Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Būtina užeit.

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:05 pm

Mielieji,
To jau yra per daug. Žinau, kad ir vėl aš liksiu kalta ir, kad vėl mane užsipulsit dėl to ką pasakysiu. Bet jūs būtinai turi mane išklausyt, nes daugiau tai negali tęstis.
Klausykit, kur dingo forumas? Dabar jis virsta į stars'ą. Negi to dar nematote? Anksčiau buvo normalus twilight, kiekvienas stengėsi vaidint pagal tikrąjį savo perzonažo charakterį, kad tik RPG kuo geriau atitiktų knygą ar filmą ir visi buvo laimingi bei patenkinti. Tad prašyčiau atsižvelgt į tai, jog aš dar nesukūriau taisyklės, jog galima daryt ką tik nori ir nereikia vaidint pagal knygą.
Nepamirškit, kad aš esu forumo įkūrėja ir noriu, kad bent šiek tiek mane gerbtumėte.
Ir kaip manot jeigu nebūtų susikūręs forumas ar pažinotumėte vienas kitą?
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:12 pm

Vaida, jei tu čia dėl Sulpicios ir Emeto nesąmonių, gali nesparint. čia trumpalaikis veiksmas ir tai GREIT BAIGSIS, jis neliks su ja forever
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:14 pm

Aš žinau, kad nebūčiau susipažinusi su nei vienu iš jūsų jei ne tu ir tavo forumas, todėl gerbiu tave, bet.,.. Na dabar daug kas pradėjo imti Volturius, o kariaut su jais nenori. Ir jie veiksmo neturi. Na šiek tiek nukrypom nuo knygos, bet juk po to grįšim į vėžes. Juk net traukinys kartais nulekia nuo bėgių, bet jį atstato ir jis vėl važiuoja.

Žodž.. Paskutinis sakinys lol, bet tingiu trinti :DD
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:17 pm

Erika,kas tu per biesas ,kad viskas dėl tavęs?kas tu tokia?dėl tavęs senai nesinervinu.tu nevienintelė kodėl aaš taip pasakiau.
Inga,supranti sakau ne dėl savęs taip nu gal tik truputį.Nes kodėl nesilankau forume?nes jis nebemielas.visiem prasidėjo "px" era.visi viską daro savaip/
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:19 pm

kas aš tokia tu puikiai žinai :DDDDD nesijaučiu geriausia šitam forume anaiptol, nes tokia nesu. visi čia lygus.
bet jei jau prabilom apie blogai daromus dalykus, blogą vaidinimą, tai aš suprantu ką mes blogai darome, o tu supranti ką sakau?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:22 pm

Vaida prašau. Mes sukūrėme veiksmą ir .. Na tereikia, kad kevinas, irina, emetas ir sulpė susitiktų esmės saloje, bet tam reikia, kad šitie du pastarieji duotusi belekaip. Matau, 0akd iš šono atrodo savaip, bet daug aks per kitur chatindami kalba apie forumą ir nori, kad jis liktų aktyvus per mokslo metus. Tam reikia veiksmo ir tą jie daro. kuria ir t.t, bet nepamirštame apie twiligth saga. Visada sugalvojame kaip grįžti į vėžes.
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:24 pm

krūšimosi veiksmas.įdomus sumanymas :oo
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:25 pm

išeinu iš forumo. bye bye, tikiuos tau geriau bus, ir niekas iš twilighto starso nebedarys. ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:26 pm

Ou god ;DD
Tau krušimas trukdo? Juk tai nebus amžinai.
Prisimink kai sutikai bučiuotis su Džasperiu.

erika palauk... Kaip surpast išeini?
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:28 pm

supranti, man jau ATSIBODO, kad visada sako "čia ne dėl tavęs", nors aš ŽINAU, kad dėl manęs, o paskui, sakydama " ne dėl tavęs" kiša MANO veiksmus. kam meluot? tegu iškart pasako. basta, atsiklausiau visko. pabodo
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:28 pm

prasidėjo.aš nesakau ,kad būtent viena tu.ir nesakau ,akd tu turi išeit iš čia
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Svečias
Svečias




Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:30 pm

KAS per velnias vyksta? Mergos raminkitės.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:30 pm

Nu prašau.. Baikit..
Man irgi būna pikta kartais ir norisi išeiti, bet esu čia ir susitaikau, nes man patinka šitas forumas. Man patinka žmonės jame. Susidraugavau su daugeliu ir tiesiog imti ir iširti nes įvyko nesusipratimai ir nesusitarimai negerai,
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:30 pm

daugiau kas nors tai daro be manęs ir sandros? NE. tu galvoji, kad aš tokia durna ir nieko nesuprantu? atsiprašau, bet esu pakankamai išsilavinus, kad išskaityčiau tarp eilučių. sekmės toliau vaidinant palei knygą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:33 pm

ERIKA.. Aš irgi su irina ir ką?? Aš dar su chelsea ir dar su bala žino kuo duosius.
Juk aš išvis nesu knygoj. Tai aš esu invisible. daug aks sutiko amne priimti tik dėl Giedrės. Taigi ne tu viena su sandra čia nusigrybaujat.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:33 pm

Erika, na gana. Pasikarščiavome ir viskas. KAS bus su Agnyčiuku tu ją paliksi ant ledo. PAMAtysi išeisi tu pradės išeiti ir kiti.
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:34 pm

tu matai ka aš rašau?NE TU VIENA.man įkyrėjo ,kad pusė vpš nk nedaro o kiti i lankas nuvaro.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:35 pm

o tu, vyriausioji admin, esi neaktyvi
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:37 pm

nu ir kaaas?gi parašiau ,kad neprisijungsiu.kada galiu tada prisėdu.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Svečias
Svečias




Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:38 pm

Gal aiškinamės per skype?
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:40 pm

ok, sorry už NUSIVAIDINIMĄ. ištrinkit kas nors ten, pradėsiu vaidint NORMALIAI
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:59 pm

Ėė, ramiau.

Juk jeigu viskas visada pagal knyga bus LABAI labai NEĮDOMU. Galima truputėlį nukrypti juk. Bet tai neturi būti amažinai. Poto vėl sugrįžti prie senųjų santykiu ir įvyko veiksmas ir viskas įdomu.

Man šis forumas kaip tik pasidarė mielas. Tiksliau buvo pasidaręs mielas jeigu ne tas dabar tas skandalas. Juk jeigu Vaida nebūtų nk pasakius būtų viskas gerai buve.

Bela Kalen rašo:

Nepamirškit, kad aš esu forumo įkūrėja ir noriu, kad bent šiek tiek mane gerbtumėte.
Ir kaip manot jeigu nebūtų susikūręs forumas ar pažinotumėte vienas kitą?

Nesinaudok tuo. Jeigu nori kad tave gerbtų tai ir tu kitus bent truputėlį gerbk. Nes dabar pati sukėlei skandalą. Juk reikėjo viską gražiai išsiaiškinti. : D Man buvo prieš tai viskas gerai iki dabar, Bet žn.. kam mano nuomonė rūpi?? ;D

Jeigu bent vienas žmogus išeis iš forumo eisiu iš paskos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 9:11 pm

O ko jūs puolat Vaida.?
Tiesa sakė kad db visi puls ją. Taip ir yra.
Kai visi pradės laikytis taisyklių tada viskas bus gerai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 9:12 pm

Chelsea Volturi. rašo:


Juk jeigu viskas visada pagal knyga bus LABAI labai NEĮDOMU. Galima truputėlį nukrypti juk. Bet tai neturi būti amažinai. Poto vėl sugrįžti prie senųjų santykiu ir įvyko veiksmas ir viskas įdomu.

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 9:14 pm

Niekas ir nesako kad negalima nusižengt, bet manau reikia proto ribose.
Jei nenusižengtume knygai, nebūtų nei Samantos nei KEvino, nebūtų būsimo Nesės vaiko ir t.t.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Būtina užeit. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būtina užeit.   Būtina užeit. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Būtina užeit.
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: