Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kiemas

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 24, 2010 5:27 pm

Atidariau duris.
-Labas.-apkabinęs pabučiavau ir tvirčiau prispaudžiau prie savęs.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 24, 2010 5:31 pm

Įsikibusi jam į kaklą pasistiebiau ir aistringai atsakiau į bučinį. Po kiek laiko neatgaudama kvapo atsitraukiau.
- Eime, o tai ims mus įtarinėti,- nusijuokiau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 24, 2010 5:33 pm

-Aha tarpdurį glamonėtis padės,-suburbėjau po nosim ir įsivedžiau Nesę.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 24, 2010 5:33 pm

Nuėjau paskui.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 27, 2010 9:26 pm

Užrakinau duris ir įsidėjau raktus kišenėn..
Eidamas link pagrindinės gatvės parašiau Renesmei.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimePir. 06 28, 2010 12:27 pm

Atsigavau nuo transo.
- Oj,- pažiūrėjau į Džeikobą.- Na, aš eisiu, nes tėtis kaip visada prikaišios laiką. Iki,- priėjusi įsisiurbiau į jo lūpas ir nenorom atsitraukiau. Šyptelėjusi nubėgau namo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimePir. 06 28, 2010 6:47 pm

nubėgau namų link.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 1:50 pm

Ėjau per kiemą.
Prieangyje paleidau Samantos ranką ir atrakinau duris.
Įžengiau vidun.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 2:21 pm

išėjau iš namų,
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 4:11 pm

Kadangi buvo naktys...atskriejau į Kevino kiemą...apsidairiau sustojus...
Priėjau prie durų ir paskambinau...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 9:27 pm

- Galiu užeiti - paklausiau tyliai...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 08, 2010 8:40 pm

Sustojau ir išlipau iš mašinos. Priėjau prie durų ir pabarškinau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 08, 2010 8:43 pm

Atidariau durys ir pridėjusi pirštą prie lūpų parodžiau, kad nieko nesakytų...išėjau užverdama durys...paėjau nuo langų kiek toliau, kad Dėl viso pykto nepamatytų Kevinas ar ko neišgirstų...
- Džasperi - pašaukiau...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 08, 2010 8:45 pm

Pribėgau prie Alisos.
- kas nutiko? - šnabždėjau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 08, 2010 8:47 pm

- Aš išvykstu - ištariau paprastai, nežiūrėdama jam į akys...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 08, 2010 8:51 pm

- Kaip tai išvyksti? Kur? - nesupratau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 08, 2010 8:53 pm

- Išvykstu pas Denalius, kurį laiką pagyvensiu ten - ištariau nusiminusi, bet tvirtu abejoniu nekeliančiu balsu - prašau nepyk ant manęs...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 08, 2010 8:55 pm

- Kodėl? - skausmo perkreiptu veidu pažvelgiau į ją. - Ar aš ką nors padariau? Ar aš tau nebepatinku?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 08, 2010 8:57 pm

Nusišypsojau ir švelniai perbraukiau ranką jam per veidą...
- Kvailiuk - pasakiau - neišsigalvok nebūtų dalykų...Tiesiog man reikia išvvykti ir tiek...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 08, 2010 8:59 pm

- bet tu man nepaaiškinai kodėl.. Aš vyksiu kartu, - pasakiau užtikrintai ir pats sau pritariamai linktelėjau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 08, 2010 9:02 pm

- Tu negali - ištariau - turi pasilikti čia...padėti saviškiams...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 08, 2010 9:04 pm

- Bet kodėl TU gali išvykti? Palikti mus.. - prisiartinau prie Alisos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 08, 2010 9:05 pm

- Aš grįšiu - ištariau ir apkabinau rankomis savo liemenį lyg būtų šalta - tiksliai nežinau, dar kada bet grįšiu...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimePen. 07 09, 2010 10:30 am

- Bet taip nesąžininga.. Aš tavęs neišleisiu.. - dar žingsniu priartėjau. Stovėjau prie pat Alisos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitimePen. 07 09, 2010 4:52 pm

Einu link namų svarstydama, ar Kevinas jau miegos, ar ne. Nes jie miegos tada naktį nežinia kur turėsiu apsistoti... įeinu į kiemą ir pamačiau stovintį tą sexyy boy ir Alisą.
Staigiai pasislėpiau už medžio, ir laukiu, ką jie darys.
Kaip visada, slaptai stebėjau nors 50% mano proto manė, kad jie mane matė arba jau išgirdo.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kiemas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kiemas
Atgal į viršų 
Puslapis 27Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash :: Houpų namai-
Pereiti į: