Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Edvardas/Agnū.

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 15, 2010 7:00 pm

iškraipyto?
iškraipyto negražaus veido?
ech. ;D*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 15, 2010 7:05 pm

aš tau nemeluočiau...;DD*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 15, 2010 7:06 pm

aš žinau kad meluoji, matau. ;D*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 15, 2010 7:29 pm

Kokia tu kjūūūt ;**
Laukiu tų žvaigždėtų naktų, kai mane tampysi (smirk)
Edvardas/Agnū. - Page 2 609481
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 15, 2010 7:40 pm

Aš ir laukiu!
Ne tokia kaip tu ;**
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 15, 2010 8:39 pm

Sveika aš Lina, čia Korina Volturi ;)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 15, 2010 9:25 pm

labas, malonu. ;)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 17, 2010 3:19 pm

Oūū, mano broli!! ;***
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 17, 2010 5:08 pm

ljabjučkjis ;*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 17, 2010 5:39 pm

mano Agnė. <3
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 17, 2010 5:39 pm

turbūt tu teisi ;*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 18, 2010 4:24 pm

Labuka as rimante/ Zafrina
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 18, 2010 6:22 pm

Sveika :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 22, 2010 6:12 pm

error.


Paskutinį kartą redagavo Edvardas Kalenas, Tr. 03 10, 2010 4:08 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 22, 2010 6:19 pm

nais nais nais. (bučiukas)
hrr.miau. murrr. (sexy žvilgsnis)
Ou goš. Likau sužavėta. (inlove)
Tu nuostabi. Ačiū už nuotrauką. (hugas)
Myliu myliu myliu myliu, hrrrrr;D**** (meilė)

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 22, 2010 6:21 pm

[18:17:26] Agnė ;>>: nenusišnekėk :D (bučiukas) (Agnė suraukus antakį) (hug'inu Eriką)
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 22, 2010 6:25 pm

Omgš!!!!
Jau tu tokia graži, supranti tokia nereali. Pralinksminai mane. ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 22, 2010 6:26 pm

Nei aš tokia graži. ;D
Ir tokie ne nereali.
To ir siekiau! ;D***
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 22, 2010 6:28 pm

Žinai ką pastebėjau?? ;D
Kad net ir maža būdama tu negalėjai išgyventi be maivymosi. Viską pasako veido išraiška. ; DDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 22, 2010 6:30 pm

ęjj, aš ten šypsojausi ;D čia daržely kai fotkino, aš anskčiau vat va taip gražiai šypsojausi.
čia mano mylimiausia fotkė. ;D
svetainėj kad visi matytų pastatyta :D
Bet aš visada maivausi.
net nuo kudikystės ;D
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 22, 2010 6:47 pm

Bet šiaip labai miela, miela ta foto. ^^
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 22, 2010 6:55 pm

labai mielai ačiū ;*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 8:14 pm

ŪŪŪŪj, blęę.Net nepasisveikinau su savo AgnūŪliu*AguroOČium*Valentine/u*
Tj va sveikinuos.Ir myliu <3*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 9:28 pm

aš ir! ;*
bučiukas ;**
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 24, 2010 3:40 pm

Mano hommosapians'ė! ;D*
Aš ir tavy myliū. ;***
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Edvardas/Agnū. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edvardas/Agnū.   Edvardas/Agnū. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Edvardas/Agnū.
Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Edvardas Kallenas
» Edvardas Kalenas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: