Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Lėja

Go down 
+2
Heidi Volturi.
Lorena Melori
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimeSk. 08 08, 2010 5:27 pm

Kaip visada foto koreguotos. Bet labai gražžios. Sužavėta. Pirmoje foto esi labai žavinga, nors gaila, kad užsimerkus esi. Dvi paskutinės labai nuostabios.
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimeSk. 08 08, 2010 6:51 pm

1 ir antroj foto atodai tokia..nu suaugus.lyg būtų kokia 15-ika.
o šiaip tai graži esi. ;>>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimeSk. 08 08, 2010 7:38 pm

Alisa Kalen rašo:
Kaip visada foto koreguotos. Bet labai gražžios. Sužavėta. Pirmoje foto esi labai žavinga, nors gaila, kad užsimerkus esi. Dvi paskutinės labai nuostabios.

mm,nekoregavau tik šešėlį maždaug +15 uždėjau,daugiau nk.Vat vienoj ft kur playboy bunny tai koregavau ilgai-balinau dantis gal pusvalandį...o tu manei,kad koregavau?Ką pvz? :DDD
ačiūū ;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimeSk. 08 08, 2010 7:46 pm

cia tavo pakabukas sitose ft murina??? labai grazi
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimeSk. 08 08, 2010 9:10 pm

Pakabukas tai ne mano ;D Justė paskolino,nes aš jai playboy padovanojau pakabuką.
ačč
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimeSk. 08 08, 2010 10:27 pm

Norby, aš ta šešėlį ir turėjau galvoje. Na kad nuotrauka, ne tokia kokia yra o šiek tiek pagražinta.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimeSk. 08 08, 2010 11:43 pm

BEGALO beautiful ;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimePir. 08 09, 2010 11:20 am

Erikūūūt-juk tu ir beutyyyy ;***ačč
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimePen. 08 27, 2010 11:01 pm

Jeckau Kleckau kaip mėgstu šitą ft :DD
Lėja - Page 12 Izq81z
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimeŠt. 08 28, 2010 1:20 am

fūū.nepatinka man šita foto.bet nesakau,kad tu negraži.tiesiog nepatinka.vien dėl tos cigaretės.;DD
Atgal į viršų Go down
Irina Denali
Just adorable
Irina Denali


Apie personažą : Draugiška vampyrė, mėgstanti parduotuves ;D Bet kai kaunasi tampa tikru žvėrimi ir gali padaryti bet ką, kad laimėtų ir apgintų šeimą
Alkis : Pasisotinusi
Antroji pusė : Kevinas
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska
Veikėjo veidas : Pixie Lott
Tikras vardas : Vykinta
Galia : Minčių, jausmų valdymas ir suvokimas
Female Pranešimų skaičius : 2702
Gimtadienis : 1996-10-11
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27

Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimeŠt. 08 28, 2010 9:31 am

O man labai gražu. Ta cigaretė atrodo taip meniškai.
Žodžiu, tu be galo graži ;***
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimeŠt. 08 28, 2010 6:02 pm

Eina sau..
Viskas, man važiuoja stogas ;DD
Ką aš veikiu šitam gražiuolių fore jūs man paaiškinkit ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimeSk. 08 29, 2010 9:33 am

Diev :D Man tai patynka mano akys čia :D Kažkokios juodos ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimeSk. 08 29, 2010 9:36 am

Ai,be to.
Ačiūūūūkąąą ;***
čia ar viena,vien tik mano pht ;D
Lėja - Page 12 2qwihc0
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimeSk. 08 29, 2010 3:13 pm

kodėl visos kur tu rūkai? ;o
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Svečias
Svečias




Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimeSk. 08 29, 2010 3:15 pm

Nes ji didžiuojasi tuo, ką daro.
Tipo kažkokia kietesne primeta, aš manau. ;DD

Šiaip graži norberta yra, bet tas rūkimas, tas blogos mergaitės įvaizdis viską tik gadina. ;D
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimeSk. 08 29, 2010 4:02 pm

Norbe, tu tokia graži esi.kam gadini savo grožį rūkydama?? o.ooooo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimeSk. 08 29, 2010 8:14 pm

Aš visose ft rūkanti,nes aš ne kokia bomžė,kad pati namie sedėčiau ir fotkinčiausi ;)) Todėl tada kai būnu su draugeliais ir jie fotkina,tada ir turiu fotkių.O šiaip dažniausiai mane fotkina tada kada aš rūkau,nes šiaip mane fotkint lb sudėtinga ,nes aš neleidžiu ;D O kai rūkau man px.Taigi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 6:53 pm

Viena foto iš prof. fotosesijos :D toks draugelio draugas fotografas tai padarė porą ft :))))
Lėja - Page 12 8y5mo3
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 7:07 pm

ooo. Lėja - Page 12 406478 Lėja - Page 12 401845
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 7:50 pm

Kai gražumo.... Lėja - Page 12 241743Lėja - Page 12 241743Lėja - Page 12 241743Lėja - Page 12 241743Lėja - Page 12 241743Lėja - Page 12 241743Lėja - Page 12 241743Lėja - Page 12 241743Lėja - Page 12 241743Lėja - Page 12 241743
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 7:56 pm

o čia tu stulbinamai graži.. ;* kaip ir visur<3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 7:59 pm

Tu tikrai nesveikai graži. ;oo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 8:20 pm

Trys naujos foto.
Na net nežinau, labiausiai man patiko pirma foto. Tan tu labai graži. O dėl cigarėčių, pasakysiu tik tiek. Tavo gyvenimas, tad gali daryti ką nori. Gali dėti ir tokias ir tokias foto. Aš taip pat turiu foto su cigarėtėm ir nematau čia nieko blogo.
Žavingos foto.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 1:00 pm

ačiūūūk ;***
Lėja - Page 12 Mtxvgo
Lėja - Page 12 2ujmwki
Lėja - Page 12 23tie4w
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lėja - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lėja   Lėja - Page 12 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Lėja
Atgal į viršų 
Puslapis 1213Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Lėja - Nesė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: