Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Pranešimai dėl nebuvimo

Go down 
+5
Irina Denali
Lorena Melori
Džasperis Heilas
Heidi Volturi.
Tania Denali
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutoriusPranešimas
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pranešimai dėl nebuvimo   Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Icon_minitimeSk. 12 05, 2010 9:12 pm

ehh. aš tiesiog skaitau jūsų post'us ir nieko nebegalvoju. reik kokių, planų, nereik. vis tiek senasis forumas nebesugrįš. :// nebent labai labai pasistengsim...

p.s. Brigita. :///////////////////// bus mišios už močiutę, tad abejoju ar pavyks. :/
Atgal į viršų Go down
Santiago Volturi
alibi.♥
Santiago Volturi


Nuotaika : Santiagiška
Apie personažą : ..
Alkis : Pasisotinęs
Antroji pusė : nėra,
Veikėjo gyvenvietė : Voltera
Veikėjo veidas : Ian Somerhalder.
Tikras vardas : Agnyt.
Galia : neturi
Pranešimų skaičius : 736
Gimtadienis : 1996-01-20
Prisijungimo data : 2010-11-03
Metai : 28

Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pranešimai dėl nebuvimo   Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Icon_minitimeSk. 12 05, 2010 10:56 pm

Bleem žmones, skaitau jūsų visų postus, nusiskundimus ir keikiuosi! PO VELNIŲ, sakot, kad yra VISKAS BLOGAI, bet ar PATYS stengiaties, ką nors padaryt, kad būtų geriau? AR patys nekalti, kad nevaidinat? Ar patys stengiaties dažniau lankytis? JŪS PATYS turit stengtis. Šis forumas tikrai YRA nuostabus. NE BUVO, o vis dar YRA. Ir jei labai norim, galim padaryt, kad jis būtų DAR geresnis. Jei pasistengsim. Iš ties, jei šio forumo nebūtų, mes nei vienas nebūtume pažystami. Iš ties dabar galvoju, kad tarkim be Ugnytės nebūtų manęs. Be jūsų aš nebūčiau aš. Ir tiek daug akimirkų yra sukeliančių šypseną, VIEN PER ŠĮ FORUMĄ. Žinau, kad jei norim, tai galim, viską pradėt iš pradžių šiame forume, kad būtų lyg naujas. Mes galim, jei tik norit. Bet ar jūs norit?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pranešimai dėl nebuvimo   Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Icon_minitimePir. 12 06, 2010 3:08 pm

Jei atvirai tai visišai sutinku su Ugne.(nod)
O šiaip būčiau senai būčiau išėjusi iš šio frm'o, jeigu ne čia esantys pažystami žmonės.;}}
Atgal į viršų Go down
Džasperis Heilas
It makes you awesome
Džasperis Heilas


Nuotaika : na... nežinau...
Apie personažą : -
Alkis : nealkanas (turbūt)
Antroji pusė : Alisa :)
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : later
Tikras vardas : Gabija
Galia : manipuliuoja kitų emocijomis
Female Pranešimų skaičius : 1908
Gimtadienis : 1999-05-24
Prisijungimo data : 2010-01-13
Metai : 24
Miestas : Klaipėda

Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pranešimai dėl nebuvimo   Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Icon_minitimePir. 12 06, 2010 4:03 pm

Aš pritariu visem. Bet dabar pasakysiu, kodėl (kad nesakytų, jog neturiu nuomonės):
Dalis tiesos yra Ugnės žodžiuose. Mes apsileidom, ankščiau, kiek aš temų matydavau senajam forume, buvo kitaip. Visi buvo.... Kaip kumštis. O dabar? "Aš už" "Aš prieš" "Aš neturiu nuomonės" "Man tiks, ką nuspręs kiti"... Aišku, aš čia neilgai, nepažįstu jūsų iš senojo forumo, bet.... Na.. Nežinau
Tiesos yra ir Agnytės žodžiuose. Juk mes patys nesistengiam (pvz. aš tai tikrai... Ir nesigiriu, o peikiu save už tai). Šis forumas man yra mielesnis net už Horseną, už TepLep'ą, už savo forumus. Čia aš kaip namie. Ir viską mamai pasakoju tik apie šį forumą: "Va konkursas, ar galiuu dalyvaut?" "Va pažiūrėk, kaip Giedrė gražiai piešia." "Va pažiūrėk kaip Sandra, Erika, Agnyčiukas ir kitos gražiai su photoshop kuria." "Ir žinok, man jos padeda..."
O dabar? Nikeo nevyksta. Užeinu, su kuo vaidinu, tas miega ir baba... Net negaliu pavaidint. Juk pabėgsi, užsiraus. Gal ir aš kalta. Kada buvau Džeinė, buvo geriau. Bet... Pirštais nebadysiu, kitų neteisiu, galvosiu, ką galiu pakeisti.

P.S. Sorry, kad mintys šokinėja... Norėjau išsilieti :)))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pranešimai dėl nebuvimo   Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Icon_minitimePir. 12 06, 2010 5:43 pm

Turiu vieną pastebėjimą. Daug, kas sako, kad reikia kažką daryt. Taip, aš irgi tai sakiau, bet niekas nieko nedaro. Na, bet ne tame esmė. Dabar noriu pasakyti kai ką kita.
Žiūrėkit, nenoriu, kad tai skambėtų kaip moralas ar kažkas tokio. Noriu pasakyti, kad dabar visi sako kas ne taip, kas blogai, kas nepatinka, ir retas kuris pasako, kas yra gerai.
Šalia trūkumų, visada yra pranašumų, žmonės!
Pavyzdžiui, aš, jei nebūčiau čia užsiregistravus, nebūčiau pažinus Ingos, Agnytės, Agnyčiuko, Ugnės, Vykintos, Erikų... Suprantat, kad jei nebūčiau čia atėjus, toje vietoje kurią mano širdy užimat jūs būtų tuštuma?
Jei nebūčiau čia atėjus, nebūčiau supratus, kad net žmonės realiai nematę vienas, kito, nepažįstantys manęs, gali būti tokie šilti bei draugiški, kad visi gali sutarti, rasti bendrų interesų.
Jei nebūčiau atėjusi čia, turbūt net nekurčiau tiek kiek dabar.. NES JŪS VISI MANE ĮKVEPIAT!
Privalome suprasti, kad kiekvieną blogą dalyką galime ištaisyti, kad jei tik dejuosim ir skųsimės, kad "čia nebe taip gera, šilta, miela..." mes nieko nepakeisim. Pirma reikia, kad mes norėtume kažką keisti.
Jei jau viskas taip tragiška, tai kam tada turėt šitą forumą, kam jame lankytis? Ar ne paprasčiau jį ištrint ir užmiršti?
Tai, kad mes ateinam, kad pasakom ką manom, parodo, kad mes to nenorim (mano manymu)... Juk kiekvienas galit padaryt šią vietą kažkuo šiltesnė, malonesnę.. Aš paskelbiau kalėdinę akciją, nes norėjau, kad praskaidrintume vienas kitam nuotaiką, kad parodytume, kad vieni kitiems esam brangūs... Meiles irgi duodam už tą patį..
Tai sakau, nes NORIU, KAD ŠIS FORUMAS GYVUOTŲ! Tai mano pirmas forumas, čia sutikau nuostabius žmones, be kurių dabar jau nebeįsivaizduoju savo gyvenimo, kurių nuomonė man yra be proto svarbi!
Pagalvokit, ką duoda šitas skundimasis? Nes aš nelabai suprantu.. Gerai, mes pasakom ką manom, bet nieko nesiimam, kad kažką pakeistume. O kiekvienas galime pradėti nuo savęs. Tikrai žinau, kad čia susirinkę kūrybingi, nuostabių ir originalių minčių turintys žmonės. Tad gal geriau nebe skųskimės, o pasitelkim savo fantaziją ir atgaivinkim forumą, padarykim jį vėl mielą, neniurzgėkim, o visi darniai, kaip didelė šeima dirbkim ir pasiekim gerą rezultatą?
Atgal į viršų Go down
Irina Denali
Just adorable
Irina Denali


Apie personažą : Draugiška vampyrė, mėgstanti parduotuves ;D Bet kai kaunasi tampa tikru žvėrimi ir gali padaryti bet ką, kad laimėtų ir apgintų šeimą
Alkis : Pasisotinusi
Antroji pusė : Kevinas
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska
Veikėjo veidas : Pixie Lott
Tikras vardas : Vykinta
Galia : Minčių, jausmų valdymas ir suvokimas
Female Pranešimų skaičius : 2702
Gimtadienis : 1996-10-11
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27

Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pranešimai dėl nebuvimo   Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Icon_minitimePir. 12 06, 2010 8:42 pm

Tikra tiesa, Sandrūt. O šiaip tai iš tiesų palaukit truputį dėl to veiksmo, greit bus mano gimtadienis+Kevino pasipiršimas+įsikūrimas naująjame name+Kalėdinis party. Po galais, visi drauge atgaivinkime forumą!
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pranešimai dėl nebuvimo   Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Icon_minitimeAntr. 12 07, 2010 5:10 pm

aš nebesijaučiu čia sava ir nebegaliu lankytis. nepykit. bendrausiu su man brangiais žmogelyčiais, bet forume būti negaliu. tiesiog užplūsta šaltis ir tiek. :/ suprantu, pati nieko nedarau. pati čia nesilankau. ankščiau viskas buvo kitaip. bet viskas pasikeitė. pamenu kai pernai metais visi siuntėmės atvirukais. kiekvieną rytą bėgdavau į pašto dėžutę tikrint ar nieko naujo. ir kai kiekvieną rytą rasdavau taip buvo šilta. ir šiai metais kaip supratau keisis kažkas, bet... bet juk tik keisis. iš kiekvieno negausi kaip praeitais metais. ėėhhh. šiaip tikiuosi, kad kada grįšiu į forumą jeigu čia vėl bus kaip seniau, bet dabar čia man nejauku būt ir nebesijaučiu savimi kai čia ateinu. o dabar manau jau reik baigti šitą temą, nes matau, kad labai išsiplėtojom.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pranešimai dėl nebuvimo   Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Icon_minitimeAntr. 12 07, 2010 5:18 pm

Esmė tame, kad galim siūst ir kiekvienam dar, bet tam kur išsitraukėm dar ir dovanėlę įdėt esmė tame.
O dėl pasikeitimo, taip, aš čia tik pusę metų, bet matau, kad viskas keičiasi, gal dėl to, kad dabar populiarūs kitokio tipažo forumai.
Bet, visada galime sugrąžint į madą tai kas pasenę, atgaivinti, prikelti, restauruoti, atnaujinti...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pranešimai dėl nebuvimo   Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 11:27 am

Ugnė gali būti visą Gruodį neprisijungs, nes jai pc sugedo.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pranešimai dėl nebuvimo   Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 11:28 am

nebūsiu, dėl ganėtinai asmeninų priežasčių nežinau kurį laiką.Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Moz-screenshot-119Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Moz-screenshot-118
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pranešimai dėl nebuvimo   Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 11:30 am

Emetas Kalenas rašo:
i.
Bet, visada galime sugrąžint į madą tai kas pasenę, atgaivinti, prikelti, restauruoti, atnaujinti...

Mes visą laiką viską galime, tačiau visą laiką nieko niekada nedarome.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pranešimai dėl nebuvimo   Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 11:59 am

Tame ir bėda.
Atgal į viršų Go down
Džasperis Heilas
It makes you awesome
Džasperis Heilas


Nuotaika : na... nežinau...
Apie personažą : -
Alkis : nealkanas (turbūt)
Antroji pusė : Alisa :)
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : later
Tikras vardas : Gabija
Galia : manipuliuoja kitų emocijomis
Female Pranešimų skaičius : 1908
Gimtadienis : 1999-05-24
Prisijungimo data : 2010-01-13
Metai : 24
Miestas : Klaipėda

Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pranešimai dėl nebuvimo   Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 12:17 pm

Tai pasistenkim... Aš būčiau už kokį forumo pertvarkymą (kaip su TL buvo). Per tą laiką naujų personų prikviestumėm. Gal aš ką nors įkalbėčiau iš klasės (bet mažai tikėtina...).
Žodž. Darom perversmą, neleidžiam forumui numirti.
Kas už?

AŠŠŠŠŠŠ ;DDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pranešimai dėl nebuvimo   Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 12:24 pm

Aš prieš.

Jau šitą kartų tokius darėm, pasikeist tik temos ir stilius. Visą kita liks tas pats. Ir kas iš to?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pranešimai dėl nebuvimo   Pranešimai dėl nebuvimo - Page 10 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pranešimai dėl nebuvimo
Atgal į viršų 
Puslapis 1010Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: