Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^

Go down 
+6
Saša Denali
Džasperis Heilas
Heidi Volturi.
Tania Denali
Lorena Melori
Sulpicia Volturi
10 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 3:31 pm

Būt gerai, kad man eitų susiinstaliuot tą gaidį ;DD
Nesiinstaliuoja jis man nors tu ką ;DD
Pačiai jau pabodo tie paprasti darbelii ;DD
Ačiū už kritiką ;DD*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 6:07 pm

Kelias minutes žvelgiau į įsižiebusį užrašą. Rodės, kad many kažkas krenta... Bijojau to kas gali nutikti, bijojau, kad nesu šalia Adamo. Bijojau, kad jam bus per sunku iškęsti operaciją be manęs. Mano širdy siautė jausmų audra. Bijojau dėl Adamo, buvau pati laimingiausia, kad radom tinkamą donorą, nekantravau, kad tik greičiau jį vėl pamatyčiau ir buvau susirūpinus dėl to, kaip jaučiasi Matt, todėl pasisukau į jį.
Matt žvelgė įduris už kurių dingo mūsų sūnus. Jo akys buvo kupinos ašarų. Tokio sugniuždyto jo dar nebuvau mačiusi. Jis visad alsuodavo drsa, net beviltiškiausioje situacijoje ir priversdavo patikėti, kad viskas bus gerai. Bet dabar jis jautė, kad nėra padėties šeimininkas. Jautė, kad jo sūnui gali kažkas atsitikti, jautė, kad nėra padėties valdovas ir tai jį gniuždė.
- Kaip tu?- tyliai tyliai paklausiau ir apkabinau jį.
- Aš pasimetęs, sugniuždytas...-atsakė jis.- Niekada gyvenime nesu taip jautęsis. Negaliu taip stovėti ir laukti nieko nedarydamas, bet aš negaliu nieko padaryti. Negaliu būti ramus kai taip jaučiuosi.
- Žinau, kad negali būti ramus. Aš irgi taip jaučiuosi, bet mes tegalime jį mylėti, jį palaikyti mintimis.
- Man to nepakanka!- sušuko jis nerimąstingai.
- Prašau, nurimk...- maladavau verkdama.- Maldauju, viskas bus gerai.- kalbėjau.- Žinau, kad tau blogai, bet aš jaučiuosi taip pat! Panika nepadės...- kuždėjau.
- Atleisk...- jis tarsi pabudo. Vėl mačiau Matt. Vėl mačiau vyrą kuris bet ką padarys, kad jausčiausi saugi.- Aš tik...
Pridėjau savo pirštą jam prie lūpų ir pabučiavau jį nutildydama. Ašaros nurimo. Jaučiau, kad viskas bus gerai. Tikėjau tuo. Žinojau, kad blogai būti tiesiog būti negali. Mes abu atsisėdome. Matt mane apkabino per pečius, o aš nuleidau galvą jam ant peties. Mes ramiai laukėme.
Po keleto valandų raudoas užrašas išblėso. Iš operacinės išėjo gydytojas. Jo veide švietė plati šypsena.
- Operacija sėkminga.- trumpai tepasakė jis.- Po keleto miučių galėite pamatyti savo sūų. Dabar galite pabūti su donoru.
Nuėjome į Kevino palatą. Jis atsisuko į mus ir nusišypsojo.
- Viskas gerai,- pasakiau.- Tu jį išgelbėjai. Dabar jau viskas gerai.
- Taip turėjo būti nuo pat pradžių.- pasakė Kevinas.- Tavo vaikas dabar saugus.
Aš nusišypsojau.
-Kevinai, tu žinai, kiek daug mums padėjai.- paparastai pasakė Matt.
- Sakykim tai buvo mano pareiga.- nusijuokė Kevinas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 9:53 pm

Pala pala pala. Kokia dar pareiga? Aš ne nuo pradžių skaitau, tai biški nesupratau. Kevinas to vaiko tėvas? ;ooo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimePir. 08 02, 2010 4:26 pm

Nėėh ;DD
Matt vaiko tėvas, bet Keviną planuoju imt į krikštatėvius ;DD
O šiaip jis Brendos pusbrolis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimePir. 08 02, 2010 4:54 pm

Kas ta Brendaa?? : DDDD
Pala.. Nepamenu nieko.. reik iš naujo skaityti ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimePir. 08 02, 2010 5:15 pm

Brenda yra pagrindinė veikėja ;DD
Matt žmona ir Adam mama ;DD
Tai jau turėsi ;DD
Tai pala, tu pradėjaimūsų bendrą, ar man pradėt? Nebesusigaudau;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimePir. 08 02, 2010 7:30 pm

Kadangi pas mane dabar remontai, tai mane išgabeno gyventi į verandą ;DDTaigi mano kambarys 3-4 kvadratinių metrų plote:

Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Photo120
Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Photo121
Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Photo122
Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Photo123
Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Photo124
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimePir. 08 02, 2010 7:47 pm

Vaje įdomios foto iš tavo išgrūdimo į 3 - 4 kvadratinių metrų plotą, bet kaip tu gali miegoti be užuolaidų?/
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimePir. 08 02, 2010 8:18 pm

Nemiegosiu ;DD
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimePir. 08 02, 2010 10:43 pm

paskutinė kažkuom sužavėjo <33*
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimePir. 08 02, 2010 11:04 pm

Emetas Kalenas rašo:
Brenda yra pagrindinė veikėja ;DD
Matt žmona ir Adam mama ;DD
Tai jau turėsi ;DD
Tai pala, tu pradėjaimūsų bendrą, ar man pradėt? Nebesusigaudau;DD

Tai kaip tada brenda nežino, kad čia ojos pusbrolis??
Taigi sakau nepradėjau rašyyyt to mūsų kūrinio. Aš su savais stabdau, o čia dar kartu rašyti tai išviso šakės. ;xxx
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimePir. 08 02, 2010 11:08 pm

Vaida~ šaunu ;}*
Inga~ jau pati susimaišiau ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimePen. 08 06, 2010 2:52 pm

Čia reiktų žiūrėt į burbulą, bet labai gražus dangus:
Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Photo165

Šita tokia miela, bent jau man:
Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Photo179

Šita visai netyčia, bet man labai patiko ;DD:
Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Photo189
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimePen. 08 06, 2010 4:16 pm

man antra atiko labaai.bet galėjo būt šiek tiek kokybišesnė.
http://lh3.ggpht.com/_QEG-TuLRHrg/TFbyP3P1fEI/AAAAAAAAALY/Ke9tF9fmN50/Photo124.jpg
šita dar patiko. <33
beje.aš turiu kapitono granto vaikus irgii. ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimePen. 08 06, 2010 4:22 pm

Cuuute ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimePen. 08 06, 2010 8:26 pm

Antra labai labai labai patikooo...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimeŠt. 08 07, 2010 4:32 pm

Fenkjū, ma dears ;**
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimeŠt. 08 07, 2010 4:53 pm

Bandymai piešti anime ;DD

Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Photo202
Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Photo203
Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Photo204
Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Photo205
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimeŠt. 08 07, 2010 4:55 pm

Woow.. pla. Tu kopinai ar žiūrėdama perpiešinėjai..
Ar išvis iš galvos?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimeŠt. 08 07, 2010 4:57 pm

Žiūrėdama perpiešinėjau 2, kitus du iš galvos banžiau ;DD
Pirmose dviejose pht iš galvos piešti ;DD
Ta elfę ar kas ten, mačiau kažkokiam multike tai atsiminiau ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimeŠt. 08 07, 2010 4:59 pm

Wooow. Tikrai nuosatbūs. Net ir tie iš galvos. Tik gal reikėjo juos apsukti, nes aš dbr galvą ant šono paguldžiau. Ne kaip atrodau bandydama pažiūrėt. Mama juokėsi ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimeŠt. 08 07, 2010 5:08 pm

Žiauriai tyngiu.. Jėgų nėra iš po vakar ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimeŠt. 08 07, 2010 5:43 pm

Antra foto tikrai labai sužavėjo.
anime tokie cute.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimeŠt. 08 07, 2010 5:55 pm

Ačiū ;}*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitimeŠt. 08 07, 2010 7:53 pm

Aj jooo.. Kaip vakar diena? Marš rašyt kas ten buvo.Tuoj pat.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^   Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^ - Page 6 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sandra`s. Pradėjau naują istoriją. Įžanga viduje. Laukiu jūsų komentarų ^^
Atgal į viršų 
Puslapis 617Pereiti prie : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Sapnų galia [by Sandra-Inga ;DD] 4 skyrius. mums reikia jusu komentaru
» Jūsų
» Jūsų!
» Jūsų dekstop'ai.
» Jūsų argumentai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: