadienis : 1999-05-24
Prisijungimo data : 2010-01-13
Metai : 24
Miestas : Klaipėda

Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeTr. 11 03, 2010 6:26 pm

Heidi Volturi. rašo:

GABIJAI, tiesiog už bendravimą. ; DDD juk negaliu ir tavęs pamiršti. ;DD <3
Chem chem... Ugne, juk dvi Gabijos!!!!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitimeTr. 11 03, 2010 6:35 pm

(blush)
Na ir suskėliai čia.
Labai ačiū tau. Duodu meilės pilną ♥


Ir dar Sandrai, nes jos eilėraščiai nuostabūs. ji pakerėjo mane ir net šiek tiek pavydžiu tokio mokėjimo. didžiuojuosi ja labai ;*
Myliu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Meilės - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilės   Meilės - Page 7 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Meilės
Atgal į viršų 
Puslapis 710Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Meilės ;*
» Ingos kūryba alive
» Net skauda širdelę, iš meilės!

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: