Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Miško glūduma

Go down 
+3
Sulpicia Volturi
Irina Denali
Lorena Melori
7 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Miško glūduma - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma   Miško glūduma - Page 29 Icon_minitimePen. 09 10, 2010 8:54 pm

- Tai ką man dabar daryti? - pakartojau.
- Ką daryti, kad visa tai praeitų?,- iš skausmo prisimerkiau, poto vėl atmerkiau akis,- kad dinktų tas skausmas... deginimas gerklėje, garsai... Ir kas čia per greitis?- tada pamėginau prisiminti ka veikiau prieš tai... Tuščia. Nieko.
- Kaip aš čia atsidūriau?- tada susivokiau
- Kas aš?- išpūčiau akis.

(P.S. man reikia pasikeisti varda.xDD)
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Miško glūduma - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma   Miško glūduma - Page 29 Icon_minitimePen. 09 10, 2010 9:01 pm

- Tu.. - mąsčiau, norėjau, kad ji neprisimintų nieko apie senąją save.. - Tu Chelsea Volturi. Mano sesuo, geriausia draugė, - nusišypsojau, - aš sulpicia, neatsimeni? - apsimečiau, kad susigraudinau
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma   Miško glūduma - Page 29 Icon_minitimePen. 09 10, 2010 9:04 pm

- Bet aš atsimenu, kaip tu mane...- staiga nuvijau mintis į šona,- nee. nieko. Pamiršk.
- Man skauda, ką man daryti?- tą patį klausimą pakartojau 3 kartą.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Miško glūduma - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma   Miško glūduma - Page 29 Icon_minitimePen. 09 10, 2010 9:05 pm

pergalingai šyptelėjau. supratau - ji mano rankose.
- Tau neskauda. Vampyrams negali skaudėti. Tu alkana, al - ka - na, - išskiemenavau paskutinį žodį. - žinai kaip reikia numalšinti alkį? - pakėliau vieną antakį
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma   Miško glūduma - Page 29 Icon_minitimePen. 09 10, 2010 9:11 pm

"Reikia užsisakyti picą telefonu".- pasikasiau pakaušį. Tada supratau, kad tai kvaila. Nes juk, aš vampyrė.
- Em... Tu rimtai, kad reikia gerti.. kraują?- paskutinį žodi ištariau su šiokiu tokiu pasišlykštėjimu.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Miško glūduma - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma   Miško glūduma - Page 29 Icon_minitimePen. 09 10, 2010 9:13 pm

- Nemenkai žinai apie vampyrus, - nusijuokiau ir pasigailėjau. juk ji tipo jau seniai vampyrė. - pajuokavau, žinau, kad turi nemažai patirties, - šyptelėjau ir mostelėjau jai link savęs, - varom į miestą? pamedžiosim
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma   Miško glūduma - Page 29 Icon_minitimePen. 09 10, 2010 9:18 pm

pažiūrėjau į ja tokiu O.o feisu.
- Apie ką tu kalbi? Aš tik ką tik... atsikėliau. Kaip suprasti "pamedžiosim"?
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Miško glūduma - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma   Miško glūduma - Page 29 Icon_minitimePen. 09 10, 2010 9:36 pm

- stebėk, - nusijuokiau ir nubėgau kelis km į priekį. žinojau, kad jos rega gera, puiki uoslė ir išlavinta klausa. pasigavau žmogų ir jam cypiant mėgavausi jo krauju. dar gyvą jį numečiau ant žemės, klausiausi kaip jis rėkia ir mirktelėjau merginai, kurią pavadinau Chelsea.
- Tavo eilė, - pasakiau nešaukdama, žinojau, kad atstumas netrukdo jai girdėti
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma   Miško glūduma - Page 29 Icon_minitimePen. 09 10, 2010 9:49 pm

Staiga pradėjau bėgti link jos. Buvo beprotiškai keista. Privalėjau būti žiauriai pastabi toms smulkioms šakelėms, nes bėgti taip greitai buvo dar nelengva.
Prilėkusi prie jos pažiūrėjau į negyvą žmogų. Jo kvapas persismelkė per mane ir pajaučiau milžinišką potraukį, kai gerklėje pajutau skausmą.
Tapau susidomėjusia. Nežinau kodėl, tam žmogui gailesčio nejutau. Tai buvo lb keista.
- Mano eilė? - pažvelgiau į Sulpicia.
Užsimerkiau ir įkvėpiau orą.
Pajutau žmogaus kvapą iš kairės ir puoliau ten.
Sučiupau žmogų ir ji pradėjo klykti. Sutrikau ir paleidau jį. Jis puolė pirmyn.
Giliai atsidususi su dideliu skausmu gerklėje vėl puoliau pas jį, buvau žymiai greitesnė.
Įkandau jam į kaklą ir pradėjau siurbti jo kraują. Tikriausiai nebuvau jautusi didesnio Malonumo geriant kraują. Jis buvo šiltas, ir saldus.
Kiek išsiurbusi žmogų numečiau jį ant žemės, riešu nusišluosčiau burna.
- Mmm... dar,- plačiai nusišypsojau pažvelgdama maniakiškom akim į S.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Miško glūduma - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma   Miško glūduma - Page 29 Icon_minitimePen. 09 10, 2010 9:53 pm

nusijuokiau. su pirmuoju bandymu ji susitvarkė gan neblogai. nužvelgiau ją nuo galvos iki kojų.
- Pamiršau vieną dalyką, - pasukau savo ryškiai raudonas akis į ją, - tai, kad mes vampyrai tu turi laikyti paslaptyje, - sukuždėjau, - niekam nevalia to žinoti, - papurčiau galvą prie lūpų dėdama smilių, tada paslaptingai nusišypsojau ir nusikvatojau.
- sakei nori dar? ddėl manęs galėtumėm išskersti visą forksą.. - ilgesingai žvilgsniu palydėjau medžio šaką, kuri pasitraukė kartu su vėju.
- pasismaginam?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma   Miško glūduma - Page 29 Icon_minitimePen. 09 10, 2010 9:57 pm

Norėjau paklausti, ką dar turėčiau žinoti, bet nusprendžiau, kad to paklausiu poto kai pasisotinsiu.
- Žinoma! - sušukau ir pasileidau link miesto.
Bėgdama per mišką porą kartu užkliuvusi nukritau, tačiau buvo labai keista, kad nejaučiau skausmo. Buvau kažkokia.. kieta.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Miško glūduma - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma   Miško glūduma - Page 29 Icon_minitimePen. 09 10, 2010 10:02 pm

mintyse svarsčiau apie visas galimybes. nesivijau Chelsea, žinojau, kad bus sunku.Vampyrai naujagimiai negali prilygti net man, tai, kuriai virš 1000 metų. Tuomet greitu mostu atsisukau į Athenodorą.
- Keliaujam, mieloji, mūsų misija čia baigta, - plaukai sumaskatavo ore, jie nebuvo tokie greiti, kad spėtų kartu su manimi. vėjas juos taršė, o aš vėl pasijutau laiminga. ar ilgam? stengiausi ištrinti visas mintis ir uosdama naujagimės kvapą bėgau miesto pusėn
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma   Miško glūduma - Page 29 Icon_minitimeŠt. 09 11, 2010 10:14 am

Papurčiau galvą ir nuskriejau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma   Miško glūduma - Page 29 Icon_minitimeŠt. 09 11, 2010 3:19 pm

Šviesos greitumu nubėgau į Kalenų namus.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Miško glūduma - Page 29 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma   Miško glūduma - Page 29 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Miško glūduma
Atgal į viršų 
Puslapis 2929Pereiti prie : Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29
 Similar topics
-
» Miško glūduma
» Miško glūduma
» Miško glūduma
» Miško tankmė
» Keliukas prie miško

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: