Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Serialai.

Go down 
+2
Tania Denali
Sulpicia Volturi
6 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Serialai.   Serialai. Icon_minitimeŠt. 05 22, 2010 11:17 am

žiūri ką nors? meksikietišką telenovelę, o gal anglišką romantinį? o gal kultinį? pasakyk pavadinimą, padiskutuosim jei matę (:
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimeŠt. 05 22, 2010 12:27 pm

Niekada nemėgau meksikietiškų serialų.
Visi vienodi, pilni "tragedijų".

Užtai žiūrėjau "Liežuvautoja".
Kol ją dar rodė.
Skaičiau knygas Liežuvautojos, ir man tres patiko.Myl jas;*
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimeŠt. 05 22, 2010 12:44 pm

jo, Toma, pritariu tau dėl telenovelių. ;D ten rodo tą patį visada. Mintys dažniausiai tokios: turtingas įsimyli vargšę, prarandamas vaikas, prarandama atmintis ir blah blah blah.
bet vistiek kartais žiūriu Aną Liją, iš neturėjimo ką veikt.
Ir svetimi žiūriu. Iš angliškų visai nieko man SCI Majamis, Dr.House, Nusivylusios namų šeimininkės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimeŠt. 05 22, 2010 2:15 pm

Mano manymu "muilo operos" yra skirtos tiems, kam neatsibosta žiūrėti viena per ta pati...tik su kitais veikėjais....nors anksčiau labai patikdavo žiūrėti tas muilo operas kur vaidindavo Viktorija Rufo....taip pat patikdavo tokie kaip "Milagra" ir "Apgavystės"....niekada nesigailėjau kad juos žiūrėjau....dabar kai pastoviai kartoja viena ar kita seriala, labai norėčiau kad pakartotų šiuos....

Iš angliškų taip pat žiūrėdavau visus tris CSI, bet labiausiai patiko Niujorkas....dievinau hausa...pats įdomiausias iš visų apie gydytojus....namų šeimininkės...taipogi bet nevisada sekiau viska iš eilės...

Neperseniausiai persisiunčiau 21 seriją "Vampire Diaries" - apie Stefaną, Daimoną ir Eleną...labai patiko.....įdomu kai rodo serijomis....
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimeŠt. 05 22, 2010 4:09 pm

Meksikietiškus kai būdavau maža žiūrėdavau kartu su močiute, nestumkit;DD
Žiūrėjau liežuvautoją iki trečio sezono dešimtos serijos, tada atsibodo. Bet manau reikėtų damūčyt kaip nors paskutinį sezoną x]
Dar žadu TVD pradėt žiūrėt, bet neprisiruošiu ir tai kiek laiko prie ekrano praleidžiu..
O dabar kaip tik baigiau žiūrėti skins S04. Ma meilė, nesuprantu kaip galėjau tiek ilgai jo nežiūrėti <3 Ypač 2st generation tokie rawr
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimeŠt. 05 22, 2010 5:40 pm

aaa.
Brigita, ir aš žiūriu The Vampire Diaries.
laaaabai patinka. ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimeŠt. 05 22, 2010 6:10 pm

Giedre tu siuntiesi serijas ar per televizija?
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimeSk. 05 23, 2010 1:01 pm

Tu serialų mano gyvenime buvo labai daug...
turbūt jei pradėčiau vardint tai visiems nusibostų skaityt,o dar galiu kokį pamiršt...
Nu,bet labiausiai sužavėję:


  • Gossip Girl
  • Beautiful people(berots taip vadinasi)
  • Patito Feo(kažkada kai buvau labai maža)
  • Laukinukė(kažkada kai buvau maža)
  • Meilės sparnai(žiauriai gražus,dabar žiūrimas)
  • Mano mylimas prieše(dabar žiūrimas)
  • ir dar begalė kitų...;DD*
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimeSk. 05 23, 2010 1:03 pm

Nemylimi valdQQQQ!!!!!!!!!!!!!!!!! XDD
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimeSk. 05 23, 2010 1:29 pm

Taip, nemylimi nepakartojamas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimeSk. 05 23, 2010 1:46 pm

B`, aš per internetą. ;D
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimeSk. 05 23, 2010 2:45 pm

Kartais pažiūriu Aną Lią. xDDD
O šiaip tai..
Liežuvautoja.
Daktaras namas. ;DDD
Dar ankščiau žiūrėdavau MMG. <3

O šiaip..mažai aš tų serialų žiūriu. ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimeSk. 05 23, 2010 4:43 pm

nežinau, kd dauguma mini Ana Lija - asmeniškai man tai jis pats neįdomiausias...


p.s. gal žinai giedre kada pradės rodyti naujo sezono serijas?
Atgal į viršų Go down
Džasperis Heilas
It makes you awesome
Džasperis Heilas


Nuotaika : na... nežinau...
Apie personažą : -
Alkis : nealkanas (turbūt)
Antroji pusė : Alisa :)
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : later
Tikras vardas : Gabija
Galia : manipuliuoja kitų emocijomis
Female Pranešimų skaičius : 1908
Gimtadienis : 1999-05-24
Prisijungimo data : 2010-01-13
Metai : 24
Miestas : Klaipėda

Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimeAntr. 06 08, 2010 1:10 pm

Ankščiau alpdapdavau nuo to.. kaip tas (dab. Amžini jausmai), o dar žiūrėjau Nemylimi (bet tik dėl Milutės) Man ji tokia miela
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimeAntr. 06 08, 2010 4:34 pm

Brigita, ne. nežinau. bet laaabai laukiu.
dar pamiršau paminėti: Pelenės istorija. abu sezonai.
aaaah, kaitau nuo šio serjalo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimeAntr. 06 08, 2010 5:40 pm

Chelsea Volturi rašo:
Meksikietiškus kai būdavau maža žiūrėdavau kartu su močiute, nestumkit;DD
Žiūrėjau liežuvautoją iki trečio sezono dešimtos serijos, tada atsibodo. Bet manau reikėtų damūčyt kaip nors paskutinį sezoną x]
Dar žadu TVD pradėt žiūrėt, bet neprisiruošiu ir tai kiek laiko prie ekrano praleidžiu..
O dabar kaip tik baigiau žiūrėti skins S04. Ma meilė, nesuprantu kaip galėjau tiek ilgai jo nežiūrėti <3 Ypač 2st generation tokie rawr

Hey.. Jei moki rusiškia galiu numesti linką..ten visos 1, 2 ir 3 sezono serijos ;DD
Aš žiūūriu jį irgi :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimeAntr. 06 08, 2010 6:40 pm

Aį tai "Mentalistą", "Lūpdažių džiungles" kartais pažiūriu ;DD
Šiaip serialus nelabai ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimeAntr. 06 08, 2010 8:26 pm

Atsisiunčiau "mentalistą".. Nu toooks cool serialas.. Sėdžiu ir seilėjuosi žiūrint į tą aktorių.. :DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimePen. 06 11, 2010 9:03 am

Kevinas Houpas rašo:
Chelsea Volturi rašo:
Meksikietiškus kai būdavau maža žiūrėdavau kartu su močiute, nestumkit;DD
Žiūrėjau liežuvautoją iki trečio sezono dešimtos serijos, tada atsibodo. Bet manau reikėtų damūčyt kaip nors paskutinį sezoną x]
Dar žadu TVD pradėt žiūrėt, bet neprisiruošiu ir tai kiek laiko prie ekrano praleidžiu..
O dabar kaip tik baigiau žiūrėti skins S04. Ma meilė, nesuprantu kaip galėjau tiek ilgai jo nežiūrėti <3 Ypač 2st generation tokie rawr

Hey.. Jei moki rusiškia galiu numesti linką..ten visos 1, 2 ir 3 sezono serijos ;DD
Aš žiūūriu jį irgi :D
Ką taip? TVD? first rusiškai man migle, second tai megavideo online yra visos serijos;}

Vatč, kas per mentalista? Nesu girdėjus, geras?;}
Aš vėl pradėjau ir pabaigiau GG žiūrėt, Chucką pašovė, kas per velnio išmislas...
O dabar glee žiūriu. rawr ten visi, ypač Quinn bernas su sunkiu vardu <33
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimePen. 06 11, 2010 9:49 am

pala pala pala :OO
Tu kurį sezoną žiūri?? ;Ooo
Chuką pašoovė??
OMG..
Aš žiūriu rusiškai per online ;DD Ten visi serialai yra. Ir išversti į rusų kalbą. :D

Mentalistas lb įdomus. Ten tipo detektyvas, bet jis gali viską pasakyti iš to kaip žmogus elgiasi, ką sako ir taip suranda kaltininką.. nu ždž super. Aš per pirmą seriją išsižiojus žiūrėjau, nes man jis TOOOKS kietas ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimePen. 06 11, 2010 10:46 am

Trečią, paskutinėj serijoj, paskutiniam kadre. taip ir sezas pasibaigė su gulinčiu puslavonių. Žiauriai ten Chuck norėjo pasipiršti Blair, bet atvarė Dan'as ir lupo anam per snukį, nes sužinojo kad jisai su Jenny miegojo, o Jenny tokia kalė trečiam seze, tai ją išvarė iš miesto B, bet ne tame esmė, kai lupo Ch per snukį, tada Blair sužinojo kad tiedu miegojo ir jie kaip ir galutinai išsiskyrė. Tada Chuck varė į raudonų žibintų gatvę, tai jį ten norėjo apvogti ir tą žiedą pajėmė, tai tas lebeda (Chuck) norėjo atsimti, tai gavo kulką į pilvą ><
Nori pasakyt tau rusų geriau nei anglų?;}
O tas mentalistas yra torrentuos? Koks angliškas pavadinimas?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimePen. 06 11, 2010 11:09 am

Jopšikmat..
Aš antram dar.
Jop.. Man rusų geriau nei anglų. Aš juk kalbu rusiškai ir bla bla bla ;D
O angliškai vadinasi "mentalist"
Nu toks pat pavadinimas;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimePen. 06 11, 2010 11:12 am

Lūpdažių džiungles, kol mirtis išskirs, o šiaip daugiau nelabai žiūriu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimePen. 06 11, 2010 11:20 am

Kevinas Houpas rašo:
Jopšikmat..
Aš antram dar.
Jop.. Man rusų geriau nei anglų. Aš juk kalbu rusiškai ir bla bla bla ;D
O angliškai vadinasi "mentalist"
Nu toks pat pavadinimas;D
Kai jėgis, dėl rusų ta prasme;D
Šiaip GG man asmeniškai antras geresnis, poto tuose koledžuose jau suaugę visi, tipo jau nelygis tos mean grils. Ir Jenny normali ten dar ;D
Mentalist. Got it, lekiu ieškot;D

btw, OMG glee <3 pažiūrėjau paskutinės serijos trailerį, kokį beibį pagimdė. MM
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitimePen. 06 11, 2010 11:22 am

Kas tokia pagimdė??
;Oo
Beje.. Man Dženė nepatikt pradėjo.. jau per daug ji pasikėlusi ;x
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Serialai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai.   Serialai. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Serialai.
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: