Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kiemas

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimePen. 07 09, 2010 5:22 pm

Kažką išgirdau ir akimis susiradau merginą, kurią mačiau miške.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimePen. 07 09, 2010 6:09 pm

Vaikinas atsisuko.
hem... Išsišiepiau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimePen. 07 09, 2010 6:17 pm

Atsisukau...
Už medžio stovėjo Sem
- Sveika Sem - ištariau - Prisimeni tikiuosi mane...Aš Alisa, o čia mano vyras Džasperis - ištariau ranka apkabindama jo liemenį ir prisiglausdama...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimePen. 07 09, 2010 7:01 pm

- Aj nu. Būkit jūs čia, aš einu, - šypt ir pabėgau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimePen. 07 09, 2010 7:36 pm

Nulidėjau akimis nueinančia Sem ir šyptelėjau sau mintyse...
Tada atrėmiau galva į Džezo petį ir tyliai atsakiau:
- Prašau išleisk, jei nereiktų aš nevykčiau...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 10, 2010 11:27 am

- Bet aš nenoriu, kad tu išvyktum.. Aš noriu būti su tavimi.. Noriu eiti ten, kur ir tu.. - apkabinau ją.
- Kiek laiko ketini ten būti?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 10, 2010 11:55 am

- Tiksliai nežinau - ištariau apkabindama rankomis jo liemenį - viskas priklauso nuo volt....eee nuo daug ko...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 10, 2010 12:01 pm

- Ką? Ką ten sakei? Nuo ko priklauso? - bandžiau sugalvoti, kas išeina iš skiemens vol..
Vol.. Volume? nee. Voltu-riai.
- Volturiai! - kiek per garsiai suklykiau ir prispaudžiau prie savęs Alisą.
- Nieku gyvu Tavęs ten neišleisiu.. Girdi? NIEKU GYVU, - nepaleidau Alisos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 10, 2010 12:11 pm

Nuleidau akys, kad jis nesuprastų, kad meluoju...
- Aš nesakiau Volturiai - ištariau netvirtu balsų...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 10, 2010 12:13 pm

- Tu būtent taip ir sakei.. Alisa.. Prašau, nevyk.. Aš neišleisiu tavęs.. net negalvok apie tai. geriau jau pats keliausiu, bet tavęs nė už ką neišleisiu..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 10, 2010 12:18 pm

- Ką... - ištariau atšokdama nuo jo - nieku gyvu...Net nemėgink...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 10, 2010 12:22 pm

- Tau sakau tą patį. net NEMĖGINK. Girdi? Nes pulsiu tavęs ieškoti, krisiu pats jiems po kojomis, kad tik TAU nieko nepadarytų..

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 10, 2010 12:24 pm

- Prie ko čia aš - ištariau apsimestinai abejingai - man nieko neatsitiks...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 10, 2010 12:26 pm

Įrėmiau kumštį į namo sieną.
- Alisa, tu nekeliausi. Aš tau neleisiu.. - iškošiau pro dantis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 10, 2010 12:33 pm

- Džasperį aš ne mažas vaikas - ištariau pažvelgdama jam į akys - man tėvų leidimo nereikia...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 10, 2010 12:35 pm

- Gerai, daryk kaip nori.. - balsas užlūžo. - Bet žinok, kad aš pirmas ten nuvyksiu..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 10, 2010 12:37 pm

- Ne ne ne - ištariau ir tvirtai ji apkabinau - neleisiu ten tavęs...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 10, 2010 12:38 pm

- Alisa, aš ne mažas vaikas. Man nereikia tėvų leidimo, - tobulai atkartojau jos žodžius, bet neatsispyręs apkabinau ją.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 10, 2010 12:41 pm

Rankas nuo liemens patraukiau aukštyn perbėgdama pirštais jo krutinę...tada įsivėliau pirštais į jo plaukus ir palenkiau jo galva žemyn...
- Ieškokime kompromiso - ištariau meiliai...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 10, 2010 12:44 pm

- Geriausia išeitis, išvis nekeliauti, arba keliauti kartu..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 10, 2010 12:48 pm

Papučiau lūpas ir atsitraukiau...
- Tai ne nuo manęs vienos priklauso...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 10, 2010 12:51 pm

- O nuo ko dar? Aš nesuprantu, kas čia dedasi? - susinervinau ir įsirėmiau į sieną.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 10, 2010 12:53 pm

- Nuo daug ko ir nuo kiekvieno atskyrai - atsakiau mįslingai...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 10, 2010 1:41 pm

Atėjau, prie Kevino namų vis dar stovėjo Alisa su vaikinu. Nieko nesakiusi ir net nepažiūrėjusi į juo įėjau vidun į namą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 10, 2010 3:21 pm

- Tai eime pas juos ir viską išsiaiškinsime..
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kiemas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kiemas
Atgal į viršų 
Puslapis 37Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Kiemas. ;]]
» kiemas
» kiemas
» Kiemas
» Kiemas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash :: Houpų namai-
Pereiti į: