Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Miško tankmė

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeTr. 05 05, 2010 9:38 pm

-Man nesvarbu,Semai,tai tik žiedas...Aš su tavim jaučiuosi jau šimtąsyk susituokus,ir aš myliu tave!-Lėja stipriai prisiglaudė prie jo šiltos krūtinės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeTr. 05 05, 2010 9:41 pm

-Lėja? Aš Laimingas.-lėtai pabučiavo jai į kaktą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeTr. 05 05, 2010 9:42 pm

Lėja žiūrėjo į jo akis ir negalėjo jų nuleisti,jautė beprotišką šilumą savyje.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeTr. 05 05, 2010 9:54 pm

((dv,tegu dbr Poliukas atvaro dbr.))
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeTr. 05 05, 2010 10:07 pm

Semas ją laikė stipriai apkabinęs.
(ok)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 06, 2010 5:59 pm

bėgdamas vilko pavidalu išvartė daug vargšų medelių,tad tikrai buvo pastebėtas. tačiau persivertęs vistiek pasislėpė už medžio. pamatė abu apsikabinusius. išlindo:
- oho,tu greitas.susituokėt,bet ar vaikų neprisidarėt?
ėmė kvatoti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 06, 2010 6:01 pm

Lėja nuraudo ,bet susigriebė ir pasakė:
-O tu,Poliuk,daug nesantuokinių turi?-Lėja nusijuokė ir apsiavė batus kurie buvo numesti pašonėn.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 06, 2010 6:12 pm

-Polai,-nusijuokė.
-Lėja sustūmė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 06, 2010 7:02 pm

- pffšš.. - pavartė akis.
- tai ką veikiam? - suplojo rankom.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 06, 2010 7:24 pm

-Lėja?-pažiūrėjo.
-Ką norėtum?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 06, 2010 7:26 pm

Lėja vis dar žiūrėjo į Semą nenuleisdama akių ir tyliai atsakė:
-Man nesvarbu,tik ,kad ten būtum tu.Ir kuo mažiau Polo juokelių!-Lėja nusijuokė ir pasižiūrėjo apsimestinai piktai į Polą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 06, 2010 7:30 pm

- oi,susinaikinsiu. - užsidengė akis rankomis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 06, 2010 7:31 pm

-Nereika,-Lėja nusijuokė,-tik mažiau replikų,mažut.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 06, 2010 7:32 pm

-Tai Polai?-nusijuokė.
-Kur?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 06, 2010 7:55 pm

- ką aš žinau, - susiraukė, - nesvarbu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimePen. 05 07, 2010 11:09 am

-Lėja?-meldžiamai pažiūrėjo.
-Tu paskutinė mūsų viltis, kažką sugalvojant,-nusijuokkė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeSk. 05 09, 2010 9:13 pm

-Vaikinai,ar jau seniai buvot kine?-Lėja nusijuokė-nieko orginalesnio.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimePir. 05 10, 2010 8:46 pm

-einam į veiksmo?-nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 05 11, 2010 7:56 pm

-Amm,gal geriau siaubo?Išsirinksim kuo norim būt ir žiūrėsim kuris ilgiau išgyvens,-Lėja apkabin Semą,-su tavim man tikrai nebus baisu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeTr. 05 12, 2010 3:51 pm

-Sutinku,-nusijuokė ir taip pat tvirtai apkabino Lėją.
-Polai?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeTr. 05 12, 2010 5:48 pm

- Priklauso nuo to,ką pasakys mano mylimoji, - tarė ir apglėbė medį.
- na,ką pasakysi? Nori į siaubo filmą? Ne? Tiek to,meile. Pasilik čia. Aš grįšiu tavęs aplankyti. - pašaipiai tarė ir atsitraukė nuo medžio.
- Ji sakė pasiliks čia. O aš galiu eiti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeTr. 05 12, 2010 6:51 pm

Lėja nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeTr. 05 12, 2010 8:42 pm

-Ištvirkelis, neturi prie ko prikibt tai prie medžio lendi? ech, nusivažiavai Polai,-nusijuokė.
-Tai einam?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimePen. 05 21, 2010 2:04 pm

-einam,-atsakė Lėja ir nuėjo kartu su vaikinais.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 2:49 pm

Atėjęs čia pasukau link namų.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Miško tankmė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško tankmė   Miško tankmė - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Miško tankmė
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Miško glūduma
» Miško glūduma
» Miško glūduma
» Miško glūduma
» Jūra esanti už miško

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: