Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Didžioji Salė

Go down 
+2
Heidi Volturi.
Irina Denali
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 17, 2010 7:03 pm

- ir pats žinau, kad aš balerina.
pasistiebia.
-matai, ragana?
Atgal į viršų Go down
Irina Denali
Just adorable
Irina Denali


Apie personažą : Draugiška vampyrė, mėgstanti parduotuves ;D Bet kai kaunasi tampa tikru žvėrimi ir gali padaryti bet ką, kad laimėtų ir apgintų šeimą
Alkis : Pasisotinusi
Antroji pusė : Kevinas
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska
Veikėjo veidas : Pixie Lott
Tikras vardas : Vykinta
Galia : Minčių, jausmų valdymas ir suvokimas
Female Pranešimų skaičius : 2702
Gimtadienis : 1996-10-11
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27

Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 17, 2010 7:03 pm

-Ohoho,-vaidina nustebusia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 17, 2010 7:07 pm

-belerinų nemačius? - evil šyypt.
Atgal į viršų Go down
Irina Denali
Just adorable
Irina Denali


Apie personažą : Draugiška vampyrė, mėgstanti parduotuves ;D Bet kai kaunasi tampa tikru žvėrimi ir gali padaryti bet ką, kad laimėtų ir apgintų šeimą
Alkis : Pasisotinusi
Antroji pusė : Kevinas
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska
Veikėjo veidas : Pixie Lott
Tikras vardas : Vykinta
Galia : Minčių, jausmų valdymas ir suvokimas
Female Pranešimų skaičius : 2702
Gimtadienis : 1996-10-11
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27

Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 17, 2010 7:08 pm

-Apmaudu, bet ne,-pasityčiojo
-Ir beje, ragana būti geriau, ypač kai esi tokios prigimties kaip mes visi,-pridūrė ir sukrizeno, kai pamatė, kad Kajus susvyravo stovėdamas ant pirštų galų
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 17, 2010 7:10 pm

- adios, ragainte, varyk iš kur atkeliavus,- mirkt, mirkt.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 17, 2010 7:10 pm

Atsisuko į besiriejantį su Iriną Kajų:
-Kajau.. Na nesipykit, ji pagyvens dabar su mumis, o poto pažiūrėsim, kaip viskas klostysis toliau.-nužiūrėjo Kajų. Labai meiliai nusišypsojo jam, nes S. pradėjo jis patikti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 17, 2010 7:12 pm

šviečiančiais dantukas atsakė Sulpi.
-ji - šnipas. Jums neatrodo keista, kad ji čia, lyg niekur nieko ateina, ir nori klijuotis prie mūsų?-pavarto akytes.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 17, 2010 7:13 pm

Renata sušnopavo iš pykčio.
-Kaip tu drįsti, nusmurgėle parkeikta ?!...Atsibeldė čia niekeno neprašyta, drįso įsiprašyti į mūsų klaną, ir dar čia šitaip akis drąsko ?!Kaip tu, leidi sau šitaip kalbėt su Kajum, ir elgtis su manim, ką, nukvakėle ?!!!!-Renata jau klykė.-Sulpi, kas tau povelniais pasidarė, kad leidi jai šitaip elgtis, ą ?!Nu atsiprašau.Bet čia jau viršūnė...
Atsisuko į Athenodora:
-Athi, nežinau ką tu apie tai manai.Bet jeigu manai taip pat kaip Sulpi...-ji neužbaigė sakinio.Žinojo, kad ji negali įsakyti Sulpi ištremti Iriną, priverst ją atsipeikėt, ir suvokt, kas čia vyksta, kaip Kalenai ir Denaliai elgiasi su Volturiais.Tai...Juk jie šiukšlės, o mes Volturiai.Ji negalėjo patikėt, kad ir Athi, ta nuovoki ir supratinga Athi, elgiasi kaip...Lyg Irina, galėtų mums nors šiek tiek prilygti...Taip maloniai su ja elgiasi...Tai visiškas pažeminimas.Ji neketino taip žemai lenktis tokiai storžievei, išsišokėlei, Denali.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 17, 2010 7:15 pm

-nusiramink Renata. Pas mus ji čia ilgai neužsibus, pažadu. Šitą bjaurybę su visom jos šmutkem palydėsim pro duris, jei nenorės galės iki Aliaskos per langą skristi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 17, 2010 7:55 pm

Skambiai nusijuokė:
-Tikriausiai aš per daug ilgai užsibuvau pas Kalnus.Leidžiu jums nuspręsti, ką su ja daryti, o man, leiskit bent žinoti tai, ką nusprendžiate,-šmaikščiai nusišypsojo.
Tada nužingsniavo link Aro "sosto", atsisėdo ir nežinia kas atsitiko, bet Sulpicia supyko, kad visi taip riejasi ir pykstasi. Gal jai iš tikrųjų kažkas blogai atsitiko.
Senoji Sulpicia sugrįžo.
Juodom akim nužvelgė visus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 17, 2010 7:59 pm

pažiūrėjo į S kaip į baubą kokį.
-Tau viskas gerai?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 17, 2010 8:35 pm

Pažiūrėjo juodom akims į Kajų:
-Man - viskas gerai.-šaltai atsakė
Atgal į viršų Go down
Irina Denali
Just adorable
Irina Denali


Apie personažą : Draugiška vampyrė, mėgstanti parduotuves ;D Bet kai kaunasi tampa tikru žvėrimi ir gali padaryti bet ką, kad laimėtų ir apgintų šeimą
Alkis : Pasisotinusi
Antroji pusė : Kevinas
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska
Veikėjo veidas : Pixie Lott
Tikras vardas : Vykinta
Galia : Minčių, jausmų valdymas ir suvokimas
Female Pranešimų skaičius : 2702
Gimtadienis : 1996-10-11
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27

Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 17, 2010 8:40 pm

-Mieloji balerina, Kajau. Tada nužudyk mane. Aš to čia ir atvykau, tik netokėtai gavau pasiūlymą prisidėti prie Voturių,-sweet smile
-Renatule,-pažvelgė į ją. -Prašyčiau, čia nestumti, ką? Ir nestumk ant Sulpicios. Nes ji yra Aro žmona, o tu tik paprasta sargybinė.Ir kaip sakiau, aš nesiprašiau patri. Man pasiūlė. Beje, negalvok, kad tu čia visagalė ir kad Volturiai yra ten jau ojojoj. Dėl Sulpėsir Aro suprantu, bet tu.. tu.. tai.. pff.. patylėsiu. Taigi, nesikišk jeigu nieko nežinai mažut,-kalbėjo ramiai, visai kaip Aras.
Atsisuko į Sulpi.
-Taigi? Koks nuosprendis?-tarė Sulpiciai visiškai nereaguodama į jos nuotaikos pasikeitimą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 17, 2010 9:11 pm

Piktai dėbtelėjo į Iriną:
-Jau sakiau,-kalbėjo tokia intonacija, kaip jos vyras,-sprendžia jie,-Athenodora, Kajus.. ir Renata........-kalbėjo kreivai sėdėdama:
-Mieloji, nemanau, kad gerai pasielgei taip kalbėdama su Kajum,-kilstelėjo lūpų kamputis pažveldama į Kajų,- Ir Renata... Jie Volturiai, ir labai svarbi mūsų dalis, už tokius žodžius, jei čia būtų mano vy... Aras, na arba bent Feliksas, tu būtum nužudyta. Volturiai, mieloji - ne juokai, geriau neprasidėk, nes už pilies ribų, gali susidurti su tais, kurie čia gyvena ir iškinti viską, nemanau, kad geruoju būdu. O dabar geriau atsiprašyk jų, ką pasakei,-stengėsi būti gera, bet jau ilgai nebetveria,-ir būk mandagesnė.-Mirkt, mirkt
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 7:49 am

mąsto ir taip, ir anaip. Nieko nesupranta. Senatvė balerinai.
-aš esu tikrai prieš.
Atgal į viršų Go down
Irina Denali
Just adorable
Irina Denali


Apie personažą : Draugiška vampyrė, mėgstanti parduotuves ;D Bet kai kaunasi tampa tikru žvėrimi ir gali padaryti bet ką, kad laimėtų ir apgintų šeimą
Alkis : Pasisotinusi
Antroji pusė : Kevinas
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska
Veikėjo veidas : Pixie Lott
Tikras vardas : Vykinta
Galia : Minčių, jausmų valdymas ir suvokimas
Female Pranešimų skaičius : 2702
Gimtadienis : 1996-10-11
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27

Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 2:16 pm

-Sulpicia, gal nepameni ko aš čia atkeliavau?-paklausė.
-Aš ir NORĖJAU ir NORIU mirti,-pabrėžė žodžius

((Neapmirškit plano. Aš turiu Volture būti gi. ;D))
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 3:00 pm

-tegul miršta nors ir šimtą kartų, svarbiausia kad čia neatsiduotų gyvulių smarve.
tetrališkai užsikemša nosį,
Atgal į viršų Go down
Irina Denali
Just adorable
Irina Denali


Apie personažą : Draugiška vampyrė, mėgstanti parduotuves ;D Bet kai kaunasi tampa tikru žvėrimi ir gali padaryti bet ką, kad laimėtų ir apgintų šeimą
Alkis : Pasisotinusi
Antroji pusė : Kevinas
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska
Veikėjo veidas : Pixie Lott
Tikras vardas : Vykinta
Galia : Minčių, jausmų valdymas ir suvokimas
Female Pranešimų skaičius : 2702
Gimtadienis : 1996-10-11
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27

Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 3:02 pm

Atsisuka į baleriną ir nusivaipo jam
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 3:08 pm

platus šyypt.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 3:31 pm

Žiūri į besiriejančius Iriną ir Kajų.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 3:52 pm

((Kažko nepagavau ???Kas čia per planas, kad tu, Vyki, turi būt Volture ???Kodėl aš nieko nežinau ?Atsiprašau, bet kad tu čia atsibeldei, ir taip šlykščiai kalbi su Volturiais atrodo labai nenormalu.))
Atgal į viršų Go down
Irina Denali
Just adorable
Irina Denali


Apie personažą : Draugiška vampyrė, mėgstanti parduotuves ;D Bet kai kaunasi tampa tikru žvėrimi ir gali padaryti bet ką, kad laimėtų ir apgintų šeimą
Alkis : Pasisotinusi
Antroji pusė : Kevinas
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska
Veikėjo veidas : Pixie Lott
Tikras vardas : Vykinta
Galia : Minčių, jausmų valdymas ir suvokimas
Female Pranešimų skaičius : 2702
Gimtadienis : 1996-10-11
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27

Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 5:08 pm

((Nu paskaityk. Aš susirieju su Denaliais, nes noriu nužudyti Nesę. Tada atvarau į Volterą ir prašau, kad mane nužudytu, bet man pasiūlo būti Volture ir aš sutinku. Per tą laiką būna pagrobiama Nesė ir Bela susipyksta su Edvardu. Irina žiauriai nekenčia Nesės ir negelbsti jos kai ji būna pilį pagrobta. Tada, kai jau pagaliau susiproti, kad negalima išduoti šitaip šeimos padeda Nesei pabėgti ten kaip nors. Gal koks karas ar kas įvyksta ir viskas baigiasi laimingai. Irina vėl būna Denali, Nesė sveika gyva, o Volturiai irgi po senovei. ;D. Nejau tavęs nebuvo, kai buvo čia viskas sprendžiama?))
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 5:20 pm

((ne, manęs tikrai nebuvo, ir niekas nė nesiteikė man pranešti.Malonu, kad išvis apie tai sužinojau.))
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 5:24 pm

Kvėpavo giliai, bet jau ramiau.Dar šiek tiek urzgė po protūkio, tačiau po truputį ėmė valdytis."Neleisiu tai menkystai, mane nervinti" Ir daug maloniau tarė, atsisukus į Iriną:
-Na kągi.Aš apsvasčiau.Ir pagalvojau apie Sulpi žodžius, kad mes tave išbandysim.Pasistengsiu tai suprasti, jei tu pasistengsi elgtis mandagiau ir maloniau,-vyptelėjo.-Beje.Neaiškink man, kad aš nežinau kaip elgtis su Sulpicija.Puikiai žinau savo vietą.Ne taip, kaip tu.
Atgal į viršų Go down
Irina Denali
Just adorable
Irina Denali


Apie personažą : Draugiška vampyrė, mėgstanti parduotuves ;D Bet kai kaunasi tampa tikru žvėrimi ir gali padaryti bet ką, kad laimėtų ir apgintų šeimą
Alkis : Pasisotinusi
Antroji pusė : Kevinas
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska
Veikėjo veidas : Pixie Lott
Tikras vardas : Vykinta
Galia : Minčių, jausmų valdymas ir suvokimas
Female Pranešimų skaičius : 2702
Gimtadienis : 1996-10-11
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27

Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 5:34 pm

-Aš irgi žinau, mieloji,-sweet smile.
-Tai koks pirmasis išbandymas? Sumedžioti žmogų? Nesunku. Esu ir žmonių maistą valgius,-vėl maloniai nusišypsojo
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Didžioji Salė - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžioji Salė   Didžioji Salė - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Didžioji Salė
Atgal į viršų 
Puslapis 332Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Didžioji Salė
» Pagrindinė salė
» Sporto salė
» Sporto salė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: