Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Pamiškė

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 8:00 pm

Toliau tylėjau keikdama Alisą mintyse.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 8:08 pm

Kažkaip atsirado čia.
- Ėėėj, kas vyksta?- paklausiau.
Atgal į viršų Go down
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 8:09 pm

-Nieko,tik pykstu ant Alisos,-pasisuko į Emetą.Ir pažėjo į savo drabužius,jie ir vėl šlapi.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 8:22 pm

- Kodėl?- prisimerkiau.
Atgal į viršų Go down
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 8:25 pm

-Nes ji mane apmėtė lapais,sušlapino mano drabužius ir negana to pavadino mane ožka,-nerūpestingai kalbėjo.Pasisuko į Alisa,poto į Emetą.-Manau aš jau eisiu,-ir pradėjo eiti namo.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 8:27 pm

- Na jau ne.- pasakiau.- Tu pamedžiojai?- paklausiau. Naprisiminiau, kad ji būtų buvus tokia keista.
Atgal į viršų Go down
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 8:28 pm

Eidama atsisukau į jį.
-Biški,-žiūrėjau į jį.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 8:29 pm

- Manau, kad napakankamai.- pasakiau ir nusitempiau ją gilyn.
Atgal į viršų Go down
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 8:30 pm

Atsiduso ir leidosi tempiama.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 9:09 pm

- hmmmm - teištariau barktelėdama dantimis - na kaip norit,
apsisukau ir pasukusi visai į kitą pusę, nei jie nuskriejau miškan...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimePir. 11 01, 2010 11:00 am

Palaukė kol jos pamedžios ir pats nėrė į mišką.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 18, 2010 8:24 pm

Perbridęs kalenų upę susikeikė. Buvo šlapias iki kelių. Atsirėmė į medį, ėmė švilpaut, kad neužmigtų. Laukė kevino
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimePen. 11 19, 2010 9:02 am

PArbindzena kaip žmogus.
- Tik prašau išklausyk mane, - susiraukęs žiūri į Džeiką. - Nesusidaryk skubotos išvados. Aš ir taip pasimetęs žiauriai.
Nuleido akis ir pastebėjo DžeiDžei šlapias kojas.
- Heh? Kas tavo kojom?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimePen. 11 19, 2010 1:34 pm

- Tyliai būk žmogau, ir melskis, kad tai, ką nori man pasakyt, būtų rimta ir galėčiau dėl to aukot savo miegą, - suurzgė, o tada išsišiepė ir stipriai apkabino Keviną.
- Duuude, senai matytas, - trinktelėjo jam petin, - ką nori papasakot? - nulydėjo K žvilgsnį į savo kojas ir pasiteisino:
- e, bridau per kalenų upę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 20, 2010 10:39 am

- Taip taip, - linktelėjo. - Tai svarbu.. Tik prašau nesuplėšyk manęs į gabalus.
Išgirdęs pastabą apie seną matymąsi prunkštelėjo..
- Kas tiesa tas tiesa, - klestelėjo žemėn. - Karočia. Per tą laiką kol tavęs nebuvo įvyko šioks toks nesusipratimas su Volturiais, tapau vampyru, tik prašau nerėk ir nedaužyk manęs, - išpūtė akis ir spokso kaip šikantis triušis į DžeiDžei. - Man sunku suvokti šitą pasaulį. Beje žinau, kad ir tu ne šiaip sau kačiokas, - vypteli.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 20, 2010 12:42 pm

- ko čia teisinies, biče? - žiūri tokia pasitenkinusia šypsenėle, - aš seniai žinau, kad tu vienas iš jų, bet kažkodėl man tai nebelabai rūpi.Vampai yra gerai, - pajudina antakius prisimindamas Renesmės šeimynėlę ir tą denalių klaną, - jie moka super gamint ir turi daug pinigų, - pradėjo juoktis, - gerai, juokauju, - pliaukštelėjo jam per petį, taip vilkolakiškai. vistiek jis vampas, gi neskauda. iššiepė dantis, - tai ką, bro, dabar būsim lygūs?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 20, 2010 1:02 pm

Linkteli ir kaip šūnyčio akimis spokso į DžeiDžei..
- Tu žinai apie Renesmę ir mane? - nuryja nematomas seiles, nes jų jis nebeturi. - Žinai apie kvaištelėjusią moterį vardu Rozali?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 20, 2010 6:53 pm

- Renesmę ir tave? - tas sakinys istrigo labiausiai, Dž jau susinervino bet stengėsi valdytis. sugniaužė kumštį.
- kas nors įvyko tarp jūsų?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 20, 2010 6:57 pm

- Nieko, - stryktelėjo ant kojų pamatęs kumšti.. - Tiesiog pirmąją dieną kai su ja pasimačiau sužinojau jog ji laukiasi.. - greitai bėrė žodžius. - Tada sužinojau, kad tavęs nėra ir... Gal gali nelaikyti to kumščio taip lyg tuoj vožtum man?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 20, 2010 6:59 pm

- Kevinai ,neerzink manęs. Ar gali pasakyti kas įvyko? - džeikas sugriežė dantim pastorinęs balsą ir eidamas atgal.
- kas atsistiko tarp tavęs ir MANO Renesmės, kol manęs nebuvo? - prabrėžė žodį "Mano"
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 20, 2010 7:05 pm

- Nieko, - spokso išpūtęs akis. - Tiesiog per ilgai su ja buvau ir aš užsimaniau jos kraujo, bet nieko nepadariau. Tikrai nieko.. - pakinkuoja galvą. - aš pabėgau, kad neįkasčiau.. Tada įsibrovė ta Rozali ir pradėjo rėkauti ant manęs grasindama užmušti, jei bent paliesiu Nesę. nuo tada jos nebemačiau, -aiškina jis Džeikui. - Tu tiki manimi? - tada susivokęs savo žodžius nusijuokė. - Ei.. Nejaugi tu pagalvojai, kad tarp manęs ir jos gali kažkas būti? - prunkštelėjo. - Aš myliu Iriną, - tada užsičiaupė, nes sutriko dėl savo žodžių. jis dar nesuprato, kad myli tą gražuolę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 20, 2010 7:18 pm

Džeikobas atsipūtė.
- ne juokais mane išgąsdinai, seni, - vėl plokštelėjo jam per vampyrišką petį, - bet kvailas, ką? negi rimtai maniau, kad Nesė galėtų mane išduot? - dar atsikvėpė ir atsisėdo ant kelmo, - Sekmės tau ir vampyrei, - šypt, - pogalais, jūs abu vampyrai, - ėmė juoktis, o tada nusiminė ir sužiuro į Kevį, - ė, pogalais, dručki, su kuo aš šveisiu picą??? - toks viltingas žvilgsnis
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 20, 2010 7:52 pm

- Hah.. Aš vis dar galiu picą valgyt, - vypteli. Vaikas dar nežinojo, kad ji bus neskani. - ech,, dude.. Renesmė myli tave kaip nežinai ką.. Ji nė už ką su manim nesusidėtų. beje kaip ji? Negaliu su ja matytis, nes bijau.. Vėl ta Rozali prisiknis...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeSk. 11 21, 2010 3:47 pm

- Dabar Nesė gyvens pas mane, tad galėsim rengti balius festivalius, - saldžiai nusišypsojo ir paniro į apmąstymus, bet vėjas šiaušiantis jo plaukus, jį pažadino.
- Blondinė turi vaiką, tai užsiėmusi jo cackinimu. Neturi laiko rūpintis Nese.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitimeSk. 11 21, 2010 8:14 pm

- Oo.. Party all night, - pašoko tck ir nusijuokęs surimtėjo. - O.. Ji vaiką turi? - išpūtė akis. - Kas ją į žmonas imt gali? - purkštelėjo. Tada prisiminė Emetą vaikščiojantį su ją ir pradėjo kvatoti. - Ech.. Pas jus juk nepavyks festivalius daryt. Renesmė neleis dėl.. Kuo vaiką pavadinot?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pamiškė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiškė   Pamiškė - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pamiškė
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Pamiškė
» Pamiškė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: