Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Virtuvė

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 5:23 pm

Išsprogdinau akis:
"Jis gal koks maniakas?"-pasidarė baisu jau...
-Žinai, gal jau geriau eisiu...-sutrikiusi paskiau atsistodama nuo kėdės
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 5:28 pm

- Kaip nori.. - atsakaiu šiek tiek sumišęs. - Aš tik pasiųliau, nes sakei, kad neturi kur eiti, o aš šitame name vienas kaip pirštas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 5:34 pm

-Tada.. gal ir pasiliksiu! - sušukau ir pribėgus apkabinau Keviną net nežinau kodėl.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 5:37 pm

Jai pašokus ir apkabinus mane nustebau. Ji taip bloškėsi, kad net kvapo pritrūko.
- Ramiau mergyt, - ir nestipriai stumtelėjau nuo savęs. - o jei mano kojines liepsiu skalbt?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 5:39 pm

pažiūrėjau Kreivu žvilgsniu. Supykino.
-Aš sakiau gal.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 5:42 pm

Garsiai užsikvatojau. Juokiausi taip ilgai, kad net pilvą suskaudo.
- Aš juk juokauju. Gali likti. Skalbti nereikės. Gal tik padėti kartais apsitvarkyt ir tiek. Sutinki?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 5:43 pm

Vis dar taip pat žiūrėjo į vaikiną. Keisto to humoro jausmo tas Kevinas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 5:49 pm

;DDDDDDDDDDD
Vėl susijuokiau.
- Aš dabar turiu reikalų. Jie nori lik, jei nori išeik. Pasitikėsiu tavimi ir paliksiu vieną čia. Gerai?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 5:51 pm

-Nenoriu likti viena...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 5:55 pm

- Kodėl? - nesupratęs paklausiau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 5:59 pm

-Ne, aš irgi einu.-atsistojo, greitai užlipo į viršų, apsirengė išdžiuvusius rūbus išėjo laukan.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 6:02 pm

Atsitokėjęs nuo jos pareiškimo nuėjau link išėjimo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 3:27 pm

Atsidariau šaldytuvą ir išsitraukiau ko norėjau.
Beuždarinėdamas netyčia paleidau iš rankos skardinę ir ši su didžiuliu trenksmu tėškėsi žemėn.
Nusikeikęs pasilenkiau pakelti ir tada nuvaliau rankšluosčiu.
Nuėjau į svetainę.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 6:06 pm

Įėjau.
Atidaręs šaldytuvą parodžiau DžeiDžei apsiimti alaus.
- Tai apie ką pasikalbėt norėjai?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 6:10 pm

Atėjęs naglai girebiau alų atsidariau, ir pradėjau gert.
-Ahh, neatsimenu. Bet žinok, merginą miške radau. Sukandžiotą vilkų,-nusijuokiau.
-Ne, juokauju, šiaip merginą miške. Ką ji ten darė, tai neįsivaizduoju.-šypteli.
-O tu ką norėjai?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 6:14 pm

suglumau.. Tikraiusiai tai Samanta...
- Aš irgi apie merginą.. Žinai šiandien išėjau išmest šiukšlių po lietaus ir ten stovėjo mergina. Visa sušlapusi ir panašiai. Paklausiau jos kodėl stovi, tipo susirgt gali ir taip toliau. Žodžiu.. PAkviečiau ją vidun, kad apdžiūtų, bet gavosi taip, kad sužinojau kai ką ir pasiūliau likti pas pagyventi. Ji sutiko. Tada aš nuėjau aps Edvardą, o ji išbėgo iš paskos ir dingo. Neberandu jos.
O gal jai kas nutiko? Aj.. nebežinau...
Užsiverčiau skardinę ir išsidrėbiau ant kėdės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 6:18 pm

Bandžiau sėst, bet neužtaikiau ir kritau.
-Sunkus tas gyvenimas,-nusijuokiau.
-O tai ką paklaust norėjai? Be to Nemanau, kad jai kažkas atsitiko.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 6:29 pm

- Atsargiai, dručki, - nusijuokiau. -aa.. Paklaust? Aj.. Čia dėl.. Tu pažįsti Tania?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 6:31 pm

-Na ne, čia ta iš Aliaskos Kraaau... oj, ta iš Aliaskos?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 6:32 pm

- Ji iš Alaskos? Nė nenumanau. Ir ką reiškia Krau?? - susidomėjęs paklausiau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 6:33 pm

-Kraujuota,-nusijuokiau.
-Nusišneku pastaruoju metu.
-šyptelėjau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 6:35 pm

- Pastebėjau... - nusijuokęs mauktelėjau ar alaus.
- hey.. MAn rodos šiandien fūlės čempionatą rodo. Nori kartu pažiūrėt?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 6:37 pm

-Am, žinoma.-gurkštelėjau alaus.
-Šitas geras, koks čia?-bežiūrėdamas į alų pasukau link svetainės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 23, 2010 5:50 pm

Atėjau į virtuvę ir iš šaldytuvo ištraukaiu dar dvi skardines alaus.
Iš šaldiklio ištraukiau dvi šaldytas picas. Greit jas išpakavau ir padėjau į orkaitę.
Nuėjau su alumi į svetainę aps DžeiDžei.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 23, 2010 6:41 pm

Ištraukaiu iš orkaitės picas.
Padėjau ant didelių lėkščių ir nunešiau atgal į svetainę.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Virtuvė
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Virtuvė
» Virtuvė. ;]
» Virtuvė
» Virtuvė
» Virtuvė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash :: Houpų namai-
Pereiti į: