Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 ...ir vėl iš naujo...

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 24, 2010 6:03 pm

Oh... Tikrai žiauru...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 24, 2010 7:04 pm

Agnyčiuk, kai vakar tu man atsiuntei nuoroda į tą straipsnį...net nežinojau ko tikėtis....perskaičiau ir priėmiau tai labai ramiai...bet šiandien skaitydama tavo prisiminimus pagalvojau, kad jis tikrai nuostabus žmogus...juk jis žuvo stengdamasis išgelbėti šunį nuo susidurimo su motociklu....manau kad į tai bus atsižvelgta ir jam bus skirta pirma vieta Danguje...
Man labai skaudu skaityta tavo žodžius, tokius persmelktus skausmu ir ašaromis...labai tikiuosi kad tavo širdutė tai ištvers...ir vėl grįš ramybė į Ją...

p.s. Sveikinu su gerais pasiekimais mokykloje (su lb gerais pažymiais)
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 25, 2010 11:30 am

Erikute~~>aš jau visą savaitę to laukiu,bet niekaip nepataikau ant tavęs...>.<
Dide~~>tu neįsivaizduoji kaip tai žiauru...;]*
Brigita~~>ne visada įmanoma iškart tai suprast...bet džiaugiuos,kad tai supratai...ohh....beje,dėkoju...;D*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimePen. 05 07, 2010 7:51 pm

NEGALIU PATIKĖTI...kodėl visi keičiasi???Deja šis klausimas kvailas...pati keičiuos tiesiog akyse...savo...draugų...tėvų...aš nebe ta maža mergaitė, kuri buvo drąsi, kalbėjo su visais nepažįstamais, nebe ta kuri buvo laisvo oro direktorė...tiesiog nebe ta...
Nesuprantu kodėl,bet aš pasikeičiau...ar aš to noriu???nežinau,bet tu tyli...KALBĖk...maldauju...tu visada tyli,nekalbi kai man to reikia...matai kuo aš tapau??aš nebe ta Agnytė...nebe ta Agnė...nebe tas agnYciuKaSsss...NEBE...
Gal tai į gerą???gal tai į blogą???nebežinau...ar tu pastebi,kad per tave tapau keista...nieko nebežinanti...ohh...keista,kad tokia savijauta mano...bet tikrai atkreipiau stipriai į tai dėmesį...mane traukia...traukia prie daugumos sexovų bx...mane traukia pokalbiai su jais...mane traukia meet'ai,kad susipažinčiau su naujais žmonėmis...nulydžiu visus akimis,kurie man patinka...tai nesveika...aš išprotėjau...bet tai jau žinojau seniai ir spėju,kad tai man į gerą...aš laiminga...tikrai...laiminga...nusprendžiau nebesiekti to,ko taip ilgai troškau...o kam???Jis nekreips dėmesio į mane susiradau tokius, kurie man negaili laiko ir smagių pokalbių...aš laimingą...
TAIGI TAIGI...Didžiausias nuopelnas įvyko vakar...buvau tokia laiminga...susiradau grupę(jaunų vaikinų,kurie susikūrė neseniai,groja fantastišką muziką ir...klausykit)...Vakar klube "Brodvėjuj"vyko koncas...sužinojau tik vakar 13valandą,o koncas turėjo įvykti 20.00...draugės visaip įkalbinėjo,o aš žinojau,kad beproto to noriu,deja yra bėda...tėvai...niekada taip vėlai nevariau į klubą,o dar namie yra ir taip bėdų...deja...tėvus buvo įkalbėti daug lengviau nei tikėjausi,tad 19:35 jau važiavom į "BRODVĖJŲ"...nuvykus ten pirmoji pamačiau savo sexovus rock stars...;D užlipom į antrą aukštą ir iš šono matėsi scęna,o tiesiai prie staliuko apačioj sėdėjo mano grupė...aišku mes negalėjom atitraukti akių...taip taip...žiauru,žinau...buvau susirašinėjus su vienu tokiu D...akys neklausė..neatsiklijavo nuo jo...kelis kart jie pro mus praėjo(į wc ėjo..xDD) kelis kartus iš apačios pažvelgė, o mes gražiai šypsojomės...tada tik žiūrim lipa laiptais jie...taip žiūrim į jos ir toks būgnininkas T taip pasižiūrėjo į mane ir nusišypsojo,god išsišiepiau ir tada jis ėjo su bosinės gitaros vaikinu ir sustojo prie mūsų...T ant laiptų o kitas D(ne mano) tiesiai man iš kairiojo šono...JIE MUS UŽKALBINO...o taip...praradom kalbos dovaną,bet kokie jie mieli...pakalbėjom ir jie palinkėję gero konco išėjo...gaila mano D nepriėjo,nu bet nieko...;DD tada jie grojo antri...groti galėjo 30 min...kaip mes su draugę išsitaškėm...nulipom į apačią prie scenos ir taip kratėmės,jog tie į mus ne kartą pažiūrėjo ir nusijuokė...pradžioj aš prifotkinau...daug daug daug...tada pastebėja,kad viena draugė komoje tad įdėjau fotiką jai į rankas ir ji viską nufilmavo,o mes gerai išsitaškėm...būtinai sakėm kartosim..buvo nerealu,jei ne draugės tėtis velnias žino ką aš būčiau dariusi...turbūt per vidurį jų ant sofutės sėdėčiau,bet neee...tas draugės tėtis..ohh...pykta...;DD
Bet buvo nerealiai smagu...man patiko...dėkoju jiems už nerealų vakarą...
Turbūt tuo ir baigsiu...juk matot,kad randuosi ant ribos...vieną akimirką save graužiu,o kita jau rojuj skraidau...xD

Su meile...didele kaip niekad...didele kokios jau buvau pasiilgusi...jūsų agnYciuKaSsss...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimePen. 05 07, 2010 7:56 pm

Agnyčiuk? ar galiu taip kreitis? jei keitiesi, gal tau nebepatinka kai tave taip vadina? jei taip pasakyk kaip patinka? nejau patvirkai? visos tavo mintys apie vaikinus? kas tas D? kiek jam? labai džiaugiuosi, kad gerai pasitusinai, kaip kad sakei....cute...
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimePen. 05 07, 2010 7:58 pm

Kai fainai ;>
Džiaugiuosi ,kad tau buvo labai linksma ;>
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimePen. 05 07, 2010 8:04 pm

Aš agnYciuKaSss...tiesiog kartais nepagaunu kas su manim darosi...;DD
Manau aš jau senokai patvirkus...bet man patinka..tai dalis manęs...deja arba mane tokią myli arba ne...;D vat D...D yra labai labai...mielas D...xDD
Buvo smagu iki gyvo nusitaškimo...xDD
Vaida~~>Buvo smagu iki gyvo nusitaškimo...xDD
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimePen. 05 07, 2010 8:05 pm

Visi mes mažiau ar daugiau patvirkę ;DDD
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimePen. 05 07, 2010 8:06 pm

Geriau neįsivaizduok manęs patvirkusios...taip bus geriau...xDD
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimePen. 05 07, 2010 8:11 pm

Tada neįsivaizduok ,kad aš normali : DD
Ne į temą taip xDD
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimePen. 05 07, 2010 8:19 pm

Aš visą laiką ne į temą...xDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimePen. 05 07, 2010 8:20 pm

tu? perdedi?
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 08, 2010 2:13 pm

Aš nieko neperdedu...deja tai tiesa...;D*
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 08, 2010 3:53 pm

Tania Denali rašo:
Aš visą laiką ne į temą...xDD
Aš čia apie save sakiau : DDD
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 08, 2010 5:10 pm

Agnyt, pradedi panašėt į mane. ;DD*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 08, 2010 5:45 pm

Agniau,kodėl??;D*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 08, 2010 6:13 pm

Žinai neberašysiu tau visos savaitės ataskaitų...juk tau neįdomu,ane??...nesvarbu,nes atsakymąir taip žinau...pasakosiu tau kaip jaučiuos,savo jausmus ir emocijas ir dar daaaaaug...;DD Dabar jaučiuosi labai gerai ir nežinau kodėl..kaip ir nieko neįvyko,o man protas tiesiog vingiuoja kalneliais...xDD
Ryte atsikėlusi uždaviau sau gal 20 klausimų ir visi prasidėjo žodeliu :"AR??"...žinau,kad klausimai mane labai sugraudino,žinau,kad man sunkiu priprasti prie tokios savęs,bet žinau jei priprasiu aš,gal pripras ir kiti...bet dabar labai bijau...bijau prarasti tai,kas man labai svarbu...draugus,mylimus žmones...ir tik dėl savęs...tada būtų blogai,bet aš neatsikeisiu...nenoriu į praeitį...NE-NUO-RIU...ji mane sužlugdė...dabar aš pasiryžus pamiršti man artimą žmogų ir į jį žvelgti tik kaip į draugą...dabar aš pasiryžusi bendrauti su kitais trimis...aš juos myliu...myliu kaip tikrus draugus...žvaigždes...tiesiog myliu ir ta meilė yra tokia stipri...žinoma kitokia nei ta kokia myliu jūs,nes jūs myliu...myliu kitaip..;D*
DAr labai nenoriu nusivažiuoti moksluose...visgi paskutinis mėnuo ir dvi savaitės...aš būsiu stropi,jei man pavyks visur neįžvelgt naujojo veido...;)) Aš mokausi priprast...ir man patinka...
Ohh...nū šiandien buvau gariūnuose ir nusipirkau eksprontu suknele(OMG...to nebūčiau dariusi...tik ne aš..o.o),dar nusipirkau megztuką,tokį fainutį...;D
Tada pradėsiu nuo šiandien aktyviai sportuot ir valgyt sveikiau...tai ne dieta,bet daug kam tarsiu ne...vyy...;D
Šiandien radau dvi frazes...
Ši visiškai atitinka mane...gaila taip nutinka dažnai...
Kai tave pamačiau, širdis protą pasiuntė n*
Ši man labai miela ir graži...
Aš turiu rankas. Ir tu jas turi?! Turėtume kada leisti savo rankoms
susikabinti


Gerai turbūt jums aš greit nusibosiu,tad planuoju apie pasitraukimą iš frm...myliu žmonės...džiaukitės arba nekęskit paskutines akimirkas...;D*
Su didžiausia meile agnYciuKaSsss...
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 08, 2010 6:56 pm

Supykau ;xxx
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 08, 2010 7:01 pm

kaip man patinka tavo aprašymai..
neprisimink praieities, jei ji skaudi..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 08, 2010 9:58 pm

Agnyčiuk, baik. Tu mane skaudini. Be tavęs tikrai nebūtų mielas šis forumas.
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 09, 2010 12:23 pm

Vaida~~>kas nutiko???ką padariau???;))
Erika~~>ji labai skaudi,bet kai matai tuos veidus kasdien,jos neįmanoma neprisimint...;D*
Agniau~~>ką padariau???Tiesiog tikrai manau,kad būtų daug mielesnis...;*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 09, 2010 12:29 pm

Shut up, su tokiom savo kalbom.
Niekur tu neisi.
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 09, 2010 12:55 pm

Kol kas taip...;D*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 09, 2010 4:47 pm

"Kartais gyvenimas būna negailestingas...Kartais jis stipriai skriaudžia...kartais nepalieka nė lašo švelnumo tavy...kartais jis tau nori parodyti tiesą...atverti akis...bet tu nenori juo pasikliauti...tiki,kad gyvenimas gražus ir rožėm klotas,kol nepajunti,kad degi...kad degi visas...nuo kojų pirštų galiukų iki širdies gelmių...tada tu tikrai susimąstai,ko nori iš gyvenimo...užduodi daug klausimų sau...deja atsakyti į juos nesugebi,nes nerandi tam tikrų žodžių...minčių...tada privalai patikėti,kad gyvenimas žeidžia ir rožės sudžiūva...tik ar nori tuo tikėti???ar nori jausti skausmą???peilių girgždesius per širdį???kyla dar daugiau klausimų...juk jie nenustos kilti...jų daugės ir daugės,kol...kol galiausiai palūši ir neištversi...darykime išvadas,kad gyvenimas ne saldus...kad rožių amžinai nebus...kad teks juoktis...bet dažniau liūdėt....kad gyvenimas tau kaip sunkus žaidimas...netinkamas žingsnis ir tu...tu žlugęs ir paskendęs tamsioj tuštybėj..."
Šiandien nori mąstyti rimtai...šiandien noriu dar daugiau pakeisti...bet žinau,kad negaliu...rankas užgriuvo dar daugiau sunkumų,o aš net nežinau kodėl...gal dėl to,kad draugės įsimylėjo???gal dėl to,kad gyvenimas slysta man iš po kojų???eini eini ir pastebi,kad tu stovi vietos...kelio nėra...likusi tik tuščia bedugnė...
Šiandien nieko nesugebu doro...atsiskaitymas šeštadienį,o mano pirštai visiškai neklauso manęs...šią savaitę tiek kontrų, o smegenys atsisako dirbti...bet aš nieko nepakeisiu..nepriversiu savęs dirbti kitaip...turiu pajusti potraukį tam darbui,nes kitaip aš žlugus...abejoju ar ir tai ką nors keistų...deja...
Su meile agnYciuKaSsss...
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 09, 2010 4:54 pm

toks jausmas, kad aprašei būtent dabartinę mano būseną...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





...ir vėl iš naujo... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ...ir vėl iš naujo...   ...ir vėl iš naujo... - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
...ir vėl iš naujo...
Atgal į viršų 
Puslapis 215Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: