Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 ...ir vėl iš naujo...

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
AutoriusPranešimas
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 7:24 pm

08-24...žinai,aš jau seniai noriu išsilieti,bet vis negaliu...vis suprantu,kad daugumą mane palaikys nesveika,kiti nenormalia,bet šiandien aš supratau vieną...man visiškai nusispjauti ką apie mane mano kiti...jie per dažnai mane trypė...jie per dažnai man smogdavo iš pasalų,tad jei atvirai,aš pavargau...vasaros pabaigoj,kai turiu pasijusti pilną jėgų,aš jaučiuosi išsekusi ir pavargusi...kasdien vis labiau noriu miego...kasdien vis labiau noriu patinginiauti...šiandien perskaičiau draugės ištraukta iš kažkur citata ir noriu paskelbti jums ją,nes jį mane suvirpino iki sielos gelmių(nusišnekėta,bet kam tai rūpi...) ""Nesuku galvos dėl to ,ką žmones mano apie mane. Jie pernelyg užsiėmę, mastydami, ka as manau apie juos."" oh yeah...;DD*
Bet šiaip aš ne apie tai...vakar kai stipriai žaibavo ir griaudė,aš supratau,kad ši vasara nepaprasta...ji man įvarė baimę...taip,pradėjau bijoti kai žaibuoja,kad galiu būti nutrenkta...kad galiu mirti...man buvo pripasakota istorijų...tikrų istorijų kas buvo nutikę ir kas gali nutikti kai žaibuoja...bijau...turbūt tai tas žodis,kurį dabar jaučiu kiekvieną naktį...niekada rimtai nesusimąsčiau kokia gi bus ta mano mirtis,bet grįškim prie to,kad vakar gulėdama aš labai daug galvojau...aš prisiminiau tą dieną kaip man prasidėjo pilvo skausmai...kiekvieną judesį aš dar pamenu,lyg tai būtų nutikę vakar...bet labiausiai vakar mane sukrėtė kai aš prisiminiau vieną vaizdą...taip...aš sėdžiu mašinoj ir esu vežama iš Moletų į Vilnių...jau kažkur 22;30...aplink tamsu...skausmas jau nebepakeliamas,negaliu pajudėti...šalia sėdi mama,o priekį tėtis su teta...o tada aš išvystu priekį daug šviesų...žibintai...o į mano galvą skverbiasi mintys...veriančios širdį ir protą..."aš galiu mirti...taip,šiąnakt taip ir nutiks...o aš net niekaip nepranešu,kad šiąnakt galiu išeiti...juk būna nelaimingų operacijų...juk būna kad tas sušiktas apendicitas būna trūkęs ir tada didžiausia tikimybė,kad man bus kaput...man šakes...mirtis taip arti,o aš suku tokiom nesamonėm sau galvą...įdomu ar man skaudės..??neeeee,juk neskauda...tave užmigdo ir tada...tada tu gali iškliauti,tik nežinia kur...ar pas artimuosiu,ar tenai...tenai,kurių jau nebėra..."
Šiandien kažkodėl tai prisiminus man ištryško ašaros,net dabar rašant sruostu bėga maža ašarėlė...aš nuvalysiu,bet skruostą sudilgins dar vieną...kam vargti..??kodėl tada Dievas,manęs nepasiėmė..??ne jau jis norėjo,kad likimas ir toliau žaistų su manim..?? TAI NESĄŽININGA...GIRDI..?? tai rėkia mergaitė,kuri šiandien tą patį išrėkia sėdėdama ant šaltos palangės balkone...atsidariusi langą ir lyjant stipriam lietui...ji rėkia pro ašaras tiesiai į dangų...Dievuliui,kuris deja nesiklauso kiekvieno menkniekio ir paliko ją sėdėti ten...vieną,su permirkusiu nuo ašarų veidų...sunku...tikrai sunku,kai tave apleidžia jėgos...šeima...draugai...ir Dievas...tikrai sunku...
Išeiti...dabar tyliai susimąstau,bet tai ne sprendimas...žinau...bet būtų gerai dabar tyliai pabėgti,kur nors toli...toli,kur niekas nematytų ir negirdėti...Pabėgti į nežinią ir nebūtį...tačiau tai neįmanomą...tokių vietų tiesiog nebūna...
Su meile agnYciuKaSsss...;*
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 10:10 am

Agnyčiuk, mielute, žinai ką dabar padaryčiau? tikriausiai žinai. stipriai tave apkabinčiau ir niekada nepaleisčiau.
Žinau, būna kai norisi tik išeit, šią naktį man buvo lygiai taip pat. Bet juk suvoki, kad tai tikrai nėra sprendimas, ar ne? Juk tu negyveni vien blogom akimirkom, juk visuomet tavo gyvenime būna ir yra ir buvo ir bus kokių nors prošvaisčių, kurios viską nutvieskia, kai nori būti naujai gimusi, naujas žmogus, pamiršti viską kas buvo negerai ir tiesiog GYVENTI... Juk žinau,kad taip būna ir norėčiau tiek daug pasakyt, tiek daug patarimų duot. deja negaliu, nes negaliu padėti pati sau - tikriausiai nepadėsiu ir tau.
mažiau galvok apie mirtį, galėtum išvis negalvot. žinai kaip tas žodis skaudina aplinkinius? kiti paprasčiausiai numos ranka: manys, kad tau dėmesio trūkumaas. aš visada manysiu kitaip: juk šnekos būtent ir priverčia pakelti prieš save ranką. tikiu, kad tau šioj žemėj gyventi bus labai gera, lygiai taip pat, kaip ir man, kad pagaliau viskas bus gerai ir pasibaigs visas iškęstas skausmas, jis liks tik prisiminimuose.
viskas, nebešnekėsiu nesąmonių.
MYLIU TAVE, nuoširdžiai.
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 12:25 pm

Tu tiek daug visko parasei..zinai.jei nori issiktiet.gali ant manes.gali issiliet.as nesupyksiu ir iskesiu.nes tada tau bus lengviau.
ne.nebijok zaibu.as juos myliu.tu geriau kai zaibuoja-eik pasigrozet.juk zaibai nuostabu.jie taves nenutrenks namie.ir nereik tiket senom mociuciu pasakelem.isvis tas istorijas reik pamirst,nes jos zmones tik ibaugina ir tiek.
oo,Agnee.negalvok apie mirti ir tai,kad gali but tik blogai.visad reik but optimistei.nes tos mintys,kad gali mirt.ta baime dazniausiai nuzudo zmogu.o ne liga.
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 4:36 pm

Erikut~~>apkabinimas dabar praverstų,nes jau seniai neturėjau stipraus ir šilto hug'o...neturėjau,o tai taip padėtų...deja...;xx žinai,mes iškęsim,juk visada kažkaip pajėgdavom...tereikia tikėti...ir mylėti...mes galim...;*
Ugnyt~~>jau išsiliejau vakar...vonioje,savo raudonam atspindžiui...paleidusi garsiai vandenį aš tiesiog leidau sau išsiverkti ir viską apmąstyti...tada tai padaryti dar kartą ir dar kartą...žaibas gali nutrenkti ir namie...ne vienas atvejis buvo...būti drąsuoliu ne išeitis,nes tada mirtis ateis dar greičiau...myliu...;*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 6:38 pm

08-25...aš nekenčiu viso pasaulio ir kas iš to..??jetau,kam tai rūpi,juk šitai beprotei tiesiog smegenų or jausmų krizė...kam tai rūpi..??jau ryte buvau suirzusi,nes sužinau,kad mano gyvenimo žvaigždutės(grupė) koncertuos Alytuj,fuuuuuck...aš taip laukiau konco,negaėjau į jį nueiti 13-tą dieną,o dabar jie pabėga į Alytų...nu ir velniop...kai vieną apibariau tas atsiprašė ir pasakė,kad myli mus...miela,bet...iki tobulos nuotaikos toli...tad kas man belieka...kai svečiai išvažiuoja,brolio nėra,o tėvai kitam kambarį aš leidžiu visus video kiek turiu ir klausau...rėkiu...taškaus ir dainuoju kartu...sielai šviesu,bet prote tamsu...aš vis dar pikta...nusivylusi...bet kaip toj geroj dainoj..."Išgyvenai"...tikiu,išgyvensiu,bet iki kada nežinau..nes dabar aš taškaus...nes dabar aš atsuku ir atsuku tą video...aš džiaugiuos,kad galiu bent matyti...rimtai,juk aš matau,vadinasi ne taip jau ir blogai gyvenu...o ir girdžiu tuos nuostabius garsus...muzika...tą nuostabų balsą...yeahh...bet tada aš įsigylinau į muziką,į žodžius ir vėl man protą užtemdė kryyyzė...nu ir kas..aš pajudinsiu galvą į šonus...aš padainuosiu...aš pasikratysiu ir nusišypsosiu ekranui,ne taip jau blogai...aš apsimesiu,kad man gerai,o į klausimas kas man yra...kaip ir šiandien neatsakysiu...aš tiesiog leisiu sau susilieti su muzika...ir išskristi..kažkur ten...ten kur kažkam reikia mano šypsenos ir mano laimės...kur mano sesiui vienam liūdna,o kitą ilgisi manęs...aš supratau,kad aš turiu sesių,kurių taip norėjai...aš jas myliu,jos myli mane,tad šiandien aš su muzika nuskrisiu jų aplankyti...kaip kokiame filme...būtų neblogai,jei tai išsipildytų...milžiniškas hug'as dabar praverstų...
Su meile agnYciuKaSsss...;}}*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 6:59 pm

O Agne..
Aš tave apkabinu. Tikrai tikrai. Stipriai stipriai.
Tavo žodžiai mane šiek teik suvėlė, bet manau tai ne mano reikalas. Kai norėsi pati viską papasakosi. ;)
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimeKv. 08 26, 2010 5:56 pm

Jei žinotum kaip aš susivėlusi savy..baisūūūū...;}}*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimeKv. 09 02, 2010 6:55 pm

Turėjau nerealiai realią savaitę...ir kas galėjo pagalvoti,kad tokios dar egzistuoja mano sušiktame gyvenime..??;oo
Pirmadienį pradėjau kelione į kiną...ten valanda nusigavom per anksti...prizižaidėm...prisirijom ištežusių ledų,dar pažaidėm,paspoksojau į tokį gražų berniuk,tada buvau žiauriai nutempta į antrą aukštą...kokį fail'ą ten gavom...galvojau jau atsidarė,nuėjom draugė pašvietė savo bilietų ir aš pradėjau rėkti:"uždaryta dar...xDD",o ta paėmė ir grįžo atgal..varteliai užsidarė...mes tokios o-ouu...xDDD grįžtam ir sėdim...paskui ją įleidžia vyras ir mes nueiname į filmą...salė pustuštė,bet už mūsų ir prieš mus sėdi bernai...mes tokios gi kietos,gražiai einam ir draugė atsisėdusi padėjo ant mano kėdės popkornų dėžutę,aš kaip sėdau visus juos sutraiškiau ir viršutinėj išbyrėjo mano kėdės...visi kas buvo juokėsi,o mes net susirietusios kvatojomes...išėjusios patraukėm prie katedros....ten vėl šoko tokia vaikinų grupelę,o anksčiau aš ten tokį sexių mačiau...ir taip žiūrim jos sako,fuck ne tie...aš tokia TIE,TIE PAŽIŪRĖK,TEN JIS...kaip gaila,kad nepriėjau...gailiuos,bet ką padarysi,tokia jau esu...;DD patraukėm patraukėm prie Rotušės į Tv3 atidarymą...ten valandą pralaukėm ir pralūžom...tada tris valandas taškėmės kaip pasiutusios...klykėm,spiegėm,dainavom...tada aš įrėmiau savo žvilgsnį į Montvydą ir tiesiau savo rankytę,o tas pažiūrėjo į mane ir nusišypsojęs ištiesė ranką,bet nuėjo toliau...griūk negyvas,bet suskydau vietoj...man jis toks mielaaaaas...važiuodamos namo dar taškėmės mašinoj...ohh yeahh...
Antradienį pradėjau blogomis naujienomis Ingai..pranešiau,kad VĖL negalėsiu vykti į meet'ą...bet paskui apverčiau visus planus,mėgstu taip daryti...ir nuvažiavom į Panoramą...buvo taip smagu...jos tokios mielos,gražios,šnekios,ir nusitaškiusios...;DDD To "Bezdėk Mona" niekaip nepamiršiu ir dar begalybės kitų įspūdžių..noriu kartoti ir tikiuosi pavyks...buvo tokia puiki diena...;DD
Trečiadienį pėdinau į šulę...netikėjau...gavusi knygas vis dar netikėjau...
Ketvirtadienį šulioj daug dirbom,jau gavom kruvas nd ir likau pikta ant mokytojų,bet žinai ką..??aš vis dar netikiu,kad į mokyklą...NE-TI-KIU...

Su meile,agnYciuKaSsss...;}}*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimePen. 09 03, 2010 10:31 pm

Pati pradžia tokia linksma ir nuotaikinga. O vėliau mokykla, šets net nesinori skaityti. Šets šets šets bet perskaičiau. užjaučiu dėl n.d.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 8:58 am

saule manoo.. mokykla lobis, tik reikia mokėt juo pasidžiaugt. ;> kaip visada yra ir pliusų ir minusų;]] linkiu atrast kuo daugiau mokyklos gerų savybių ;***
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 12:15 pm

Brigita~~>visada turi būti blogoji ir geroji pusė...;DD
Erikut~~>taip sakai,nes dabar nauja mokykla pas tave,o pas mane vėl viskas tas pats...bet aš džiaugiuosi...gyvenu...;DD*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimePen. 09 17, 2010 8:40 pm

Viskas darosi taip...keista..?? tai nebepanašu į tikrą normalios merginos gyvenimą...tai nebepanašu iš vis į gyvenimą...nežinau ar esu turėjusi ką nors sunkiau nei ši savaitė...ne nu turėjau ir visai neseniai,bet ši savaitė..plėšo...tiesiog plėšo į visas puses...sunku...viskas prasidėjo prieš penkias kalendorines dieneles...nauja savaitė...pamokų kalimas,nieko nesupratimas,lėkimas ir pastovus vėlavimas,nuovargis ir supratimas,kad pasaulio nesustabdysi ir iš jo neišlipsi...ir tai beprotiška...sėdėjau visą savaitę prie pamokų iki išnaktų,miegodavau po 6 valandas,o tada vėl ardavau...aš jau noriu atostogų...o gitaros mokytojas šaiposi,kad iki vasaros netoli,tik devyli mėnesiai...tiesiog puiku...bet nesėkmėmis nepavadinsim pamokų yra blogesnių dalykų...
bėdos dėl draugo...vargšo vos iš šulios neišspyrė...teko labai pergyvent dėl jo...nesupraskit niekaip,tiesiog geri draugai,o jo elgesys sukėlė labai didelių bėdų...tada dėl kito draugo...truputį pasikarščiavo,tad teko klausyti kaip keikiasi mokytojas...tada važiavimas į polikliniką dėl galvos...visus metus skauda...pranešimas,kad gali būti laimo liga arba kažkokia iš "T" raidės...tada krūvos ašarų...paniškai bijau adatų,o iš manęs ims kraują ir ne iš bet kur,o iš venos...po galais,aš galiu vėl sunkiai kažkuo susirgti...tik ar tai bus pagydoma..??ketvirtadienio ankstyvas rytas ir lėkimas atgal į polikliniką...nervų paveikta einu ir atsisėdu į kėdę...lengvai suvaro adatą į mano ranką...nesuprantu kodėl beveik nieko nejaučiu ir kodėl išėjusi iš kabineto mano vata pasidaro visa kruvina...ojojoj per stipriai kraujuoju...nesuprantu kodėl kai ima iš piršto skauda labiau nei iš venos...dabar ten mėlynė,bet tai nesvarbu,pirmadienį bus atsakymai...ohh...dar mačiau kitą žmogutį...kuris kažkada mane labai sukrėtė...tada nesupratau kodėl dėl jo jaučiuosi taip prastai...prireikė daug laiko kol ji atpažinau...o kai atpažinau,jis jau buvo išlipęs iš auto ir šypsojosi nepažįstamajam...jis kitoks...jis vėl mane užvertė apmąstymais...tada 10-okas pralinksmino...turėjom pamoką ir du 10-okus atvedė pas mus...jie tokei faini buvo...viena pažįstų truputį,o kitą iš pasakojimų...taip atsisuku vieną kartą...antrą...nu fak,ko jis žiūri į mane...atsisuku dar kartą,o jis išmeta savo tokį miela smailą...kaip keistai pasijaučiau...nu bet žo...nežinau ką dar papasakot...žinokit,kad tiesiog dabar skrendu per gyvenimą dažnai užkliūdama...tačiau tenka greitai keltis,nes laikas bėga nepastebimai...
šiuo metu galva plyšta...nosis nekvepuoja...mintyse skraido daug minčių...gal kiek per daug,dėl to atsijungiu dažnai nuo gyvenimo ir kažkur skraidau,kol išgirstu ką nors kreipentis į mane...ohh...visos bėdos prasidėjo nuo sapno...sapnavau vagis ir kažkodėl nuėjau į sapniniką,nes per dažnai juos sapnuoju...o ką jūs manot..??jei reiškia bėdas,nesėkmes...nenuostabu kodėl man taip dažnai sunku...
bet viskas bus gerai...viskas bus tikrai gerai,nes taip noriu aš..;}}

Su meile agnYciuKaSsss...;}}*
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimePen. 09 17, 2010 8:51 pm

aš su Tavim, prisimeni?
AMŽINAI. <3
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimePen. 09 17, 2010 8:53 pm

AMŽINAI prisiminsiu..;}}*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimePen. 09 17, 2010 9:12 pm

Agnyčiuk, patikėk viskas pamažu atsistos į savas vietas.
Aš būsiu su tavimi, jei to tau reiks.
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimeŠt. 09 18, 2010 6:11 pm

Palaikimo kamanda visada reikalinga...;}}*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimeŠt. 09 25, 2010 6:43 pm

nu tokių dienų...savaičių ir metų dar neturėjau...neįsivaizduoju kodėl viskas krenta...kodėl viskas taip greit keičiasi...kodėl viskas visada atsistato,o tai...o tai negali stoti į senas vėžias..??iki trečiadienio vakaro vaikščiojau lyg ant sparnų...nežinau,bet mėgavausi viskuo...praeiviams šypsojaus,su drauge kvatojomės per visą gatvę,mokykloj sekės,draugai labiau mylėjo mane,o kiek komplimentų išgirdau...sakė mano juokas gražus,nors jis siaubingas...sakė gražiai atrodau...skaniai kvepiu ir visa tai glostė širdį...glostė iki tol kol viskas nepradėjo kristi...kas galėjo patikėti,kad viskas pradės kristi nuo tokios smulkmenos...nepasakosiu smulkmenų...per sunku...nenoriu prikarksėt,tad tikiuosi visa tai išsispręs...tai dar ne galas...visą ketvirtadienį buvau nesava...bet Agnė moka to neparodyt...net geriausi draugai nesuprato,kad kažkas ne taip...kad vėl nykstu..kad vėl skylu į tuos mažus gabalėlius iš kurių man taip sunku prisikelti...kodėl šiais metais mes negalime išlistį iš tos sušiktos ligoninės..viena nelaimė...kita...tada dar vieną...mes šiais metais pastoviai tik ir lankom gimines santariškėse...avarija-krikštomamą lankom...plaučių uždegimas-senelį lankom...apendicitas-mane lanko...o dabar dėdei kažkas negerai su nesvarbu kuo...nenoriu to pasakoti...žiauru...nenoriu dar labiau karksėt...bet jam viskas bus gerai..viskas bus gerai...tiesiog privalo...ketvirtadienį nieko aplinkui nemačiau...nemaniau,kad tai įmanoma,bet dabar galiu drąsiai teigti,tai įmanoma...ėjau iš muzikos...išgirdusi dar vieną naujieną...ašaros norėjo savaime ristis,bet aš laikiaus...namo judėjau nežmoniškai lėtu greičiu...aplinkui ėjo žmonės..nieko...ABSOLIUČIAI NIEKO nemačiau..nieko negirdėjau...tik juoda...juoda ir pilka..ir tuščia...praeinu pro kažko grupę...jaučiu įsmeigtus žvilgsnius,bet man...man nusišikt ką tądien apie mane kalbėjo aplinkiniai...tąvakar rašiau..vėl pradėjau rašyti...kitaip negaljau...penktadienio rytą užsibrėžiau tikslo...reikia atrodyt gražiai...reikia būti linksmai,nenoriu niekam nieko pasakoti...;xx nežinau kaip,bet man pavyko...atrodžiau gražiai (?),nes tai išgirdau iš daugelio žmonių...juokiaus kaip vaikas,klykiau dėl vaikinų kvailysčių(asilai),norėjau būti fotografuojama,norėjau mylėti,nes nenorėjau prarasti draugų...gavau 5...nekenčiu Lt mokytojos,bet tądien man buvo px(atsiprašau už išsireiškimą)...aš negaliu patikėti...kada tai baigsis..??kada visa tai baigs skaudinti kitus..?kodėl taip nutinka geriems ir nekaltiems žmonėms..??KODĖL..??negalėsiu atsakyti...dabar gyvenu viena fraze...ji mane palaiko...ji man suteikia jėgų...ji neleidžia bent jau išmėtyti tų gabaliukų..."viskas bus gerai,nes taip noriu aš.."
Su meile agnYciuKaSsss...;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimeŠt. 09 25, 2010 7:37 pm

Agnyčiuk nors mes mažai bendraujame, žinok kad aš su tavimi. Labai liūdna, skaityti tai ką tu rašai. Žinai aš pasakysiu tavo žodžius, kuriais netikėjau, bet dabar jau tikiu. Likimas neteisingas, daugeliui.
Visada tave palaikysiu, kad ir kas butų. Stipriai apkabinu.hug.*
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimeŠt. 09 25, 2010 8:13 pm

Linkiu stiprybės kiekvienam gyvenimo kely, Gražuole. :*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 12:32 pm

Nieko čia nepakeisi...kaip sakiau likimą jau seniai išsiunčiau pasivaikščiot,o jis taip ir negrįžo...dabar gyvenu tik dideliu tikėjimu...jo reikia kiekviename mano žingsny...ohh...;}}*
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 1:01 pm

Negalima tikėt likimu. Nereikia. Būk stipri ;]...ir vėl iš naujo... - Page 14 Moz-screenshot-41...ir vėl iš naujo... - Page 14 Moz-screenshot-40
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 1:03 pm

tai to likimo nėra...aš stipri,kai už nugaros toks palaikimas..;}}*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 4:04 pm

Gyvenu...
Kodėl kuo toliau,tuo labiau gilinuosi į šitą žodį...nejau norėčiau negyventi...nee...tik pastaruoju metu visa kas aplinkui taip keista...lyg būčiau ne ten papuolusi(?)...ilgai nerašiau,ne todėl neturėjau ką parašyti,neee...greičiau todėl,kad gyvenau...gyvenau įtemptai sunkias savaites...noriu poilsio,penktadienį nebuvau šulioj,nes sergu...sergu jau seniai,bet vakar dar ir poliklinikoj apsilankiau...puiku,pirmadienį vėl ims kraują...paskaičiavus kiek kraujo iš manęs paėmė,tai gaunas daugiau nei per pusę viso mano gyvenimėlio...kaip siaubinga...nekenčiu,skauda nugarą,įtaria raumenų uždegimą,bet kam tai rūpi...per kvailus sirgimus jau antrą savaitę nesugebu nusikratyti į miestą,bet šį penktadienį spjausiu į visą ir tikrai išvažiuosiu...tereikia iki jo...dagyventi...na,bet aš jau gal eisiu,toliau mėgautis laisve,ta kurią suteikė visi išvažiuodami,o mane palikdami...

Su meile agnYciuKaSsss..;}}*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimePen. 11 05, 2010 7:11 pm

Jaučiu kaip laikas tiksi ir su kiekvienu tik,mano širdis suvirpa,nervų ląstelė išsiplečia...aš daugiau nebegaliu...rašau čia,nes nebežinau kur man dėtis,jaučiuos tokia sutrypta,palikta ir visokia kitokia...tie nervai,tas laukimas,o kai pagalvoju apie kitą savaitę...aš neištversiu...stresas...ir svarbiausia niekas nesupranta,grįžti namo pikta,nuo pamokų,o dar visą kelią tave nervino draugai nesuprasdami kaip tau blogai...tada aprėkia mama,kad pasidarei nenormali,taip aišku...viskas kas blogai visi liejas ant manęs,bet aš žmogus...turiu tą laikrodį,kuris vieną dieną išmuš 12 ir aš pajusiu kaip pavėlavau,pavėlavau į laimės mašiną...nors kažkas sakė,kad laimės mašina yra visur,bet mano mažam gyvenime ji išnyksta,tada ateina juodos dienos,kai visi pastebi kokia aš pasidariau...kai viską pastebiu aš...kiek vieną garsą ir kai visi pastebi mane..visą dieną draugai,namie mama,muzikoj brangiausia mokytoja sako,kad aš visai keista...o dar vakar nuo visko aprėkiau piktą matiekos mokytoją,rėkiau ką norėjau jam jau seniai pasakyti,draugai juokės,nes jie to nepasakė,o aš išrėkiau į jo sušiktą šypseną ir dėjau ant jo...kvailys senas jis,sugadino man tiek proto savo nesąmonėm...tada per rusų užmigau...kai pajutau,kad mokytoja,draugai spokso visi į mane,o suolo draugė tyliai šnibždą,kad mokytoja klausė manęs...bravo,aš taip dar niekada nesielgiu,nesijaučiu ir svarbiausia niekas to neturėjo pamatyti,bet pamatė...visi...ir dabar man šakės,nes visi tik ir lauks progos,papildyt mano galvą savo tauškalais,kad aš sporgčiau...puiku...išsiliejau...turbūt absoliučiai neryšliai,bet kam rūpi...niekas neskaito,svarbiausia kad pakalbėjau...

Su meile,kurios dar liko,agnYciuKaSsss...
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitimePen. 11 05, 2010 7:21 pm

Žinai, laukiau šito posto. Ilgai ir kantriai. Tikėjaus kažko gražaus, paglostančio širdį. Bet.. Radau daugiau skausmo, su grožio juostelėm. Juostelės- tavo minčių išdėstymas...
Laikykis , Agnyčiuk, niekieno gyvenimas nebūna gražus ir rožėmis klotas, visos rožės turi spyglių, o gražume pasimato ir blogųjų savybių.. Tikiu, kad tai tik trumpas laiko tarpas, kai taip jausiesi, nes plyšta širdutė kartu su tavąja.^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





...ir vėl iš naujo... - Page 14 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 14 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
...ir vėl iš naujo...
Atgal į viršų 
Puslapis 1415Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: