Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Svetainė

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 3:38 pm

- Ne! Palauk... O Dieve.. Žinau, kad tai kvaila, bet.. Ar negalėtum pabūti su manim? Aš čia nieko nepažįstu. - mekenau. -Gal aprodytum miestelį ar dar ką... Nebūtinai šiandien, žinoma. Kada tau patogu būtų. Na ir jei nori. Aš tavęs neverčiu. - baigęs išraudau. "Vėl tau galvoj negerai. Juk nepažįstami esat. Manai sutiks? Aišku, kad ne. kodėl turėtų?" mintyse keikiau save visais įmanomais vardais. - tai va-a...


Paskutinį kartą redagavo Kevinas Houpas, Antr. 04 27, 2010 3:49 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 3:44 pm

Pasimečiau.
- Aa. Dabar? Aš atsiprašau, bet skubu... Galim kitą kartą, tarkim... Duok man savo numerį, aš tau parašysiu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 3:48 pm

- Aha. Tuoj,- apsidairiau telefono. - a-a-a.. Aš jį tikriausiai kamarį palikau. - ranka pasikasiau pakaušį ir kaltai nusišypsojau. - Palauk minutėle. Tuoj nulėksiu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 3:54 pm

Nudardėjau laiptais ir vos neužkliuvau. Ji stovėjo ir žvalgėsi po pustuštę svetainę.
- Štai. - padiktavau numerį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 4:00 pm

Susirašius numerį įsidėjau telefoną į kišenę.
- Tai... Aš jau eisiu...- nudelbiau akis žemėn.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 4:02 pm

- Aa.. Gerai. - numykiau. -Pala. O tavęs troškulys neima? Juk daug skysčių netekai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 4:05 pm

- Ne, aš nealkana,- supainiojau, jog troškulys mums reiškia maistą, o jiems skysčius.- Tai iki, ačiū, jog rūpinais,- šyptelėjau ir išbėgau iš kambario.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 4:21 pm

- Iki, - nuėjau užrakinti durų.
"Renesmė. Hm-m.."
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 28, 2010 3:48 pm

Iš karto nuėjau prie namų telefono...
Atsisėdau ant kėdės ir pradėjau rinkti numerį į Kaliforniją, kad pasikalbėti su mama.
Pypt.
Pyyypt.
Pyyypt.
Pyyypt.
Negalėjau patikėti..
Ji numetė ragelį..
Supykau ir įniršęs trenkiau telefoną...
Apsisukau ir nuėjau prie pianino..
Bandžiau skambinti Bethoveno 9 simfoniją D minor..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 3:28 pm

Eidamas pro svetainę greit pasiėmiau kuprinę ir užsimečiau ant pečių.
Apsižiūrėjau ar nieko nepalikau: raktai - kišenėje, telefonas - kišenėje, piniginė - kuprinėje.
Užtikrintas, akd viską turiu išbėgau pro duris.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimePen. 04 30, 2010 9:00 pm

Įsmukęs vidun uždariau duris.
Numečiau kuprinę į šalį ir iškart nuėjau į virtuvę.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimePen. 04 30, 2010 9:11 pm

Pradėjau groti gitara..
Bet nelabai sekėsi..
Jaučiau, kad ši daina turi būti dainuojama ir šalia turi girdėtis švelnus pianino pritarimas..
Nusikeikiau..
Atsisėdau prie pianino ir žiūrėjau į klavišus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeTr. 05 05, 2010 4:35 pm

Ilgai dar skambinau melodiją, kuri sukosi galvoje..
Gaila, kad rytoj jau nebeprisiminsiu ką skambinau.
Baigiau groti ir pasėdėjęs nusprendžiau pasivaikščioti..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 6:24 pm

Nusimetęs švarką ant kėdės, nusispyriau batus. Išvargęs priėjau prie sofos paėmiau nuo stalo butelį colos ir pultelį nuo TV. Klestelėjęs sofon, įsijungaiu MTV ir bandžiau viena ranka atidaryti butelį. Nepavyko. Tada veikiau abiem ir galiausiai atidaręs dideliais gurkšniais pradėjau gerti. Pastačiau butelį ant žemės ir patogiau įsitaisiau sofoje.
Buku žvilgsniu stebėjau televizoriaus ekraną, kai pradėjau jausti, kad tuoj užmigsiu. Išvargęs tingėjau lipti viršun ir leidau sau užmigti ant sofos su įjungtu televizoriumi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 6:41 pm

Staiga pašokau iš baisaus sapno. Sėdėjau ir nieko nesupratau. Kur aš?
Pagaliau suvokęs, kad sėdžiu ant sofos nusipurčiau norėdamas prasiblaivyti nuo to siaubo, kurį patyriau sapne.
Atsistojau ir paėmiau telefoną. Surinkęs telefono numerį laukiau.
Pip pyyyp... Pyyyp.... Pyyyp.... Pyyyp..
Jau norėjau padėti ragelį, kai išgirdau apsimiegojusį balsą:
- Klausau? Kas čia skabina?
Aiktelėjau iš netikėtumo. Nemaniau, kad ji atsilieps.
- Tai aš.. - atsakiau prikimusiu balsu.
- Tu? O Dieve. Kas nutiko, kad taip vėlai skambini? Ir KODĖL skambini?
Ilgai tylėjau, bet po to, kai prabilau nesustojau kalbėti. Pasakiau kaip jos pasiilgau, kaip man buvo skaudu išvažiuoti ir ją palikti visai vieną. Su mažąją sesute.
Kai baigiau kalbėti man palengvėjo. Kitas 40 minučių kalbėjo ji. Buvo gera girdėti jos balsą.
- Mama, aš tave myliu. O dabar eik pailsėk. Ūla greit kelsis ir turėsi būti pilna jėgų.
- Kevinai... Aš tavęs taip pasiilgau. Man sunku be tavęs.
- Gal kada aplankysiu, bet dabar turiu būti čia. Apsiprasti ir pabūti vienas.
- Ger... gerai. Labanakt.
- Saldžių sapnų, mama. Pabučiuok nuo manęs Ūla.
- Taip ir padarysiu.
Pyp pyp pyp pyp.
Jai padėjus telefoną dar ilgai sėdėjau ir klausiausi pypsėjimo. Galiausiai padėjau ragelį į vietą ir atsiguliau ant sofos. Dabar turėčiau miegoti ramiai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 8:03 pm

Pabudau nuo saulės spindulių, kurie spigino tiesiai į akis. Susiraukęs atsistojau ir mintyse nusikeikiau. Kojos buvo nutirpusios.
Ėjau link virtuvės kai pamačiau ant durų kilimėlio įkritusį paštą. Žengiau ir pakėlęs nusišypsojau.
"ATRAKCIONAI PORT ANDŽELE. Nepraleisk smagių akimirkų" Nusprendžiau. Aš važiuosiu. Gal su kuo susipažinsiu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 16, 2010 9:18 pm

Įėjęs į namus, užsirakinau. Numetęs švarką ant sofos nuėjau į virtuvę.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimePen. 06 18, 2010 3:54 pm

Atsisėdau ant paaukštintos kėdės ir pradėjau groti kūrinį, kuris išgarsino mano grupę. Tada dar gyvenau Norvegijoje.
Melodija ramino ir pats nepastebėjua kaip pradjau dainuoti:

In my dream, children sing
A song of love for every boy and girl
The sky is blue and fields are green
And laughter is the language of the world
Then i wake and all i see
Is a world full of people in need

Priedainis:
Tell me why does it have to be like this?
Tell me why is there something i have missed?
Tell me why (why) cos i don't understand
When so many need somebody
We don't give a helping hand
Tell me why?

Everyday i ask myself
What will i have to do to be a man?
Do i have to stand and fight
To prove to everybody who i am?
Is that what my life is for
To waste in a world full of war?

//-//-:
Tell me why does it have to be like this?
Tell me why is there something i have missed?
Tell me why cos i don't understand
When so many need somebody
We don't give a helping hand
Tell me why?

nutęsiau galūnę... Staiga įniršau. Kodėl aš liūdžiu jei priesiekiau sau to nedaryt? Įpykęs nutrenkiua gitarą, nuėjau įpersirengti. Užsimaniau aulaus. Persirengsiu ir ulėksiu į pardą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 2:31 pm

Nuėjau iškart į drabužinę, persirengti šlapius drabužius ..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 3:46 pm

Įžengaiu vidun. Bet atsisukau pažiūrėti pro atidarytas duris ar mergina ateina.
- Nagi. Nestovėk ten taip!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 3:49 pm

Įėjau vidun. Namuose buvo labai šilta, visas gražiai sutvarkyta. Jauku.
- Gyveni vienas?-Ir kam dar klausiu... Mayt gyvena su savo mergina, kuri pamačius mane tuoj išvarys laukan.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 3:50 pm

- Taip, vienas. Tuoj atnešiu kai ką, kad galėtum nusišluostyti. Dėl ko susipykot?
Kai paklausiau nuėjau rpei spintelės ir ištraukiau rankšluostį.
Padėjau jį ant sofos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 3:53 pm

-Ji iš manęs nori per daug... - jau buvau kiek įsidrąsinusi.
Paėmiau rankšluosti, pirmiausia juo perbraukiau per šlapią veidą, poto nusišluosčiau rankas.
-Kuo tu vardu?-Mirkt, mirkt.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 3:55 pm

- Kevinas, - atsakiau. - tau reik persirengti, nes susirgsi. Duosius avo treningus ir marškinius.
Nulėkiau į drabužinę ir atnešiau.
- Gali persirengti vonioje.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 21, 2010 3:58 pm

"Em. Jo... rūbus?"-netekau žado, jo nė nepažinojau.
Bet jis buvo baisiai jau gražus...
Nusišypsojau, paėmiau rūbus.
-Tu įsitikinęs, kad galiu?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Svetainė
Atgal į viršų 
Puslapis 211Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Svetainė .
» Svetainė
» Svetainė. ;]
» Svetainė.
» Svetainė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash :: Houpų namai-
Pereiti į: