Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Pamiškė

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 3:08 pm

- tu nekalbėk taip greit, įgudęs vampyre, - pradėjo žvengt, - mano vaikas Džonis, - besididžiuojantis žvilgsnis
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 6:50 pm

- Lol, - susižvengė. - nekalbu aš greitai, - priėjęs kumštelėjo Džeikobui pa prikolu. Pažiūrėti kas bus. Tas truputi susvirduliavo, bet taip mažai mažai. Vos matomai. Kevinas stipriai kumštelėjo ir DžeiDžei truputi daugaiu susvyravo.
- Jėga. Džonis - kietas vardas. Kaip Džonis Bravo, - crazy smile.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 12:49 pm

Nors smūgis atrodė ne per daug stiprus, Džeikui pasirodė, kad tuoj žemė nuslys iš po kojų. Pakėlė akis ir iš jėgos stumtelėjo Keviną.
- Seni, nejuokauk, aš nestabilios būsenos. nemiegojau aštuonias paras, - pasukiojo pirštą prie smilkinio.
- Džonis kietas vardas, kaip ir Džeikobas, - pasididžiavo dar kartą, - ė, žmogau, tai yra vampyre, gal nvuarom iki Kalenų pasiimt Nesės ir eisim pas mus pasitūsyt? - kilnoja antakius
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 4:44 pm

- Tūinti? Galime, - nusišypso. - Bet tada aš galiu pakviesti Iriną?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 8:04 pm

- be kalbų, seni, - pliaukštelėjo jam per petį ir patraukė link Kalenų namų
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 9:19 pm

- Am.. Aš nelabai noriu matyti Rozali Kalen. Geriau palauksiu prie tavo namų, - apsisuko ir nužingsniavo priešingon pusėn. Rašo sms Irinai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 3 Icon_minitimePen. 12 10, 2010 6:57 pm

Atbėgęs nė nesidairydamas užšoko ant padaro ir įsikabinęs į kaklą iltimis prakando odą ir pradėjo čiulpti. Pajutęs kitokį: saldesnį, gardesnį skonį, jis nesuprato kas čia per gyvūnas. Užbaigęs jis atsitraukė ir nustėro. Tai žmogus. Traukėsi atbulas. Jis ką tik paragavo žmogaus kraujo ir jis jį... Sužlugdė. Šis skonis toks skanus. Apsisukęs sustūgo į orą ir susinervinęs trenkė į vieną medį, tas traškėdamas nulūžo, spyrė į kitą ir tas krito su griausmu. Draskydamas sau krūtinę Kevinas suplėšė drabužius ir suklupo. Jam buvo taip negera. jis norėjo dar, bet žinojo, kad negalima. Purtydamas galvą jis atsistojo ir užmaskavo lavoną. Tada nubėgo link jūros.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pamiškė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pamiškė
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Pamiškė
» Pamiškė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: