Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Direktorės kabinetas

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 3:58 pm

Įžengiau į kabinetą. Jis buvo padalintas į dvi puses. Pirmoji pusė ta, kurioje stovėjau aš ir sekretorės stalas, o už lentynų sienos, tikraiusiai buvo direktorė su savo šusnim popierių ir kitų darbų.
- Laba diena, - pasisveikinau su sekretore. Ji tik žvilgtelėjo į mane ir mostelėjo ranka į direktorės kabineto pusę. Klausiamai pažiūrėjau ir ji linktelėjo man, kad eičiau ton pusėn.
Seniau bučiau jaudinęsis, bet dabar kai jau nepirmą kart keičiu mokyklą, todėl tik pasibeldžiau ir išgirdęs "įeikit" taip ir padariau.
Po pusvalandžio atsisveikinau ir paprašiau sekretorės duoti man tvarkaraštį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Direktorės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės kabinetas   Direktorės kabinetas Icon_minitimePir. 09 06, 2010 7:32 pm

Įėjo ir pasisveikinęs su sekretorę parodė į direktorės duris.
- Galima?
- Taip. Ji laukia jūsų.
- Ačiū, - užėjęs pasisveikino su direktore ir šioji padavė dokumentus.
- Sėkmės, jaunuoli. Tikiuosi jums viskas bus gerai.
- Dėkoju, direktore. Viso gero, - atsisveikinęs išėjo.
Atgal į viršų Go down
 
Direktorės kabinetas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Aro kabinetas.
» Karlailo kabinetas
» Anglų kabinetas
» Karlailo kabinetas
» Matematikos kabinetas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: