Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 I believe in fairytales^^

Go down 
+3
Heidi Volturi.
Džasperis Heilas
Lorena Melori
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 24, 2010 6:14 pm

Uoj, ne taip supratau, ssr.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 24, 2010 8:46 pm

Athenodora Volturi rašo:
Amazing day. <33
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 24, 2010 8:47 pm

ačiū, Bridžet. ;]*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 24, 2010 8:49 pm

kaip tau nepritrūksta minčių?
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 24, 2010 8:51 pm

minčių kam? rašymui?
Oh, man dar nėra taip buvę.
Minčių, tokių vaikiškų ir lengvų mano galvoje fontanas.
Vieną dieną jas imu iš saule apšviestos fontano pusės,
kitą dieną iš ten, kur lyja..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 24, 2010 8:53 pm

ir visada nori viskuo pasidalinti....nas kad kiti galėtų tai perskaityti...?
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 24, 2010 8:55 pm

pasijuntu lengvesnė atsikračiusi neigiamų emocijų.
nesvarbu kur, popieriaus lape, ar virtualiame dienoraštyje.
O jei rašyčiau vien neigiamas emocijas - būtų nuobodu ir visi galvotų, kad man depresija ;D
todėl praskaidrinu savo dieną ir gerom akimirkom, kurios yra pačios brangiausios.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimeKv. 03 25, 2010 7:05 pm

Miela Dorote,
rašau su neapykanta viduj, tragišku jausmu širdyje ir begaline užuojauta.
Ko nekenčiu? Nežinau. Koks jausmas? nežinau. Ką užjaučiu? Nežinau.
Aš pasimetusi tarp savo jausmų, tarp veiksmų ir viso. Pavasaris. Aha, atrodo tas žodis pateisina beveik viską. O gal mėnulis ne tas, gal išsimiegojau negerai?
Tai toks intro į mano dienelę.
šiandien reikėjo į antrą pamoką.
nuostabu.
2.matematika_kontras 6. galvojau pasilaidosiu gyva. nieko, ėjom naują temą. failinaus kiek tik besugebu. mokytoja surinko sąsiuvinius. smagu, kad bent n.d buvau padarius. nu ir gerai, matematika. fiziką aš myliu labiau.
3. Lietuvių kalba_rašėm kontrą. atrodo parašiau gerai. gal bent iki 9ištempsiu. jei taip - pasveikinkit mane, prieš jus lituanistė kuri kliaujasi kalbine klausa, o ne taisyklėmis. Jei ne - aš žlugus.
4. Anglų_ iš kontro 7. tikėjaus 4. nemenkas šuolis, ką? net 3balai. nieko tokio, trimestras vistiek neišeis 10, todėl 7 nieko nesugadins xDD nu ir kas, koks mokinys be prastesnio pažymio? Juolab, kad 7 ne pats blogiausias mano gautas pažimys.
5.Literatūra_ smagu. skaitėm eilėraščius. avangardišškus ir utas. (uta-poezijos žanras) susipažinom su K.Binkio kūryba. Kai mokytoja papasakojo apie jį plačiau, pagalvojau "būtumėm buvę geri draugai, jei būčiau gyvenusi tarpukary" nesveika aš. ;D
6. Fizika_ kaip fainai, iš kontro 8. Nelabai apsidžiaugiau, tikėjaus bent 9. nu ką padarysi ;D ėjom naują temą. jėga. beveik supratau. tik esmė tame, kad kruopštumo trūksta ir negaliu normaliai nupiešt tų skridinių. ok, tam yra skriestuvas. ;DDD
pasibaigus pamokoms prasidėjo linksmoji dienos dalis.
išėjau su drauge į lauką. pasikvietėm Nedą ir Beatričę, po to prisijungė ir Deimantė. Smulkmenų iš čia nepasakosiu, nes visai nieko neatsimenu. Tik žinau, kad buvo linksma. O kai Beatričę apkabinau atsisveikindama - vos neapsiverkiau. nenorėjau jos paleist, ta kvaila muzika...;(
Kai Deimantė paminėjo Beatričės vardą, jos jau šalia nebebuvo. ir tada supratau kaip jos pasiilgau. Tuoj čiupsiu telefoną ir jai paskambinsiu.
Tikrai, daugiau neišlauksiu. Skambinu...atmetė. Nu ir gerai... susinervinau..
nieko, gyvenimas tęsiasi. lyg ir.
apmąsčiusi visą dieną vistiek nesuprantu savęs. diena smagi, kaip ir visos, turėjau veiklos ir negalėjau užsiimti neigiamais dalykais.
Kodėl tas keistas jausmas drasko mane iš vidaus???
Tavo, Falloutgirl.
2010m, 25d, Kovas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimeKv. 03 25, 2010 7:47 pm

erika, kokia tavo diena....*labai šauni...kaip visada...*
o tas jausmas, nepergyvenk...būtų keista jei jis niekada nepasirodytų....jis pasirodo visiems...*
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimeKv. 03 25, 2010 7:50 pm

labai labai labai ačiū, Bridget. ;D**
dėl jausmo.. žinau, kad būna. ir dažnai. tik priežastis neaiški.
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimePen. 03 26, 2010 6:15 pm

neatvykai į Vilnių,o aš buvau taip pasiruošusi... >.<
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimePen. 03 26, 2010 6:32 pm

Kaip gražu. ♥️
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimePen. 03 26, 2010 7:27 pm

Miela Dorote.
Šiandien kovo 26d.
Šiandien - aš laiminga.
aš labai labai labai laiminga. Aš dar kartą supratau kaip gera turėti kojas, rankas, blaiviai mąstyti. Kaip aš savimi didžiuojuosi, nes padariau rusų namų darbus. dar labiau džiaugiuosi, kad chemijoje suprantu šarminius metalus..
IA grupė, Šarminiiai metalai.. Jie yra labai aktyvūs ir gerai reaguoja su vandeniu..
išmokau lyginti forumes, ko iki ankščiau negalėjau padaryti..
Dieną praleidau nuostabiai, su draugėm. Kaip visada linksmai juokiausi, bet nesusimąsčiau ar vakare neteks verkt.
Kaip gerai, kad kol kas dar neverkiau. o kodėl turėčiau? Dieve, juk nėra jokios priežasties. Nesuprantu kodėl aš taip dažnai verkiu. iš laimės ar iš neturėjimo ką veikt? Ar dėl proto stokos? Nežinau kaip yra, tiesiog tiesa nepaneigiama. Klausau CB ir prisimenu 2008 vasarą. Šypsausi nuo ausies iki ausies.
Perfect, tiesa? neatsimenu kada paskutinį kartą jaučiausi tokia..lengva. žinau, kad dabar mano žodžiuose yra grynas chaosas, mintys neseka viena paskui kitą, bet man taip gerai. man gerai, o kad Tu, miela Dorote, nesuprasi, nelabai svarbu. Juk esi..niekas. popieriaus lapas. O dabar dar ir virtualus. Nieko, juk kartais supranti geriau už žmones. Įžeidžiau? atsiprašau. Vat įžeidinėti aš tikrai sugebu. ir ne iš piktos valios, tikrai ne. Viskas tiesiog..taip painu. aš nesusigaudau savo mintyse.

Šarlote Dorote, ar tai meilė? ar gali būti, kad aš įsimylėjau? Tik man labai įdomu ką.. ;o vadinasi ne, tai ne meilė. ir gerai, nes meilės aš bijau. Tikrai, labai. bijau tų drugelių pilve, bijau to, kad paskui teks juos nužudyti. O kai žudai - skauda.
Viskas, visai nusivažiavau į lankas. Nieko nesuprantu ir tuoj užmigsiu ant stalo, prieš tave, mano virtualioji drauge.
Tad iki pasimatymo, mano mieloji.
Tavo fog.*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimePen. 03 26, 2010 7:35 pm

Erika per daug emocijų, todėl kartais jos pasireiškia ašaromis?
kodėl bijai meilės? nebijok, ji neskausminga...jei vaikinas normalus...*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimePen. 03 26, 2010 7:36 pm

Wow...kaip nuostabiai aprašyta...džiugu,kad tau taip gera ir lengva...deja apie save to negaliu pasakyti...kasdien žudau vis po vieną drugelį,bet turbūt jie mano pilve dauginasi,nes jų nemažėja...bet tai nesvarbu...
labai gražiai parašei apie drugeliu,manau,kad įsimylėjai...nors tu niekada nebuvai nustojusi mylėti...nors dar neįvykdei mano pažado-nieko baisaus...nors šiandien neatvykai į Vilnių ir man apei tai nesakei ir tai prisidėjo prie mano nuotaikos kaitos-tai irgi nesvarbu...savrbiausia,kad tu dabar laiminga....lengva.....neverkianti...įsimylėjusi...;*
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimePen. 03 26, 2010 7:39 pm

Brigita, kad to vaikino nėra. tikrai tikrai.
Agnyčiuk, aš be žodžių.. aš tiesiog tave myliu...
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimePen. 03 26, 2010 7:39 pm

Žinok kartais geriau būti be žodžių,deja kažkodėl jie pas mane visada yra ir tai mane labai nervini...viskas tyliu....;/
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimePen. 03 26, 2010 7:41 pm

patikėk, mažute, aš irgi dažnai nenulaikau liežuvio už dantų..
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimePen. 03 26, 2010 11:08 pm

Kaip..Kaip nuostabu!! ♥️♥️♥️
Erikut, kai mano gyvenimą pakeitė keli žmonės ir padarė jį laimingu aš jaučiausi panašiai kaip ir tu dabar.. ;*

Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimeŠt. 03 27, 2010 1:49 pm

Uch, Ugnyt.. Tas jausmas toks dvipusiškas, kad jo suprast neįmanoma. Kartais. <3
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimeŠt. 03 27, 2010 2:53 pm

Doh... kaip gražu ;***
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimeŠt. 03 27, 2010 6:34 pm

Šarlote,
kaip jaučiausi šiandien - nesakysiu. Nes tave gali perskaityti Neda, o to nenorėčiau. Ji visą dieną buvo su manim, bet mano jausmų nesuprato ir leidosi apgaudinėjama klaidingų emocijų. ir tai yra labai gerai.
bet aš esu laiminga.
Šiandien aš šokau lietuje.
Kovo 27d, tavo fog.*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimeŠt. 03 27, 2010 9:09 pm

Gaila,kad nesupratau Tavęs.Matyt,aš nepakankamai subrendusi.Atsiprašau.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimeŠt. 03 27, 2010 9:10 pm

aš ir nenorėjau, kad suprastum (;
Nedut, kam tas perdėtas sarkazmas? (:
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitimeŠt. 03 27, 2010 9:11 pm

Aš tikrai a[i]tsiprašau. Norėjau padėt,bet vėl iš manęs jokios naudos.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





I believe in fairytales^^ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
I believe in fairytales^^
Atgal į viršų 
Puslapis 311Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» She believes in fairytales^^

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: