Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Svetainė

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 1:07 pm

Atėjęs numečiau kuprinę ir nubėgau į kambarį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimeTr. 08 04, 2010 4:17 pm

Čiupau savo kuprinę ir išėjau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimeTr. 08 18, 2010 9:01 am

Įėjęs trinktelėjo durimis ir nuėjęs atsisėdo ant sofos. Įjungė MTV ir kiek pasėdėjęs atsistojo ir nupėdino į virtuvę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimeTr. 08 18, 2010 1:11 pm

Įeina. Apsižvalgo. Kevino nėra. Pamato netoliese veidrodi. Pažiūri į jį. Į savo veido atspindį. Plaukai buvo visi susivėlę. Sem atrodė baisiai. Poto kiek palenkė galvą, žvilgtelėjo į kaklą. Didelė pusrutulio formos žaizda buvo susiūta. Atrodė baisiai. Jos buvo neįmanoma nepastabėti.
Siaubas. Ir kaip aš sugebėjau taip susipjaustyti?.
Plaukais užleidau kaklą, kad nesimatytu ir nuėjau į virtuvę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimePen. 08 20, 2010 9:20 am

Atėjo, atsisėdo ant safoso, rankimis pasirėmė galvą.
Galvojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimePen. 08 20, 2010 11:39 am

Nulipo laiptais ir atsistojo prei sofos.
- Samanta, kas nutiko? Aš atsiprašiau. Galiu ir dar kartą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimePen. 08 20, 2010 12:29 pm

Pakėlė galvą, pažiūrėjo į jį:
- Ačiū nereikia, viskas gerai,- nusišypsojo.
- Tu mielas, rūpestingas, suteikiei man pastoge, ir dar rūpiniesi manimi, neturiu už ką pykti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimePen. 08 20, 2010 12:33 pm

- Gal tebunie tai nesusipratimas? - paklausė sėsdamas šalimais. - Na tai, kas viršuje nutiko...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimePen. 08 20, 2010 12:42 pm

- Aha,- vis dar sėdėjo ir žiūrėjo į K. su dirbtina šypsena, nors ir buvo skaudu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimePen. 08 20, 2010 8:22 pm

Nurijo sgumulą gerklėje.
Jam patiko Samanta, bet dirgino jos lengvabūdiškumas ir neatsakingumas.
- Tai.. Ką ruošiesi veikti? - paklausė durno klausimo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimeSk. 08 22, 2010 3:51 pm

- Nežinau, gal reikės į...- galvoja,- mokykla?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimeSk. 08 22, 2010 6:18 pm

Nusijuokė.
- Į mokyklą rytoj reikia. Juk dabar vakaras, - Žvilgt į laikrodį.
- Einu baigsiu daryti namų darbus, - šyptelėjo ir stojosi eiti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 4:14 pm

- Aha,- šyptelėjau. Tada supratau, kad man reikia palikti jį vieną. Apsisukau ir ėjau link durų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 9:24 pm

Jau norėjo lipti laiptais, bet nusikeikęs spjovė į viską.
Apsisuko ir nubėgo link Samantos.
- Tu kvaiša, savimyla, bet man patinki, - ir vėl įsisiurbė į lūpas. Mintyse meldė, kad negautų spyrio į tarpukojį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 9:35 pm

Nė nežinojau ką daryti. Kol jis laikė savo lūpas prie manųjų aš galvojau ar jam leisti tai, juk jis ką tik beveik atstūmė mane. Tačiau aš nė nekrustelėjau. Vėl. Leidau jam daryti ką jis nori. Tik jaudinausi, kad nepridėtų rankos prie kaklo. Nors jaudinausi ne vien dėl to. Jaudinausi, kad jis neatsitrauktų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 9:43 pm

Kiek atleido jos savo gniaužtus ir tiesiog švelniai laikė apkabinęs Semę. Kiek atitraukė lūpas ir prisiglaudė kakta prie jos kaktos.
- Na negi tu nematai ką jaučiu? - tyliai jos paklausiau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 9:56 am

- Aš tau svarbi?- pakėliau akis ir pažvelgiau į jį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 12:47 pm

Kiek atsitraukė.
- Negi nematai? - paklausė. - Nežinau kodėl, bet pradėjai rūpėti jau tada, kai pamačiau tave permirkusią nuo lietaus. Tu buvai baikšti ir nenoriai kalbėjai. Galvojau pirma tapsiu draugu, o tada žiūrėsim.. - Po akimirkos pridūrė. - Bet negaliu ilgiau laukti ir tylėti, nes čia daug vyrų, kurie yra patrauklesni ir įdomesni nei aš.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 12:59 pm

( xDD )

- Tu man taip pat patinki, Kevinai,- švelniu balsu tariau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 4:19 pm

Plačiai nusišypsojo ir vėl pabučiavo į lūpas.
Atsitraukęs prisiglaudė Semę dar arčiau savęs.


(nesijuok, nes aš tuoj paliksiu tave, jei nenorėsi man gimdyt mergaitės. :p)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 4:41 pm

Apkabinau jį. Galva priglaudžiau prie jo krutinės.:
- Myliu,- sukuždėjau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 5:33 pm

Krūptelėjo.
- Ką myli? - paklausė nesupratęs. Kažkaip per greitai išgirsti šie žodžiai jį sutrikdė...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 5:52 pm

Tada susiprotėjo ką pasakė.
Pasimetė.
- ĖĖ.. tave... Kaip... aa, draugą,- išspaudė smile.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 9:27 pm

Pamatęs jos sumišimą nusijuokė.
- Hmm.. Man to nepakanka, - ir vėl priglaudė ją prie savęs ir pakštelėjo į kaktą. - Tu tikrai ruošeisi eiti į mokyklą? - paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitimeKv. 08 26, 2010 10:03 am

- O kas daugiau man lieka...- šypt.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Svetainė - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 8 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Svetainė
Atgal į viršų 
Puslapis 811Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Svetainė
» Svetainė. ;]
» Svetainė.
» Svetainė
» Svetainė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash :: Houpų namai-
Pereiti į: