Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Svetainė

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeSk. 04 25, 2010 8:43 pm

Svetainė Star3
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeSk. 04 25, 2010 8:59 pm

Įėjau.
Apsižvalgiau aplinkui ir atsidusau.
Tėvas niekada nemėgo tvarkos.
Palikau lagaminą prie durų ir pasukau link miegamojo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimePir. 04 26, 2010 3:19 pm

Susitvarkęs namą užsimaniau apžiūrėt apylinkes.
Užsimčiau švarką ir patraukiau laukan.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimePir. 04 26, 2010 3:45 pm

Įėjęs paguldžiau gražuolę ant sofos.


Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimePir. 04 26, 2010 3:48 pm

Pasimuisčiau sofoje vis dar miegodama.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimePir. 04 26, 2010 3:54 pm

Sumirksėjau.
"Ji sujudėjo ar man vaidenasi?"
Paėmiau jos ranką ir bandžiau užčiuopti pulsą, bet niekada to nedaręs nežinojau ką tiksliai daryti, todėl pasilenkiau ir klausiausi jos kvėpavimo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimePir. 04 26, 2010 3:58 pm

Atsikėlusi, bet vis dar neatmerkusi akių šyptelėjau.
- Džeikobai..?- švelniai pasiteiravau. Pramerkusi akis pamačiau kažkokį nepažystamą vaikiną veik prigludusį prie manęs.- Aaa!- atšokau išsprogdinusi akis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimePir. 04 26, 2010 4:02 pm

- Ramiau! - sušukau. - Aš tau nieko nepadarysiu!

"Nieko sau. Juk ji atrodė kaip negyva, o dabar rėkauja man į ausį, kaip per garsiakalbį."

- Tu gerai jautiesi?? - paklausiau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimePir. 04 26, 2010 4:03 pm

- Kur aš?- užkimusiu balsu nuo miego pasiteiravau.- Kas tu? Kaip čia atsiradau?- pyliau klausimus neleisdama jam atsakyti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimePir. 04 26, 2010 4:10 pm

-Aš atvykau čia visai nesenai. Esi pas mane namie.- pradėjau atsakinėti į jos klausimų tiradą.
- Tai ar gerai jautiesi? Matosi, kad kraujavai...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimePir. 04 26, 2010 4:13 pm

- Ką?- apsižvalgiau lyg aplinkui būtų veidrodžiai. Paliečiau savo veidą ir pajaučiau kraujo dėmę.- O velnias...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimePir. 04 26, 2010 4:17 pm

- Kas nutiko? - išpūčiau akis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimePir. 04 26, 2010 4:19 pm

Vėpsau į duris, tada atsisukau į tamsiaplaukį vaikiną.
- Aaa. Bėgau bėgau ir trenkiaus į medį,- gūžtelėjau pečiais.- Visiems pasitaiko,- nutaisiau abejingą miną.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimePir. 04 26, 2010 4:33 pm

- Pasitaikyt pasitaiko, bet ne iki kraujų. Kaip tu čia taip medžio nepastebėjai? - paklausė ir nusišypsojo. Mergina vistiek atrodė begalo graži, nors ir su krauju ant lūpų.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimePir. 04 26, 2010 4:37 pm

- Nežinau, matyt užsižiopsojau,- pamąsčiau. Apžūrėjau kambarį, už akių užkliuvo gitara.- Groji gitara?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimePir. 04 26, 2010 4:43 pm

- Groju. Dar mokausi pianinu. Vėliau gal bandysiu smuiku. O tu moki groti gitara? - susidomėjau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 2:44 pm

- Šiek tiek groju pianinu, dainuoju,- palinksiu galva.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 2:52 pm

- O kur mokaisi groti? - paklausiu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 2:57 pm

Patogiau įsitaisiau į sofą.
- Tėtis moka, o aš tik bandau namuose viena. Jokių mokytojų. Nors vaikystėje jis mane šiek tiek mokė,- prisiminiau tuos laikus...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 3:02 pm

- Kaip šaunu. Mano tėtis buvo muzikantu. Tai jis mane išmokė groti gitara, buvo pradėjęs ir pianinu, bet dabar aš po truputį viską pamirštu, todėl norėčiau prisiminti. Beje kuo tu vardu?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 3:09 pm

Sutrikau, kad taip užsikalbėjau su tuo nepažįstamu vaikinu, jo namuose.
- Aaa, Renesmė. Renesmė Karli Kalen,- prisistačiau.- O tu?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 3:14 pm

-Aš Kevinas Houpas. Kaip sakiau nesenai čia persikėliau. Rytoj į mokyklą reiks užsirašyt. Žinau, kad nemandagu, bet gal pasakysi kiek tau metų?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 3:17 pm

- Šeši...olika!- sutrikau.- O ką? Kiek tau pačiam?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 3:25 pm

- Man septyniolika.- atsakiau praleidęs pirmąjį klausimą negirdomis. Intensyviai masčiau kaip ją užlaikius ilgiau. Norėjau susipažinti, kad nesijausčiau vienišas šiam miestelyje. - Žinai ką? Manau tau reikėtų apsilankyt pas gydytoją. Toks sumušimas nuo medžio. Gal dar galva patins. -šyptelėjau, nes pats susivokiau, kad tai kvailai skamabėjo, bet buvo per vėlu atsiimti žodžius. "Tu idiotas" šaukiau sau mintyse "Galva patins?! Kas per nesmonė? dabar ji galvos, kad tau ne visi namie..."
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 3:29 pm

„Jam ne visi namie..."
- Mano senelis daktaras, jis pažiūrės,- bandžiau išsisukti. Jau stojaus eiti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Svetainė
Atgal į viršų 
Puslapis 111Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash :: Houpų namai-
Pereiti į: