Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.

Go down 
+2
Heidi Volturi.
Rozali Heil Kalen
6 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimePir. 01 17, 2011 10:20 pm

Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Img7557v
Labas vakaras.
Turbūt dauguma iš Jūsų gerai mane pažįsta, bet va, prisistatysiu.
Aš Erika. Man penkiolika. Esu iš Naujosios Akmenės. Mokausi Ramučių gimnazijoje. Einu į pačią geriausią pirmąją c klasę. Esu linksma, gan draugiška, daužta, juokinga(?) ir kartais atseit agresyvi. :DDD
Šiaip tai nežinau, ką sakyt. Pasimetus aš. Gėda. Tiek ilgai čia nebuvau dėl tam tikrų priežasčių ir dabar išnirau taip staigiai. o.O
Aww, bet taip visų pasiilgau, tai šakės!!! ♥
Ačiū už trumpą išklausymą. Su laiku papildysiu, o dabar einu gult.
Nekomentuojam, ačiū.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 3:48 pm

ERIKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..
Kaip aš tavęs pasiilgaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuu.
Kodėl tu mane taip įskaudinai? Paėmei ir išėjai.. ;///
Į laišką neatsakei ;///
Ar kažkas nebe taip?
Atgal į viršų Go down
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 4:55 pm

Kaip apsidžiaugiau kai parašej,jog grįši :]]*****
Pasiilgau ;*
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Svečias
Svečias




Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 5:51 pm

Aš gi sakiau NEKOMENTUOT !!!

Inga, aš Tavęs irgi pasiilgau! Sorry, aš pati tiksliai nežinojau, kad išeisiu. Bet prie pc nebeprieidavau.. Tik kokiam dešimčiai minučių, kurias praleisdavau facebook ar kokios nors info ieškojimui. O dėl laiško.. Dažnai imdavau jį į rankas, skaitydavau iš naujo, bet niekaip neišėjo prisiverst atrašyti.. Vis galvodavau "ai, parašysiu kitą dieną" ir pan. Bet niekaip neišėjo.. Šiandien nusipirkau markutę, voką.. Ketinu PRISIVERST jį atrašyt.. Tiek daug ko turiu papasakot! Aww.. Miss ya, miss ya, miss ya !!! ;**** ♥️

Aira, na, Tavo tiek kamantinėjamos ir nusprendžiau grįžti. :))*** Pasiilgau ir aš! Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. 208187
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 5:53 pm

Net apsiašarojau skaitydama. : )
Nereikia savęs versti rašyti, jei nenori : ))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 5:58 pm

Tu ne taip supratai.
Turėjau omeny, kad visos mintys staiga dingsta. Ir sugalvojau! Kiekvieną mintį užsirašysiu į kokį lapelį, kad prisėdus rašyti laiško, negalvočiau, ką rašyt. O jei ir pradėčiau, kur nors pezėt, tai nepyk ant manęs. Juk žinai, kad daužta esu. ;ss
Ir nebandyk ašarotis ir galvot, kad nenoriu Tau jo atrašyt !!! O tai turėsi problemų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 6:22 pm

: D
Gerai. Aš taip pat daužta, tad galiu iš laimės kiek per daug emocijų į žinutes, laišką ar dar ką pridėti. Sooo.. Lauksiu laiško, saule. Ir tikrai labai džiugu, kad grįžai. Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. 150811
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 6:28 pm

Pasistengsiu kuo greičiau jį parašyti! ;**
Man taip pat džiugu. :)) Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. 208187 Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. 143256
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 7:55 pm

ERIKA!
Kai pamačiau, kad čia tu net nuo kedės pašokau ;}
Pasiilgau ;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 8:13 pm

Roberta! ;*
Aww, kaip miela. Aš taip pat pasiilgau! :))**
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeTr. 01 19, 2011 1:09 pm

Erikutė.
kaip gera ir vėl Tave čia matyti. Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. 406478 Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. 901633
džyyyyzus. gaila, kad neturiu sąskaitos ir negaliu Tau parašyt. žinok noriu, kad ir vėl mane pamaitintum (smirk)
myliumyliumyliumyliumyliu. <333333333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeTr. 01 19, 2011 4:16 pm

Neturi sąskaitos net į t2 parašyt? Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. 846214
Aww, na, lauksiu Tavo sms, kai pasipildysi sąskaitą! Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. 208187
Aš irgi myliumyliumyliumyliu !!! ♥️ Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. 406478
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimePen. 01 21, 2011 12:22 pm

Erikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....
Ech,kaip gera tave čia matyti..
Kaip pasiilgau,jei tik žinotum...<333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimePen. 01 21, 2011 2:01 pm

Agnyčiuuuuuuuk !!!
Aš taip pat Tavęs laaaabai pasiilgau! ♥♥
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimePen. 01 21, 2011 4:40 pm

Omaiflabcacf slh vixc rsiutvobiu cruhymgtnrfd,rrvncmdx,eebtvskncctr
ERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKA
ERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKAERIKA
Tu grįžai!!
Saule mano miela, sveika sveika, sveika!!! <3**
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeŠt. 01 22, 2011 1:55 pm

Tiek raidžių parašei.. Kol aš visas perskaičiau.. o.O
Saaandruuuut !!!
Grįžau. :))
Laaaaaaaabs !!! Pasiilgau. ♥***~
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeŠt. 01 22, 2011 1:58 pm

Tu esi labai, labai, labai graži :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeŠt. 01 22, 2011 2:04 pm

O Tu esi diiiidelė pataikūnė! ;****
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeŠt. 01 22, 2011 2:04 pm

O aš neturiu dėl ko pataikaut ;]]]p*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeŠt. 01 22, 2011 2:05 pm

Nuu, tada meluoji man į akis! ;***
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeŠt. 01 22, 2011 2:06 pm

Jei tu mane dar kartą pavadinsi melage - aš tau tas akis išmušiu xD*
Atgal į viršų Go down
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeŠt. 01 22, 2011 2:13 pm

Nepažįsramoji su išmuštom akim ir išmuštais dantim.;oo
Wow ;DD
Eik tu gražuolės jūs abi ;D*
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Svečias
Svečias




Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeŠt. 01 22, 2011 2:15 pm

Aš irgi labai labai labai pasiilgau!! ♥♥**~
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 1:12 am

Erika, o kodėl akis? O.o ;**
Aira, Nesimato? ;dd Pati Tu gražuolė. ;**
Sandra, ou yeah, beib. ;** ♥~
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 10:45 am

Nes tu mane nervini <33333333333
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.   Nepažįstamoji su išmuštais dantimis. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Nepažįstamoji su išmuštais dantimis.
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Angel with wings or keista nepažįstamoji lietuje...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: