Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)

Go down 
+2
Lorena Melori
Sulpicia Volturi
6 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimeAntr. 04 20, 2010 9:20 pm

BONJOUR.AGAIN.MA LITTLE SWEET MONSTERS.
Jei įdomu, esu Agnė. Gimiau 1996-01-20 ,8:10 ryte.
Ir tikrai neesu gera mergaitė kuri galėtų būt pavyzdžiu kam nors kitam. Ir nesigailiu. Nes aš esu aš ir niekada nenorėsiu būt kuom nors kitu.

CHARAKTERIS?

Aš? Aš tikrai galiu būt miela. Galiu būt ir net gi labai faina. Ir net gi draugiška. Bet net gi ne kartais aš to nenoriu. Nenoriu būt pavyzdinga ir gera mergaitė! Nes tai NUOBODU. Man mano gyvenime reikia veiksmo kuris beveik niekada nesustotų. Man būtinai reikia bent vieną kartą į dieną reikia paragaut baimės kuri pereina į malonumą. Tai beveik kaip narkotikas. Kuriam turiu priklausomybę.


IŠVAIZDA?

Neesu labai graži mergaitė kaip daugelis iš jūsų, bet taip, aš neesu ir labai baisi. Prisipažįstu. Nes nekenčiu, kai visi sako jog esą baisūs. Juk jie žino, kad tai netiesa. Nejau jie taip nori to dėmesio? To sakymo, kad tu graži? Tikrai?

Išties esu šviesių, gan pilkšvų plaukų. Antradienį jau būsiu tamsaus šokolado spalvos plaukų. (clap). Žalių akių. Kurių nemėgstu. Gražiausios akys? RUDOS. Jos tikrai, kaip šokoladas. Tokios kokias norisi suvalgyt. Veidas? Apvalus. Oda? Šviesi, bet ne per labai. Ūgis? 1.58 Rūbai? Tie kurie man labiausiai patinka. Užtenka? Taip.

POMĖGIAI?

Ką aš mėgstu veikt?

Myliu piešimą! Nors šiuo metu nustojau, bet tai padeda pasijaust tokia faina, kai matai, jog tikrai pasisekė gražiai nupiešt. Myliu ir gitarą. Taip pat šiek tiek nustojau. Bet juk tai nieko nereiškia. Turiu savo nuosavą mokytoją. Kuri tikrai yra nereali, ir vien dėl jos aš vis labiau noriu mokytis groti. Ir iš ties, ta muzika.. Kuri skamba stygomis. Ji tikrai yra nenusakomai graži. Ir dar kai Tu žinai, kad Tu ją pati išgavai.. Ta muzika. Ji tarsi sako, kad taip, tu tai padarei. Ir tada tavo veidas nušvinta. Argi ne taip? Myliu ir buvimą su draugais, ne nemyliu, dievinu. Nes jie nenusisekusią dieną gali padaryt tokią pilną..lyg ir laimės! Ir džiaugsmo. Ir meilės.. Myliu skaitymą, tik gerų knygų su mėtų arbata rankoje, tamsioj nakty stalinės lempos šviesoje. Tai yra nerealu. Tikrai. Myliu net gi grindų valymą, tai tikrai juokinga, bet žinot, kai valau grindis ateina tokios genialios mintys. Ir taip džiaugiuosi jomis, kad net pradėjau dažniau valyt grindis. Myliu ilgą vaikščiojimą, tada kai pavargsta kojos, bet protas nori nueit dar dvigvubai daugiau nei nuėjai. Ir taip, tai būna. Myliu šokį. Ne aš nešoku, kokiam nors burely, ar kur. Bet iš ties jai paleisi gerą muziką, ir pastatysi šalia draugę, taip aš tampu žvėrim! Myliu juoką. Turbūt tai, pats pačiausias ir geriausias praleidimo laikas, nes, kai juokiesi, pamiršti visai viską. Ir tai net gi geriau,nei muhahaha.


Ką aš mėgstu?

Aš mėgstu laimę ir džiaugsmą esantį kitiems,nes kai apsisuki ir matai tokius besidžiaugiančius žmones, manot pačiai taip nepasidaro? Spjauni į visą liūdesį ir pradedi kartu džiaugtis.
Aš mėgstu naktį! Nes naktis yra tamsa, o tamsa nėra šviesa. O aš šviesos bijau! Šviesa nėra gerai. Mėgstu draugus. Ir realius ir ne. Nesvarbu, kad jie mane pamiršo, bet aš juos myliu. Ir jie VISAD VISAD bus mano širdy. Mėgstu daužyt į sieną ranką. Tai tikrai kvaila. Bet aš juk mozachistė! Prakeikta mozachistė, kuri mėgsta skausmą ir nekreipia į kitų sapaliones, kad taip nedaryt. Juk tai MANO pasirinkimas. Mįgstu fiziką. Nes gerbiamo Vidžiūno dėka aš ją tikrai suprantu. Mėgstu ir apsikabinimus. Taip išskleidi rankas ir apglėbi kitą žmogų. Tada susidaro šiluma, kuri šildo. Tikrai tikrai. Mėgstu su geru draugu eit susikabinus už rankų ir stevėt kaip kiti pavydi. Mėgstu.. Ir tikrai mėgstu daug ką. Juk net pusė dienos neužteks man visa to išvardint.





Paskutinį kartą redagavo Kajus Volturi, Kv. 09 23, 2010 3:46 pm. Redaguota 10 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimeAntr. 04 20, 2010 10:24 pm

čia Ji.
Ji.
Draugė iš didžiosios D.
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimeTr. 04 21, 2010 8:03 am

Jay Agnius atėjo (smirk)
Mano draugė,mergina ir būsima žmona ;DDD*
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimeTr. 04 21, 2010 12:59 pm

Valentine!!
ai, kaip tavęs pasiilgau, net širdutę suspaudė...
<33
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimeTr. 04 21, 2010 2:39 pm

Myliu visas, be proto. (hug)
Atgal į viršų Go down
Irina Denali
Just adorable
Irina Denali


Apie personažą : Draugiška vampyrė, mėgstanti parduotuves ;D Bet kai kaunasi tampa tikru žvėrimi ir gali padaryti bet ką, kad laimėtų ir apgintų šeimą
Alkis : Pasisotinusi
Antroji pusė : Kevinas
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska
Veikėjo veidas : Pixie Lott
Tikras vardas : Vykinta
Galia : Minčių, jausmų valdymas ir suvokimas
Female Pranešimų skaičius : 2702
Gimtadienis : 1996-10-11
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27

i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimeTr. 04 21, 2010 2:59 pm

Agne??? ;*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimeTr. 04 21, 2010 3:26 pm

taip! ;*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimeTr. 04 21, 2010 5:05 pm

Gerai, kad sugrįžiai. <33 ;D**
Pasiilgau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimeTr. 04 21, 2010 5:21 pm

Odiev,kaip nerealu maaaan! Db yra Džeikas,Polas,Lėja ir Semaaas!!!
Dabar tj per rpg turėsiu ką veikt :)
Sveikūt!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimeTr. 04 21, 2010 5:24 pm

Rusne, aš irgi ;**
Norbe, džiaugiuosi už tave. ;D*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimeTr. 04 21, 2010 7:13 pm

Sveika ;}
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimeTr. 04 21, 2010 8:03 pm

laba. ;)*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimeKv. 04 22, 2010 1:06 pm

Sveika, saulyte ;**
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimeKv. 04 22, 2010 3:26 pm

sveika, meile. ;*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimePen. 04 23, 2010 1:08 pm

error.


Paskutinį kartą redagavo Džeikobas Blekas, Tr. 06 09, 2010 2:10 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimePen. 04 23, 2010 3:04 pm

Ir aš neapsakomai tavęs pasiilgau.
;//*
labai graži ;]*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimePen. 04 23, 2010 5:53 pm

Mano MANO AGNIUS...;D***
Kaip aš tavęs pasiilgau...;D**
Tu sugrįžai,kaip aš ir sakiau...;D**
Pirmoj pht...kaip tu tą berną pakėlei???;oo
Kitos tokios mielos ir gražios...;D**
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimePen. 04 23, 2010 7:58 pm

Sveika agne...džiugu kad vėl prie mūsų prisijungei...tavo foto labai nuostabios...
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimePen. 04 23, 2010 8:22 pm

Semas Ulis rašo:

jei mirsi ryt, mirsiu šiandien.
pasiliksiu šale tunelio galo palaukti tavęs.
ir tuos žodžius Tu sakei man. Ir aš jaučiu, kad dėl tų žodžių labai gailiesi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimePen. 04 23, 2010 8:40 pm


Mano Baimė. ;**
Myliūū.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimePen. 04 23, 2010 8:50 pm

Giedrut, tu visad liksi širdy ir mintyse. žinok tai.
Agne, tu taip nežmoniškai glostai mano širdį. aš taip pat tavęs išsiilgau.
Bri, tu mane gėdini, ir tie pasakyti žodžiai nėra tiesa.
Eri, žinok, kad dėl savo žodžių niekad nesigailiu. o šie žodžiai buvo kaip tik laiku ir vietoj. nes aš tai padaryčiau.
Rusne, mano ir vienintelė stifflement. (h)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 3:31 pm

error.


Paskutinį kartą redagavo Džeikobas Blekas, Tr. 06 09, 2010 2:11 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 3:32 pm

Davai 4 foto bus man?
Ok?
Ok?
Ok?
MaldaUJU ;>***
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 3:33 pm

jeei tik nori. ;D**
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 5:13 pm

visos laabai gražios.
bet labiausiai patiko 3. ;>>>
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)   i love u. like a fat kid loves cakes. (sun) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
i love u. like a fat kid loves cakes. (sun)
Atgal į viršų 
Puslapis 115Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Love, love, love

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: