Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 ...ir vėl iš naujo...

Go down 
5 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimePir. 04 05, 2010 5:47 pm

Klausyk...nežinau kas man yra,bet pradedu nuo šiandienos,balandžio 5 dienos rašyti tau...tu mano virtualusis draugas....žinok turiu ir popierinį,bet jis žino slapčiausius mano norus ir svajones...tu žinosi kiek mažiau,bet prižadu sakyti beveik viską kas mano širdį...nepyk,ką???;D* turiu savo blogą,bet jį nustojau pildyti....tikiuosi su tavim bus kitaip...tai vat,žinok pradėsiu nuo šventų Velykų šventimo....
Šį šeštadienį buvau tokia laiminga,kaip vaikas gavęs saldainį....kaip šuo gavęs kaulą...pagaliau įsigijau fotoaparatą....tai toks geras jausmas...žinau,kad turbūt laikai mane nevisprote,bet aš džiaugiuosi net ir mažiausiomis smulkmenomis...tai vat...bučkis...;DD
Sekmadienį suvažiavo tik trečdalis giminių....aišku aš viena panelė...nu vat kodėl aš turiu tik pusbrolius???bet žinok su jais smagu...su jais gali būti stipri,linksma ir savimi...tikrai geras jausmas,nes tai esu išbandžiusi...dar visai neseniai...tik šią vasarą sužinojau,kad kaime gyvena net trys mano pusbroliai...wow...;DD
Grįšiu prie šventės...daug valgėm(aišku aš su saiku...juk figūra...supranti??;DD),bet kai atnešė mamos darytą tortą...nebesusilaikiau...atleisk figūra...numesiu tuos kilogramus dėl torto..bet tada man tai buvo nė motais...sušlamščiau gal tris gabalus torto ir jaučiausi tokia laiminga...;DD padariau krūvą pht ir tuo džiaugiuos...;DD
Šiandien....šiandien atsikėlusi iš lovos nenorėjau lipti...šiltame patale jaučiausi kaip šiltame glėby...deja....teko 10:00valandą keltis,nes išgirdau puodelių barškėjimą ir į kambąry besiveržiantį pusryčių kvapą...gyliai įkvėpiau,pažiūrėjau į brolį...taip,jis saldžiai miegojo...nejaučia jis tokių malonumų,bet ką padarysi...;DD pasiėmusi drabužius nukulniavau į vonią...apsirengiau,nusiprausiau...nužvelgiau save veidrody ir mane užliejo svajonės...prisiminiau žmogutį,kurio per šias atostogas labai pasiilgau...galvojau ką jis pasakys rytoj???ar vėl jausiu žmogučio žvilgsnį???tačiau mane išblaškė puslės spaudimas...vakar tiek daug išgėriau,kad nebetvėriau ir staigiai nukūriau į tualetą...;DD
Pusryčių stalas buvo labai gausus,nes nuo vakar daug kas liko....pavalgiau,o desertui sušlamčiau gabalėlį torto...tikrai pažadu atidirbsiu juos...;DD
Tada padariau dailę,skaičiau knygą...išlidėjau tėvus ir nuvariau Šarą nuo pc...pati atsisėdau,bet teko eiti daryti pietų...taip...kol kepė bulvytės atėjau čia,o tada pajutau kvapus iš virtuvės...šūdas....dūmai kilo aukštyn ir kovojo vienas su kitu...papirkta reginio stovėjau,kol supratau,kad bulvės dega....o Jetau...;DD na bet pietūs buvo tikrai skanūs...tada grįžau pas savo mylimiausius ir pasėdėjusi pas juos ėjau maudytis...kaip gerą jausti blaivią galvą ant pečių...;DD
Dabar:grįžo tėvai...brolis lauke...aš sėdžiu pas jus ir rašau...
Nuotaika:puiki...ir vėl svajoju...
Groja:Justin Bieber--Baby....(vieną dieną užmušiu draugę,nes ji užkrėtė šia daina...xDD)
Tikiuosi:kad ši savaitė praeis gerai..nors be jūsų bus sunku,bet reikia tikėtis...rašysiu daug kontrų iš dalykų kurių neįkertu..bet dar nenoriu galvoti apie mokyklą..dar noriu pabūti čia ir pasvajoti..."tai nieko nekeičia...deja..."
Artimiausia veikla:eisiu žiūrėti "Vaikų balso"...
taigi...su didžiausia meile...agnYčiuKaSsss...;D*


Paskutinį kartą redagavo Tania Denali, Sk. 11 14, 2010 4:42 pm. Redaguota 5 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimePir. 04 05, 2010 6:02 pm

Agnyčiuk pagaliau sulaukiau...tai tikėjaus kad susikursi dienoraštį.....ir štai jis sukurtas ir dar su tokiu pirmu nuostabiu sprogimu....pas tave vien pusbroliai....ogo, db gal ir nesaldu, bet palauk kol tapsi truputį vyresnė pamatysi kad jie šaunesni net ir už puseseres (imu savo pavyzdį xDDD).....figūra....tikrai tau ne laikas dar ja rupintis....tu aktyvi...tad visos papildomos kalorijos turėtų greitai sedegti.....jaučiu kad kažkam simpatizuoji...spėju kad čia tik užuomazga?....kontroliniai, kaip nepavydžiu....tikiuosi kad tau pasiseks ir iš visų gausi 10-us.....
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimePir. 04 05, 2010 6:08 pm

Aš ir pradedu labiau mįgti pusbrolius nei pusseseres..xDD...figūra niekada nevėlu pradėti rūpintis..ypač manąja...;DD
Ne...tai ne užuomazga...šiuo žmogučiu būsiu labai paslaptinga..."Tačiau tai nieko nekeičia...deja..."
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimePir. 04 05, 2010 6:15 pm

ohhh tiek daug paslapties.....
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimePir. 04 05, 2010 6:25 pm

Gražiai rašai ;]**
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimePir. 04 05, 2010 7:50 pm

labai laukiau kol pradėsi rašyti..
Labai patiko ir tikiuosi, kad sulauksiu vis daugiau ir daugiau tavo mintelių.. tai, kad tu laiminga ir vėl svajoji, džiugina mano širdelę ir pradedu jaustis lygiai kaip tu..
pavydžiu, kad atsibudai šiltuose pataluose, nes visą šią savaitę miegojau kaip ne sava.. Žodžiu, mažiau pliurpsiu ir tik pasakysiu, kad esi nereali ir puikiai rašai.. <3
P.S. - sveikinu įsigijus fotoaparatą.
P.P.S. - linkiu pačių gražiausių kadrų.
P.P.P.S - myliu tave.
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimeSk. 04 11, 2010 2:36 pm

Brigita~~>žinai...kartais geriau sakyti mažiau,o ne pasakyti per daug,o tada gailėtis....
Džana~~>nieko labai ypatingo...;D
Erikute~~>dėkoju...be galo myliu...;D
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimeSk. 04 11, 2010 3:01 pm

Taigi ilgai nerašiau...nepatikėsit kas nutiko...mano kompe atsirado virusas ir kompas savaitei užlūžo...tada jį pataisė,o aš peršikau,kad visi failai išsitrins...AČIŪ DIEVUI....jie liko....aš tokia laiminga...;DD O dabar apie savo savaitę...apie ją yra ką papasakot,tikiuosi jums patiks...taigi pradėsiu...;D*
Antradienis [o4.o6]...į mokyklą...iš tiesų šiek tiek džiaugiaus...juk pamatysiu vėl visus...buvau miegojusi 5 valandas,tad buvo kiek sunku,bet aš išsilaikiau...ir buvau per daug laiminga...rytas buvo nuostabus....kai pakabinau striukę lipau į viršų žiūriu berniukai[taip vadinsiu savo klasiokus...xDD] ateina...aš tokia:-JONCE!!!...tas bėgte pas mane ir man priek ojų paslydo ir plojosi ant žemės...išsiplojo visa nugara...aš pradėjau juoktis...draugės,berniukai..visi smagiai lūžom...tada aš jam padėjau atsikelti ir smagiai apsihug'inom...tada buvo berots ramu iki muzikos...nutarėm panervint klasioką...ir pradėjom...:-keksiuk...paršiuk nekriuksėk...Adri,kodėl tu toks gražus???xDD Su drauge sėdėjom ir lūžom..nesvarbu,kad jis baisus...nesvarbu kad jis sėdėjo susigėdęs ir nusisukęs nuo mūsų žvengė...kai nuėjom į rubinę....taip viens berniukas atsistoja į eilę ir mano draugė atskrenda ir tėškiasi į jį...supykau,nes jo viešos meilės visus žudo...nesvarbu,kad tas nesupranta jos jausmų...blah....eianant namo nervinau tą draugę...kalbėjau apie meilę ir visokias nesąmones...vakare ėjau į chorą...ten prisižvengėm ir mane draugė palydėjo namo...einant padarėm išvadą...Japonai yra siaubingai gražūs...;DD
Trečiadienis [o4.o7]...emm...šios dienos nelabai pamenu...buvau laiminga...labai laiminga...xDD
Ketvirtadienis [o4.o8]...taip...nekenčiu ketvirtadienių,nes jie tokie sunkūs...rašiau matės kontrą iš skyriaus kurio neįkirtau...būtų gerai,bent 7 gaut...;DD tada fizika...gavau 8 ir labai susinervinau nes ji nesąžiningai nuėmė mano grupei balus(taip pat ir man...)...tada susirašinėjau su draugo pana...jei susipykę ir mes tai įsikalbėjom....ji sakė pagalvos ar jam atleist...vyy...jis man liks skolingas...;DD tada pėdinau į muziką...pagrojau fortepijonu ir vietos dviejų solfedžio pamokų pėdinau į koncertą...paklausėm apie Šopeną...pažvengėm iš tų kurie grojo ir buvom sužavėtos vienu vyru...eidamos su drauge nusprendėm,kad ne tik Japončikai gražūs,bet ir jis...jis buvo toks...sweet...xDD...dar man nusišypsojo..xDD
Penktadienis [o4.o9]...buvo taip nerealu...nunešiau anglų laiškus ir tikiuosi bent 8...žinau,kad blogai parašiau..per Lt rašėm atsiskaitoma mažą darbelį...tikiuosi 10...;DD tada dvi pamokos darbų...keitėmės su berniukais ir buvo labai smagu...rašėm taisykles...darbukas(mokytojas) pamatė mano fotiką ir pasisiūlė mus visas nufotkint...xDD tada per pamoka su juo bazarinom ir parašėm 19 taisyklių...sakė reikia jas parašyt...tada su draugėm ir dviem berniukais ėjom į pardę "Cento"...xDD grįžom ir atėjusios pradėjom rašyt nuo 25 taisyklės...mokytojas nieko nepastebėjo...xDD tada daug fotkinau...gėrėm arbatą...kalbėjau....šaškėm žaidėm...o berniukai karpė kažką...xDD tada per kuncią buvo per daug energijos....grįžusi namo su mama važiavau pas krikštomamą į darbą...kaip man patiko jos darbo vieta...dar niekada tiek daug fainumų nemačiau..xDD tada nupėdinom į pardę ir ten ieškojau džinsų,bet nusipirkau PAGALIAU akinius nuo saulės...keik man laimės buvo...vyyy.....;DD grįžau nusikalusi,bet laiminga...xD
Šeštadienis [o4.1o]...važiavau su mama,broliu ir teta į akrą...ten nusipirkau džinsus ir vaikščiojau laiminga...beje...net dvi poras...vyy...xDD tada nusipirkom dvi dideles picas ir važiavom pas tetą...ten jas sukirtom ir kai norėjau rašyti Giedrei paskambino tėtis ir mus išsivežė...fuck... >.< bevažiuojant sustojom žibučių...kai mes su mama jas rinkom pro šalį važiavo mašina...mums papipsino,o aš kaip šokau...tada tai juokas paėmė...;DD grįžusi gražiai nupirktais drabužiais aprengiau brolį...dar priduriau šio bei to...krč buvau Mantas Petruškevičius...padariau puikių kadrų...o jis buvo toks laimingas...supratau,kad man taip gera kai jis šale..ir,kad man jo reikia kaip oro...myliu jį...lebai lebai...;D*
Sekmadienis [o4.11]...ohh...šiandien dariau nd...labai daug grojau....ir sėdėjau pas jus,nes pagaliau gavau pė.cė...vyyy...;DD
Deja daug vaikiškų džiaugsmelių, bet jie mano savaitę pavertė tikrai nuostabia...;DD

Dabar:sėdžiu pas jus ir kemšu nupirktą pyragą...mmm....brolis išėjo į lauką,o tėvai prie tw...:DD
Nuotaika:puiki...nesvarbu,kad ryt į šulę...aš laiminga...;DD
Groja:Justin
Bieber--Baby....(vieną dieną užmušiu draugę,nes ji užkrėtė šia
daina...xDD)

Tikiuosi:šią savaitę gerai parašyti geo kontrą ir gaut gerus pažymius iš kitų dalykų...tikiuosi būti laiminga ir vėl gera nuotaika užkrėst kitus...;DD
Artimiausia veikla:sėdėsiu prie pc...tada gal eisiu maudytis ir vėl groti...;DD
taigi...su didžiausia meile...agnYčiuKaSsss...;D*
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimeSk. 04 11, 2010 6:53 pm

nepakartojamai viską aprašai*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimePen. 04 16, 2010 4:39 pm

Edvardas Kalenas rašo:
nepakartojamai viską aprašai*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimePen. 04 16, 2010 5:31 pm

Jokių klausimų??nieko???
Gerai...;*
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimePen. 04 16, 2010 5:45 pm

sakei, kad man viską privačiai papasakosi.. tai laukiu mūsų susitikimo skypėj. ;>**
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimePen. 04 16, 2010 6:37 pm

Rašau,nors ne pats geriausias momentas dabar jums rašyt...man galvoje vis atsisukdamas kartojasi vaizdas kurį išvydau šiandien ir tada...nuo 16:17 nebegaliu išlikti rami...mano galvoj vis atsinaujina tas pats vaizdas...nebegaliu ramiai būti...džiaugiuos,kad niekas nemoka skaityti minčių,nes tikriausiai aš labai nusibosčiau su tuo pačiu vaizdu...paklausit kas man???atsakyt galiu tik tai...gal tai smegenų krizė???Gal tai realaus gyvenimo krizė???bet prie to prieisiu vėliau...žinau tik tai,jog šiandien jokių šypsenėlių nedėsiu...kalbėsiu gan rimtai....turbūt tai daug kam patiks,nes nuolatiniai mano nusišnekėjimai niekam nerūpi...pradėsiu....
Pirmadienis [o4.12]atsiskaitinėjau per kūncią tinklinį(10)...bazarinau su draugu...puiku...nuzulinau visas pirštų odeles,nes per daug grojau...nesvarbu...saulė karštai švietė,buvo gera...
Antradienis[o4.13]...užrašė kitam trečiadieniui į konkursą kur reikia mokėt anglų, rusų ir matę...aišku rusų nė bum bum nė bam bam,bet dzin...tai vat...per šeštą pam fotkinomės...pagaliau mane pasodino...buvo smagu...
Trečiadienis[o4.14]...nustatėm su drauge,kad pas auklėtoja protezai,nes dantys per balti ir per tiesūs...tada atgavau matės kontra...gavau 9 ir tuo džiaugiuos...rašiau geo kontrą....tikiuos 9...ohh......po pam ėjom tam sušiktam konkursui ruoš angliškos dainos...o visi pėdino namo...kodėl man taip nesiseka???
Ketvirtadienis[o4.15]...supratau,kad nekenčiu fizikos mokytojos...supratau,kad tądien nieko neišmokau ir mano pavyko išsisukt...tada nuėjau į muziką ir iš solfo 10 gavau...gerai,kad ta mokytoja mane myli....
Penktadienis[o4.16]...pasiruoškit...tai siaubinga diena...iki šios visos buvo pasakiškos,o šiandien...ohh...leidžiu visiems pjaustyt savo širdį ir su pasimėgavimu juos sutrypt...tai vat...susitikau su drauge,bet visai nebuvo nuotaikos...per anglų atidaviau rašinį mokytojai,per Lt ruošiaus kontrui,per darbus pirmą kart gyvenime dariau dekupažą...Kūncė...lauke laksčiūau,koją išsuko draugė....per istorija buvo....ir smagu ir nea....bet tai nesvarbu...kai grįžau namo ir vėl išėjau pamačiau tai kas mane šokiravo...ir dėl ko aš nebegaliu būti rami...tai atsinaujina mano galvoj....deja,nežinau ar pavyks ištvert nepadarius ko nors kvailo...

Dabar:sėdžiu pas jus...tėvai tv...brolis meet'e su senais draugais....
Nuotaika:sušikta...tokia,kurios reta...
Groja:30stm-Bad Romance...puikiai tinka mano nuotaikai...
Tikiuosi:ryt išsiblaškyti sode,o sekmadienį sveikai grįžt pas jūs...
Artimiausia veikla:sėdėsiu prie pc...tada eisiu žiūrėt tv ir skaityt...
taigi...su didžiausia meile...deja supjaustyta ir išnarstyta po kaulelį....jūsų agnYčiuKaSsss...;*
Pė.es.maldauju atleiskit už tokį aprašymą...
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimePen. 04 16, 2010 6:37 pm

Erika~~>nematau tavęs skypėj...man dabar siaubingai reikia tavęs...
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimePen. 04 16, 2010 6:42 pm

Ką tu ten pAmatei? >_<
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimePen. 04 16, 2010 6:56 pm

Tai nesvarbu...tai mane negerai paveikė...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimePen. 04 16, 2010 7:08 pm

Gražiai dėstai mintis. ;**
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimeSk. 04 18, 2010 1:54 pm

Dėkui Dide...;D*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kodėl ne   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimeSk. 04 18, 2010 3:12 pm

Klausyk...daugiau neturi man leisti taip elgtis...negali leisti man kristi į depresiją...tapti jautrią...ir verkti,verkti ir verkti dėl nieko...juk tu mano vidaus balsas...kodėl nesustabdei??kodėl nepasakei:-"GANA!!!"???Kodėl man netrenkei per galvą???juk blogiau nebūtų buvę...nesvarbu...laiko neatsuksi ir rytoj pusė mano draugų klaus manęs:-"Kas tau buvo??"...o ką aš jiem??o gi nieko...nes tai jau nebesvarbu...jau sukvaršinau vienam žmogui galvą...negi reikia daugiau aukų???tu man neleisi...supratai??juk tu mano,mano vidaus balsas....
šeštadienis[o4.17]...atsikėliau 7valandą...negalėjau miegot...negalėjau blaiviai galvot...tiesiog negalėjau...kai visi susikėlė važiavom po visas "Maximas",nes buvau ten mačiusi nuostabius batelius....deja jų niekur neradau...tada nuvažiavom į "akropolį" ir brolis išsirinko dviratį...teko ilgai laukt kol šis tas išsispręs...sėdau ant suoliuko ir ten prasėdėjau 1valandą 30minučių...tada parašė mano saulė Erika...džiaugiaus,kad ji atsidūrė taip greit šale...džiaugiaus,kad mane ji išblaškė...džiaugiaus,nes ji suprato...nesmerkė....nepjaustė ir netraiškė...o tu...o tu mano vidinį balse,traiškai mane iki dabar...turbūt man neatleisi ir nesuprasi ilgai...juk tai???ji rašė man ilgai...ji buvo šale ilgai...jai mane suprasti prireikė labai mažai laiko...ji mane mylėjo,nors ir taip jai galvą prikišau savo nesąmonių...deja man buvo pakirsti sparnai ir mano vidaus angelo širdis sruvo krauju...mano vidinis angelas man kuždėjo:-"negaliu...tiesiog negaliu...neištversiu...paleisk mane..leisk man mirti..."Deja džiaugiaus,kad turiu angelą,nors ir be sparnų,bet su milžiniška širdimi..taip Erika-tai tu...Tu man neleidai pasiduoti ir neleidai man leisti palikti šį pasaulį savo angelui...Tu esi angelas...nusileidęs į žemę mylėti ir dalinti savo meilę...priimti kitų skausmą,kurio deja tau nesugebėjau atiduoti..jo per daug man...o aš ir taip stipri...tu esi stipri,bet tik savo meile...mano bėdų neišlaikytum...jų per daug...tiesiog per daug...ir šį kart mano vidinis balsas pritaria..ar ne??...Deja mane išvežė į sodą ir visą dieną išsilaikiau neverkusi...aš stipri...aš galiu kartojau,bet vaizdas vis kilo ir kilo...ohh...padariau kruvas nuotraukų...gal kada nors visas sukelsiu...bet tik kada nors...kai bus ūpo...ir kai tu man atleisi...suprask,man reikia atleidimo...deja...laikas gydo žaizdas,bet manųjų taip greit neišgydis...
Sekmadienis[o4.18]...atsikėliau tik po 10...nenorėjau keltis,nes galvojau....šiandien jau galvojau blaiviai...galvojau,kad būtų jei būtų???galvojau kai gyvensiu kai Tu man atleisi...kas bus toliau...neleidau kristi į bedugnę...neleidau išskrist savo vidiniui angeliukui,nes be galo jį myliu..nors žinau,kad tau tai nerūpi..aš žinau,ir Tu gali nemeluoti man...šiandien atsikėliau su viltimi...ir tikėjimu...tikėjau,kad galiu...kad ištversiu...kad pakilsiu...kad nebekraujuosiu...aš tikiu ir man tai svarbiausia...gali neklausyti manęs,bet aš lauksiu tavęs kantriai...galėsi man nepadėti rytoj per kontrolinį...trečiadienį per kitą...kaip nors išsisuksiu...bet juk žinai,kad man reikia vieno...tik vieno..kad nebepjaustytum ir mylėtum mane kaip anksčiau...kai buvau ta,kuri su tavim kalbėjo...kai buvau ta švelni,trapi ir maloni...kai buvau ta kuri visiems patiko,ta kuri visi mylėjo...aš lauksiu kantriai vidinis balse,nes žinau,kad prisidirbau ir tu nenori man atleisti...juk ir pati nenoriu sa atleisti..bet reikia..."tai nieko nekeičia...deja..."

Dabar:brolis važinėja dviračiu,tėtis pire tw,mama virtuvėj,o aš...aš mėginu kalbėtis su savo vidiniu balsu...taip taip...su tavim..
Nuotaika:turbūt puiki...nes norėčiau tokiso nuotaikos...nes labai labai norėčiau tokiso nuotaikos...;D*
Groja:Cheryl Cole---Parachute...
Tikiuosi:Gerai parašyti kontrolinius...gerai pasiruošti kalbą...parašyti referatą ir gyventi be savo asmeninio patarėjo...nes juk jis dabar kraujuoja...nes jis pyksta,kad neišleidau jo...
Artimiausia veikla:eisiu maudytis,tada kurti ką nors konkursui ir prižadu grįžti...;*
su didžiausia meile...agnYčiuKaSsss...;D*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimeSk. 04 18, 2010 3:44 pm

labai skausmingai šįkart rašai....tikiuosi kad viskas tau pasitaisys....ir nebeteks tau taip jaustis....
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimeSk. 04 18, 2010 4:59 pm

Tenka išgyventi viską...ir per ugnį eiti ir skraidyti padebesiais....deja kartais stipriai nudegi sparnus...deja šį kart nudegiau aš...;D*
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimeSk. 04 18, 2010 5:14 pm

su kiekvienu sakiniu, kuris sukasi apie mane krūptelėjau. iš maloniosios pusės.
noriu, kad daugiau niekada nesijaustum taip, kaip jauteisi tądien. myliu tave iš visos širdelės.
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimeSk. 04 18, 2010 5:21 pm

Aš tave lebai myliu ir galiu rašyt kiekvieną dieną apie tave...tikiuosi daugiau taip nebesijausti...;DD*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimeŠt. 04 24, 2010 4:49 pm

Taigi taigi...supratau,kad kreipiausi ne į tą save...man neatleidžia ne vidinis balsas,o smegenis...kaip tik balsas man nori padėti...deja smegenys nenusileidžia...kai tik žaizda buvo beužgijanti...aš ją vėl praplėšiau...prisiekiu...netyčia...;*
Bet pradėsiu nuo savo savaitėlės...
Pirmadienis [o4.19]...mokykloj buvo labai linksma...su draugu (vadinkim w)per etiką žaidžiau nykščių karą...buvo smagu,bet deja...pralaimėjau...>_<...kitą pirmadienį aš jam parodysiu...beeinant namo su trim draugėm ir vienu draugu,netyčia pavadinau draugą w vardu...oh kokia gėda buvo..draugės pradėjo lūžti....sako:-prisikalbėjai...tada ėjau į muziką...ten išgirdau eilinę frazę;-daugiau grok...kiek galiu ir taip groju daug...visi pirštai būna baisūs....ot koks tas mokytojas...ohh...šulioj rašiau dar Lt kontrą...tikėjausi bent 7...iš matės gavau 10...anglų rašinį 9...dar pradėjau vėl draugaut su senu draugu(vadinam x)....seniai su juo nekalbėjau...man taip palengvėjo...dabar mes daug kalbam,o rytais mokykloj apdalinam hug'ais...mes tik geri draugai...;D*
Antradienis[o4.20]...prisidirbom kažko su w...bet žinau,kad iš to buvo smagaus juoko....tada nėjau į chorą...reikėjo daug mokytis,taigi...tada 4 valandas be pertraukų mokiausi...galvojau galva sprogs...taigi vakare ėjau žūdytis su x...jis mėgino nusišaut su durų rankena,o aš pasipjaut su pieštuku...;DD
Trečiadienis[o4.21]...2valandas vakar mokiausi istoriją,o šiandien išgirdau,kad nerašysim to kontrolinio,nes atsiliekam...puiku...kažkokia velniava...>.< antradienį rašysiu matę,feh...>.< tada ėjau į tą konkursą...kur buvo trim kalbom ir reikėjo matematiką žinot...OMG...mes laimėjom iš 5 klasių pirmą...woho...ou yey...ou yey...;DD kžemesnėm vietom davė po didelius čiulpinukus, o mums tik po šokoladinę pasagėlę...ot kokie kakos...xDD vakare pykau ant x,nes jis buvo labai liūdnas ir nesupratau kodėl...negalėjau padėt dėl to labai pykau...taip pat prie knygų prasėdėjau 4 valandas...o vakare daug galvojau...supratau,kad šeima man yra labai svarbi ir nenoriu nei vieno prarast...tiesiog nenoriu...apie draugu...kad jie man tokie svarbūs...kad turiu būti su jais kai jiems to reikia...aš tiesiog privalau...deja prisiminiau ir tai kas mane skaudino...deja žaizda atsivėrė...
Ketvirtadienis[o4.22]...Grįžau namo po penkių pamokų,nes nebuvo geo ir nutariau nelaukti lietuvių būrelio...per fiziką supratau,jog matau prastai...nenoriu akinių...reikia ką nors daryt...per Lt atsiskaitinėjom kalbas...gavau 10.nors manau,kad pasakiau kažkokią nesamonę...;DD per bio rašėm netikėtą darbą...nekenčiu bio...nes mokytoja kvaila,blogai dėsto,nieko nepagaunu...feh...bet iš to darbo tikiuosi 10,nes draugė padėjo...nerašėm rusų žodžių...nu ir gerai...;DD...ohh..dar ryte lipu su drauge laiptais ir kažkaip užkliuvau kaip suklykiau....paskui taip juokas paėmė...jei ne draugės ranka būčiau išsiplojusi...ohh...dėkoju jai...ėjusi už mūsų pavaduotoja,nemačiau peršiko...klausė ar viskas gerai...xDD...kažkaip buvau laiminga...nežinau kodėl...nėjau į muziką,nes vyko egzaminai ir nereikėjo...mažai mokiaus,bet daug grojau ir skaičiau...;DD
Penktadienis[o4.23]...per pirmą pamoką rašiau kontrą....feh...tada iš lt kontro gavau 10...oho...nu ir šaunuolė...xDD per darbus pabaigiau daryt pirmąjį dekupažo darbą...tikiuosi jis ir paskutinis...xDD po kūncės pėdinau namo,nes nebuvo istorijos ir vėl grįžau po penkių pamokų...vyyy...tada ėjau į muziką...džiaugiuos,kad šį kart stotelė buvo tuščia ir manęs nesukrėtė tas vaizdas,bet kai apie tai pagalvojau...nukrėtė šiurpas...prisiminiau jį,lyg regėčiau dabar...širdis vėl plyšo....noo....po choro ėjau namo su viena drauge,nes kita liko muzikoj...paskambinau su ja beeinant tėčiui ir jis pasakė kur randasi,teko suktis ir eit atgal...atsihug'inau su drauge ir einu...žiūriu su motociklu važiuoja vyras...atsigręžiau į jį ir pagalvojau kaip būtų gera kartu pralėkt...buvo kažkur 17;45...tada nuėjau pas tėtį ir mes atvažiavom namo...kai sėdėjau prie kompo 19;50 radau straipsnį internete... http://www.delfi.lt/news/daily/crime/nvilnioje-zuvo-be-salmo-motociklu-vaziaves-vaikinas.d?id=31436643 OMG....pradėjau verkti...iš akių ašaros savaime varvėjo...negalėjau sustoti...aš mačiau jį gyvą...aš mačiau dar jį gyvą....OMG...jis buvo ne vienas,o aš apie tai buvau pagalvojusi...O Dieve...jei ne tėtis būčiau viską mačiusi...dėkoju Dievui,kad man neteko to pamatyti...deja pirmadienį eidama pamatysiu didžiulę kraujo dėmę....tikiuosi neapsiverksiu...bus sunku...o tas šuo...tas šuo šiandien buvo prie mano mokyklos ir su drauge apie jį kalbėjom...OMG...sakai tai tik likimas???netikiu...nekenčiu to šuns...įsivariau fobiją...širdies suplyšimą į skutelius...kai perskaičiau man rankos drebėjo...tą naktį sapnavau košmarą...negalėjau miegot...buvau pabudusi mažiausiai 10 kartų...o Jergau....toks jaunas...apsaugk jį Dieve pas save...labai prašau...
Šeštadienis[o4.24],...vakar skaudėjo galvą...galvojau nuo galvojimo,bet...aš apsirgau...pervargimas???minčių krizė???nežinau...bet bėga nosis...gerklę pjausto šimtai pjūklų...galvą drasko šiltai nagų...dėl blogo oro ašaukėm meet'ą...nieko naudingo nenuveikiau...bet labai daug galvojau apie vakarykštį nutikimą...APSAUGOK JĮ...DAr ryte labai daug galvojau apie jūs...negalėjau patikėt,kad viskas taip pasikeitė...negaliu patikėt,kad jūs nebe tie...nebe tie su kuriais susipažinau...supratau ką turėjo Brigita omeny,nes šiandien tai pati pajutau...man labai gaila...

Dabar:brolis miega...tėvai tw...aš šąlu...esdit'inu pht...
Nuotaika:keista...galva,pjaustoma....meet'as neįvyko...šūdas...
Groja:Taio Cruz Feat Kesha-Dirty Picture...
Tikiuosi:jausiuos ryt geriau...
Artimiausia veikla:eisiu skaityt ir tw..;D*
su didžiausia meile...agnYčiuKaSsss...;D*
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitimeŠt. 04 24, 2010 5:09 pm

aw. nežinau ką pasakyt. tikiuosi teks pakalbėt privačiai. ;]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





...ir vėl iš naujo... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
...ir vėl iš naujo...
Atgal į viršų 
Puslapis 115Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: