Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Būtina užeit.

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Būtina užeit. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 9:16 pm

Tada išeina, kad mes užstrigome 4 knygos pabaigoje. Juk mes jau senai praėjęs knygos gyvenimus. Atsiradna naujų žmonių, naujų įvykių, naujų problemų.
Kodėl negali atsitikti kažkas kitokio?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Būtina užeit. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 9:18 pm

Lb lb lb pritariu Ingai ( sun)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Būtina užeit. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 9:21 pm

Na ir šaunu, kad pritari.
Žinot ką pavargau aš nuo visų jūsų slapukavimų. Užknisa visą tai juodai.
Man rodos, seniai man laikas išeit, ar taip ar kitaip nemoku aš Alisos vaidint, tad...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Būtina užeit. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 9:29 pm

Brigita baik. Jau buvo prasidėjusios dramos ir aprimo.
Dabar vėl prasidėjo.
"aš išeisiu" tema.
Aš irgi galiu pasakyti ką galvoju apie visa šita, kaip jaučiuosi ir t.t. bet aš tyliu, nes čia yra RPG forumas. ir gerbiu kitus. Niekam neturėtų rūpėti ką galvoju. Mes vaidinti čia susirinkome. Mums patinka Meyer veikėjai ir mes norime juos įkūnyti. Todėl manau nebūti pykti ant tų, kurie pakeitė savo veikėjo mąstyseną, elgesį ar dar ką, nes kaip sakiau, mes jau rašome tai aks vyko PO 4 dalies. Mes kūrėme savo nuotykius ir kaip REALIAME gyvenime kai kurie veiksniai keičia žmogaus požiūrius ir elgesį.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Būtina užeit. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 9:53 pm

+1Inga,
+1 Rusne,
visada reikia turėt savo nuomonę, bet Rusnė viską pasakė. Nebesakysiu to paties ir nebevilkinsiu visko toliau, bet taisyklės sukurtos ne tam, kad jas laužytume, o tam kad laikytumėmės, BET darytume išimčių..
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Būtina užeit. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 11:31 am

Ką tik viską perskaičiau ir supratau,kad turiu labai daug ką pasakyti...
Žinokit,rimtai užknisot...juodai...pavardinčiau vardais,bet šį kartą patylėsiu,žmonės supras apie kuriuos aš kalbu,užknisot ir tos,kurias aš taip gerbiau..atleiskit,bet taip jau yra...
gerai,viskas ėjosi kaip per sviestą...visi vaidino visi buvo laimingi,visi kūrė veiksmą ir vat mes tiek daug visko sugalvojom...vaikas,tas jūsų krušimasis,bet laikinas-juk taip turi būti dėl veiksmo,NEGI TAIP SUNKU KAI KURIEMS TAI SUPRASTI..??dar praitą savaitę sėdėjau ir galvojau,aš išeisiu,užkniso tie skandalai,bet po savaitės,sėdėdama čia vakar supratau,per daug myliu jūs,šį veiksmą ir visą kitą,nesugebėčiau,kaip sugebate skaudinti jūs kitus ir pasakyti-IŠEINU...nea,aš lieku ir kartais viską stebiu iš šalies...man patinka kai būna ramu...visi sutaria...visi laimingi...tada matosi,kad mes šeima,bet kai ateina keli skandalistai ir jiems netinka tas,anas...kai jie nenori to,ano...kai jie neįtraukti į veiksmą ir kelia tokius skandalus,pasikartosiu UŽNISOT...juk tai veiksmas...mes visi sugalvojam ir tai slepiam nuo kitų,kad būtų paliktą šiokio tokio įdomumo...bet paskui planai griūna,dėl tokių išsišokimų...negi jūs norite pyktis,kodėl negalite praleisti šio bei to pro akis...GYVENKIT DRAUGIŠKAI,po galais ir visi būsit laimingi ir nirkas nenorės išeiti...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Būtina užeit. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 16, 2010 9:23 am

Vaida... Niekas tavęs niekuo nekaltina, tik visi esam kiek nustebę manau. Pati prašai gerbt tave kaip įkūrėją. Klausyk, kaip manai, ar mūsų pastangos padaryti forumą aktyvų, pilną veiksmo to neatitinka? Argi įkūrėjui nėra didelio džiaugsmo kai forumas įdomus, su daug veiksmo, aktyviais nariais ir t.t?
Tave nervina, kad pusė narių yra neaktyvūs? Kodėl tada jų neištrynus? Gal jie užima vietas kurių nori kiti, kurie būtų aktyvesni? Argi taip ne geriau?
Esi nepatenkinta, kad mes nusivaidinam? Tai kaip sakė visi kiti tik todėl, kad norim aktyvaus forumo, į kurį mielą sugrįžt, kur žinai, kad esi laukiamas, kur yra tavo šeima... Negi taip sunku suprasti, kad mes norim GERO! Visą tą laiką kol čia esu, aš buvau čia laiminga ir nė karto negalvojau iš čia išeit. Negalvoju ir dabar, nes visada viskas sugrįžta į savo vėžes. Juk tu žinai, kad mes visi čia laimingi, kad mes visi norim čia būt taikiai...
Prašau tik mus suprasti!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Būtina užeit. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 16, 2010 9:29 am

Jau senai viskas pamiršta Ssandrut ;))
Manau viskas jau susiklostė ;)
Bet gražiai žodžius sudėjai. Aš tai čia daug pripezėjau ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Būtina užeit. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 16, 2010 11:56 am

Tiesiog išsakiau savo nomuonę taipogi, nes tik šnd pamačiau viską.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Būtina užeit. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 16, 2010 10:13 pm

Ouu :DD
Kaip tu greit pastebėjai xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Būtina užeit. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 17, 2010 6:14 pm

Stebėtinai xDD
Atgal į viršų Go down
Džasperis Heilas
It makes you awesome
Džasperis Heilas


Nuotaika : na... nežinau...
Apie personažą : -
Alkis : nealkanas (turbūt)
Antroji pusė : Alisa :)
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : later
Tikras vardas : Gabija
Galia : manipuliuoja kitų emocijomis
Female Pranešimų skaičius : 1908
Gimtadienis : 1999-05-24
Prisijungimo data : 2010-01-13
Metai : 24
Miestas : Klaipėda

Būtina užeit. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. - Page 2 Icon_minitimePir. 10 25, 2010 1:18 pm

Na ir aš pasireikšiu. Nors abejoju, ar ką pridėsiu. Pakartosiu viską, ką kitos.

Ppl, aš nesuprantu nieko šitam forume. Kas darosi? Ankščiau irgi matydavosi, kad jei galėtumėte, lėktumėte iš forumo kiek kojos neša. Bet jūs iškęsdavot ir viskas buvo gerai. Visi buvo laimingi, palaikėm vienas kitą. O dabar? Aš išeinu. Ir išvaro be priežasties. Kiti iš paskos. Prisipažinsiu. Nesilankiau dėl 2 priežaščių - pirma: mokslia, antra - tie jūsų barniai. Man nusibodo. Bet aš nelekiu iš forumo. Aš kantriai laukiu. Ir kai kurie daro visiškai taip pat. Dėl to aš tikrai džiaugiuosi... Na būkim supratingi, palaikykim vienas kitą. Bus šimtą ar net tūkstantį kartų geriau ;)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Būtina užeit. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Būtina užeit.
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: