Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Miško glūduma

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimeŠt. 09 11, 2010 8:37 pm

Miško glūduma    Photo13
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 2:08 pm

Atbėgau čia tempdama paskui save Alisą.
- Aš einu toliau pasieškosiu ko nors skanesnio,- nusijuokiau ir paleidusi jos ranką nubėgau gilyn į mišką.
Pastebėjusi didelį paklydusį elnią nieko nelaukusi puoliau jam ant kaklo ir žiauriai perkirtau dantimis gerklę. Šilto kraujo antplūdis paplito po visą kūną.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 2:12 pm

Pajutau kaip mamytė geria kažką maloniai šilto. Tuoj maistelis atkeliavo ir man. Paragavau.. Jis buvo malonus, gal skanus, bet kėlė šiokį tokį nemalonų pojūtį. Man jis nepatiko.
Švelniai įspyriau į mamutės pilvą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 2:19 pm

Pajutusi kažką sukrutėjusio pilve spjoviau lauk kraują.
- Kas per..?- susiraukusi pažiūrėjau į pilvą. Pačiupinėjau jį pirštu. Ramu. Prunkštelėjau, vėl ėmiau siurbti kraują iš elnio gerklės.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 2:22 pm

Jaučiau, kad mamutė manęs nesupranta, tad spirtelėjau daaug stipriau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 2:26 pm

Vėl spjoviau lauk kraują.
- Kas per bajeriai?- išsigandusi pažiūrėjau į pilvą.- Aš noriu valgyti, skrandi, palik mane ramybėje,- šnekėjausi su pilvu. Iš šono turėjau priminti psichiškai nestabilią merginą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 2:29 pm

Girdėjau, kaip ji mane pavadino skrandžiu. Nei aš skrandis nei aš ką.
"Aww.. Aš tavo vaikas, mute!"- piktai pagalvojau ir iš nevilties apsiverčiau jos pilve.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 4:40 pm

- Omg,- pajutusi, kad viduje kažkas vartosi kraujas pakilo į viršų, o aš nubėgau už krūmo ir ištuštinau visą skrandį.- Fui, kas man darosi?!- urgztelėjau. Tuomet į galvą šmėstelėjo baugi mintis.
"Jei mano kūnas atprato nuo gyvūnų kraujo, nejau dabar galėsiu misti tik žmogiškuoju..?"- išsigandusi žiūrėjau į vėmalus ant žemės. Tada nusipurčiau ir atsistojau.
- Gerai jau gerai, valgysiu žmogišką maistą,- pati sau pasakiau ir nubėgau namo. Alisa pamatys, kad nebemedžioju.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 7:17 pm

Atbėgusi čia su Renesme trumpam sustojom.
Renesmei nubėgus į pietus, aš nuskriejau link vakarų.

Atsidurusu vietoje sustojau. Išplėčiau šnerves ir įsiklausiau. Išgirdusi grizlį netoliese nubėgau link jo. Nemąstydama greitu judesiu šokau jam ant nugaros ir nespėjus pasipriešinti suleidau jam dantis į kaklą. Dantims praplėšus kailį, odą ir venas kraujas plustelėjo į burną. Pasimėgaudama isgeriau visą kraują. Tada pasileidau link tos vietos kur buvo Renesmė. Pakeliui dar pasigavau pora stirnų. Gerai pasisotinusi atbėgau į tą vietą, kur turėjo būt Nesė.
Apsidairiusi pamačiau leisgyvį elnią.
- Mano tiesa. - ištariau sau - Nesė nėščia, ir atrodo, kad tas vaikutis nelabai mėgsta kraują.
Greitai vienu staigiu judesiu nutraukiau elnio kančias ir nusipurčiusi nuo delnų nešvarumus pasileidau link namų.
Bėgdama dideliu greičiu pasukau tokiu kampu kad iš miško išnirčiau priešais upe kuri teka šalia namų...
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimePen. 09 17, 2010 8:23 pm

atbėgau ir apsidairiau. bėgau taip, kad plaukai uždengė akis ir nenorėdama nieko matyti, nemačiau. kai prasimerkiau suvokiau esanti kažkokiame pažįstamame miške. mintys buvo perdaug toli, negalėjau suprasti kokia čia vieta, kol įkvėpiau. kvapas viską man pasakė.
- vegetarai, šventieji kalenai.. - suburbėjau sau ir atsirėmiau į medį. atrodo, kad mane apėmė depresija. ar taip būna vampyrams?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimePen. 09 17, 2010 9:44 pm

Jau iš tolo užuodžiau vampyrę.
Švelniai ir be garso nušokau ant žemės.
Sustojau nuo jos per kelius metrus ir pritupiau palenkus galvą, stebėjau ją.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimePen. 09 17, 2010 10:05 pm

Pažinau kvapą. Nenorėjau pasirodyti išskydusi, susilpusi . tokia, kokia buvau - greitai pažeidžiama. staigiai atsistojau ir vaidindama išdidžią atsargiai artinausi prie vegetarės
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimePen. 09 17, 2010 10:07 pm

Atsistojau puolimo pozoje ir sušnypščiau pro dantis.
- Nesiartink prie manęs - ištariau - stovėk kur stovi.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimePen. 09 17, 2010 10:12 pm

Nusišypsojau. Tikrai nebuvau nusiteikusi kibti į kovą.
- Manai atėjau čia tavęs pulti? Galvoji, kad neturiu ką veikti? - sustojau vietoje, - aš tiesiog apžiūrinėju apylinkes.

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimePen. 09 17, 2010 10:16 pm

- Žinau kad nenori manęs pulti - ištariau po truputį atsitiesdama bet neprarasdama budrumo - bet tavimi aš nepasitykiu. Velnias žino ką sumanėte. Ar dar negana, kad ir taip išsklaideit mūsų šeimą. Norit dar labiau pakenkt?
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimePen. 09 17, 2010 10:38 pm

- jeigu šeima nenorėtų būti išsisklaidžiusi , ji taip ir nepadarytų, - gudriai nusišypsojau, sudėdama rankas ant klubų, - beja, tikriausiai žinai, kad kita vegetarė, iš kito klano papasakojo žmogui apie.. - nebebaigiau, žinojau, kad supras
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimePen. 09 17, 2010 10:46 pm

- Ir jūs ne geresnės - ištariau ramiai nužvelgdama Sulpicia - kuo jums užkliūvo Samanta. Prireikė dar vienos pakalikės?
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimePen. 09 17, 2010 10:52 pm

- Samanta? Kas ji? - nesupratusi paklausiau
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimePen. 09 17, 2010 10:54 pm

- Vaje užmiršau pasakyt nauja jos varda. Chelsea - ištariau paniekinamai. - Ir kas jūs per monstrės nesuprantu. - ištariau purtydama galva.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimePen. 09 17, 2010 10:57 pm

- Nesiuntink manęs, gerai? - susinervinusi iškėliau pirštą lyg ją drausdama
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimePen. 09 17, 2010 11:02 pm

Blykstelėjau gelsvomis akimis
- Tai kad tu senesnė, dar nereiškia, kad gali man nurodinėti - ištariau pašaipiai pabrėždama žodį senesnė.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimePen. 09 17, 2010 11:03 pm

- nors senesnė, bet pranašesnė ir daug gražesnė, - nusijuokiau ir paleidau galią į ją.
(mano galia - hipnotizavimas žvilgsniu, tai maždaug tu turi daryt tai, ką sulpė pasako. pasistengsiu žiauri nebūt. : DD)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimePen. 09 17, 2010 11:05 pm

Kelios sekundės prieš Sulpicijai paleidžiant galią, pamačiau šį jos veiksmą ir spėjau įšokt į medį, tad manęs ji nepaveikė.
(nuo kados sulpicia turi galia?)
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimePen. 09 17, 2010 11:07 pm

- Gudruolė, - pasakiau su pašaipa.
(nuo tada, kai aš susigalvojau : ) )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitimePen. 09 17, 2010 11:12 pm

- Apsiraminkime abi - pasiūliau šokinėdama nuo vieno medžio prie kito, nes nenorėjau būti užklūpta Sulpicios galių. - tada ir pasišnekėsime
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Miško glūduma    Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško glūduma    Miško glūduma    Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Miško glūduma
Atgal į viršų 
Puslapis 17Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Miško glūduma
» Miško glūduma
» Miško glūduma
» Miško tankmė
» Jūra esanti už miško

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: