Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Taisyklės

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Taisyklės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Taisyklės   Taisyklės Icon_minitimeSk. 01 31, 2010 1:04 pm

"Gražiausio darbo rinkimai"




Kartą per tris savaites, aš paskelbsiu naują temą.Pvz: „Naujieji metai“. Ir tuomet jūs galėsite kurti įvairius darbus šia tema - visi kas nori, vienai temai-po vieną darbą.Tai gali būti kas tik nori:

*Piešinys
*Eilėraštis
*Rankdarbis
*Rašinys
*Nuotrauka

Ir panašiai.Svarbiausia, kad tai būtų jūsų pačių kūrybos :!:
Šalia darbo gali būti parašytas pavadinimas.Ne ilgesnis, nei 4 žodžiai.Ir tai gali būti TIK PAVADINIMAS.Ne jūsų nuomonė apie darbą.

Taigi.Visi, kas norės dalyvauti konkurse paskelbta tema, rašykite man į pm iki temoje nurodyto laiko(tam, kad aš žinočiau, kiek žmonių dalyvauja), ir aš visus dalyvaujančius, surašysiu į vieną sąrašą temoje.Jei dalyvauja mažiau nei 5 forumiečiai, konkursas būna atšauktas.
Jūs turėsit savaitę laiko sukurti savo darbelį pagal paskelbtą temą, ir jį įkelti.Šalia darbo jokių komentarų !!!
Na, o jau po to, kai visi dalyviai sukels savo darbus, visi forumiečiai apklausoje balsuos už kažkurį vieną iš įkeltų darbų.
Tada aš nurodytą datą paskelbsiu nugalėtoją, bei naują temą kitom trim savaitėm.
Žinoma čia taip pat yra
Taisyklės, ir prašau jų laikytis:

1. Vertinkite darbus objektyviai, ne pagal tai, ar žmogus jums patinka, ar ne.
2. Negalite balsuoti už savo darbą.
3. Šalia savo darbo, ir balso – jokių komentarų !
4. Temoje-JOKIO FLOOD’O !!!


Tai tiek ;}*Tikiuosi viską supratot(jei ne, rašykit į temą 'Klausimai/pasiūlymai'), ir aktyviai dalyvausit konkurse.Lauksiu jūsų darbų !

P.S. Jei kas nors turėsit pasiūlimų naujos temos pavadinimui, taip pat rašykit į temą 'Klausimai/pasiūlymai' .Naujų minčių niekada nebūna per daug ;D*


Su meile, R.V.-Toma


Paskutinį kartą redagavo Renata Volturi, Št. 10 02, 2010 11:54 am. Redaguota 6 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
 
Taisyklės
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Gražiausio darbo rinkimai.-
Pereiti į: