Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Svetainė

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 26, 2010 9:47 pm

Pramerkiau akis. Vaizdas nepasikeitė: Džeikobas ir Kevinas stypso prie televizoriaus. Atsidusau.
- Jūs tokie nuobodūs,- pasiskundžiau ir atrašiau į žinutę.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 26, 2010 9:58 pm

Nusijuokiau.
-O tu nori kazka veikt?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 26, 2010 10:06 pm

- Taip,- atsistojau ir pasirąžiau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeSk. 06 27, 2010 8:11 pm

- Na tai galim ką nors ir nuveikt, - tariau išjunkdamas televizorių.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeSk. 06 27, 2010 9:18 pm

(Žodžiu užkniso laukt kol pakvies)

- Gal eime į klubą šiandien, - pasiūliau. Tie du atsistojo ir palydėjau juos pro duris.
Nuėjau persirengti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeSk. 06 27, 2010 9:25 pm

Persirengęs įsimečiau telefoną į kišenę.
Išėjau į lauką.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimePir. 06 28, 2010 6:47 pm

Atsigavęs, kad likau vienas išbėgau iš Kevino namų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 1:51 pm

Prilaikiau Semei duris laukdamas kol ji įeis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 1:52 pm

įėjau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 1:55 pm

- Tu jau žinai kas kur. Jauskis kaip namie, - taip taręs nusisukau. - Aš į dušą.
Lipau laiptais jau ir kai ką prisiminaiu. Atsisukęs į Semę šyptelėjau. Ji labai mielai atrodė.
- Ryt nuvažiuosim po mokyklos į miestą. Tau drabužių reikia, jei į namus nesiruoši grįžti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 1:57 pm

- Važiuojam dabar, - šyyypt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 2:02 pm

- Ne. Aš smirdu ir dabar naktis jei pameni, - nusijuokiau. Užlipau į viršų ir pasukau į vonią.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 2:09 pm

Atėjęs iš kambario pastebėjau, kad Semė stovėjo ten pat.
- Vis dar stovi? Juk sakiau jauskis kaip namie, - apsisukau eiti į virtuvę. - Aš alkanas. Eini kartu?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 2:11 pm

- Nea, aš važiuoju,-apsisukau ir pradėjau eiti link durų. Buvau įsitikinusi, jeigu eisiu apsipirkti dabar jis eis kartu, nes jau ir taip užtektinai mane pritampė, manau laikas man tampyti jį.

(tai gal pagaliau kabinsim vienas kitą ar ne? Nes dabar elgiesi kaip koks Samantos tėvas. Varom į miestą ir įsimyylėsim vienas kitą.: DD)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 2:14 pm

(durne.. Taigi dbr naktis.. Aš po diskotekos variau į parką ten su Tania kalbėjau o tada į mišką.. Sutikau tave.. Dbr po vidurnakčio. kokios parduotuvės? Ir kur tu taip skubi įsimylėt? Džeikobas su Renesme net iš klubo neišėjo ;DD PAs kalenus dar negreit bėgsi ;DD)

- Klausyk, - priėjau prie jos. - Dabar naktis. Jokios parduotuvės nedirba. Važiuosiu rytoj kartu, kai bus diena ir nestovėsiu pusnuogis su pižaminėm kelnėm. Ok?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 2:20 pm

(tada važiuoju pas džeikobą, nes neįdomu čia taip. : DD)

- Hm. Tada... Važiuoju į klubą.-mirkt viena akim ir išėjau po duris.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 3:51 pm

- Ką? - žioptelėjau. jai išėjus trinketlėjau durimis. Kaip ji grįš, jei man ryt į mokyklą anksti..

(Džeikobas su renesme tuoj mylėsis tame klube. netrukdyk jiems ;DD)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 9:20 pm

Jau ruosiausi eiti miegoti, kai paskambino i duris
- kas tokiu metu sugeba dar lankytis? - niurnejau ir atrakinau duris. Pamates, kad ten Kalenu mergina susiraukiau
- ko tau? - siurksciai paklausiau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 9:36 pm

- uzeik, - tariau placiai atidarydamas duris. - uzdaryk jas, - priduriau nupedines prie dofos. Atsiremes i atlosa pakeliau akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 9:58 pm

Įėjau uždarydama durys už savęs...iškart atsiduriau svetainėje....
- Tikiuosi nepažadinau - ištariau nuleidusi akys į rankas...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 10:19 pm

- Ne, bet jau ruošiausi. Kas yra? - paklausiau be nuotaikos. Stengiausi suvokti ko jai reikia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 10:21 pm

- Kevinai atėjau atsiprašyti - ištariau - ir dar kai ko
Pakėliau geltonas kaip auksas akys ir pasižiūrėjau į jį...
- Jei nenori šnekėti, taip ir pasakyk...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 10:22 pm

(Toks įspudis kad vampyrė kukli mergaitė o Kevinas kažkoks žudikas. : DD)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 10:25 pm

(rusne jis gi nežino, kas aš tokia, beje mano veikėja pasimetus, tad daro tai kas galvon šauna XD)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 10:25 pm

- Ne, man viskas gerai. Galime pasikelbėti. Tik neįsivaizduoju apie ką. Nebent pagalaiu papasakosi aks Taniai nutiko, - tariau švelnesniu balsu. - Suprask prašau. Man tikrai svarbu žinoti kas jai. Gal galėsiu kuo padėti. Ji.. ji man rūpi labai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Svetainė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 6 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Svetainė
Atgal į viršų 
Puslapis 611Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Svetainė
» Svetainė. ;]
» Svetainė.
» Svetainė
» Svetainė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash :: Houpų namai-
Pereiti į: