Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 I believe in fairytales^^

Go down 
+3
Heidi Volturi.
Džasperis Heilas
Lorena Melori
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 8:08 pm

o tu tikėk kad seneliui viskas bus gerai...pamatysi taip ir bus...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 8:23 pm

čiut neapsiverkiau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 8:36 pm

Užjaučiu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 8:57 pm

Aš taip pat užjaučiu, bet svarbiausia - negalvok kas bus jei jau taip nutiks.
nes tada būtinai taip nutinka ;DD
tad galvok apie vasarą ir kaip nu nžn. po sodus bėgiosi su seneliu xDD~
tada bus geriau ;DDDD
sėkmės!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimePen. 03 19, 2010 12:21 pm

ačiū mergaitės, bet tikėjimas tikrai padeda ;P
Kitą penktadienį būsiu Vilniuj.. kas meet? ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimePen. 03 19, 2010 2:41 pm

aaaaaaaaaš.
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimePen. 03 19, 2010 5:04 pm

Oh..Erika, užjaučiu dėl senelio. Bet bus kaip bus. Nėra žmonių, kurie gyvena amžinai. Reikia gyventi realybe, bet ne pasakomis. ;* Tačiau nesitikėk blogiausio. Beje aš irgi buvau jautusi panašų jausmą. Per kurį supratau, kad be galo myliu savo vieną draugę kai sužinojau žiaurų dalyką.
Ir tavo dienos nuostabios. ;**
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimePen. 03 19, 2010 6:04 pm

Miela Šarlote Dorote,
kovo 19d.
Nuostabu. Tiesiog nuostabu. Wake up, Erika. Atsikėliau 07:15.
Vėluoju. Shit. Pasitikus draugėms 07:46 jau buvau mokykloje. uhuu.
Chemija. - kontras, viską iškaliau, bet rašant vistiek nieko nemokėjau. gausiu mažiau nei 7, šoksiu nuo stogo.
Rusų kalba - pingvinų kalba kažkokia, nieko aš joj nesuprantu, sėdžiu suole ir svajoju kaip noriu grįžt į chemiją.
Istorija. uhu kokia mielutė mokytoja. Galėčiau su ja plepėt valandų valandas. Ir ji žinoma tokia pleputė kaip aš. ;D
Lietuvių kalba: skaitėme Anos Frank dienoraštį, holokaustas yra vienas iš žiauriausių dalykų. Įsivaizduojat, lietuviai nužudė apie 192 000 žydų. Tragiška.
***
Parėjau namo, pamečiau kuprinę ir radau Agnyčiuko laišką. kaip apsidžiaugiau. Jos raštas nerealus. Tuomet ji mane pralinksmino žinia, kad galbūt galėsim susitikti. Be proto nudžiugau.
***
Nuėjau į muziką. Juokiausi visą laiką, grojau nesustodama, paskaudo pirštus. Jaučiu vėl oda pradės luptis. Nors ne, neturėtų. ;D
***
Grįžusi iš muzikos parašiau kalbą.. Apie holokaustą. Oj, daug prisirašiau. Kalbu daugiau nei dvi minutes. kaip man taip išeina? kartais pati savęs nesuprantu. :DDD
Bet džiaugiuosi, kad išprotavau bent tiek..
Tai vat, rytoj vėl į mokyklą ir aš tikiuosi, kad vakaras bus ramus ir nieko naujo neįvyks, kad naktį galėčiau ramiai išsimiegoti..
Tavo falloutgirl.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimePen. 03 19, 2010 6:18 pm

kokia faina diena...*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimePen. 03 19, 2010 6:35 pm

Tai,ko tu Erika pasiėmei pačia šlykščiausią kalbą pasauly???Aš geriau nudvėsčiau negu kalbėčiau rusiškai.Feee,beee
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimePen. 03 19, 2010 7:36 pm

taip gavos..
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 20, 2010 4:10 pm

Uhh....perskaičiau tik paskutinę dieną...;DD
kokia ji nuostabi..tikiu,kad gausi daugiau.....noriu kuo greičiau susitikti...tikiuosi pavyks....pingvinų kalbos niekada nepernešiu...;DD*
Myliu...;D*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 20, 2010 11:05 pm

Miela Šarlote Dorote,
šiandien Kovo 20d.

Šiandien Žemės diena! Per paskutinę pamoką iškvietė į lauką. Išsitaškiau kaip reikiant. (rock)
Ir iš viso, šiandien aš labai laiminga. labai labai labai labai. ;P
Dėkoju žmogiukams, kurie daro mano gyvenimą gražų.
nedut, ačiū, kad pasiryžti mane užsikelt ant kupros ir pernešt per visas pelkes. ;DDDD* <3
Tavo, Fallougirl.
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 21, 2010 2:43 pm

Ir Neda tave dažnai nešioja???;DD*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 21, 2010 2:44 pm

per kiekvieną pelkę. ;DDD*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 21, 2010 2:48 pm

daug pelkių prie jūsų???;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 21, 2010 2:49 pm

taip, bet esmė tame, kad labai retai susitinkam. ;>
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 23, 2010 6:17 pm

Miela Šarlote Dorote,
šiandien kovo 23d. Antradienis.
Siaubinga dienelė.
Lietuvių kalbos kontras. kaliau visą išvakarę prieš, ir viską mokėjau, bet laiko neužteko totaliai. net pusės kontro nespėjau parašyti. Gerai, kad ne viena. Kita dalis klasės - tokie pat kaip aš.
Tai vienintelis džiaugsmelis.
Rytoj matematikos kontrolinis, anglų savarankiškas. nieko, išsisuksiu, ištversiu, nes į mokyklą einu su ta mintimi, kad po pamokų pamatysiu Vykintulę..
****
Pasibaigus pamokom bėgau į muziką.
kaip visada - atpalaiduoja ir ramina. Buvo taip gera. Giedrius manęs vos nepakėlė ir neišsinešė kartu su savim, o aš paniškai išsigandau. Gerai, kad pavyko susitart. Su humoru, bet pavyko.
Imsiu grot Nato dainą 1valanda 25min. Nepatinka ji man per labiausiai, bet taip gražiai skamba. <3
namie bandžiau užmigt.
spėk, pavyko?
Oj, ne. likau neišsimiegojus.
Tavo falloutgirl
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 23, 2010 6:22 pm

Mano brolis moka Nato dainą 1 h 25 min. Tikrai žiauriai gražiai skamba. <33
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 23, 2010 6:23 pm

Man irgi labai patiko ;} <3
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 24, 2010 2:57 pm

Dear Dorotthy,
nuostabu, kad turiu dienoraštį kuriam sugalvojau vardą. O my Green Day.
Diena tragiška.
Mokykla_
Istorija__mokytoja begalo faina, bet dirbom savarankiškai.
Anglų kalba__conditional sentences, kontras.. oh god.. pirmą kartą tiksliai žinau, kad jei gausiu 7 - būsiu laimingiausias žmogus mokykloj.
Biologija__susiriejom su mokytoja. kaip visada. Nu ir gerai, velniop tą biologiją. Sakau mokytojai : duookit man knygą, aš pati viską susikonspektuosiu.
taip ir padariau. Jaučiausi puikiai, nes viską išmokau ir dar pratybas blizgančiai padariau. net mokytojos nereik.
Matematika__kontras. Jėga. pavariau. bent 8 tikiuosi.
Geografija__DEBILĖ. Nekenčiu tavęs, mokytoja. Eimantą, perkėlė kitur. Nesuprask klaidingai, Dorote. Kai nemokėsiu pamokos, kas man padės testą rašyt??? teks mokytis.. ;(
Kūno kultūra__thanks for God, mus išleido namo. Tik dvi. Su Indre džiaugėmės belekaip. (sun)
******
ir štai pagaliau aš namie.
Sėdžiu prieš lapą, kuris tuoj virs perpildytu laišku ir klausausi muzikos. lieju visas savo neigiamas emocijas ir įsivaizduoju kaip bus neįdomu Giedrutei skaityti. Bet manau, ji mane supras. Iš anksto dėkoju Jai.
Jei jau užsiminiau apie Giedrę, tai, Dorote, Giedrė yra nuostabukė. Pasiilgstu bendravimo su ja, bet gal pati kalta, kad nebendraujam. ;]]]
******
Dainuoju Matricą ir jaučiu, kaip tuoj nukrisiu nuo kėdės. Laiškas Giedrei baigtas. Ir vis abejoju ar jį siųst. Dorote, kaip apsispręsti? Ten visko tiek daug. Siųsiu. Nusprendžiau. Ji tikrai išklausys ir būtinai atrašys. Jau laukiu jos laiško. (sun)
Taip nuobodžiai praėjo mano pusdienis, o kitas bus dar nuobodesnis.

Kovo 24, tavo - falloutgirl.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 24, 2010 3:04 pm

Įdomu ;> Kodėl Per Geografiją tave persodino?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 24, 2010 3:52 pm

Ką ten veikia mano vardas? ;DDD
Raudau kur tik jį paminėdavai...
(blush)
savęs nekaltink, negali būti kalta tik tu. manau yra
didžioji dalis mano kaltės. ;o*
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 24, 2010 5:48 pm

Amazing day. <33
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 24, 2010 6:11 pm

Emily, ne mane persodino, Eimantą. dėl neaiškių priežasčių.
Giedrut, nuuu, įsivaizdavau, kad neskaitysi, įsivaizdavau, kad rašau virtualų dienoraštį. ;DD*
Ugnyt, nieko čia tokio amazing, eilinė mano diena. ;D***
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





I believe in fairytales^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
I believe in fairytales^^
Atgal į viršų 
Puslapis 211Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» She believes in fairytales^^

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: