Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Korina

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 7:52 pm

O ka tu pirmiau padarei? perskaitei knyga ar pasižiūrėjai filma?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 7:58 pm

twilight ir new moon filmą žiurėjau, o eclipse ir breaking dawn knygas skaičiau. O tu?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 8:03 pm

persisiunčiau filma, ir kokius 3 mėn laikiau kompe nes vis nebuvo kada pasižiūrėti. peržiūrėjusi labai patiko, tada "Žmonės" žurnale pamačiau straipsnį apie knygų autorę ir sužinojau kad yra keturios knygos. visas jas perskaičiau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 8:09 pm

Bet kiek girdėjau yra ir penkta vidurnakčio saulė. Turiu parsiuntus knyga, na tiksliau kiek supratau nepilna dar nete idėta. Bet turėtų išleist ir knyga greitu laiku
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 8:18 pm

dėl greito knygos išleidimo nieko negirdėjau. o ta penktoji dalis tai tik 12 skyrių, kur viskas pasakojama edvardo mintimis. atvirkštinis saulėlydžio variantas.

p.s. augini ka nors? ar jau pasirinkai profesija kur stosi? žinoma jei tai ne paslaptis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 8:24 pm

na jo ten Edwardo mintimis pasakojima. Jo turiu zuvytes, o tu? Ne nepaslaptis :) kažką su vadyba bandysiu pagal dabartine profesija (sekretores). o tu?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 8:29 pm

turiu šuniuka meški.
aš studijuoju buhalterine apskaita.
sekretorė? tai tu profesinėje mokykloje mokaisi?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 8:44 pm

Jo po 10 į profesinę ėjau. Buvau i gimnaziją kitam mieste užsirašius, prieme, viskas ir paskutinę minutę teko atsiimti popierius ir keisti mokyklą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 8:49 pm

ohh, kaip gaila. na bet profesinė tai nieko blogo. mano sesuo ja yra baigusi. mano net kelios kursiokės taip pat ja pabaigusios toliau stojo mokintis...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 8:54 pm

Tai jo visvien čia tas pačias 12 klasių baigt galima ir dar profesiją tuo pačiu gauni. Metus vienus sutaupai
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 8:59 pm

įdomia profesija pasirinkai. mano draugė taip pat tokia mokinosi tik kad šiauliuose. kas butent tau patinka šioje profesijoje?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 9:02 pm

Na nzn šeip labai nebuvo iš ko rinktis, tai pasirinkau šita. Nėra labai nuobodi spec. O tu, kodėl pasirinkai buhalterine apskaita studijuoti?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 9:07 pm

net nežinau. galbūt kad todėl jog esu uždara ir mėgstu būti vienumoje. tikrai nepasakyčiau kad mėgstu skaičius. tačiau jau būdama dešimtokė svajojau įgyti tokia pat profesija kokia turi mano mama.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 9:11 pm

Įdomi šeip tavo profesija (panašios musu), tik gal bent jau mano akimis biški sunkoka. Mano sistra tokia igijo specialybę, tai sunkoka pažiūrėjus kiek ten dirbt reikia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 9:16 pm

žinau kad teks prisiklijuot prie stalo ir užsikasiu tarp visokių saskaitų, :lol: :lol: bet nieko tikiuosi kad pavyks. pavasarį išeisiu į praktika 3 savaitėm ir pamatysiu kas ten dedesi.

taip aš taip pat skaitau kad panašios. o tavo sistra kokia pasirinko bankų ar įmonių buhalterija?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 9:30 pm

Jo per praktiką pasimato, kokia ištiesų specialybė. Mai dar tik kitais metais praktika.imonių
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 9:33 pm

Tada tau labai pasisekė. kuo vėliau tuo geriau, nes db šių specialybių įstatymai labai keičiasi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 9:38 pm

Jo. Bet laukiu šeip labai kada išeisim į praktiką.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 9:44 pm

na tada iš anksto linkiu sekmės. ;)
o beje kokia tu aktore pasirinkai Corinos vaidmeniui?
ir kokia tu volturė būsi? pyktoji ar geroji? kaip sutarsi su Kalenais?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 9:53 pm

Ačiū tau taippat sekmės ;)
Korina Longin. Manau būsiu geroji, nes Kalenai man labai patinka ir turėtume gerai sutarti :)
o dėl aktorės tai nzn seip manau paieskosiu kitos. Cia ant greicio tik susiradau
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 10:10 pm

ačiū ;)
ooo, tada šaunu kad geroji. reiks kada tai suvaidinti kartu :roll:
rytoj paieškosiu foto su ja ir pasižiūrėsiu ka rasiu, jei ka užmesk į savo fotoalbuma akį :P
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 10:38 pm

ok, nors nemanau, kad kas gero bus. Reikia naujos aktores. Pvz kaip db Paola nunez ar kazko panasaus :?:
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 10:42 pm

na tikriausiai tavo tiesa
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimePir. 02 08, 2010 8:56 am

Korina - Page 2 Jessica-alba-wallpaper
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitimePir. 02 08, 2010 10:30 am

Sveika ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Korina - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Korina   Korina - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Korina
Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: